دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

Raging Bull – ضرب و شتم بازار با وبلاگ معاملات سهام RagingBull

گفته شده است که شما نمی توانید "راه رسیدن به ثروت را کاهش دهید." مهم نیست که 5 لاته چربی و چقدر نان تست آووکادو 15 دلار از بودجه خود قطع کنید ، اگر در وهله اول درآمد کافی ندارید. به همان روش ، "صرفه جویی در راه ثروت" یا غیر ممکن است. اگر 1٪ ​​از حساب پس انداز خود را بدست آورید و نرخ تورم 2٪ باشد ، به معنای واقعی کلمه هر ساله 1٪ ارزش را از دست می دهید. به همین دلیل و دلایل بسیار دیگر ، بسیار مهم است که شما به دنبال سواد مالی بیشتر باشید.

در حالی که مطمئناً در تجارت روزانه پول زیادی باید بدست بیاید – و این گزینه برای بسیاری از افراد گزینه بسیار مناسب است – شما برای بدست آوردن قابل توجهی لازم نیست هر روز آرنج را در بازار سهام بکشید. سرمایه گذاری های خود را باز می گرداند با این وجود ، با وجود میلیون ها سایت سرمایه گذاری و وبلاگ های خارج از کشور ، می خواهید نه تنها خود را در زمینه بهترین تجارت و تکنیک های مورد استفاده آموزش دهید ، بلکه درک کنید که کدام سایت ها و مارک ها بهترین و دقیق ترین اطلاعات را به شما ارائه می دهند.

با معامله گران سهام و مشاغل سهام در همه جا ، باید بدانید که در کجا جستجو کنید و راه حل یا سکویی را انتخاب کنید که نتایج و موفقیت های خود را ثابت کرده است ، بار و زمان دیگر. همه اینها ، در عین حال که خود را نیز آموزش می دهید ، از پیشرفت روند پیشرفت و تصمیم گیری های مالی دقیق تر تصمیم می گیرید. این جایی است که RagingBull.com می تواند وارد بازی شود ، خواه شما چند هزار یا چند میلیون دلار در نمونه کارها خود داشته باشید.

RagingBull چیست؟ مهارت های تجاری. " وقتی به پایین صفحه اصلی می روید ، به شما توصیه می شود که "سودآوری داشته باشید" مطلع شوید. در اصل آن ، این چیزی است که RagingBull درباره آن قرار دارد. این وب سایت منبعی است که هدف آن آموزش بازدید کنندگان خود در مورد چگونگی دستیابی به بزرگترین موفقیت در بازار سهام است ، و کاملاً درک کرده است که "هر سرمایه گذاری در معرض خطر شماست".

تجسم فعلی RagingBull.com در سال 2010 آغاز شد. وقتی که معامله گران حرفه ای جیسون باند و جف بیشوپ (بیشتر در مورد آنها در زیر) شرکت کردند ، Raging Bull Trading شروع به کار کرد ، زیرا آنها می خواستند یک برنامه بسازند تا بتوانند اشتراک خود را به اشتراک بگذارند. موفقیت تجارت با دیگران ، فراهم کردن ابزار و دانش مورد نیاز افراد برای تبدیل شدن به خود در تجارت های موفق. از آن زمان ، باند و بیشوپ در خدمت این هدف بزرگتر استعدادهای برتر بیشتری به خود جلب کرده اند.

نتیجه خالص یک برنامه آموزشی و آموزشی است که به سمت تجارت سهام هدایت می شود ، از جمله سهام پنی ، صندوق های مبادله ای با ارز (ETF) و کلاه کوچک. سهام ، و همچنین تعدادی از استراتژی های معاملاتی ، انتخاب سهام و آموزش عمومی تر در بورس سهام. همانطور که اشاره می کنند شما باید "آگاه باشید" تا "سودآور باشید".

محتوای سایت RagingBull

امروز ، RagingBull در چند جبهه مختلف فعالیت می کند. می توانید به صورت رایگان به وب سایت مراجعه کنید ، جایی که روزانه چندین مقاله جدید برای خواندن پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال ، می توانید نکاتی درباره "سهام کوچک حرکت برای تماشای این هفته" یا مشاوره در مورد "فیلتر بازار با استفاده از تجزیه و تحلیل فنی" ، و همچنین بحث های فنی کمتر در مورد مهارت های اساسی زندگی مانند "رویارویی با چالش ها" دریافت کنید. [19659012] برخی از سهام اصلی نیز بالاتر از برابر هستند. با کلیک بر روی هر یک از آنها بازده سهام واحدی با اطلاعاتی مانند محدوده امروز ، حجم ، سود سهام ، مقایسه عملکرد ، عملکرد قیمت تاریخی ، تغییر امروز و غیره ارائه می شود. نوار جستجو در هدر به شما امکان می دهد تا از نماد آن به جستجوی هر سهام نیز بپردازید.

RagingBull همچنین به عنوان مرکز فروش سایر خصوصیات و محصولات مرتبط است که ممکن است در بهبود مهارت های تجاری خود مفید واقع شوید. برخی از این موارد در زیر بیشتر مورد بحث قرار گرفته است.

چه می توانید بیاموزید؟

اگر تا به حال علاقه ای به کسب درآمد در بورس سهام داشته اید ، خواه بخواهید به عنوان یک معامله گر فعال روز درگیر شوید ، پس شما مطمئنا چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد RagingBull پیدا خواهید کرد. طبیعتاً این بحث ها برای ماندن در حوادث فعلی بازار و همچنین فلسفه ها و استراتژی های کلی تری که می توانید در تجارت سهام خود استفاده کنید ، مورد توجه قرار می گیرد. هدف این سایت آموزش کاربران در مورد چگونگی دستیابی به بازار چه از نظر مشخصات خاص و چه از نظر اصول فراگیرتر است.

برای درک آنچه می توانید از مقاله های منتشر شده در RagingBull انتظار داشته باشید ، در اینجا نمونه ای از جدیدترین مقالات آورده شده است:

 • آیا Slack Prime برای یک فشار کوتاه؟ – بحث در مورد شرکت Slack و چگونه؟ "نگرانی های مربوط به رقابت مایکروسافت آن بسیار پوشیده است"
 • AMA: چگونه می توان نرخ پیروزی خود را بهبود بخشید؟ – گسستی از جمله یافتن نقاط درد شما ، داشتن یک برنامه معاملاتی ، و روزنامه نویسی معاملات شما ، از جمله نمونه های خاص سهام خاص و عملکرد آن با گذشت زمان
 • Reel In Stock برندگان با این الگوی تکرار شونده – تشریح دو نمونه از الگوهای مورد علاقه جیسون باند (قلاب ماهی و موشک) برای جستجوی سهام "بازگشت" ، از جمله نمونه ای خاص که فاقد آن بود. او 12،000 دلار سود
 • نحوه استفاده از اعتبار اعتباری برای کاهش خطر – مبانی اولیه گسترش اعتبار ، آنچه آنها هستند ، مزایایی که ارائه می دهند و نحوه کارآیی آنها ، با محاسبات واقعی برای نشان دادن
 • هفت شکل پ odcaster اسرار ثروت خود را به اشتراک می گذارد – مصاحبه پادکست با جان لی دوما ، میزبان پاداش های برتر پاداش کارآفرینان در آتش

کارشناسان برجسته

قدرت واقعی RagingBull از تیم متخصصان آن گرفته شده است [19659004]. هر یک از متخصصان برجسته در سایت موفقیت قابل توجهی در تجارت سود در زندگی خود نشان داده اند ، بسیاری از آنها به ارزش میلیون ها دلار. این تخصص و تجربه نشان داده شده پایه و اساس مشاوره شما می توانید اعتماد کنید ، زیرا آنها در آنجا بوده اند و این کار را انجام داده اند.

برخی از کارشناسان برجسته در سایت عبارتند از:

 • Jason Bond تاجر خودآموز که از آن زمان میلیون ها دلار ثروت جمع کرده است. وی بیش از 30،000 نفر را در زمینه چگونگی یافتن معاملات سودآور ، متخصص در معاملات نوسان و گزینه های فروش با استفاده از معاملات گسترده آموزش داده است.
 • بن استورگیل بیش از 15 سال تجربه تجارت موفق را در جدول به ارمغان آورد ، و مهمترین آن را برای تجارت هر IPO دانست. او همچنین میزبان پادکست هفتگی WealthWise است که در آنجا درمورد ثروت و موفقیت با طیف وسیعی از متخصصان بحث می کند.
 • Nathan Bear بیش از 2 میلیون دلار سود تجارت از گزینه های گزینه ها ، حوزه تخصصی او را کسب کرده است. او به عنوان یک دانشجوی RagingBull قبل از انجام معاملات گزینه ای شروع به کار کرد که منجر به سود بیش از 1000٪ شد.
 • کایل دنیس با یک پیش زمینه منحصر به فرد همراه است ، نه تنها ترکیب مالی و نمودار فنی ، بلکه در بیوتکنولوژی. این امر به او توانسته است بینش ویژه ای ببخشد و در سن 28 سالگی بیش از 7 میلیون دلار سود معاملاتی کسب کند.
 • جف بیشاپ ، مدیر عامل و بنیانگذار RagingBull.com ، دارای درجه های مالی و اقتصادی است. در معاملات سهام ، ETF ها و گزینه های بیش از 20+ سال گذشته ، بیشوپ میلیون ها دلار سود کسب کرده است که دارای بینش های جدی ، استعدادی برای مدیریت ریسک و اشتیاق شدید برای آموزش دیگران است.

جف ویلیامز کیست؟

یکی دیگر از کارشناسان برجسته در مورد RagingBull ، جف ویلیامز است. ویلیامز با بیش از 15 سال سابقه تجارت در روز ، مرتباً در انواع شرایط بازار بارها و بارها حساب می کند. وی در زمینه طرز تفکر و سوءتفاهم در معاملات سهام پنی تخصص دارد و به دنبال فرصتهای بزرگی است که ممکن است افراد دیگر از دست ندهند.

با گذشت سالها ، ویلیامز هزاران بازرگان با تجربه و تخصص مختلف را با موفقیت چشمگیر راهنمایی کرده است. به طور خاص ، "چالش حساب کوچک" او را دیده است که افراد "حسابهای کوچک را از چند هزار دلار به 25 دلار ، 50 دلار یا حتی 100 دلار تبدیل کنند." از طرف خودش ، او فقط توانست در مدت دو هفته یک حساب سه هزار دلاری را به دست آورد و آن را به بیش از 10،000 دلار برساند.

او نشان می دهد که برای شروع تجارت سهام نیازی به پول زیادی ندارید. شما فقط باید در طول راه راهنمایی و دانش کافی داشته باشید تا معاملات مناسب را در زمان مناسب انجام دهید. هر روز صبح با چت روم اتاق تجارت ، جف به اشتراک گذاری صفحه نمایش زنده و تفسیر بازار روشنگری ارائه می دهد.

PennyPRO چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست ، PennyPRO برنامه ای از جف ویلیامز است که با هدف در هنگام آموزش به شما "چگونگی تجارت سود سهام پنی" تمرکز اصلی در اینجا چالش حساب کوچک است که در بالا توضیح داده شده است. این کار آسانی نیست ، اما ویلیامز "گروه ممتازی از اعضای PennyPRO" را دنبال می کند ، هر چند این روند ، از جمله نحوه انجام اسکن برای شناسایی بهترین معاملات روز. شما می توانید او را به طور مستقیم با اتاق چت روز تجارت ببندید ، و سود و زیان واقعی وی را در زمان واقعی مشاهده کنید.

عضویت سالانه Penny Stock Pro 1،598 دلار است ، شامل لیست های روزانه سهام ، هشدارهای زمان واقعی و یک کتابخانه درسی با بیش از 1000 فیلم. شما همچنین فرصتی برای گفتگو با ویلیامز فراهم خواهید کرد.

جف ویلیامز همچنین مسئول Supernova است که سال گذشته یک سمینار آموزشی رایگان را نیز شامل می شد. این مقاله "چگونه می توان تمرکز خود را برای از بین بردن ریسک بزرگتر کرد" ، و همچنین چندین "مثال تجارت با پول واقعی و چگونگی اقدام". طرز فکر شبیه به PennyPRO است که در آن هدف رشد حساب کاربری با بودجه محدود به شخصی است که برای "رشد ناگهانی و نمایی" تنظیم شده است.

محصولات تجارت و مربیان خبره آنها

اگر به این قسمت بروید. در پایین صفحه اصلی RagingBull ، متوجه خواهید شد که آنها تعدادی از محصولات تجاری را ارائه می دهند. هرکدام از اینها توسط یکی از مربیان خبره خود هدایت می شوند و شما را راهنمایی می کنند که چگونه می توانید موفقیت تجاری خود را بهبود ببخشید.

 • معاملات جکپات : جیسون باند هر روز دوشنبه صبح سهام مورد علاقه خود را به شما می دهد. هنگامی که برای این برنامه ثبت نام می کنید ، محبوب ترین کتاب های جیسون را نیز برای دریافت بینش بیشتر در مورد چگونگی ساختن آن به عنوان یک معامله گر موفق ، دریافت خواهید کرد.
 • Windfalls Weekly : جیسون باند در مورد استراتژی معاملاتی گزینه های خود برای شما تعریف می کند. به 10،000 دلار در هفته سود.
 • چند برابر پول در هفته : ناتان خرس میزبان یک وبینار است که استراتژی گزینه های میلیون دلاری خود را در معرض نمایش قرار می دهد.
 • منشور سود : ارتباط با چالش حساب کوچک PennyPRO ، جف ویلیامز پیشنهاد طرح "هدف قرار دادن برنده های بالقوه بالقوه دو رقمی".
 • گزینه های برنامه ریزی سود : جف بیشاپ و دیو لوکاس شما را به "پیوستن به پول هوشمند" با یک سیستم تجارت گزینه ای کمک می کنند که به شما کمک می کند در سودهای مداوم شرکت کنید. هفته گذشته در هفته … (به عنوان 10 دقیقه در روز). »
 • جیسون باند پیکس : با تمرکز بیشتر بر روی برنده معاملات نوسان کلاه کوچک ، این وبینار آموزشی به میزبانی جیسون باند تاکتیک های قدرتمند برای بازده مثبت را بررسی می کند ، از جمله سه الگوی معاملاتی برتر جیسون.
 • Bullseye Trades : جف بیشوپ معاملات واقعی بورسی را برجسته می کند که اعضای آنها برخی از برد های قابل توجه را کسب می کند ، و بر صفر "یک برنده در بازار از هر هفته". در مورد "اسرار به بهترین وجه در انتخاب یک تجارت با محکومیت بالا در هر هفته" بیاموزید.
 • Fast 5 Trades : آیا می توانید با کشف "سوله های سودآور" از آنچه دیگران فکر می کنند "سود غیر واقعی" است ، لذت ببرید؟ کایل دنیس آموزش دقیقی در مورد آن ، به علاوه کتاب های الکترونیکی ویژه آموزش برای چگونگی استفاده از این سود بالقوه ارائه می دهد.
 • IPO Payday : بن استراگیل را دنبال کنید ، زیرا او به عنوان "سیستمی طراحی شده برای مشخص کردن ، موقعیت و سود آن است. 3 لحظه کلیدی در چرخه زندگی هر IPO. "

هدف از این کالاهای تجاری ارائه تجمیع در بازار است و با استفاده از استراتژی ها و بینش های اثبات شده ، فرصت های سود قابل توجهی را کسب می کنید. باید به من بمانید

… تا سودآور باشید. ممکن است برخی از افراد به شما بگویند که تجارت سهام درست مثل رفتن به کازینو و بازی کردن دستگاه های حافظه است. و در حالی که همیشه یک عنصر ریسک و نوسانات در هنگام ورود به بورس وجود خواهد داشت ، یک عنصر مهارت ، دانش و تجربه نیز بسیار وجود دارد. شما باید سر خود را به نحوه کار بازار بپیچید ، خود را با استراتژی های برنده آشنا کنید و در صعود و سایر روندهای نوظهور در صدر سهام بمانید.

در صورت هر چیزی ، بورس اوراق بهادار می تواند و در وضعیت ثابت قرار دارد. شار ، بنابراین لازم است نه تنها آگاه شوید ، بلکه اگر می خواهید یک معامله گر موفق باشید ، آگاه باشید. نتایج فردی با قطعاً متفاوت است. در عین حال ، آموزش و تخصص شما از RagingBull می توانید کمک کنید تا شما را در موقعیت مناسب ترین موقعیت ممکن قرار دهد.

صبر کنید! این مطالب مرتبط را فراموش نکنید:

<! –

->