دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

COVID-19 چگونه آینده کار را از خانه به صورت آزاد انجام می دهد

فریلنسینگ قبلاً به عنوان یک منبع موقتی درآمد مکمل با مکانی در اقتصاد کنفرانس در مقایسه با منبع اصلی درآمد تلقی می شد. در واقع ، هنوز هم بسیاری از مردم اینگونه می بینند. با این وجود ، با فشار اقتصادی که همه گیر COVID-19 برای چندین بخش تجاری ایجاد کرده است ، بسیاری از مشاغل مجبور به اخراج افراد شده اند تا از خود در برابر ورشکستگی محافظت کنند.

تعداد کمی از مردم می دانند که بازار آزاد فعالیت کرده است. افزایش در چند سال گذشته در واقع ، به سرعت به یک کمک کننده قوی تر در اقتصاد ایالات متحده تبدیل می شود . حتی با تأثیر همه گیری ، رشد بازار آزاد هیچ نشانه ای از کند شدن را نشان نمی دهد.

چه چیزی باعث می شود که آزادسازی در هنگام شیوع بیماری بهینه شود؟

به راحتی می توان گفت که اکثر فریلنسرها از همه گیر از نظر کار در حقیقت ، بسیاری از فریلنسرها در حال حاضر درآمد بیشتری کسب می کنند ، زیرا بسیاری از کارها علی رغم تعداد زیاد اخراج ها ، باید انجام شود.

استخدام یک فریلنسر مزایای بسیاری را به همراه دارد ، یکی از این مزایا این است که شرکت ها ملزم به پرداخت مزایای کارکنان به فریلنسرها نیستند. نه تنها این ، بلکه مشاغل قادر به استخدام متخصصان ماهر با شرایط مبتنی بر پروژه هستند ، به این معنی که آنها قادر به پرداخت هزینه برای انجام کارهای مورد نیاز هستند. لازم نیست که این یک سرمایه گذاری طولانی مدت باشد.

با این حال ، برای بسیاری از فریلنسرها ، فقط کار در خانه یا دسترسی به اینترنت نیست ، بلکه همچنین دانستن اینکه پرداخت و چک بعدی آنها از کجاست. . به همین دلیل مهم است که فریلنسرها خود را در صنعت خود مستقر کنند ، در حالی که به خانه خود به عنوان محل کار خود نیز اعتماد دارند.

این به همه فریلنسرها کمک خواهد کرد نه تنها در دوران دردسرساز فعلی که هستیم ، بلکه همچنین آنها را برای روزهای بهتر پیش رو آماده خواهد کرد. همانطور که معمولاً در یک کار دفتری هستید ، آنها به یک مکان بسته نمی شوند و برای انجام وظایف خود به تجهیزات اداری وابسته نیستند. فریلنسرها می توانند کار خود را تقریباً در هرجایی انجام دهند ، خواه در خانه باشد ، کافی شاپ موردعلاقه آنها یا در فضاهای همکاری مانند Novel Coworking .

در مقایسه با سایر راه حل های همکاری مانند WeWork و Regus ، خواهید دید که Novel دارای محیط کار دوستانه تری است که می تواند نیازهای افراد مستقل فردی را که می خواهند به تنهایی کار کنند یا حتی برای مشاغل و مارک های مختلف اندازه گیری کند. همین فرصت ها و مکان های کاری می توانند برای سازندگان محتوا و تیم های نوشتن وبلاگ نیز مفید باشند. هزینه کلان ، همه واقعاً به هزینه های عملیاتی تجارت شما برمی گردد و اطمینان حاصل کنید که شما بیش از هزینه های خود صرف می کنید.

برای کمک به این روند ، می توانیم نگاهی به فیلم کوتاه بیندازیم در زیر توسط Investopedia ، در مورد فرآیند درک حاشیه عملیاتی در یک کسب و کار ارائه شده است. آیا می توانید تصور کنید دیگر نیازی به پرداخت هزینه فضای اداری ، تجهیزات کارمندان و استفاده از آب و برق ندارید؟ هزینه های عملیاتی هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد در حالی که سود را نیز افزایش می دهد. هر دو طرف شخص یا تجارت ایده آلی برای کار دارند. با استخدام های محلی ، یافتن چنین تطبیقی ​​دشوار است ، به ویژه اینکه شرکت ها فقط با نامزدهایی که به صورت محلی در دسترس هستند کار می کنند. این در هنگام کار با فریلنسرها صادق نیست.

به دلیل اینترنت ، مشاغل در حال حاضر متقاضیان بسیار متنوعی برای انتخاب دارند. مجموعه افراد فریلنسر شامل افراد از همه صنایع با سطح مهارت ، تجربه و تحصیلات مختلف است. از قضا کافی است ، با وجود افزایش گسترده تنوع ، یافتن حرفه ای متناسب با نیازهای شما نیز بسیار آسان تر است. فقط استفاده از پارامترهای جستجوی صحیح است و سیستم عامل نتایج جستجو را برای شما فیلتر خواهد کرد.

به دلیل شرایطی که از عهده هرکسی خارج است ، کار آزاد به سرعت به آینده صنعت کار تبدیل شده است و امیدواریم که این امر افراد بیشتری را به امتحان تشویق کند. این روش نه تنها یکی از ایمن ترین راه ها برای تأمین هزینه های زندگی در طی بیماری همه گیر COVID-19 است ، بلکه همچنین روش خوبی برای توانایی درآمدزایی شما در آینده است.

صبر کنید! فراموش نکنید که این مقالات مرتبط را بررسی کنید: