دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

Advanced CSS چیست و برای یادگیری چه چیزی لازم است؟

اگر به دنیای فناوری مشغول گشتن هستید ، مطمئناً اصطلاح CSS ، با نام مستعار سبک شفاف را شنیده اید. و احتمالاً می دانید ، اگرچه HTML (Hypertext Markup Language) همان چیزی است که به صفحات وب محتوا و ساختار آنها می دهد ، CSS همان چیزی است که از طریق چیدمان ها ، رنگ ها ، قلم ها و موارد دیگر به آنها سبک می دهد.

زیرا این چنین بازی می کند نقش مهمی در ایجاد وب ، CSS یک مهارت اساسی است که شما باید برای شروع کار در فن آوری به درستی لازم را بدست آورید. اما اگر قبلاً به اصول اولیه CSS تسلط داشته باشید ، چه می کنید؟ آیا یک ظاهر طراحی شده شما سرگرم کننده است؟ نه به سختی! این زمان مناسب برای به دست آوردن مهارت های شما و شانس شما برای فرود در شغل پردرآمد است تا با سطح پیشرفته تر CSS به سطح بعدی برسد.

این مقاله به شما کمک می کند تا درک کنید که CSS پیشرفته چیست ، چه کاربردی دارد و چگونه این می تواند شما را به یک توسعه دهنده یا یک طراح بهتر تبدیل کند. شما همچنین می خواهید بدانید که چگونه می توانید مزایای استفاده از CSS پیشرفته را بدست آورید ، بدانید. و در آخر ، خواهید آموخت که چگونه می توانید CSS پیشرفته را شروع کنید ، بنابراین می توانید با مهارت های مورد نیاز خود آماده شوید.

CSS پیشرفته چیست؟

Advanced CSS مجموعه ای از ابزارها و تکنیک هایی است که به شما کمک می کند ایجاد کنید. وب سایت های مدرن که کارفرمایان و مشتریان به دنبال آن هستند. این مهارت ها به شما کمک می کنند تا وب سایت ها راحت تر پاسخگو باشید ، بنابراین ، هر نوع و اندازه دستگاهی که شخصی برای مشاهده سایت شما استفاده می کند ، فوق العاده به نظر می رسد و خوب کار می کند. تصاویر با هم تداخل ندارند یا متن ریز دیگری وجود دارد!

Advanced CSS همچنین به شما امکان می دهد صفحات وب خود را با ساختار بیشتری ساختار دهید. بله ، این بدان معناست که می توانید شناورها را فراموش کنید (!!!) اما هنوز هم عناصر را دقیقاً به روشی که می خواهید قرار دهید و مرتب کنید و محتوای خود را با انعطاف پذیری اندازه یا مکان را دقیقاً به همان روشی که برای آن لازم است تغییر دهید. یا می توانید از CSS پیشرفته برای شخصی سازی کامل یک سایت با استفاده از یک ظاهر طراحی فقط عناصر خاص و یا به طور خودکار تنظیم محتوا ، استفاده کنید.

نه تنها مهارت های پیشرفته CSS باعث می شود تا بتوانید انواع سایت هایی را که امروزه بیشترین تقاضا را دارند ، بسازید و سبک دهید. اما آنها همچنین به شما امکان می دهند این کار را سریعتر ، آسان و کارآمد انجام دهید. با کد کمتری می توانید کارهای بیشتری انجام دهید و کدی که می نویسید قابل درک تر و سازمان یافته تر خواهد بود ، بنابراین می توانید هم به تنهایی و هم در یک تیم بهتر کار کنید.

كدام مهارت پیشرفته CSS را واقعاً باید یاد بگیرید؟

دو کلید به CSS پیشرفته وجود دارد: Flexbox و CSS Grid . به طور خلاصه ، Flexbox و CSS Grid سیستم های طرح بندی هستند که به شما کمک می کنند صفحات وب را تنظیم کنید ، مکان هایی را که قرار است در آن قرار گرفته و تراز شوند ، کنترل کنید و به راحتی با دستگاه های مختلف و اندازه صفحه نمایش سازگار شوید.

Flexbox عناصر را در ستون ها یا ردیف ها ترتیب دهید و آنها را در صفحه تراز کنید. همچنین دارای توابع است که به صورت خودکار محتوا را در پاسخ به اندازه های مختلف صفحه نمایش می دهد و محتوای شما را بر اساس سایر عناصر موجود در صفحه رشد یا کوچک می کند. شما حتی می توانید از خواص Flexbox استفاده کنید تا دقیقاً کدام بخش از یک صفحه وب را تحت تأثیر کد خود قرار دهد.

CSS Grid ، از طرف دیگر ، می توان برای چیدمان ستون ها و ردیف ها استفاده کرد. خیلی خیلی بیشتر! این قدرت را به شما می دهد تا هم در مورد موقعیت و هم برای ترتیب همه چیز در سایت خود تصمیم بگیرید. و می تواند با طرح بندی های "خودکار" خود برای محتوای پویا ، کار شما را به عنوان یک توسعه دهنده ساده تر کند. و از همه مهمتر ، شما می توانید از Flexbox یا CSS Grid برای ایجاد سایت های جدید شگفت انگیز خود استفاده کنید ، یا می توانید آنها را ترکیب کنید تا از مزایای هر دو استفاده کنید.

چگونه می توان با CSS پیشرفته شروع کرد؟

اولین قدم برای CSS پیشرفته ، درک خوب از CSS است. این بدان معنا نیست که شما باید یک جادوگر یک ظاهر طراحی شده باشید ، اما لازم است که اطلاعات و موارد بیرونی HTML5 و نحوه استفاده از CSS را برای سبک کردن آن بدانید. اگر این برای شما جدید باشد ، دوره Skillcrush Front End Developer یک روش مناسب برای یادگیری نحوه رمزگذاری سایتها از ابتدا به علاوه اصول اولیه توسعه وب پاسخگو و JavaScript و jQuery است. یا اگر می خواهید HTML و CSS ، توسعه وب پاسخگو و طراحی وب را بیاموزید ، دوره طراحی وب سایت Skillcrush مناسب شماست.

و ، برای مرحله بعدی خود در توسعه وب ، به زودی ما راه اندازی دوره CSS پیشرفته ، جدیدترین و بهترین راهنمایی ها و ترفندها را به شما یاد می دهد ، بنابراین می توانید سایت هایی ایجاد کنید که از بین جمعیت متمایز شده و به شما در رسیدن به شغلی که در آن خواب دیده اید کمک کنید!