دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

7 راه کارآمد برای کاهش هزینه های شغلی در سال

هر مشاغل باید در نظر بگیرد كه چگونه هزینه های شدید را كاهش دهد ، مگر آنكه این كاهش ها به رشد بلند مدت شركت معنا داشته باشد. این امر به ویژه در مورد مشاغل مبتنی بر اینترنت صحیح است که می توانند به راحتی از راه حل های نرم افزاری خارج از کشور و برون سپاری برای کاهش هزینه و وقت آزاد استفاده کنند. با این حال ، وقت گذاشتن برای تجزیه و تحلیل هزینه های شما کاری است که همه مشاغل و برندها باید انجام دهند ، اما اغلب این کار را اغلب به اندازه کافی انجام نمی دهند. به گفته این ، بسیاری از شرکت ها به دلایل مختلف می توانند از انجام این کار دریغ کنند.

در مقاله بعدی ، ما درمورد هفت زمینه ای که بیشتر به توجه قیچی نیاز دارند بحث خواهیم کرد. با این حال ، ابتدا ، ذهنیت هایی را کشف می کنیم که مشاغل را از تصمیم گیری های لازم برای کاهش هزینه های آن و بازگرداندن سودآوری بازمی دارد.

What You Back You Back؟

به عنوان یک وبلاگ نویس و صاحب مشاغل ، شما اغلب می توانید بدانید که چه کاری انجام دهید. در واقع انجام این کار مردد باشید. چرا؟ خوب ، این برای تفسیر کافی است ، اما تجربه ما به ما می گوید که این موضوع با سه دلیل زیر ارتباط دارد.

رضایت

شاید شغل خیلی خوب باشد. به نظر می رسد همه چیز به طور هموار در حال حرکت است ، و چرا لازم نیست سبد سیب را ناراحت کنید اگر لازم نیست؟

رضایت خاطر می تواند به خصوص در تجارت خطرناک باشد ، زیرا ، همانطور که بیشتر صاحبان شرکت می دانند ، زمانها همیشه عالی نیستند. سالهای لاغر اتفاق می افتد.

اگر تا به حال برای آنها برنامه ریزی نکرده اید که زمان خوب باشد ، می توانید با افتادن چکش تصمیمات دردناک تری بگیرید. مواظب باشید خودكار نشوید. به طور منظم تمام هزینه ها را مرور کنید.

ندانستن گزینه های شما

شما می دانید که شما نیاز به کاهش هزینه ها دارید. با این حال ، مانند شخص تمیز کننده که نمی داند چطور یک اتاق کثیف را شروع کند ، شما نمی دانید از کجا شروع کنید.

این مانع به وجود می آید زیرا شما در کارهای روزانه بیش از حد پیچیده می شوید و هرگز. زمان کاهش سرعت را پیدا کنید هر چند زمان کند شدن مهم است. آنها به شما فکر می کنند که چگونه می توانید فرایندهای خود را در سراسر شرکت بهبود بخشید.

سازندگان تصمیم گیری ترسناک

یخ زدن مانند آهوی ضرب المثل در چراغهای جلو یک ویژگی مشترک مدیران فقیر است. اگر مشاغل شما با این نوع پرسنل موجود است ، می توانید تصمیم گیری صحیح را انجام دهید که منجر به مدیریت صحیح هزینه می شود.

اکنون که می دانید چه چیزی شما را عقب نگه می دارد ، وقت آن است که در مورد آنچه می توانید انجام دهید فکر کنید. آی تی. توصیه می شود در خارج از جایگزینی کل کارکنان خود و بازسازی از سطح زمین (معمولاً یک ایده بد) ، روی هفت زمینه زیر توجه کنید.

1. اندازه فضای کاری و کاربریهای تجاری خود را کاهش دهید

یکی از اولین مکانهایی که باید در مورد چگونگی کاهش هزینه های کسب و کار جستجو کنید فضای کاری و سایر مؤلفه های فیزیکی کسب و کار شما است. به خصوص ، شما می خواهید در مورد قطع کردن موارد با هزینه های عملیاتی در حال بررسی بدانید.

خلاص شدن از شر دفتر خود ممکن است عملی نباشد ، اما ممکن است بتوانید به یک مکان کوچکتر و ارزان تر نقل مکان کنید. [فنآوریکارازراهدورراآسانترازگذشتهکردهاست

علاوه بر این ، مواردی مانند وسایل نقلیه و تجهیزات اداری را می توان دوباره ارزیابی کرد. اینها همیشه باید در مقطعی تعویض شوند و وسایل نقلیه همچنان در طول عمر خود به شما هزینه می پردازند. این هزینه ها بسته به قیمت سوخت می تواند بسیار متغیر باشد.

اگر نمی توانید از وسایل نقلیه خود خلاص شوید ، می توانید در مورد تغییر به CNG برای هزینه های پایین سوخت بیشتر بدانید. همچنین می توانید قراردادهای مورد نیاز خود را دوباره ارزیابی کنید.

2. به پرسنل نگاه کنید

یکی دیگر از مناطق قابل توجه دیگر برای کاهش هزینه ، کارکنان شما است. احتمالاً این کاهش محبوبیت هم کمترین محبوبیت شما خواهد بود ، زیرا این امر بر وضعیت معیشت همه افراد در حقوق و دستمزد شما تأثیر می گذارد.

به همین دلیل ، شما می خواهید قبل از کشیدن ماشه برای کاهش شغل ، از کمی تردید استفاده کنید. یکی از راه های کاهش کارمندان شما این است که به بسته های مزایا یا کاردستی بپردازید.

انجام این کار می تواند شما را در معرض خطر از دست دادن آنها در یک کار با درآمد بالاتر قرار دهد. به گفته این ، این می تواند بلیط شما برای حفظ استعداد از طریق تکه های مخصوصاً خشن باشد.

3. بهبود کارآیی بازاریابی

یکی دیگر از کاهش هزینه های تجاری این است که به نحوه بازاریابی مشاغل خود بپردازید. آیا برای کمپین های بازاریابی آنلاین سرمایه گذاری در بسیاری از مواد چاپی یا کلمات کلیدی پر هزینه را انجام می دهید؟

در نظر داشته باشید که در برخی از تحقیقات سئو سرمایه گذاری کنید ، با یک آژانس بازاریابی که در نتیجه به دست آوردن مهارت دارد ، و از قدرت جستجوی ارگانیک از طریق Google و استفاده کنید. شبکه های اجتماعی مختلف "برنده های ارگانیک" شرط های مطمئن تر برای تصمیم گیری برای قرار دادن پول پس از بازاریابی شما هستند.

در نتیجه ، با نتیجه کمتری نتیجه به دست می آورید. این کارآیی بازاریابی به طور خلاصه است.

4. تغییر خدمات میزبانی وب و ارائه دهندگان خدمات.

یک ترفند سریع برای چگونگی هزینه کمتر در تجارت ، این است که به میزبانی وب موجود ، SaaS و هزینه های جاری ماهانه خود نگاهی بیندازید.

یک مثال سریع در مورد چگونگی عملکرد این مقاله است.

شما برای میزبانی وب ثبت نام کرده اید و 50٪ تخفیف خوبی را در سال اول خود کسب کرده اید ، اما این تخفیف تکرار نمی شود. برنامه میزبانی شما می تواند هزینه های بیشتری را نسبت به آنچه فکر می کنید هزینه داشته باشد.

در مورد برنامه های میزبانی لیست و بسیاری از اشتراک های دیگر که احتمالاً روزانه هزینه آن را پرداخت می کنید ، همان هزینه صادق است.

راهی سریع برای تجزیه و تحلیل هزینه های موجود و کاهش آنها ، این است که به دنبال صورتهای ماهانه و سالانه باشید که دقیقاً مانند این مثالها باشد.

5. با خدمات بیرونی خلاق شوید

برخی از مواردی که برای آن هزینه می کنید ممکن است ارزش بررسی مجدد را داشته باشند. به جای این که بخواهید از درآمد درآمدی سخت خود بپرهیزید ، چرا تجارت را انجام ندهید که از آن سودمند باشد؟ بسیاری از چیزها می توانند با نرخی بهتر از آنچه در حال حاضر پرداخت می کنید ، برون سپاری شوند.

6. بررسی مجدد گزینه های ذخیره سازی خود

کاهش هزینه برای مشاغل ممکن است شامل ارزیابی مجدد گزینه های ذخیره سازی شما باشد. به عنوان مثال ، برخی از شرکت ها سوابق بدنی زیادی دارند که مجبور می شوند آنها را در یک مکان جداگانه از دفاتر خانه خود ذخیره کنند.

هزینه تبدیل این موارد به دیجیتال و سرمایه گذاری در فضای ذخیره سازی ابری به چه میزان خواهد بود؟ قادر به ریختن املاک و مستغلات جسمی ، پس انداز را تضمین می کند و از داده های شما برای درازمدت بهتر محافظت می کند.

7. فرآیندهای خود را بررسی کنید

روشی را که به طور مرتب انجام می دهید حسابرسی کنید. شما هرگز نمی دانید که چه زمانی فناوری یا تحقیق منجر به درک بهتر کارهایی خواهد شد که باید انجام دهید و نباید انجام دهید.

به آموزش خود در صنعت و رویه های داخلی شرکت خود ادامه دهید. هر چه بیشتر این کار را انجام دهید ، نتیجه نهایی شما بهتر خواهد بود.

یادگیری چگونگی کاهش هزینه ها شما را برای موفقیت رقم خواهد زد

امیدوارم که این نگاه در نحوه کاهش شدید هزینه ها شما را برای بازدهی بهتر و سالم تر آماده کند. کتابها

برای راهنمایی و اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار ، برخی از پست های دیگر ما را بررسی کنید.

صبر کنید! این مطالب مرتبط را فراموش نکنید:

<! –

->