دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

5 راه برای رشد ترافیک وب سایت و درآمد شما در سال 2020

اگر حدس می زنید که امروز چند وب سایت و وبلاگ در اینترنت بودند ، چه می گویید؟ اگر بیش از یک میلیارد می گفتید درست می گویید. با این حال ، سؤال مهمتر این است که چند نفر از آنها در انتشار مطالب جدید و فعالانه مراجعه به سایتهای خود فعال هستند. اگر حدود یک میلیارد گفتید ، دیگر می توانید صحیح باشید.

حتی با وجود همه این سایت ها ، هنوز یک اشتباه معمول است که فکر کنید دیگر کسی در اینترنت نمی خواند. از این گذشته ، فیلم ها به اصلی ترین کاربرد اینترنت تبدیل شده اند. باور کنید یا نه ، آمارهای اخیر نشان می دهد 77٪ از کاربران اینترنت هنوز هم مطالب وبلاگ را به طور مرتب می خوانند – با این حال ، ما شاهد تغییر بزرگی از استفاده از لپ تاپ و دسک تاپ به موبایل و تبلت هستیم.

در هر صورت ، ترافیک وب و محتوا است. اینجا بماند این سؤالی نیست که آیا شما می توانید برای رشد ترافیک به سایت خود ، وقت و پول در بازاریابی دیجیتال سرمایه گذاری کنید ، این مسئله به سادگی مطرح است و زمان و چطور. اگر می خواهید وبلاگ خود را رشد دهید و شانس زیادی نداشته باشید ، این پست به شما کمک می کند. در زیر پنج تاکتیک برای امتحان کردن وجود دارد که به شما در افزایش میزان خواندن کمک می کند.

1. درباره مخاطبان خود بیاموزید

ممکن است صنعت خود را بشناسید ، اما آیا می دانید مخاطبان شما چه چیزی می خواهند بخوانند؟ قبل از نوشتن مطالب ، اطمینان حاصل کنید که مخاطبان خود و آنچه می خواهند بخوانند را مطالعه می کنید.

انجام این کار به شما کمک می کند محتوایی بنویسید که در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی بسیار جستجو شده رتبه بندی کند. هنگامی که رتبه های وبلاگ شما شروع به رتبه بندی می کند ، می توانید از ترافیک موتور جستجوی رایگان استفاده کنید.

یک راه عالی برای تحقق این امر ، جستجوی هر یک از هشتگ های معروف است که در رسانه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد ، و مشاهده کنید که مردم با دیگران چه چیزی را به اشتراک می گذارند. اگر می بینید که همان مقاله در اطراف به اشتراک گذاشته می شود ، احتمالاً مطلبی خوب است و می خواهید مطالعه کنید.

2. یک تقویم محتوا

ایجاد کنید اگر می خواهید خوانندگان وبلاگ به طور منظم ، باید مرتباً محتوای باکیفیت تولید کنید. مشکل اینجاست که این کار در پرواز بسیار دشوار است.

مقداری وقت صرف کنید تا لیستی از پست های وبلاگ را قبل از وقت خود ایجاد کنید. شما می خواهید بلاگ های خود را خیلی زودتر بنویسید ، بنابراین شما عجله نمی کنید بلاگ ها را درست قبل از مهلت خود منتشر کنید.

و به یاد داشته باشید ، همه محتوای تجاری و محصول لازم نیست اساسی و خسته کننده باشند. با قرار دادن پیچیدگی متفاوت روی محتوای خود ، به روشهای جدید و مهیج برای هدف قرار دادن مخاطبان جدید فکر کنید. سعی کنید مطابق با هنجار باشید ، و با یک پیچ و تاب کامل جدید محتوا ایجاد کنید.

3. ایجاد یک لیست ایمیل

اگر به بازدید کنندگان خود اطمینان دارید که بعد از اولین بار مراجعه به وبلاگ خود را پیدا کنند ، می خواهید از نتایج خود ناامید شوید. مردم راهی ندارند که بدانند شما محتوای جدید ارسال کرده اید. فقط افراد را به برنامه خود باز می گردانید.

ساختن یک لیست ایمیل بدین معنی است که می توانید هر زمان که محتوای جدید ارسال کنید ، به خوانندگان خود دسترسی پیدا کنید. هر بار که می خواهید یک نوشته جدید بنویسید می توانید ترافیک بیشتری به وبلاگ خود وارد کنید.

4. شبکه با سایر وبلاگ نویسان

شما در صنعت خود تنها نیستید. احتمال وجود افراد زیادی وجود دارد که خوانندگان فعال را برای دسترسی به آنها در دسترس دارند.

هدف شما باید ایجاد روابطی باشد که هم افراد از آن سود می برند. شما می خواهید با سایر وبلاگ نویسان همکاری کنید تا معاملات برنده را ایجاد کنید که به رشد هر دو وب سایت کمک می کند.

5. یک تجربه جذاب ایجاد کنید

کافی نیست که فروش را انجام داده و با آن انجام شود. خوانندگان وبلاگ می خواهند در طول زمان خود در وب سایت خود تجربه خوبی داشته باشند.

اگر می خواهید وبلاگ خود را رشد دهید باید به هر بخشی از تجربه بازدید کننده خود توجه کنید. این روند آنچه شناخته شده است بازاریابی رشد است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این فرآیند کسب کنید ، یک کنفرانس بازاریابی رشد پیدا کنید تا با دیگر وبلاگ نویسان که همان کار را انجام می دهند ، ارتباط برقرار کنید. وبلاگ شما یک شبه اتفاق نمی افتد. متقاعد کردن افرادی که ارزش دنبال کردن آن را دارید ، کار سختی خواهد بود. برای برخی از مثالها در مورد چگونگی دستیابی به بهترین شکل در این مورد ، فقط نگاهی بیندازید که برخی از این مارک های برتر در رسانه های اجتماعی دنبال می شوند.

در مورد خودتان و نام تجاری خود ، حتما از نکات بالا برای رشد وبلاگ خود استفاده کنید. یک وب سایت موفق درست همانطور که در ابتدای مقاله برجسته کردیم … شروع یک وب سایت یا وبلاگ شخصی شما بسیار آسان است ، اما آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که در ترکیب بیش از یک میلیارد وب سایت و وبلاگ دیگر قرار بگیرید. وقت ، پول و تلاش خود را قرار دهید تا مطمئن شوید محتوای شما ارزش شما را فراهم می کند و چیزی است که مردم می خواهند بار دیگر و به وقت دیگری برگردند.

اگر می خواهید درباره ایجاد محتوا بیشتر بدانید که خوانندگان شما دوستشان دارند ، وبلاگ ما کمک. بازگشت به مقالات اخیر ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایجاد محتوای جذاب است که باعث می شود مردم به عقب برگردد.

صبر کنید! این مطالب مرتبط را فراموش نکنید:

<! –

->