دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

301 تغییر مسیر چیست و چگونه می توان به راحتی آنها را در وردپرس انجام داد

301 تغییر مسیر یکی از مهمترین عناصر در نگهداری و نگهداری وب سایت است. توسعه دهندگان از 301 تغییر مسیر استفاده می کنند تا خطاهای URL را پاک کنند یا ساختار وب سایت خود را بدون هیچ گونه مزاحمت با اعتبار وب سایت و تجربه کاربر انجام دهند. اگر می توانید یک اینترنت را تصور کنید که همه 301 تغییر مسیر از بین برود ، قطعاً شما سناریویی را در اختیار دارید که میلیون ها صفحه وب سایت منجر به بن بست یا صفحه 404 شود.

بله ، دلیل این امر این است که اکثر وب سایتها ، به ویژه آنهایی که تعداد زیادی صفحه دارند ، از یک طریق یا روش دیگر از 301 تغییر مسیر برای رفع مشکلات URL استفاده کرده اند. کارشناسان SEO به طور مرتب 301 تغییر مسیر را به عنوان ابزاری برای حفظ رتبه وب سایت در هر بار تغییر در URL یک صفحه ، توصیه می کنند.

در این مقاله ، خواهیم فهمید که 301 تغییر مسیر چیست ، برخی از دلایل ممکن است به آنها احتیاج داشته باشید ، و چگونه می توانید به راحتی 301 تغییر مسیر را در وردپرس انجام دهید.

301 تغییر مسیر چیست؟

تصور کنید که از جایی که اکنون زندگی می کنید به یک شهر دیگر بروید ، بدون تصمیم گیری برای ارسال نامه های خود به آدرس خانه جدید شما این باعث می شود دسترسی به همه نامه های بعدی خود منکر شوید. به عبارت دیگر ، شما یا می خواهید در صورت تمایل به دریافت نامه ، تغییر آدرس را انتخاب کنید یا در خانه سابق خود بمانید. این مورد در حوزه اینترنت بسیار آشناست.

شما فقط URL های وب سایت را پس از رشد شهرت با آنها تغییر نمی دهید بدون اینکه به بازدید کنندگان و موتورهای جستجو درباره مکان جدید محتوای صفحه اطلاع دهید. مگر اینکه با تمام سوابق قبلی مرتبط با URL ها انجام شده باشید.

301 تغییر مسیرها دستورالعمل های سمت سرور هستند که مرورگرها (مشتری) یا موتورهای جستجو را که صفحه ای را که درخواست کرده اند به طور دائمی منتقل می کند ، مطلع می کنند. تغییر مسیر 301 روشی برای ارسال دائم کاربران به URL "B" است که هر بار درخواست URL "A" می کنند. و تغییر مسیر به بازدید کنندگان وب سایت و موتورهای جستجو اهمیت می دهد.

محبوبیت 301 تغییر مسیر در بین ناشران افزایش یافت زیرا پس از Google همه مجازات های سئو را که در تغییر مسیرهای 3xx اعمال کرده بود ، کاهش داد. از این رو ، اکثر روشهای نگهداری وب ، قبل از آن ، نتوانسته اند تغییر ساختار سایت یا انتقال محتوای صفحه به URL متفاوت را در نظر بگیرند. اکنون این یک روش معمولی یا سنتی در بین ناشران بوده است.

اگرچه 301 تغییر مسیر تا حد زیادی در نگهداری وب سایت ها بسیار مفید بوده اند ، اما فقط در صورت لزوم باید مورد استفاده قرار گیرد. سودمندی مجدد 301 خطرات احتمالی پیرامون استفاده از تغییر مسیرهای 301 را نادیده نمی گیرد. شما باید 301 ریدایرکت را به طور صحیح پیاده سازی کنید ، در غیر این صورت ، می توانید خطرات ایجاد مشکلات بسیار بزرگتری را ایجاد کنید.

چه زمانی از 301 تغییر مسیر استفاده می کنیم؟ (400)

301 از ریدایرکت ها باید بطور مناسب استفاده شود و درست قبل از هر كس بتواند از مزایای خود بهره ببرد. شما می توانید از 301 تغییر مسیر برای هر یک از مثال های زیر استفاده کنید.

– برای هدایت مجدد چندین دامنه به یک دامنه واحد

دستیابی به چندین دامنه و هدایت همه به یک صفحه واحد که محصولات و خدمات شما ارائه می شود قانونی است. این حرکت بیشتر برای محافظت از نام تجاری شما و بستن تمام راه های ممکن است که رقبا می توانند از آنها برای ربودن محبوبیت در تلاشهای شما استفاده کنند. با 301 تغییر مسیر ، می توانید وب سایت های ممکن را به عنوان یک دامنه واحد نشان دهید.

تغییر مسیر به یک دامنه جدید

احتمال تغییر نام کسب و کار حتی پس از سالها کار با یک تجارت خاص وجود دارد. نام. 301 تغییر مسیر به شما فرصتی می دهد که یک نام دامنه جدید را با نام تجاری جدید بدست آورید و همه بازدید کنندگان را به سمت دامنه جدید هدایت کنید.

نشانی اینترنتی خراب یا منسوخ را به یک آدرس جدید تغییر دهید

بازسازی وب سایت اغلب در پیوندهای خراب نتیجه می گیرد. برای رفع هر یک از لینک ها می توانید 301 تغییر مسیر دهید. همچنین برای محتوائی که برای بازدید کنندگان وب سایت شما منقضی شده یا دیگر مفید نیست ، می توانید از 301 تغییر مسیر برای هدایت بازدید کنندگان به آدرس اینترنتی مربوطه بجای ارسال آنها به بن بست استفاده کنید.

تغییر مسیر محتوای تکراری

کپی کنید. محتوا می تواند یک چالش باشد به خصوص اگر با نحوه استفاده از برچسب ها و دسته ها آشنایی نداشته باشید. Google [ محتوای تکراری را دوست ندارد. این روی رتبه شما تأثیر منفی می گذارد. با این حال ، شما به راحتی می توانید به جای اینکه URL را به طور کامل از URL حذف کنید ، از 301 تغییر مسیر برای هدایت کلیه مطالب تکراری به نسخه اصلی استفاده کنید.

راه های مختلف تنظیم 301 تغییر مسیر (300)

تنظیم 301 تغییر مسیر می باشد. آسان و در عین حال روی حیله و تزویر وقتی به کد نویسی یا برخی از دانش فنی نیاز دارد. بسته به مورد و تعداد صفحاتی که می خواهید تغییر مسیر دهید ، می توانید از روشهای زیر برای تنظیم 301 تغییر مسیر استفاده کنید.

افزونه ها: این ساده ترین وسیله برای تنظیم انواع تغییر مسیرها است. البته ، توسعه دهندگان برخی از این افزونه های برای تغییر مسیر به وضوح چالش هایی را که هر کس با آن روبرو بود و رفع آنها از جمله خطاهای احتمالی بود ، می فهمید. شما به سادگی URL را که نیاز به تغییر مسیر دارد و URL مقصد برای انجام کار وارد می کنید. بعداً خواهیم دید که چگونه می توان 301 تغییر مسیر را در وردپرس با استفاده از یک افزونه مدیریت کرد.

.htaccess: اگر دستور داخل یک فایل .htaccess در پوشه ریشه وب سایت شما باشد ، تغییر مسیرها [3] 1901 انجام خواهد شد. فقط در صورتی که سرور وب خود نرم افزار سرور Apache را اجرا کند ، می توانید از این روش استفاده کنید. .htaccess به سادگی پرونده پیکربندی است که می تواند برای فعال کردن / غیرفعال کردن ویژگی ها و ویژگی های ارائه شده توسط نرم افزار Apache Web Server استفاده شود.

داشبورد cPanel: می توانید 301 تغییر مسیر را درست روی داشبورد cPanel خود تنظیم کنید. بخش دامنه ها را برای نماد تغییر مسیر بررسی کنید. این روند می تواند برای افرادی که آگاهی کم و یا کمی از نحوه کار cPanel دارند کمی گیج کننده باشد.

چگونه می توان به راحتی 301 تغییر مسیر را در وردپرس انجام داد

ساده ترین روش برای مدیریت 301 تغییر مسیر در WordPress استفاده از افزونه است. و 301 تغییر مسیر – Easy Redirect Manager توسعه یافته توسط WebFactory یک ابزار برتر توسعه وب برای مدیریت 301 تغییر مسیر است. نصب و پیکربندی بسیار آسان است. این رابط کاربر پسند است که تقریباً در مورد هرکسی می تواند بدون نیاز به راهنمایی یا کتابچه راهنمای مطالعه ، به راحتی از آن استفاده کند.

Easy Redirect Manager به شما امکان می دهد تا از طریق منوی کشویی کاربران را به گروه های مختلف URL از وب سایت خود هدایت کنید. از پست گرفته تا صفحات ، بایگانی ها ، انواع پست های سفارشی و یک آدرس مقصد سفارشی.

می توانید رشته های پرس و جو را از طریق تغییر مسیرها حفظ کنید ، آمارهای تغییر مسیرها را مشاهده کنید و همچنین از طریق ویژگی واردات / صادرات افزونه تنظیم مجدد های عمده را انجام دهید. از همه مهمتر ، تغییر مسیرهای مجدد با استفاده از افزونه Easy Redirect Manager بسیار سریع است.

نحوه تنظیم 301 تغییر مسیر در وردپرس (مرحله به مرحله)

  1. در داشبورد وردپرس ، روی پلاگین های کلیک کنید> جدید اضافه کنید EPS 301 Redirects را در کادر جستجو در گوشه سمت راست وارد کنید.
  2. بر روی دکمه Install Now در کنار دکمه 301 تغییر مسیر کلیک کنید – مدیر آسان تغییر مسیر توسط [19659002] WebFactory Ltd و افزونه را بعد از نصب فعال کنید.

همچنین می توانید اینجا را کلیک کنید تا یک نسخه از 301 تغییر مسیر را از wordpress.org بارگیری کنید و به صورت دستی نصب کنید.

تنظیم یک تغییر مسیر 301 در وردپرس

با استفاده از مدیر تغییر مسیر آسان ، می توانید به راحتی با چند کلیک 301 تغییر مسیر را تنظیم کنید. حال با کلیک روی تنظیمات> 301 Redirects به داشبورد EPS 301 Redirects بروید. روال باید اکنون پاک شود. آدرس اینترنتی قدیمی را در کادر "تغییر مسیر از" و URL مقصد در کادر "تغییر مسیر به" وارد کنید. بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید و تمام شد.

خیلی راحت است ، درست است؟ اکنون می توانید برخی از زمانها را برای کشف افزونه حتی برای آسانتر کردن راه اندازی 301 تغییر مسیر از طریق منوی کشویی در صفحه تنظیم ، کمی جستجو کنید.

در حالی که ذکر این نکته مهم است که قرار است 301 تغییر مسیر مجدد به عنوان نام برای همیشه فعال شود. به معنی "دائمی" است ، شما همچنین می توانید گزینه های غیرفعال کردن تغییر مسیرها را در افزونه EPS 301 Redirects فعال کنید. بله ، شانس هایی وجود دارد که ممکن است در آینده ساختار وب سایت خود را تعمیر کنید. برای جلوگیری از تغییر مسیرهای زنجیره ای ، بهترین کار این است که تغییر مسیرهای موجود را تحت تأثیر قرار دادن ساختار سایت خود قرار دهید.

به جای داشتن:

  • صفحه A> صفحه B> صفحه C
    (از کجا> به معنی 301 هدایت مجدد) ، باید این موارد را داشته باشید:
  • صفحه A> صفحه C
  • صفحه B> صفحه C

نتیجه گیری

ممکن است این مقاله به دلایل شما برای تنظیم 301 تغییر مسیر ، مانند موارد اضطراری در مواردی ذکر نشده باشد. شما به اشتباه در مبارزات بازاریابی خود آدرس اینترنتی اشتباه را وارد کرده اید. بله ، برای حل این چالش می توان از 301 تغییر مسیر استفاده کرد. با این حال ، شما می خواهید مطمئن شوید که دلیل و اجرای شما درست است. به همین دلیل یک افزونه تغییر مسیر 301 حتی اگر با سایر روشهای تنظیم مجدد 301 ارتباط نداشته باشید بسیار توصیه می شود.

صبر کنید! این مطالب مرتبط را فراموش نکنید:

<! –

->