دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

3 مشتری که موفق به موفقیت با Fiverr شدند

Fiverr همه چیز در ارتباط با آزادکاران با استعداد با شرکت هایی با نیازهای خاص است. بنابراین ما همیشه هیجان زده می شویم که فروشندگان نه تنها نیاز خریداران را برآورده می کنند بلکه از آنها نیز فراتر می روند.

شرکت های در حال رشد همیشه وسایلی برای استخدام کمک تمام وقت برای حل یک مشکل خاص ندارند. این مورد برای سه مشتری Fiverr در زیر برجسته شده است ، که برای تأمین نیازهای خود به مجموعه کارگران آزاد راه یافته اند. در اینجا نحوه استفاده این سه شرکت از Fiver برای کمک به آنها در دستیابی به اهداف خود آورده شده است.

1. آژانس بازی

آژانس بازی یک شرکت توسعه نرم افزار است که بازی های سفارشی را برای آموزش های آموزشی و شرکتی می سازد.

نیازها

این شرکت نیاز داشت که هنگام کار

"یكی از چیزهایی كه من در مورد پنجر دوست دارم این است كه ما توانستیم به یك لیست عظیم از هنرمندان با استعداد نگاه كنیم و افراد مناسب را برای یك پروژه مناسب بیاوریم." -Founder و رئیس خلاق آژانس بازی.

فرآیند

آژانس بازی به طور مرتب از استعداد استفاده از Fiverr بر اساس نیاز خود استفاده می کند ، مانند وقتی که آنها درگیر هستند و به کسی احتیاج دارند که این برنامه را تکمیل و از آن حمایت کند. یک پروژه این نقش ها شامل طراحی بازی ، طراحی صوتی ، طراحی بصری ، توسعه نرم افزار و تولید صدا است.

نتایج

Fiverr به آژانس بازی کمک کرده است بسته به نیاز و بودجه آنها در هر زمان معینی انعطاف پذیری کسب کند. [19659002بائرگفت:"اینروندکارراآسان،سریعوآنرابدوناسترسانجاممیدهد"

2. جام RifRaf Ricotta

RifRaf یک مارک جدید مصرف کننده لیوان ریکوتای قابل تنقل است. ترکیب آنها با طعم های غیر منتظره شامل Serano Pepper Honey و Strawberry Balsamic می باشد.

نیازها

RifRaf به عنوان یک برند جدید ، باید راهی برای ایجاد یک کمپین بازاریابی کارآمد با بودجه بیابد.

"ما کارمندان بزرگی نداریم. ما یک استارتاپ خوب بودجه نداریم. ما به دنبال یک روش لاغر ، سریع و کارآمد برای ایجاد برخی از محتوای اجتماعی می توانیم برای یک کمپین استفاده کنیم ، می گوید: "ویل هیکسوکس ، مدیر ارشد نوآوری در RifRaf.

فرآیند

RifRaf فروشنده پِرو را استخدام کرد و توقف هنرمند لنا اورتگا ، که پنج فیلم مختلف را برای این شرکت تولید کرده است .:6519659002 با بیان اینکه فکر می کنم همه ما به دوز خوبی از تعجب در زندگی خود نیاز داریم و توقف حرکت می تواند این کار را انجام دهد. "

نتیجه ها [19659006] "داشتن شخصی با چنین سبک تصویری جالب مانند کار لنا برای این دارایی ها برای ما بسیار عالی بود." گفت دیوید آیزنمان مدیر عامل RifRaf. "ما قصد داریم آنها را به بازار عرضه کنیم و از دیدن نحوه انجام آنها خوشحال می شویم."

3. Mob Queens Podcast

Mobcast Queens Podcast زندگی و روزگار آنا ژنوز را شامل می شود ، بخشی از اوباش ایتالیایی که زمانی مدار مدار باشگاه کشیدن شهر نیویورک را اداره می کرد.

نیازهای

سازندگان و میزبان جسیکا بنگر و مایکل سلیگمان به زودی فهمیدند که هرکدام در حالی که برای پادکست خود آماده بودند ، کار 5 نفر را حس می کردند ، به همین دلیل به پری روی آوردند تا مقداری از این فشارها را از پشت خود بکشد.

فرآیند

"Seligman گفت:" با گذشت سالها ، ما از Fiverr برای یک سری چیزها استفاده می کنیم. " این لیست شامل صفحات طراحی آرم ، تحقیقات تبارشناسی و زمین شناسی است.

نتایج

در یک لحظه پادکست برای یافتن یک شخص خاص که می خواست با او مصاحبه تمام شود ، به پایان نمی رسید.

"ما خیلی هوشیار نبودیم. بندر گفت: "زمان و ما در وضعیت خاكستری با پادكست سوزن واقعی داشتیم."

"کمتر از یک هفته بعد او نوه موضوع ما را پیدا کرده و قرار داده بود ، که این یک شکست بزرگ برای ما بود" ، گفت: Bedinger

موفقیت خود را پیدا کنید

برای یافتن موفقیت خود آماده هستید؟ فریلنسرهای Fiverr برای کمک به شرکت یا پروژه شما در دستیابی به اهداف خود ایستاده اند. جستجوی یا جستجوی بازار برای پیدا کردن آن قطعه موجود در معما امروز.