دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

15 واقعیت مهم و نکات کلیدی برای یافتن موفقیت با وبلاگ نویسی در سال 2020

شروع یک وبلاگ یک چیز است. ایجاد موفقیت آمیز که باعث ایجاد ترافیک می شود و باعث درآمدزایی می شود ، مورد دیگری است.

با بیش از یک میلیارد وب سایت و وبلاگ فعال امروز در اینترنت ، بسیار مهم است که بدانید چه چیزی برای ایجاد بهترین محتوای ممکن ممکن است ، ضمن اینکه از آن نیز ایستادگی می کند. جمعیت در این روند. از بین آن سایت های میلیاردی به علاوه ، بیش از 350 میلیون نفر از آنها وبلاگ ها و سایت های وردپرس هستند.

در طی چند سال گذشته ، رشد وبلاگ نویسی و وردپرس با سرعت گسترده ای رو به گسترش بوده و واقعاً هیچ خبری از پایان نیست. .

با توجه به همه اینها ، فقط شروع به ایجاد یک وبلاگ و هل دادن مطالب بیشتر به اینترنت نیست ، بلکه این است که بدانید صنعت امروز به نظر می رسد و می دانید چه شیوه هایی به بهترین وجه عمل می کند.

15 Things You باید قبل از وبلاگ نویسی در سال 2020 بدانید

وقتی یادگیری در مورد یک صنعت و جذب اطلاعات می آید ، چند مورد بهتر از اینفوگرافیک ها کار می کنند. با تشکر از ContentPowered و انتشار اخیر بلاگ نویسی آنها در سال 2020 اینفوگرافیک ، ما می توانیم امروز به این صنعت نگاهی بیندازیم و اینکه عوامل اصلی امروز در تلاش برای ایجاد یک وبلاگ موفق چیست ، مشخص کنیم.

بیایید شروع کنیم!

1 – WordPress هنوز هم پادشاه بستر وبلاگ نویسی

WordPress یک CMS رایگان است (راه حل مدیریت محتوا) ، که در حال حاضر اکثر وب سایت ها و وبلاگ ها را در اینترنت قدرت می دهد. بارگیری و استفاده رایگان است ، در عین حال منبع آزاد نیز هست ، به این معنی که هرکسی می تواند تم ها و افزونه های WP را متناسب با نیاز خود تنظیم کند و ایجاد کند.

سیستم عامل های وبلاگ نویسی دیگر در آنجا وجود دارد ، اما هیچ یک از آنها نمی توانند با اعتماد به نفس رقابت کنند. دوام و رشد گسترده و بودجه در پشت آنچه وردپرس تبدیل شده است.

2 – هزاران وبلاگ جدید روزانه در حال پخش زنده هستند

متوسط ​​وبلاگ نویس یا صاحب وبلاگ احتمالاً مطالب را در هفته خود یک بار در هفته یا چند بار در ماه ارسال می کند. . با این حال ، اگر شما در نظر بگیرید که چه تعداد سایت و وبلاگ مختلف در اینترنت امروز هستند ، هنگامی که در سطح تجمعی قرار دارد ، این تعداد به طرز چشمگیری افزایش می یابد. هزاران پست وبلاگ جدید روزانه به صورت زنده پخش می شوند ، به همین دلیل برای دارندگان وبلاگ بسیار مهم است که نه تنها محتوای جدیدی را برای سایت های خود ایجاد کنند ، بلکه همچنین محتوای بهتری نسبت به آنچه توسط این رقابت ارائه می شود ، باشند.

[19659011] 3 – بهترین ارسال های وبلاگ بیش از 1200+ کلمه دارد

وقتی به محتوای وبلاگ می پردازیم ، همه مقالات متن به همان اندازه ایجاد نمی شوند. به عنوان مثال ، پست های 500 کلمه ای برای نگه داشتن مقدار زیادی استفاده می شدند و سالها اندازه پست ایستاده بودند. اکنون بیشتر مقالات بیش از 1200+ کلمه هستند و دلایل زیادی برای این پرش در تعداد کلمات وجود دارد. رتبه بالاتر در نتایج جستجو ، ارائه ارزش بیشتر به کاربر نهایی و تمرکز بیشتر روی نوشتن محتوا و وبلاگ نویسی مارک فقط چند دلیل است.

4 – بیشتر از 21 میلیارد مقالات وبلاگ وردپرس هر ماه خوانده می شود

با وجود محتوای زیادی در اینترنت و محتوای جدید هر روز به صورت زنده ، میلیاردها مقاله در هر ماه خوانده می شود. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، بیشتر این مقالات در سایت هایی که از WordPress استفاده می کنند به عنوان پلت فرم مدیریت محتوا و راه حل بلاگ نویسی خوانده می شوند. حتی دیوانه تر ، اگر می خواهید همه این مقاله ها را روی هم جمع کنید ، پشته ای ایجاد کنید که بیش از 3،277 مایل در آسمان ایستاده است!

5 – 80٪ استفاده کنندگان وب در حال خواندن بلاگ ها هستند

افراد ، مارک ها و مشاغل به دلایل مختلف وبلاگ نویسی می کنند ، اما در نهایت خواندن مخاطبان جدید و مجبور کردن آنها برای خواندن مطالب در سایت شماست. وقتی نوبت به آنچه مردم می خوانند و به صورت آنلاین تحقیق می کنند ، می رسد بیش از 80٪ از کاربران وب در حال خواندن وبلاگ هستند.

6 – 70٪ از مصرف کنندگان فکر می کنند یک وبلاگ به یک وب سایت اعتباری می افزاید

وقتی نوبت به ساختن یک اعتبار می رسد. تجارت آنلاین ، وبلاگ قطعاً به شما کمک می کند. نه تنها ترافیک و بازدیدکنندگان بیشتری را در سایت شما ایجاد می کند بلکه اعتبار برند را در نظر کاربران خود نیز بهبود می بخشد. گزارش های اخیر نشان می دهد که 70٪ از کاربران دوست دارند از یک مارک تجاری استفاده کنند که دارای وبلاگ نیز باشد.

7 – 1 از 3 Consumer Trust a Brand بیشتر هنگامی که وبلاگ دارد

مشابه به اعتبار ، اعتماد نیز نقش کاملی ایفا می کند. در روند وبلاگ نویسی و برندسازی هر کسی می تواند به سرعت یک فروشگاه آنلاین یا یک وب سایت ایجاد کند ، اما یک وبلاگ با محتوا و ارزش واقعی زمان زیادی را می طلبد. به همین دلیل است که به احتمال زیاد یک از سه مصرف کننده از یک مارک تجاری که وب سایت خود دارای یک وبلاگ است اعتماد و خرید می کنند.

8 – 65٪ از بازاریاب ها قصد دارند زمان و پول بیشتری را صرف وبلاگ نویسی کنند

متخصصان و بازاریاب های تجاری را تبلیغ کنید. ارزش ایجاد محتوا و وبلاگ نویسی را ببینید و درک کنید. به همین دلیل ، بیش از 65٪ بازاریابان قصد دارند در سالهای 2020 و فراتر از آن ، استراتژی های بازاریابی و محتوا را در وبلاگ نویسی و بازاریابی محتوا ، بیشتر وقت ، پول و تلاش خود را معطوف کنند.

9 – بیش از نیمی از کل ترافیک وبلاگ از جستجوی ارگانیک ناشی می شود ما می توانیم بر این نکته تأکید کنیم که وبلاگ نویسی برای سئو بسیار مناسب است و در گوگل رتبه بالاتری دارد. نه تنها بیش از 50٪ از کل ترافیک وبلاگ از نتایج جستجوی ارگانیک ناشی می شود ، بلکه بسیار هدفمند و با ارزش نیز هست. گرچه تبلیغات پولی همیشه گزینه ای است ، فقط حدود 15٪ از کل ترافیک وبلاگ را شامل می شود.

11 – بازاریاب هایی که وبلاگ خود را مشاهده می کنند اغلب بیش از 1300٪ ROI را مشاهده می کنند

همراه با بازاریاب هایی که قصد خرج کردن را دارند. زمان و تلاش بیشتری برای وبلاگ نویسی وجود دارد ، همچنین احتمالاً تعداد بسیار بیشتری از تعامل و ROI را نیز مشاهده می کنید. گزارش شده است که بازاریابانی که تلاشهای خود را روی وبلاگ نویسی و ایجاد محتوای اصلی متمرکز می کنند ، احتمالاً 1300٪ ROI بیشتر از بازاریابانی که در وبلاگ نویسی رد می شوند ، می بینند.

12 – فقط 20٪ از پست های وبلاگ کسب و کار بیش از 750 کلمه هستند.

محتوای وبلاگ از اهمیت بالایی برخوردار است و با محتوا و مقالات بیشتری که اینترنت را نسبت به گذشته می کند ، مهم است که در مقابل پست های کوچکتر ، وقت و تلاش بیشتری را در پست های مجرد قرار دهید. تنها 20٪ از پست های وبلاگ کسب و کار که بیش از 750 مقاله در کلمات خود را در سایت خود پخش می کنند ، این یک پرچم خوانده شده برای تحلیلگران و رقبا SEO است. مطالب طولانی تر به سادگی بهتر می شوند.

13 – محتوای طولانی تر متن مطالب وبلاگ تولید 900٪ بیشتر پیشنهادات

با پیگیری این نکته قبلی ، هرچه محتوای وبلاگ شما طولانی تر باشد ، احتمال آن وجود دارد که در گوگل رتبه بالاتری داشته باشید و تولید بیشتری داشته باشید. منجر می شود. این فقط مربوط به کلمات کلیدی و محتوای متن نیست ، بلکه مربوط به تلاش های تبلیغاتی و پوشش دادن تمام پایه های شما نیز می شود. بعضی اوقات شما فقط نیاز به توضیح هر جنبه از چیزهای موجود در یک پست منبع مگا دارید و از زمان و تلاش خود برای آن سرمایه گذاری ارزشمند می کنید. ایجاد یک پست عظیم و تبلیغ مجدد آن نیز بسیار ساده تر است ، در حالی که تلاش می کنید مجموعه ای از مقالات کوچکتر با کمتر از 750 کلمه را تبلیغ کنید.

14 – سایتهای دارای وبلاگ بیش از 400٪ صفحات بیشتر در فهرست جستجوی موتورها

با میلیاردها سایت و صفحه که در گوگل نمایه شده اند ، صاحبان سایت و مارک های تجاری به همان اندازه که برای رقابت می توانند کمک کنند ، نیاز دارند. اگر می خواهید برای کلمات کلیدی دم بلند رتبه بندی کنید ، چندین لیست در گوگل داشته باشید و همچنین مخاطبان زیادی را در رابطه با مباحثی که در مورد بلاگ نویسی جذب می کنید ، قطعاً یک وبلاگ الزامی است. داشتن یک وبلاگ در سایت شما می تواند منجر به بیش از 400٪ صفحه بیشتر در گوگل شود ، در حالی که سایت شما فقط با چند صفحه وجود دارد.

15 – مقالات وبلاگ با تصاویر 94٪ بازدیدکننده بیشتری داشته باشید

همانطور که گفته می شود: یک تصویر ارزش هزار کلمه است. خوب ، حتی بهتر از هزار کلمه با یک دسته کامل از تصاویر و تصاویر برای زنده کردن آن محتوا و همچنین خواندن مطالب خود را برای مخاطبان آسانتر می کند. گوگل همچنین از مطالبی که تصاویر نیز دارند ، دوست دارد ، و تصاویر نیز عامل اصلی رشد گسترده و علاقه به رسانه های اجتماعی هستند. فقط کافی است به یکی از برترین تأثیر گذاران در رسانه های اجتماعی در اینستاگرام نگاهی بیندازید ، و می فهمید که آنها روزانه میلیون ها بازدید مشاهده می کنند ، با محتوای کم و بدون نوشته شده – همه بصری است! به طور خلاصه ، حتما تصاویر با کیفیت بالا را به محتوای متن خود اضافه کنید. اگر این کار را انجام دهید ، ممکن است در مقایسه با مقالاتی که تصاویر را مشاهده نمی کنید ، بازدیدکنندگان بیش از 94٪ بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشند.

مانند این آمار و اینفوگرافیک هستید؟

اگر می خواهید اینفوگرافیک را با بازدید کنندگان سایت خود جاسازی کنید و به اشتراک بگذارید ، حتما کد تعبیه شده زیر را بگیرید. برای به اشتراک گذاری آسان ، همچنین می توانید از دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی در بالا و پایین این پست استفاده کنید ، یا از مکان اصلی اینفوگرافیک دیدن کنید تا در یک تصویر کامل مشاهده شود.

هنوز هم در صفحات نشسته و وبلاگ خود را ندارید؟

به اندازه وبلاگ نویسی محبوب است.

حتما تعجب می کنید که بسیاری از افراد ، مشاغل و مارک های تجاری هنوز وبلاگ خود را ندارند. همانطور که در این اینفوگرافیک ذکر شد ، هزاران مقاله جدید در وبلاگ هر چند دقیقه یکبار پخش می شوند.

چرا وبلاگ نویسی بسیار محبوب است؟ به دلایل بسیاری ، اما یکی از واضح ترین پاسخ ها این است که شروع به کار بسیار کم هزینه و فوق العاده آسان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی شروع یک وبلاگ از خود در 10 دقیقه آینده و همچنین دریافت دامنه رایگان نام ، حتماً سریع و آسان ما یک آموزش وبلاگ را دنبال کنید.

صبر کنید! این مطالب مرتبط را فراموش نکنید:

<! –

->