دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

13 وبلاگ برتر اخبار بازار سهام در اینترنت

چه شما از خطوط جانبی تماشا کنید و چه یک معامله گر فعال روزانه ، همیشه در بورس سهام در اخبار ، در محل کار و حتی در خانه صحبت می شود. میلیون ها نفر از طریق امور مالی شخصی و حساب های سرمایه گذاری خود در بازار سهام پول دارند و حتی تعداد بیشتری سهام در حساب های 401k و بازنشستگی دارند.

مهم نیست که چرا یا چگونه از بورس کالا استفاده می کنید ، احتمالاً آن را دیده اید. در اخبار اینجا و آنجا با توجه بسیار زیاد به سرمایه گذاری این روزها ، و Nasdaq و Dow به اوج های جدید می رسند ، این امر می تواند بسیار گیج کننده باشد که بدانید بهترین اخبار و اطلاعات را در رابطه با بازار پیدا کنید.

فهرست سایت های برتر بورس اوراق بهادار. در اینترنت امروز

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، اگر شما در حال جستجوی اینترنت برای اخبار در بورس کالا یا چگونگی مدیریت بهتر امور مالی خود هستید ، تقریباً تعداد بی پایان سایت هایی در آنجا وجود دارد که فقط منتظر هستند تا شما را با اطلاعات بار کنند. و تخصص آنها.

برای کمک به این فرآیند ، ما لیستی از برخی از محبوب ترین و قابل اعتماد ترین وب سایت ها و وبلاگ ها را برای یافتن جدیدترین اخبار و اطلاعات روزانه در بازار تهیه کرده ایم. حتماً هرکدام از آنها را در زیر بررسی کرده و اگر می خواهید در مورد چگونگی شروع به کار مالی یا وبلاگ سرمایه گذاری خود ، اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به پایین صفحه بروید.

Raging Bull

RagingBull یکی از وب سایت های سرمایه گذار خبره که به طور جدی به روز شده و دنبال می شود در اینترنت است. از طریق مشارکت با هشت کارشناس مالی مختلف در طیف گسترده ای از بازارهای سرمایه گذاری ، سایت قادر به ارائه بینش در مورد تقریباً هر نوع سرمایه گذاری در رابطه با بازار سهام است.

برخی از رایج ترین بحث ها و پست های وبلاگ در مورد روند معاملات فعلی ، اخبار جهانی و چگونگی تأثیر آنها بر بازارهای مختلف ، بیت کوین و ارزهای دیجیتال و چگونگی رشد اوراق بهادار سرمایه گذاری کوچک به موارد بسیار بزرگتر است. خلاصه اینکه ، این سایت با بیش از منابع و محتوا کافی برای هر کسی که به سایت مراجعه می کند ، مهم نیست که چه سطح تخصص در سرمایه گذاری آنها ممکن است داشته باشد.

Scanz

Scanz یکی از بهترین راه حل ها برای نظارت و اسکن سهام است که ارزش تماشای آن در هر روز معین را دارد. به طور خلاصه ، آنها بستر اسکن بازار "همه در یک" را برای کاربران معامله گران روز و بازرگانان نوسان در اختیار کاربران قرار می دهند. از طریق این ابزار ، هر کسی می تواند بر بازارها نظارت داشته باشد و بداند سهام با چه سرعتی حرکت می کند ، ضمن اینکه توجه دیگران و بازارهای پول بزرگ را نیز به خود جلب می کند.

Scanz نه تنها یک راه حل قدرتمند را برای همه کاربران خود ارائه می دهد ، بلکه آنها را نیز دارند. همچنین یکی از مفیدترین و مفیدترین وبلاگها در اینترنت است. مباحث مورد بحث در وبلاگ شامل آموزش در مورد چگونگی استفاده از راه حل آنها ، نظارت بر نقل قول های سطح 2 ، معاملات سهام پنی ، استفاده از ابزارهای اسکن و فیلترهای سهام و البته … بسیاری از تکنیک ها و روش های دیگر است که توسط تاجران و کارگزاری های برتر در استفاده می شود. جهان امروز.

MarketWatch

MarketWatch یک وب سایت اطلاعات مالی آمریکاست که اخبار تجاری ، تجزیه و تحلیل و داده های بورس را ارائه می دهد. این شرکت تابعه Dow Jones & Company است ، دارایی News Corp ، همچنین وال استریت ژورنال و بارون است.

منتشر شده توسط داو جونز و شرکت ، نبض بازار برای سرمایه گذاران درگیر را دنبال می کند. . MarketWatch آخرین اخبار بازار سهام ، مالی و تجاری را ارائه می دهد. در اینجا ، شما به نقل از بورس سهام ، مشاوره مالی شخصی ، اخبار شرکت و موارد دیگر خواهید رسید.

سرمایه گذاری

تاسیس در سال 2007 ، سرمایه گذاری. com یک منبع قطعی برای ابزارها و اطلاعات مربوط به بازارهای مالی مانند نقل قول های زمان واقعی و نمودارهای پخش جریان ، اخبار مالی به روز ، تحلیل تکنیکی ، فهرست کارگزاران و لیست ها ، تقویم اقتصادی و ابزارها و حسابگرها است.

این سایت اطلاعات عمیقی درباره ارزها ، شاخص ها و سهام ، معاملات آتی و گزینه ها ، کالاها و نرخ ها و اوراق ارائه می دهد. آنها یک خواننده رو به رشد در سراسر جهان دارند و اکنون یک پورتال جهانی مالی پیشرو است که به طور مداوم اقدام به راه اندازی ویژگی ها و بخش های نوآورانه می کند تا از یک منبع بهینه یکجانبه برای خوانندگان خود اطمینان حاصل کند.

آلفا

جستجوی آلفا بزرگترین جامعه سرمایه گذار در جهان است. با بهره گیری از خرد و تنوع شلوغی – میلیون ها سرمایه گذار پرشور روزانه برای کشف و به اشتراک گذاری ایده های جدید سرمایه گذاری ، بحث در مورد آخرین اخبار ، بحث در مورد ارزش سهام و تصمیم گیری درباره سرمایه گذاری آگاهانه متصل می شوند.

آلفا از وسعت و عمق بی نظیری برخوردار است: از سهام ، ETF و صندوق های متقابل گرفته تا کالاها و cryptocurrency ، از جمله هزاران سهام (مانند کلاه های کوچک) که در جای دیگری آنالیز نشده است.

The Motley Fool

Motley Fool برای کمک به جهان سرمایه گذاری بهتر – بهتر. The Motley Fool که در سال 1993 توسط برادران ، تام و دیوید گاردنر در ایالات متحده تأسیس شده است ، به افراد کمک می کند تا از طریق وبلاگ خود ، به انتخاب خبرنامه های با سرمایه گذاری حق بیمه و آزادی ، به آزادی مالی دست یابند.

Motley Fool دنیا را باهوش تر ، شادتر و ثروتمندتر می کند. آنها سعی می کنند با ارائه راه حل هایی برای سرمایه گذاران از هر نوع ، این کار را انجام دهند. محصولات و خدمات آنها – چه رایگان و چه مبتنی بر اشتراك – به گونه ای طراحی شده است كه به مردم كمك می كند تا سرمایه گذاری های خود را كنترل كنند.

INO

آنها در بازارهای آتی و گزینه ها تخصص دارند. با ارائه خدمات اطلاعات مداوم به نقل از نمودارها ، نمودارها و اخبار به تجار در سراسر جهان خدمت می کنید. آنها همچنین فروشگاهی برای ابزار تجارت ، نمودارها ، انتشارات ، دوره های آموزشی و منابع دیگر هستند. آنها به صورت خصوصی و مستقل هستند.

برای دریافت اخبار مالی ، تجزیه و تحلیل و چشم اندازهای بی نظیر برخی از معتبرترین تحلیلگران مالی در وب ، این وبلاگ را دنبال کنید – پوشش سهام ، معاملات آتی ، فارکس ، متقابل بودجه ، رویدادهای سیاسی و اقتصادی.

Reddit | سهام

در این وبلاگ Reddit ، مدیریت پول ، تجزیه و تحلیل فنی تخصصی و ایده های معاملاتی را بدون زحمت با استفاده از سهام پیدا خواهید کرد.

همچنین می توانید گزینه های برتر سهام را نیز کشف کنید. و ایده های تجارت حداقل یک بار در روز ، و در صورت ارائه چندین بورس سهام در بازار ، گاهی اوقات خبرهای بیشتری به دست می آید. با این حال ، شما همیشه بهترین معاملات را برای هفته پیش رو دریافت می کنید ، و هر توصیه تجاری با یک نمودار فنی همراه است که سطح فنی اصلی را برجسته می کند.

Control Money

از سال 1999 ، کنترل پول در آنجا انجام شده است تا رشد اقتصاد هند را شرح دهد. از آن زمان ، آنها به عنوان پورتال مالی شروع به کار كردند و این كار را با ارائه قیمت سهام روزهای آخر تا تبدیل شدن به بزرگترین فروشگاه اخبار هند (متن و فیلم) ، تجزیه و تحلیل ، داده و ابزارهای سرمایه گذاری (در كلاسهای دارایی متنوع) شروع كردند. امور مالی شخصی ، بخش تجاری و اقتصاد.

کنترل پول امروز هر ماه بیش از 17 میلیون بازدید کننده را در همه سیستم عامل ها – وب ، موبایل و رایانه های لوحی خود قرار می دهد که آن را گسترده ترین پلت فرم مالی آنلاین می کند. در هند.

IIFL

IIFL یک کنگلومراسیون خدمات مالی است که در سال 1995 توسط گروهی از کارآفرینان پرشور آغاز شد. پیدایش IIFL در قدرت رویایی است. بزرگ و ایمان به رویاهای شما. IIFL به بیش از 4 میلیون مشتری رضایت بخش در بخشهای مختلف تجاری مشغول خدمت است و بطور مداوم بر نقاط قوت خود می پردازد تا خدمات عالی به پایگاه مشتری در حال گسترش خود ارائه دهد.

قدرت آنها نوآوری و اختراع مداوم خود بوده است. تکامل IIFL از راه اندازی کارآفرینی در سال 1995 به یک گروه خدمات مالی متنوع متنوع ، داستانی از رشد مداوم با سازگاری با محیط کسب و کار پویا ، بدون از دست دادن تمرکز بر حوزه اصلی خدمات مالی ما است.

استاد حقوق صاحبان سهام

از سال 1996 ، Equitymaster منبع نظرات صادقانه و معتبری در زمینه سرمایه گذاری در هند بوده است. Equitymaster پیشرو در زمینه تحقیق و پژوهش در زمینه سرمایه گذاری مستقل هند است. آنها همیشه از وقایع موجود در بورس سهام آگاه هستند ، از جمله یک اظهارنظر قبل از باز کردن و بسته شدن.

آنها می خواستند هر سرمایه گذار هندی را که در مورد دلال خود آورده بود توانمند سازد. به او اطمینان داد ، و رسانه ها او را با 100٪ نظرات سرمایه گذاری مستقل و بی طرفانه تغذیه کردند. امروزه خدمات ترکیبی Equitymaster بیش از 17 ، 64،790 کاربر در 72 کشور جهان دارد.

Reddit | بورس سهام

در این وبلاگ Reddit ، بی شماری از درس های معاملاتی سهام را کشف خواهید کرد. این وبلاگ عمدتاً بر تهیه مواد با کیفیت خوب در معاملات سهام نوسان تمرکز دارد. شما این واقعیت را دوست خواهید داشت که وبلاگ در مقالاتی فراوان است که می تواند استراتژی های تجارت نوآوری مبتدی ، متوسط ​​و پیشبرد را آموزش دهد.

صاحب وبلاگ یک پرتال آموزشی جامع در بورس سهام برای کمک به سهام ایجاد کرده است. معامله گران طرز فکر مناسب برای معاملات نوسان در بورس سهام را بدست می آورند.

اخبار سهام سهام

سهام خبرخوان سهام ترکیبی از اخبار سهام و انتشارات مطبوعاتی سهام از چندین منبع است

هسته اصلی آنچه آنها هر روز می توانند تحویل دهند ، نظرات صادقانه و بی طرفانه است. و در هر کاری که انجام می دهند ، آنها شما و علایق شما را در ذهن خود دارند. شما همچنین می توانید رویکرد 100٪ بی طرفی را برای توصیه سهام و مشتقات خوب به دست آورید تا بتوانید ثروت خود را به طرز معقولی بسازید.

اخبار بازار سهام امروز

این وبلاگ است. وب سایت جریان اخبار دارایی که کلیه رویدادهای مهم خبری را که می تواند بر بازار سهام تأثیر بگذارد ، پوشش می دهد. به ویژه امور مالی و بازارها ، آخرین اخبار سهام بازار سهام ، مالی و تجارت را دریافت خواهید کرد. یک تب خبر ویژه وجود دارد که می توانید تمام اخبار مربوط به معاملات سهام خود و جدیدترین گزارش سود را که ممکن است بر قیمت سهام مورد علاقه شما تأثیر بگذارد ، پیدا کنید.

محتوای خبر تقریباً شبیه به آنچه می توانید باشد. از رسانه های خبری اصلی مانند بلومبرگ یا رویترز. در بخش آموزش ، نکات و ترفندهای معاملاتی فراوانی خواهید یافت و راهنماهای تجارت گام به گام که ممکن است برای افزایش دانش لازم داشته باشید.

چگونه می توان با وبلاگ معاملاتی سهام خود شروع به کار کرد

بازار سهام می تواند باشد. یک فضای سرگرم کننده و سودآور اگر بدانید که چه کاری انجام می دهید. یکی از بهترین راهها برای بهتر شدن در تجارت روزانه و سرمایه گذاری ، شروع به ایجاد یک وبلاگ شخصی خود برای مستندسازی پیشرفت شما می باشد. نه تنها می توانید استراتژی های سرمایه گذاری خود را بهبود ببخشید بلکه می توانید به دیگران کمک کنید یاد بگیرند که چگونه می توانند همین کار را با محتوای خود انجام دهند. اگر این یک ایده خوب به نظر می رسد ، اکنون زمان مناسب برای شروع کار با وبلاگ خود است.

الزامات اساسی چیست؟ خوب ، تنها آنچه شما نیاز دارید یک نام دامنه ، یک برنامه میزبانی و یک استراتژی برای ایجاد محتوا است.

پس از انتخاب نام دامنه ، در مورد برنامه میزبانی مقرون به صرفه و مطمئن تصمیم بگیرید. برای این کار ، ما Bluehost را به شدت توصیه می کنیم. ما رابطه خوبی با آنها داریم ، بنابراین آنها به خوانندگان ما پیشنهاد می کنند 60٪ تخفیف در میزبانی و دامنه رایگان با برنامه میزبانی خود داشته باشند.

برای ثبت نام فقط روی تصویر زیر کلیک کنید. از امروز وبلاگ خود را بسازید!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیم بلاگ و روند تولید محتوا ، حتماً به آموزش صفحه اصلی ما به آدرس blogging.org مراجعه کنید.

صبر کنید! این مطالب مرتبط را فراموش نکنید:

<! –

->