دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

12 پادکست برتر بازار سهام در اینترنت

بورس اوراق بهادار در حال تغییر است ، اما هنوز یکی از فعال ترین و بدنبال راه های مدیریت امور مالی شخصی و کسب درآمد در جهان است. با محبوبیت کانال ها و نمایش هایی مانند CNBC ، وال استریت و مخزن کوسه ، همه به دنبال این هستند که عملکرد خود را بدست آورند.

اکنون با اینترنت و میلیاردها وب سایت از هرجای دیگر قابل دسترسی است ، به سادگی همه گیر است. تهیه مطالب و اطلاعات در همه زمانها پادکست و ویدئوی آنلاین را در ترکیب قرار دهید ، و حتی موارد بیشتری نیز خواهید داشت.

از راه های مختلف برای بدست آوردن اخبار و نکات مربوط به سرمایه گذاری و معاملات سهام ، ، پادکست ها به سرعت راه خود را به بالای لیست می رسانند. دلیل این است که آنها همیشه و به روز می شوند و گوش دادن به آنها بسیار آسان است ، بدون توجه به اینکه در کجا هستید.

لیست پادکست های بورس اوراق بهادار در اینترنت امروز

برای کمک به از بین بردن خوبها از بد ، ما ' امروز دست برخی از بهترین پادکست های بورس سهام را در اینترنت انتخاب کرده اید. ما شرکتهای بزرگ و مارک دار را با پادکست های سرمایه گذاری خاص خود ذکر کرده ایم ، در ضمن لیست پادکست های بلاگر مستقل و مالی را نیز ذکر کرده ایم.

حتما از لیست زیر اسکین کنید تا ببینید که از چه کسانی بیشتر لذت می برید ، و سپس آنها را اضافه کنید. به لیست پخش پادکست شما. همچنین ، اگر می خواهید در مورد چگونگی راه اندازی وب سایت مالی یا سرمایه گذاری ، وبلاگ یا پادکست شخصی خود اطلاعات کسب کنید ، به سادگی به پایین این مقاله بروید.

InvestTalk

InvestTalk یک برنامه روزانه است که هر روز به مباحث سرمایه گذاری جدید و مرتبط می پردازد و به سؤالات مربوط به برنامه ریزی مالی و بازنشستگی ، مدیریت پول و همچنین نگرانی های کلی در بورس سهام با یک مشاور مالی پاسخ می دهد ، استیو پیزلی.

آنها نه تنها از آخرین فن آوری سرمایه گذاری هنگام انجام تحقیق استفاده می کنند ، بلکه آنها همچنین ابزارهای برتر مبتنی بر ابر را در صنعت مستقر می کنند که به آنها امکان می دهد پاسخ های آسان درک به مشتری را ارائه دهند. یک بسته مناسب.

Martha Stokes CMT Show Radio

Martha Stokes CMT بنیانگذار و مدیر عامل شرکت TechniTrader ، یک شرکت آموزشی اختصاصی است برای کمک به tra خرده فروشی ders و سرمایه گذاران مستقل نحوه تجارت یا سرمایه گذاری در بورس را یاد می گیرند. در نمایشگاه رادیویی Martha Stokes CMT ، شما می آموزید که چگونه سهام بورس فعالیت می کند ، از وقایع جاری در بازارهای مالی به روز بمانید ، و برخی از نکات رایگان برای تجارت سهام ، گزینه ها ، ETF و سایر موارد را دریافت کنید. [19659002] مارتا با داشتن یک تحلیلگر فنی حرفه ای برای موسسات سمت خرید و همچنین یک صاحب کسب و کار موفق ، با درک مناسب از هر دو طرف اهداف یک شرکت ، مارتا تصرف بی نظیری در بازار سهام داشت که همه سرمایه گذاران باید آن را تنظیم کنند. for.

Wealth Within

Wealth Within در سال 2002 توسط دیل گیلهام تاسیس شد تا طیف وسیعی از راه حل ها را برای پشتیبانی از مشتریان خود ارائه دهد. به اهداف مالی خود برسند. Talking Wealth Podcast که به میزبانی تحلیلگران بازار سهم در بازار ثروتمند است ، باید برای تجار و سرمایه گذاران جدید و با تجربه گوش کند.

مأموریت آنها همیشه در همه چیز "مشتری اول" بوده است. انجام می دهند." این به معنای شکستن بسیاری از اسطوره های موجود در بازار است که افراد را از رسیدن به اهداف مالی خود باز می دارد. در به چالش کشیدن وضع موجود در صنعت خدمات مالی ، مشتریانشان با قدرت تر شدن از کنترل سرنوشت مالی خود بهره مند شده اند.

بیایید سهام را با ساشا اوداکوف

هر هفته ، ساشا اوداکوف جلو و مرکز است ، شما می توانید یک دوز سالم از تجارت و سرمایه گذاری آموزش و پرورش ، استراتژی های ایجاد ثروت و همچنین نکات و نکات برای افزایش سود بازار سهم خود را فراهم کنید.

پادکست ها / وبلاگ ، شما در مورد نحوه تجارت سهام و کسب درآمد در بازارها به صورت حرفه ای از دوره های آموزشی و مشاوره خود بهره خواهید گرفت.

شبکه ثروت واقعی

این پادکست در مورد اخبار املاک و مستغلات برای سرمایه گذاران با کتی فتکه است. این منبع برتر برای سرمایه گذاران املاک و زرنگ و دانا است که می خواهند لبه باشند. در قوانین ، مقررات و رویدادهای اقتصادی جدید که بر املاک و مستغلات تأثیر می گذارد ، به روز باشید.

موضوعات شامل روند بازار ، تجزیه و تحلیل اقتصادی است که بر قیمت مسکن تأثیر می گذارد ، به روز رسانی در مورد بهترین بازارهای اجاره ای برای سرمایه گذاری در اجاره های یک خانواده یا اجاره های چند واحدی ، استانداردهای مسکن نوبت کلید و موارد دیگر. هدف ساده آنها این است که شما پول و آزادی زندگی خود را با شرایط خود داشته باشید.

Meb Faber Show

Show Meb Faber، best best seller، کارآفرین و مدیر صندوق سرمایه گذاری ، ماب فابر ، بینش های امروز ، بازارها و هنر سرمایه گذاری را به شما ارائه می دهد. در نمایشگاه ماب فابر ، تمرکز بر روی کمک به شما در رشد و حفظ ثروت خود است.

هر هفته او درباره شغل سرمایه گذاری بحث می کند ، و به شما کمک می کند تا ایده های جدید و سودآور در سهام جهانی ، اوراق قرضه ، و بازار دارایی های واقعی همچنین می توانید انتظار داشته باشید که بعنوان میهمان او از برخی از متخصصان برتر سرمایه گذاری در جهان بشنوید.

با داشتن برخی از متخصصان برتر سرمایه گذاری در جهان به عنوان میهمان او ، مبا در تفسیر سهام جهانی کمک خواهد کرد. اوراق قرضه ، اوراق بهادار و بازار کالاها درست مثل مزایای مثبت. بنابراین برای خرد بازار واقعی آنها که می تواند شما را ثروتمندتر و عاقل تر کند به آنها بپیوندید.

Canyon Trade

رسالت آنها ساده است – تا شما را به یک معامله گر بهتر و موفق تر تبدیل کنید. آنها به عنوان یک رهبر مستقر در فضای آموزش تجارت ، استاندارد طلا را برای توسعه و آموزش استراتژی تجارت تعیین کرده اند تا معامله گران بتوانند مانند جوانب تجاری تجارت کنند.

آنها آموزش های آموزشی و مربیگری حرفه ای را برای آنها فراهم می کنند. معامله گران خرده فروشی درست مثل شما. آنها می خواهند شما در بازارها از مزایای تاکتیکی برخوردار شوید و یک امتیاز در سبد سهام خود داشته باشید. برای دستیابی به این هدف ، آنها طیف گسترده ای از آموزش ، رویدادها و منابع را برای معامله گرانی که می خواهند راه هوشمندانه تر تجارت را یاد بگیرند ، فراهم می کنند.

Podcast

پادکست بورس Schaeffer شما را در دنیای بازرگانان استاد که نگاهی سرگرم کننده ، منحصر به فرد و اغلب متعارف به بازارها و تجارت می کنند ، به خود جلب می کند. با کاهش سر و صدای Shenanigans و hijinks وال استریت و آشفتگی و سردرگمی اخبار اصلی ، آنها در اینجا برای کمک به شما در حرکت در میدان ماین تجارت به شما کمک می کنند تا در نهایت بتوانید آینده اقتصادی خود را کنترل کنید.

می توانند با آموزش رایگان درخواستی خود شروع به کار کنند یا با یک مربی صحبت کنند و بفهمند که چگونه می توانند در رسیدن به اهداف تجاری خود به شما کمک کنند و درک بهتری از مکان فعلی شما داشته باشند و چگونه می توانند شما را به جایی که می خواهید برسید.

سرمایه گذاری از پادکست ساحل

کریس هانسون شب ها و آخر هفته ها را برای مطالعه بازار سهام صرف کرده است. چه این املاک و مستغلات باشد یا بورس اوراق بهادار ، او دید که اکثر مردم روی "چگونگی انجام" سرمایه گذاری تمرکز می کنند. این پادکست راهنمایی برای "چگونگی انجام" سرمایه گذاری را ارائه می دهد.

وی در مورد موضوعات در مورد روند بازار ، تجزیه و تحلیل اقتصادی که بر قیمت مسکن تأثیر می گذارد ، به روز می کند تا در بهترین بازارهای اجاره ای برای سرمایه گذاری در اجاره های تک خانوادگی یا اجاره چند واحدی ، استانداردهای مسکن به نوبه خود و خیلی بیشتر.

سهام پادکست

در این پادکست ، اسکات ولنز روش های مختلف سرمایه گذاری و ساخت را ارائه می دهد ثروت وی هر هفته موضوعات مربوط به سرمایه گذاری جدید و مرتبط را به اشتراک می گذارد و به سؤالات مربوط به برنامه ریزی مالی و بازنشستگی ، مدیریت پول و همچنین شرایط موجود در بورس سهام پاسخ می دهد.

هر هفته ، وی درباره هنر سرمایه گذاری ، به اشتراک گذاری بحث می کند. ایده های جدید و سودآور در بازارهای سهام جهانی ، اوراق قرضه و دارایی های واقعی. وی همچنین بعنوان مهمان خود از برخی از متخصصان برتر سرمایه گذاری در جهان دعوت می کند.

بهترین ها در پادکست ثروت

در این پادکست ، اسکات ولنز روش های مختلف سرمایه گذاری را ارائه می دهد. ثروت ساختن وی هر هفته موضوعات مربوط به سرمایه گذاری جدید و مرتبط را به اشتراک می گذارد ، و به سؤالات مربوط به برنامه ریزی مالی و بازنشستگی ، مدیریت پول و همچنین شرایط موجود در بورس سهام پاسخ می دهد.

هر هفته ، او درباره هنر سرمایه گذاری ، به اشتراک گذاری بحث می کند. ایده های جدید و سودآور در بازارهای جهانی سهام ، اوراق قرضه و دارایی های واقعی. وی همچنین بعنوان مهمان خود از برخی از متخصصان برتر سرمایه گذاری در جهان دعوت می کند.

کسب درآمد با کتاب ها

به این پادکست گوش دهید تا یاد بگیرید چگونه سرمایه گذاری در پنی را یاد بگیرید سهام و تجارت پول سهام پنی. در اینجا ، شما می توانید هنر ترکیب و سحر و جادو سهام سود سهام را یاد بگیرید ، و با استفاده از تاکتیکهای مناسب سرمایه گذاری بلند مدت که می تواند بازنشستگی شما را زودتر از آنچه فکر کرده اید ممکن است شروع کنید.

شما همچنین یاد خواهید گرفت. مبانی یافتن بهترین سهام برای تجارت. و ، چگونه یک کارگزار را انتخاب کنید و چگونه می توانید به عنوان یک مبتدی سرمایه گذاری کنید.

چگونه می توانید با وبلاگ معاملاتی سهام خود شروع به کار کنید

اگر از گوش دادن به اخبار مالی و پادکست های سهام لذت می برید ، احتمالاً علاقه مند به سایت های خبری و وبلاگ های مالی نیز هست. در صورت بروز این مسئله ، ممکن است شما نیز به ایجاد یک وب سایت موفق یا وبلاگ موفق خود علاقه مند شوید.

الزامات اساسی چیست؟ خوب ، تنها آنچه شما نیاز دارید یک نام دامنه ، یک برنامه میزبانی و یک استراتژی برای ایجاد محتوا است.

پس از انتخاب نام دامنه ، در مورد یک برنامه میزبانی مقرون به صرفه و مطمئن تصمیم بگیرید. برای این کار ، ما Bluehost را به شدت توصیه می کنیم. ما با آنها رابطه بسیار خوبی داریم ، بنابراین آنها به خوانندگان ما پیشنهاد می کنند 60٪ تخفیف در میزبانی و دامنه رایگان با برنامه میزبانی خود داشته باشند.

برای ثبت نام فقط روی تصویر زیر کلیک کنید. از امروز وبلاگ خود را بسازید!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیم وبلاگ و روند تولید محتوا ، حتماً به آموزش صفحه اصلی ما به آدرس blogging.org مراجعه کنید.

صبر کنید! این مطالب مرتبط را فراموش نکنید:

<! –

->