دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

100 دلار اول خود را در کنار هم بدست آورید

متوسط ​​حقوق در ایالات متحده تقریباً 48000 دلار است. اما با هزینه ای که آرام آرام به سمت بالا می روید ، جای تعجب ندارد که با یک سؤال به اینترنت روی می آورید: "چگونه می توانم اولین مبلغ 100 دلار خود را در کنار هم قرار دهم؟"

مطمئن باشید ، شما تنها نیستید. یک نظرسنجی در سال 2019 از BankRate نشان داد که 37٪ از آمریکایی ها روش های اضافی برای کسب درآمد پیدا کرده اند – هرکدام به طور متوسط ​​686 دلار در ماه درآمد کسب می کنند. ممکن است افرادی که دارای پروژه های جانبی موفقیت آمیز هستند ، بیشتر پاسخ دهند ، اما هنوز نشان می دهد که می توان از طرف مشاغل تمام وقت پول درآمد ایجاد کرد.

با این وجود ، جذب یک فشار جانبی فقط محدود نمی شود. فرصت برای جیب کیف پول خود را. مطمئناً می توانید برای رشد حساب پس انداز خود ، از پول نقد اضافی استفاده کنید ، بیشتر مسافرت کنید و در نهایت در صورت موفقیت آمیز بودن کار خود ، کار خود را ترک کنید. اما یادگیری نحوه ساخت و فروش محصولات و خدمات از طرف دیگر ، چندین مزیت مرتبط نیز دارد:

 • Security. یک کار روزانه می تواند ثبات ایجاد کند ، اما پتانسیل درآمد شما را همگی در یک سبد قرار می دهد. اگر شغل خود را از دست دهید ، تنها منبع درآمد خود را از دست می دهید. متنوع سازی با شغل طرف ، به این معنی است که اگر بدترین اتفاق بیفتد ، هنوز پول نقد خواهید داشت.
 • یک سرگرمی جدید. سرگرمی کاری است که شما می خواهید انجام دهید اما را انجام ندهید. افراد خلاق تمایل دارند که سرگرمی سرگرمی و سرگرمی و مشاغل روزانه خود را انجام دهند. سرگرمی ها کاری جالب است که انجام می شود ، اما بعضی اوقات آنها برای کار روزانه شما دارای مزایای سرایت هستند. آنها مکان دیگری را برای یادگیری و رشد به شما می دهند ، حتی اگر شغل روزانه شما (یا فعالیت مهم دیگری) به دیواری برخورد کرده باشد.
 • مجموعه مهارت های کسب درآمد خود را بسازید. کسب درآمد مهارت متمایز خود است – در صورتی که بخواهید علاقه و استعداد را به یک تجارت پایدار تبدیل کنید ، باید تمرین کنید. حتی اگر یک پروژه جانبی خاص به پتانسیل کامل خود نرسد ، شما هنوز مهارت های ارزشمندی را ایجاد خواهید کرد که می تواند برای ایده بعدی شما کاربرد داشته باشد.

آیا همه می توانند از یک طرف درآمد کسب کنند؟

تصور اشتباهی وجود دارد که مردم به آن احتیاج دارند. بسیار ماهر هستند و یا باید تمام وقت کار خود را ترک کنند تا از این طریق درآمد کسب کنند. حقیقت: برای شروع سرمایه گذاری در طرف دیگر نیازی به شما ندارید.

Sandy را از این قسمت Guess My Hustle بگیرید. هشدار Spoiler: ما می خواهیم جواب را بدهیم.

سندی یک حسابدار از طریق تجارت است و فروشگاه بوتیک سگ خود را راه اندازی کرد که کالاهای مختلف مربوط به سگ – مانند زالوها ، یقه ها و معالجه – از سراسر جهان را سرگرم می کند. او محصولاتی را که توله سگ خود را در وب سایت خود ، Spotted by همفری به فروش می رساند ، می فروشد.

تجارت جانبی Sandy از یک حساب اینستاگرامی که محصولات هامفری را دوست داشت ، رشد کرد. محتوای او بیش از 100000 دنبال کننده را به خود جلب کرده و باعث شده است که فروشگاه اینترنتی خرده فروشی حیوان خانگی آنلاین وی سودآور شود ، در حالی که هنوز شغل حسابداری خود را نگه داشته بود. مانند بسیاری از بازیکنان دیگر لیگ ، جیمز برای حمایت از درآمد حاصل از "شغل روزانه" خود به کارهای اضافی نیز احتیاج داشت. او و همسرش در یك آپارتمان زندگی می كردند و یك بچه در راه بودند و برای حمایت از قبیله در حال رشد خود به پول اضافی احتیاج داشتند.

اما جیمز هیچ دانشی در مورد نحوه كار تجارت ، به ویژه تجارت مد نداشت.

وقتی این هوای سرد تورنتو باعث شد جیمز به دنبال کت و شلوار برای همسرش باشد ، به این صنعت وارد شد. تنها مشکل: او نتوانست یکی از مواد ساخته شده از حیوانات را پیدا کند. وی با یک دوست قدیمی که خیاط بود و به عنوان راه حلی برای پالت های زمستانی با حق بیمه که حاوی محصولات حیوانی نیست ، همکاری کرد.

12 راه خلاق برای کسب درآمد

در زیر 12 راه غیر متعارف برای بدست آوردن وجود دارد. 100 دلار اول شما در کنار آنها ثابت می کنند شما به هیچ مهارت و تجربه قابل توجهی احتیاج ندارید ، و یا اوقات فراغت:

 1. فروش عکس های خود
 2. چاپ بر روی تقاضا
 3. رسیدن به کلاس های آنلاین
 4. فروش مواد زائد مواد غذایی
 5. محصولات مورد علاقه خود را توصیه کنید.
 6. فضای مورد استفاده خود را اجاره کنید
 7. فروش خدمات خود
 8. تولید مهارت های خاص صنعت
 9. تورهای میزبان در شهر شما
 10. وب سایت های آزمون
 11. فروش هنر خود
 12. آموزش سگ خود را

هر ایده تجاری جانبی را بر اساس:

 • نوع کسب و کار: خواه ایده مبتنی بر محصول یا خدمات محور باشد ، یا توسط مخاطبان هدایت شود ، تجزیه خواهیم کرد.
 • تلاش: چقدر زمان ، مهارت یا تجربه ای را که باید در این ایده قرار دهید
 • اهرم: شما چقدر موقعیت دارید که ایده را به پول ساز تبدیل کنید که بدون نیاز به توجه مستقیم شما به ارزش افزوده می شود. یک ایده با اهرم بالا یک تجارت 1: 1 برای پول نیست.
 • هزینه راه اندازی: بودجه مقدماتی شما برای راه اندازی این ایده نیاز دارید.
 • پتانسیل سود: چقدر سود شما می توانید از ایده خود در سال سود داشته باشید.

1. فروش عکس های خود

نوع مشاغل: مبتنی بر محصول

تلاش: متوسط ​​

اهرم:: کم

هزینه راه اندازی (خارج از 5 💸): 💸

پتانسیل سود (از 5 💰): 💰💰

تلفن های هوشمند مدرن دارای دوربین های با کیفیت هستند. به عنوان مثال ، آیفون 11 پرو دارای یک لنز سه گانه با زاویه های گسترده و بزرگنمایی نوری است.

پس از این جای تعجب نیست که کیفیت روزافزون دوربین های گوشی های هوشمند صنعت دوربین را خراب کرده است. دوربین های سطح میانی منسوخ شدند وقتی تلفن شما با راحتی 10 برابر با همان کیفیت شروع به ارائه کرد. شما تلفن هوشمند خود را هر کجا که هستید حمل کنید.

اما به جای اینکه عکس های خود را برای نشستن بیکار در ابر بگذارید ، می توانید عکس های خود را به صورت پول نقد تبدیل کنید — و تلفن هوشمند شما تمام تجهیزات مورد نیاز برای درآمدزایی در کنار شما است. سمت خلاق.

عکس ها مانند هر محصول دیگر هستند و برای فروش با موفقیت عکاسی خود باید مخاطبان مشتری بالقوه را که می خواهید یا به آنها احتیاج دارید هدف قرار دهید. با فکر کردن در مورد سبک عکاسی که به آنها علاقه دارید ، شروع کنید ، چه این مناظر ، پرتره یا حیوانات خانگی. سپس ، بسته به نحوه کسب درآمد (به عنوان مثال ، با فروش چاپ یا ارائه حقوق در سایت های عکاسی سهام) ، ببینید آیا یک خط یا مکان خاص است که می توانید آن را شناسایی کنید. به عنوان مثال ، ممکن است توجه داشته باشید که عکسهای ایجاد کاغذ دیواری در سایتهای عکاسی سهام تقاضا هستند اما عرضه فعلی محدود است. این یک فرصت بالقوه است.

کتابخانه Stock Haute از این مفهوم متولد شد. بنیانگذار آن ، راشل روحانا ، "از عدم وجود عکس شیک برای سهام در دسترس برای صاحبان مشاغل زنان ناامید شد." بنابراین او Haute Stock را ایجاد کرد تا این شکاف را در بازار پر کند.

هنگامی که طاقچه خود را پیدا کردید ، شروع به ساختن زیر در سیستم عامل های سنگین بصری مانند اینستاگرام یا Pinterest کنید. برخی از عکس های خاص را ببخشید ، از یک ویرایشگر عکس رایگان برای جلا دادن آنها استفاده کنید ، سپس آنها را در سایت هایی مانند Adobe Stock ، Shutterstock و TourPhotos بفروشید.

نظارت کنید که کدام سبک بهتر از طریق تجزیه و تحلیل سیستم عامل انجام می شود. به عنوان مثال ، Pinterest نشان می دهد که چند پیوند کلیک روی یک عکس داشته است. آیا هیچ شباهتی بین عکسهای برتر با شما وجود دارد؟

از حساب های رسانه های اجتماعی خود برای تهییج مطالب پرداخت شده خود استفاده کنید — وبلاگ نویسان و صاحبان مشاغل همیشه به عکس های سهام نیاز دارند. می توانید مستقیماً به صاحب مشاغل هدف خود بپردازید ، بپرسید که آیا آنها مایل به پرداخت عکس های شما هستند- و چقدر حاضر به پرداخت آن هستند. به عنوان مثال: شما ممکن است مخاطبان عکس های مربوط به حیوان خانگی خود را به عنوان خرده فروشان سگ که مایل به پرداخت 25 دلار برای هر عکس سهام هستند مشخص کنید.

این را بخاطر بسپارید که باید عکس های سهام خود را به سه عامل قیمت گذاری کنید: تقاضا برای عکس در آن صنعت ، رقبا قیمت شارژ می شوند ، و هزینه ای که برای خود عکس می گیرید پرداخت می کنید. اگر افراد را شلیک می کنید ، باید آنها را بپردازید ، و اگر مکان هایی را شلیک می کنید ، معمولاً به مجوز یا هزینه ای نیاز دارید. این مورد را در قیمت گذاری خود قرار دهید تا مطمئن شوید که بیشتر از درآمد خود را از دست نمی دهید.

با فروش تصاویر خود از طریق یکی از این سیستم عامل ها ، می توانید سرگرمی خود را به 100 دلار اول خود تبدیل کنید.

2 چاپ بر روی تقاضا

نوع تجارت: مبتنی بر محصول

تلاش: کم

اهرم:: بالا

هزینه های شروع: ] 💸💸

پتانسیل سود: 💰💰💰

چاپ بر روی تقاضا راهی کم خطر برای درآمدزایی است که برخلاف رها کردن سنتی ، به شما امکان می دهد از استعدادهای خلاقانه خود بهره بگیرید. در اینجا نحوه کار آن آمده است: شما برای تهیه شخصی (یا برچسب سفید) کالاهایی مانند کتاب ، تی شرت ، کیف تلفن یا سایر کالاها با یک تهیه کننده کار می کنید. شما طراحی خود را به یک کالای ساده اضافه می کنید ، سپس تهیه کننده محصولات خود را به صورت سفارش سفارش چاپ می کند و به شما سفارش می دهد ، بنابراین برای شروع فروش نیازی به نگهداری موجودی نیست.

از آنجا که می توانید سهم شیر را بگیرید. تدارکات و عملیات به لطف برنامه های Shopify مانند Printful ، Lulu xPress و Printify ، از صفحه شما خارج می شوند ، وقت بیشتری برای تمرکز بر روی طراحی ، مارک تجاری و بازاریابی محصولات خود خواهید داشت. اگر یک کار تمام وقت کار می کنید ، یک مدل تجاری بسیار در دسترس است. شما می توانید با استعدادهای شخصی خود خلاق شوید یا یک طراح آزاد را به شما کمک کند تا از الگوهای یا طرح های تمام عیار محصول کمک کند.

از آنجا که محصولات سفارشی شما به محض سفارش مشتری سفارش داده می شوند ، شما نیز مجبور به پرداخت آن نخواهید شد.

چاپ بر روی تقاضا یک مدل عالی برای افرادی که می خواهند با محصولات خود درگیر شوند ، وجود دارد ، اما وقت خود را برای متعهد ساختن و تولید آنها ندارید. این توانایی بیان و ایجاد یک مارک مجزا را با سهولت dropshipping ترکیب می کند ، و آن را تبدیل به یک ماسه سنگی خوب برای کسب درآمد می کند.

یک کسب و کار چاپی با تقاضا را آغاز کنید

3. کلاسهای آنلاین را تدریس کنید

نوع مشاغل: مخاطب محور

تلاش: بالا

اهرم: متوسط ​​

هزینه: هزینه ] 💸💸💸

پتانسیل سود: 💰💰💰💰

تبدیل دانش صنعت شما به یک دوره آنلاین یک روش هوشمندانه برای کسب پول اضافی – حتی به عنوان یک مکمل برای یک محصول مبتنی بر موجود است. کسب و کار. از Babbel برای تجارت و آکادمی LashPro استفاده کنید. هر دو دوره آنلاین دارای یک پایگاه مشتری خوب هستند اما هنوز هم پول بیشتری را برای سازندگان دوره به ارمغان می آورند.

 صفحه اصلی آکادمی LashPro ، شغلی که می آموزد چگونه می تواند نگاه مشتری به مژه ها را تغییر دهد
سازندگان پشت آکادمی LashPro یک طاقچه بی نظیر پیدا کردند. آنها از آنها آگاه بودند و مجموعه ای از دوره های آنلاین سودآور را در مورد موضوع ایجاد کردند.

شما می توانید با تدریس کلاسهای در منطقه ای که به آن علاقه دارید ، پول بدست آورید. خانواده و دوستان شما درمورد مشاوره شما چه می خواهند؟ پاسخ ها احتمالاً یک ایده کلاس عالی است. اما به یاد داشته باشید ، بخش بزرگی از موفقیت هر دوره آنلاین ، مخاطبی است که آن را خریداری می کند. ممکن است برخی سوله ها به اندازه سایرین سودآور نباشند ، بنابراین قبل از سرمایه گذاری در ایجاد آن ، تقاضای زیاد برای موضوع دوره خود را بررسی کنید. به طور کلی ، شما می خواهید به دنبال مخاطبی باشید که مایل به پرداخت پول باشد تا پیشرفت کند. سرگرمی های پرشور و یا حرفه ای هایی که مایل به سرمایه گذاری در کار خود هستند ، یک نمونه برجسته است.

بعدی ، جریان دوره خود را برنامه ریزی کنید. به مباحثی که می خواهید پوشش دهید فکر کنید و برای هر بخش محتوای ایجاد کنید. این می تواند یک درس یک باره باشد که به عنوان یک کلاس یا یک برنامه درسی از محتوا با موضوع مشابهی که به عنوان یک دوره ارائه می شود فروخته شود.

شما می توانید محتوای خود را بر روی سیستم عامل هایی مانند Shopify ، Udemy ، Teachable ، SkillShare یا LinkedIn Learning توزیع و توزیع کنید. ، همه اینها به سازندگان این امکان را می دهند که از مسیر خود سود کسب کنند. این یک مزیت اضافی در مقابل فروش یک دوره از طریق سایت شخصی شما با ارائه یک ابزار توزیع داخلی در اختیار شما قرار می دهد.

مطمئنا ، شما باید مدتی را برای ارتقاء دوره خود صرف کنید. اما هنگامی که برای ایجاد محتوا سرمایه گذاری کرده اید ، اساساً سرمایه گذاری شما انجام می شود. زمان و هزینه ای که برای ساختن دوره می گذرانید خط مقدم است ، به این معنی که اگر و هنگامی که آن را به روز می کنید ، فقط نیاز به هزینه های حاشیه ای دارید.

4. فروش زباله های مواد غذایی

نوع تجارت: محور محصول

تلاش: متوسط ​​

اهرم: [1945900] ] هزینه های راه اندازی: 💸💸

پتانسیل سود: 💰

هر ساله ، ما بیش از 990 میلیارد دلار مواد غذایی از خود دور می کنیم. این شامل مواردی است که بالاتر از بهترین آنها قبل از تاریخ است یا بهترین چیزها به نظر نمی رسد – از جمله مواردی که دارای علائم کوچک هستند یا اندازه اشتباه را در نظر می گیرند. شما می توانید این مواد غذایی را كه در غیر این صورت هدر داده شده است جمع كنید و از آن استفاده كنید.

محصولات مزرعه را بگیرید. کشاورزان معمولاً قادر به ارسال سبزیجات ناخوشایند به سوپر مارکت برای فروش نیستند ، حتی اگر کاملاً خوراکی باشند. این غذا اغلب در سطل زباله ریخته می شود. می توانید از سبزیجات "Winky" آنها بخواهید و آنها را با تخفیف به مردم شهر خود بفروشید. کشاورزان می توانند این کار را خودشان در بازار یک کشاورز انجام دهند ، اما اگر محصولات را با هزینه کمتری به شما بفروشند می توانید این کار را برای آنها انجام دهید. یک مزیت اضافی برای کشاورزان وجود دارد: آنها نیازی به مراجعه به بازارها نیستند و می توانند وقت خود را برای تولید محصولات زراعی صرف کنند.

یا می توانید از برنامه هایی مانند OLIO یا Farmdrop استفاده کنید. به محصولات با تخفیف نرخ اجاره جدیدی بدهید و از آنها برای ایجاد چیزهای جدید استفاده کنید – مانند دستور العمل هایی که شما در یک غرفه هفتگی در بازار تهیه می کنید و می فروشید.

این ایده فقط یک روش هوشمندانه و خلاقانه برای ساختن نیست. پول ، اما این یک برد-برد است. شما می توانید از مواد غذایی ناخواسته پول نقدی تهیه کنید ، که به نوبه خود به صرفه جویی در محیط کمک می کند. به جای اینکه در محل دفن زباله ریخته شود ، مواد غذایی مجدداً مورد استفاده قرار می گیرند و خورده می شوند.

5. محصولات مورد علاقه خود را توصیه کنید

نوع تجارت: مخاطب محور

تلاش: کم

اهرم:: کم

هزینه راه اندازی: 45

پتانسیل سود: 💰💰

احتمال وجود دارد ، شما لیستی از محصولاتی دارید که نمی توانید بدون آنها زندگی کنید. شما یکی از این محصولات را به دوست خود ارجاع می دهید و خیلی زود آنها همین احساس را دارند. بازاریابی وابسته راهی است برای به دست آوردن اشتیاق شما برای کمک به مردم برای ارتباط با کالای مناسب.

مدل بازاریابی شرکت های وابسته با ارائه محصولات به شبکه شما و دریافت یک جایزه کار می کند – معمولاً یک درصد از قیمت فروش در کارت های هدیه یا کارت هدیه. به عنوان جایزه. بیشتر شرکت ها ، از جمله آمازون ، Uber و eBay ، یک تشویق دوستانه ارائه می دهند.

شما می توانید با توصیه کردن محصولات موردعلاقه خود به مخاطبان بزرگتر از طریق وبلاگ نویسی یا ارسال در رسانه های اجتماعی ، قدمی فراتر بگذارید.

 تصویر صفحه اصلی Wirecutter ، شغلی است که از نوشتن نقدها و گردهمایی محصولات خانگی مانند مخلوط کن یا دستگاه های سر و صدای سفید استفاده می کند.
Wirecutter تیمی از نویسندگان کارمند دارد که محتوای محور محصول را برای مخاطبان خود ایجاد می کند. این سایت از طریق کمیسیون هایی که برای مراجعه به آنها دریافت می کند ، از درآمد کسب می کند.

اینگونه است که بیشتر تأثیر گذاران و وبلاگ نویسان از ارائه پست های پشتیبانی شده پول جدا می کنند. Wirecutter و BuzzFeed ، برای دیدن دو مثال ، هم از نویسندگان کارمندان و همکاران آزاد برای نوشتن مطالب با محوریت مرور استفاده می کنند که از لینک های وابسته کسب درآمد می کند. شرکتهای وابسته هنگام خرید مخاطبان خود براساس توصیه خود یک کمیسیون دریافت می کنند.

این بررسی ها spammy نیستند – هیچ احساس مهیبی وجود ندارد که شما را وادار به خرید کند ، فقط به این دلیل که تأثیرگذار یک کمیسیون دریافت می کنند. بررسیهای آنها عمیق ، بی طرفانه است و واقعاً یافتن محصول مناسب را برای شما آسان تر می کند.

این ایده اصلی در بازاریابی شرکت های بزرگ است: ارائه آموزش اضافی و زمینه ای که بتواند برای شرکت رسمی به چالش بکشد. روشی اصیل محتوای وابسته در مورد گزینه های غیرمجاز تشکیل می شود ، به سادگی با مراجعه به کالاهایی که از آنها لذت می برید.

شروع به کار با بازاریابی وابسته بسیار آسان است – به خصوص اگر شما مشتری موجود یک مارک باشید. وب سایت مارک تجاری را جستجو کنید و ببینید که آیا برنامه مرجع دوستانه را ارائه می دهد یا خیر. (اگر اینطور نیست ، همیشه می توانید برای استعلام از طریق ایمیل استفاده کنید.) از دوستان بخواهید هنگام خرید از آن مارک از لینک یا کد شما استفاده کنند و شما هر دو پاداش دریافت خواهید کرد.

6. فضای استفاده نشده خود را اجاره کنید

نوع تجارت: محور محصول

تلاش: کم

اهرم:: متوسط ​​

هزینه راه اندازی: 💸

پتانسیل سود: 💰💰

متوسط ​​خانواده آمریكا دارای 52 مورد استفاده نشده است ، به ارزش یك تركیب 3500 دلار ، از لباس های قدیمی گرفته تا اسباب بازی ها و مبلمان. می توانید با استفاده از وسایل نقلیه دوچرخه سواری یا فروش آنها ، از آن کالاها پول دریافت کنید ، اما احتمالاً چیزی با ارزش تر خواهید داشت که می توانید به جای فروش آن اجاره کنید.

یک نمونه حیاط خلوت شماست. شما می توانید با لیست کردن در وب سایت های کمپینگ یا Airbnb و شارژ کردن افراد برای چادر خود در آنجا ، آن را به عنوان یک فرصت شتابزده درمان کنید. با افرادی که فضای کمپ خود را باز می کنید ، مرزهایی ایجاد کنید – از جمله اینکه آیا اجازه استفاده از توالت داخلی شما ، دسترسی به خانه شما یا کباب های سبک در چمن شما را دارند. همچنین ممکن است بخواهید فضای محدودیت خود را برای گروه خاصی از افراد ، مانند خانواده ها یا افراد دارای فرزند خردسال محدود کنید. حتی اگر فقط برای فضای زمین هزینه کنید ، این گزینه عالی برای ساخت 100 دلار اول در کنار است.

همچنین می توانید با Rent the Backyard شریک شوید. این آپارتمان کوچک در حیاط شما به صورت رایگان احداث می کند و وقتی اجاره آن را می دهید سود را با شما تقسیم می کنید. در وب سایت این شرکت آمده است که یک صاحب خانه در سان فرانسیسکو می تواند در سال اول 12000 دلار درآمد داشته باشد. اما بخاطر داشته باشید که این یک تعهد بزرگ در ازای بازپرداخت بزرگ است.

به همین ترتیب ، برای یک هزینه ماهانه اندک می توانید فضای پارکینگ که همراه با خانه یا آپارتمان است را اجاره کنید. خانواده ، دوستان و یا یکی از رانندگان زیادی که سالانه 17 ساعت را صرف جستجوی یک پارکینگ می کند – منبع بزرگی از سرخوردگی برای مسافران. اگر از فضای ماشین استفاده می کنید اما در طول روز برای استفاده از آن در خانه نیستید ، این ایده بسیار عالی است.

مبلغی که شما کسب می کنید بستگی به فضای پارکینگ شما دارد. به عنوان مثال ، نیویورک به طور متوسط ​​هزینه پارکینگ ماهانه 600 دلار دارد اما افراد در مرکز شهر آستین فقط 219 دلار در ماه پرداخت می کنند.

برای بررسی رقابت خود می توانید از سایتهایی مانند Parkopedia یا Craigslist استفاده کنید. آنچه را که افراد در مکان شما برای فضای پارکینگ خود در حال شارژ هستند ، پیدا کنید ، سپس نقطه مورد نظر خود را به طور رقابتی قیمت کنید وارد دفاتر محلی شوید و سؤال کنید که آیا پرسنلی علاقه دارند که محل شما را استخدام کنند. تصویر یک پارکینگ است که در آن شخصی پارکینگ استفاده نشده خود را اجاره می کند ” data-src=”http://cdn.shopify.com/s/files/1/0070/7032/files/unused-space-creative-ways-to-make-money.png?format=webp&v=1579636336″ class=”lazyload”/>

پیدا کردن آنچه پارکینگ اتومبیل در شهر شما هزینه دارد ، سپس فضای استفاده نشده خود را در سایت هایی مانند Craigslist برای درآمد اضافی در کنار کار روزانه خود ذکر کنید.

7. فروش خدمات خود

نوع تجارت: خدمات محور

تلاش: بالا

اهرم:: کم

هزینه راه اندازی: هزینه ] 💸

پتانسیل سود: 💰💰💰💰

اقتصاد کلاهبرداری در حال رشد است. تعداد فزاینده ای از مردم به عنوان پیمانکاران مستقل یا آزادکارانی که برای کسب درآمد آنلاین در سازمان های دیگر به صورت انعطاف پذیر یا موقت کار می کنند ، مشغول به کار هستند.

احتمالاً به همین دلیل است که شغل های آزاد یا خدماتی مبتنی بر سرویس دومین روش محبوب برای ساختن هستند. پول ، با 64.8 میلیون نفر در ایالات متحده انتظار می رود در سال 2020 آزادانه سرمایه گذاری کنند.

شما می توانید با فروش خدمات خود درگیر شوید. به آنچه که در آن خوب هستید یا می خواهید یاد بگیرید فکر کنید. احتمالاً شرکتی وجود دارد که به دنبال استخدام شخصی مانند شما است اما احتمالاً براساس یک پروژه است نه یک قرارداد تمام وقت.

پس از پیدا کردن مهارت ویژه خود ، شروع به تجربه در سایت هایی مانند Upwork ، TaskRabbit یا Fiverr کنید. مراقب باشید که سایر کارگران آزاد ، به ویژه آنهایی که نمی دانند خدمات خود را چگونه تعیین کنند ، ممکن است برای کارهای مشابه ، سکه ای را نیز شارژ کنند ، و این خطر وجود دارد که قیمت گذاری بسیار کم داشته باشد تا بتواند آنها را در نبرد با مشتریان ضرب و شتم کند. یک مکان عالی برای شروع ، متوسط ​​نرخ ساعتی برای حرفه خاص در کشور شما است. به طور مثال ، نرخ ساعتی برای بازاریاب در ایالات متحده 33 دلار است.

با نگاهی به مهارتهایی که در کار روزانه خود میخوایید تصمیم بگیرید چه خدماتی را ارائه دهید: [

 • آیا شما به خاطر شیوه ستایش شما ستایش می کنید؟ صندوق ورودی ایمیل خود را سازماندهی کنید؟ شما می توانید یک دستیار مجازی عالی باشید.
 • آیا با همکاران ارتباط برقرار می کنید و جلسات جلسات خود را برای تیم خود خلاصه می کنید؟ جهش برای نوشتن خیلی دور نیست.
 • آیا می توانید به مشتری گوش دهید و دقیقاً آنچه را که می خواهید تحویل دهید؟ شما می توانید خدمات برنامه ریزی مهمانی را برای افراد منطقه خود ارائه دهید.

همچنین می توانید به وظایفی که از انجام آنها لذت می برید یا آنچه را که می خواهید توسعه دهید نگاهی بیندازید. بیایید بگوییم که شما در یک آژانس بازاریابی به عنوان شغل تمام وقت خود کار می کنید. شما از ارسال رسانه های اجتماعی لذت می برید اما از تبلیغات لذت نمی برید. می توانید به مشتریانی که فقط محتوای رسانه های اجتماعی می خواهند دسترسی پیدا کنید و آن را به عنوان سرویس مستقل خود پیشنهاد دهید. فقط اطمینان حاصل کنید که در قرارداد تمام وقت شما شرط عدم رقابت وجود ندارد. (ارزش دارد که دوبار با رئیس خود گپ بزنید.)

همچنین باید در مورد برنامه ای برای هیئت مدیره خود تصمیم بگیرید. برخی از شرکت ها کارمندان از راه دور را استخدام می کنند که نیازی به حضور در دفتر ندارند. اگر ترجیح می دهید انعطاف پذیری ناشی از کارهای دوستانه از راه دور باشد ، به دنبال آن نوع نقش باشید. به همین ترتیب ، اگر می خواهید در کنار افراد دیگر رونق ببخشید یا آن نوع کار را منزوی کنید (حتی در کنار هم) ، پیشنهاد کنید هنگام آزاد شدن به شرکت های دیگر در دفتر خود بپیوندید. شما همان کارها را انجام می دهید – فقط در دفتر آنها.

ممکن است نیاز داشته باشید در ایجاد نمونه کارها خود مدتی را صرف کنید – مجموعه ای از کارهایی که ثابت می کند شما در خدمتی که می فروشید خوب هستید – قبل از اینکه بتوانید تقاضای بیشتری داشته باشید.

با این حال ، شما می توانید با نرخ های پایین تر شروع کنید و به طور بالقوه از ارائه خدمات خود به عنوان یک تخته سنگ برای شروع کار خود استفاده کنید. ابتدا ببینید که آیا تقاضای خدمات شما وجود دارد یا خیر ، آیا می توانید کار را در برنامه خود قرار دهید و چه میزان مشتری حاضر به پرداخت شما است یا خیر. شما ممکن است یک فرصت شغلی پنهان پیدا کنید تا این جریان درآمد اصلی شما شود.

مشاغل جانبی وابسته به خدمات با حاشیه بالا هستند ، می توانند بسیار سودآور و سریع پرداخت کنند. اما روند نزولی آنها معمولاً کمی دشوار تر برای مقابله با دارایی است که می تواند بدون شما باشد. شما تجارت خود را انجام داده اید ، لازم است در صورت رشد به حدی برسید که بتوانید کار را به یک فریلنسر دیگر واگذار کنید و سود را به حداکثر برسانید ، دستیار باشید.

8. تولید مهارت های خاص در صنعت

نوع تجارت: محور محصول

تلاش: بالا

اهرم:: بالا

هزینه راه اندازی: 💸💸💸

پتانسیل سود: 💰💰💰💰💰

شما مهارتی پیدا کردید که در آن خوب باشید و با ارائه خدمات به مشتریان درآمد کسب کرده اید. . اما شما آنقدر وقت خود را با مشتریان خود می گذرانید که می دانید در محصولی که می توانستید بفروشید ، شکافی در بازار وجود دارد.

Tracey Hicks یک نماینده املاک و مستغلات و صاحب مشاغل مستقل است که خود را پیدا کرد تا نوت بوک های کوچکی را برای پیگیری او ایجاد کند. مشتری این احساس برای او پیش آمد که سایر نمایندگان احتمالاً از این نوت بوک ها نیز بهره مند می شوند ، بنابراین او شروع به فروش آنها در فروشگاه Shopify خود کرد.

 تصویر همه چیزها نوت بوک صاحبان خانه و فروشندگان املاک و مستغلات مهارتی را پیدا کنید که در آن عالی باشید یا یک ابزار شما ایجاد کرده اید که زندگی شما را آسان تر کرده و یک محصول طاقچه را راه اندازی کرده تا به افرادی که از همان مشکل رنج می برند ، کمک کند.

نمونه دیگر داستین لی است. وی متوجه شد که طراحان گرافیک همیشه به دنبال مواد افزودنی به ابزارهای استاندارد خود از قبیل مسواک ، عناصر طراحی ، قالب های فتوشاپ و کلیپ آرت هستند. بنابراین او RetroSupply را ایجاد کرد ، که بجای مشتریانی که طراحی می کنند ، آن محصولات را مستقیماً به سایر طراحان می فروشد.

این پیگیری از فروش خدمات شما تنها در صورت درک مشتری شما انجام می شود. ممکن است لازم باشد قبل از اینکه شکافی در بازار پیدا کنید ، چند حراج و اندیشه آزاد فرود بیاورید – اما این یک نقره است. ایده های کسب و کار وقتی خود را در علفهای هرز می بینید و خودتان با مشکلات زندگی می کنید ، بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

9. تورهای میزبان در شهر شما

نوع تجارت: خدمات محور

تلاش: بالا

اهرم:: متوسط ​​

هزینه راه اندازی: 💰

پتانسیل سود: 💸💸💸

اگر در یک شهر توریستی زندگی می کنید ، فرصتی برای میزبانی تور برای بازدید کنندگان وجود دارد.

اینها می توانند طاقچه باشند – مانند تور یک اثر تاریخی معروف یا فعالیت خاص ، مانند پیاده روی عمومی ، دوچرخه یا تورهای الکلی. در مورد آنچه می دانید فکر کنید و شروع به برنامه ریزی مسیر تور خود کنید. شما ممکن است نیاز به ایجاد یک اسکریپت یا برگه واقعیت داشته باشید تا مناطق شهر خود را برای حاضران توضیح دهید.

سپس ، به این فکر کنید که چگونه می توانید افراد را برای پیوستن به تور خود پیدا کنید. شما می توانید وب سایت خود را ایجاد کنید و آن را برای کلمات کلیدی بهینه سازی کنید که احتمالاً گردشگران در جستجوی آن هستند ، مانند: [

 • "تورهای پیاده روی در شهر"
 • "تورهای دوچرخه در شهر"
 • "تورهای ارزان شهر"

در مورد تاکتیک های SEO برای این قسمت سپس تاریخ ، زمان و نقطه ملاقات را با گردشگرانی که سؤال می کنند ترتیب دهید.

بارگیری رایگان: چک لیست SEO
      

آیا می خواهید در نتایج جستجو رتبه بالاتری کسب کنید؟ در مورد بهینه سازی موتور جستجو به لیست رایگان ما دسترسی پیدا کنید.

اما اگر شما آن تعهد مقدم را دوست ندارید ، می توانید به سیستم عامل هایی مانند ShowAround بپیوندید. خود را به عنوان یک میزبان لیست کنید و با افرادی که قصد بازدید از شهر شما را دارند ملاقات کنید. به گزاره های ارزشی که مردم منطقه شما ارائه می دهند ، نگاهی بیندازید – مانند لکسی در لندن:

 تصویری از صفحه اصلی ShowAround ، سایتی که می توانید برای درآمدزایی خود تورهایی را در شهر خود برگزار کنید
با ShowAround ، می توانید با سرگرمی گردشگران در حال گذر از سفرها ، در شهر خود تورهای مسافرتی برگزار کنید تا دوستان و دوستان خود را بدست آورید.

مانند لکسی ، ممکن است در جایی باشید که بهترین نمایشگاه در شهر شما است. یا شاید شما از یک رستوران فوق العاده که فقط افراد محلی می شناسند آگاهی داشته باشید. در مورد آنچه باید برای توریستی ارائه دهید فکر کنید که قبلاً آنها ندیده اند یا کاری نکرده اند.

شما در ضمن دوست داشتن پول های اضافی نیز دوست می شوید.

10. وب سایت های تست

نوع کسب و کار: خدمات محور

تلاش: کم

اهرم:: کم

هزینه های شروع: 💸

پتانسیل سود: 💰

هنگام بازدید از آن ، یک وب سایت ایجاد می کنید و شرکت ها همیشه به دنبال بازخورد در سایت خود هستند. بنابراین می توانید برای به اشتراک گذاشتن افکار خود ، چه در طراحی ، محتوا یا قابلیت استفاده ، هزینه دریافت کنید.

برای افرادی که اوقات فراغت را در یک دفتر می گذرانند – شاید در وقت ناهار ، این یک روش خلاقانه برای کسب درآمد است. سایت هایی مانند UserTesting برای هر تست 20 دقیقه ای 10 دلار پرداخت می کنند ، که ممکن است زیاد به نظر نرسد ، اما اگر هر زمان یک ناهار را به مدت دو هفته انجام دهید ، این کارهای کوچک باعث می شود که شما 100 دلار اول خود را در کنار هم داشته باشید.

به همین ترتیب ، شما می تواند داوطلبانه در گروه های متمرکز شرکت کند. طراحان ، نسخه نویسان و بازاریابان همیشه به دنبال بازخورد در مورد کمپین جدید خود هستند. می توانید در ازای وقت و عقیده خود به آنها ایمیل بزنید و وقت خود را برای کمک به آنها داوطلب کنید ، و از آنها بخواهید یک انگیزه کوچک – مثل پاداش نقدی یا کارت هدیه بخواهید.

11. فروش هنر خود

نوع کسب و کار: محور محصول

تلاش: بالا

اهرم:: بالا

هزینه راه اندازی: هزینه ] 💸💸💸

پتانسیل سود: 💰💰

اگر هنرمند جوانه زنی باشید ، فروش کار شما از خلاقیت شما برای کسب درآمد استفاده می کند.

این یک راه ساده برای کسب درآمد است. از سرگرمی خود – به ویژه هنگامی که آن را با مدل چاپ در صورت تقاضا ترکیب می کنید. تصاویر خود را روی یک محصول فیزیکی (مانند یک تی شرت یا لیوان قهوه) منتقل کنید و یک فروشگاه آنلاین برای وسایل خود ایجاد کنید. هزینه کالای مورد نظر را فقط پس از فروش محصول پرداخت خواهید کرد.

یا می توانید یک کتابخانه آنلاین از آثار هنری خود ایجاد کنید. در ساختن زیر کار کنید و در ازای پرداخت هزینه ناچیز ، هنر شخصی سریع را ارائه دهید. این یک روش عالی برای هنرمندان جوان است که می توانند روی کار خود کار کنند ، درآمد اضافی را در کنار هم بدست آورند و با رشدشان مخاطب ایجاد کنند. سایت هایی مانند Buy Me A Cafe به مردم این امکان را می دهد تا هزینه های قهوه را در ازای کارهای سفارشی خود اهدا کنند.

 تصویری از سایت ، من قهوه بخرید ، از تصویرگر Taryuji که تصاویر سفارشی را برای کسب درآمد آنلاین ارائه می دهد.
Taryuji تصاویر بصورت سفارشی را از طریق Buy Me a Cafe ارائه می دهد ، و در عوض 5 دلار در ازای دریافت یک هنر سفارشی درخواست می کند.

هنرمندان با استعداد می توانند هنر خود را با یک سرویس ترکیب کنند و تصاویر مصنوعی به سفارش ارائه دهند. هر دو مشاغل و عموم مردم غالباً به دنبال تصاویر سفارشی از طریق سایت هایی مانند Etsy یا Fiverr هستند.

 تصویری از وب سایت Hatecopy ، که نسخه های چاپی ، پوشاک و لوازم جانبی فن آوری حاوی آثار هنری خود را بصورت آنلاین می فروشد
تاکستان را به فروش بفرستد. ، لباس و لوازم جانبی فن آوری حاوی آثار هنری وی بصورت آنلاین.

همچنین ، می توانید از Shopify استفاده کنید تا هنر خود را مستقیماً به مشتریان بفروشید. شما می توانید چندین نسخه از کار خود را چاپ کرده و از طریق فروشگاه آنلاین خود بفروشید. این بدان معناست که می توانید قیمت گذاری خود را تعیین کنید ، موجودی خود را مدیریت کنید و کنترل کامل بر تصاویر خود داشته باشید.

و پتانسیل درآمد فقط با هنر تجسمی متوقف نمی شود. اگر یک نوازنده هستید ، می توانید به خرید موسیقی در کنار تقاضای چاپ روی تقاضا فکر کنید. اگر مجسمه ساز با استعدادی هستید ، می توانید دکوراسیون منزل شخصی سازی شده را بفروشید. ترکیب هنر و کارآفرینی راهی عالی برای درآمدزایی در انجام کاری است که شما دوست دارید.


Ready to create your first business? Start your free 14-day trial of Shopify—no credit card required.

12. Train your dog 

Business type: Audience-driven

Effort: Medium

Leverage: Low

Startup costs: 💸

Profit potential: 💰

If you’re looking for a fun way to make money on the side with your furry friend, this is it. You could pick up some training skills on YouTube and practice them your dog. Not only will it build a bond with your pet, but you never know—it could lead to movie roles or teaching other people how to train their dogs.

Ashleigh Butler entered Britain’s Got Talent with her well-trained dog, Pudsey. Their appearance resulted in a movie, a handful of theatre performances, and multiple TV spots.

You don’t need an exceptionally talented pet, either. You’ll learn how to confidently handle dogs throughout your training, meaning you can use sites like Rover to offer pet-sitting services or start your own dog walking business.

Ready to make your first $100 on the side?

Instead of following conventional advice, these offbeat, creative money-making ideas make it more likely you’ll find a side hustle where passion and profit overlap—without too much competition.

Whether you’re selling your art, offering a niche skill, or simply renting something you own that people want, remember that a new income stream typically takes time to build momentum. It’s worth building for the long term—potentially with the plan to quit your day job and take your new venture full-time—when you find an idea that you enjoy.

These unconventional ideas are different than your typical money-making tasks, but they all need a creative person to do one thing: connect the dots between what people want and outside-the-box solutions you can use to give it to them.