دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

10 وبلاگ عالی درباره آزاد و تجارت برای کارگران آزاد

اجرای یک تجارت آزاد سخت است. از ابتدا ، مواردی مانند حسابداری ، صورتحساب ، مدیریت پشتیبانی مشتری و سایر کارهای اداری می تواند بسیار دلهره آور به نظر برسد. حداقل آنها برای من کردند.

با این حال؛ پس از گذراندن وقت خواندن در سمت و سوی تجارت آزاد ، این کار کمی ساده تر شد.

خبر خوب این است که ، مجنون اطلاعات رایگان در اینترنت وجود دارد تا به عنوان یک فریلنسر به شما کمک کند. این که آیا تازه کار خود را شروع می کنید یا به دنبال راه هایی برای رشد مشتری فعلی خود هستید ، این وبلاگ ها باید برای شما مفید باشند.

Top Blogs About Freelancing

 millo blog for freelancers

Millo تیم آزاد و کارآفرینی است که برای کمک به مردم برای پیشرفت در مشاغل خلاق خود استفاده می شود. در وبلاگ آنها می توانید اطلاعات زیادی درباره موضوعات آزاد را از پیدا کردن مشتری تا دریافت حقوق پیدا کنید.

.

انجمن Millo نیز فعال و پر از سایر فریلنسرها و تکنوازی های دیگر است. مسافرت و کار آنها یک گروه رایگان در فیس بوک دارند که می توانید با افراد دیگر که به طور کامل آزاد کار می کنند گپ بزنید.

 انجمن اتحادیه های کارگران آزاد و وبلاگ برای کارگران مستقل

اتحادیه کارگران آزاد اتحادیه کارگران آزاد سازمانی است که به نمایندگی از کارگران مستقل و ارائه مزایایی برای انواع کارگران آزاد ایجاد شده است. وبلاگ آنها همچنین با مشاوره در مورد اجتناب از اشتباهات رایج آزاد ، متعادل کردن کار آزاد با یک شغل تمام وقت و موارد دیگر ، یک منبع خارق العاده برای آزادکاران است.

همچنین می توانید با [ با دیگر فریلنسرهای جامعه محلی خود ملاقات کنید. ابتکار جرقه . SPARK میزبان جلساتی در چهارشنبه اول هر ماه در سراسر کشور (ایالات متحده) است که در آن شبکه می کنید ، کار خود را کار می کنید و جامعه مستقل خود را می سازید.

 وبلاگ فریلنسر توسط وبلاگ مخالف

Freelancer یک وبلاگ در مورد آزاد سازی و اقتصاد کلاهبرداری از Content است. در حال حاضر یک بستر بازاریابی محتوا سازمانی با ابزارهای مدیریت محتوا و یک بازار برای استعدادهای خلاقانه است. از آنجا که آنها با بسیاری از نویسندگان آزاد ، بازاریابان و تولید کنندگان در بازار خود همکاری می کنند ، آنها همچنین یکی از وبلاگ های برتر در این زمینه را دارند.

Freelancer روندهای بزرگتری راجع به آزاد و مقالات بی نظیر به طور مستقیم از فریلنسرهای موفق در خود به اشتراک می گذارد. ] صداها [دسته. اگر هنوز به طور کلی در دنیای مستقل تازه کار هستید ، این وبلاگ به خصوص برای ایده گرفتن از صنعت به طور کلی خوب است.

 وبلاگ مستقل خدمه برای تجارت

Crew شبکه ای است که در آن می توانید مترجمان را استخدام کنید تا در تکمیل پروژه هایی مانند ساخت یک برنامه ، راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیک و موارد دیگر به شما کمک کنند.

وبلاگ Crew دارای مشاوره در مورد آزاد و با تمرکز است. در پروژه های جانبی و مشاغل جانبی. خدمه از Unsplash تا startup خود را ذخیره کردند . دریابید که چگونه می توانید از پروژه های جانبی برای رشد شغلی / شغلی خود استفاده کنید.

 99u adobe freelancer blog

99U یک شرکت رسانه ای از Adobe که مصاحبه ها و مقالاتی جالب درباره آزاد و شغل خلاق به طور کلی به اشتراک می گذارد. آنها همچنین هر سال در شهر نیویورک کنفرانس می گذارند و فیلم های گفتگو از این کنفرانس و رویدادهای دیگر را به اشتراک می گذارند.

مقالات و توصیه های قدرتمند را از برخی از مشهورترین آزادکاران و کارآفرینان در سراسر دنیا بخوانید. در وبلاگ 99U.

 وبلاگ Sparkline برای کارآفرینان خلاق از

Sparkline یک وبلاگ برای خلاقیت مستقل و کارآفرینان است. فیزل . Fizzle یک برنامه تجاری آنلاین است که توسط Corbett Barr ، Chase Reeves و Steph Crowder اجرا می شود. وبلاگ آنها پر است از اطلاعات مفید مربوط به انگیزه برای ایجاد یک تجارت خلاق ، منابع ضروری ، گرفتن مشتری بیشتر ، و موضوعات مهم دیگر.

یکی از پست های مورد علاقه من از Sparkline در مورد جذب کافی بازدید کننده به وب سایت شما برای درآمدزایی . این سفری الهام بخش است که به امکانات کارآفرینی بصورت آنلاین می پردازد و می تواند به شما نشان دهد که پتانسیل پروژه های خود را نشان می دهد!

 وب سایت و وبلاگ paul jarvis درباره خلاقیت و آزاد سازی

Paul Jarvis نویسنده ، طراح و کارآفرین خلاق همه جانبه است که دارای مهارتهایی برای به اشتراک گذاری دانش مفید در مورد ایجاد مشاغل بهتر (نه بزرگتر) است. وبلاگ وی طیف گسترده ای از مباحث را از نوشتن و خلاقیت گرفته تا عادات روزانه و درس های زندگی را در بر می گیرد.

شغل پاول تجارت آزاد را برای یادگیری چگونگی رفتن از کنار گذاشتن دانشکده برای ایجاد شغلی که بسیار علاقه مند است و در آن بسیار موفق است. در حال رشد از قراردادهای فرعی و مشاغل ، به پروژه های بزرگی که با شرکتهایی مانند مایکروسافت ، Mercedez-Benz ، Warner Music و موارد دیگر کار می کنید ، چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید از Paul یاد بگیرید. وبلاگ marie forleo ” width=”1240″ height=”800″ />

ماری فرولو یک کارآفرین ، نویسنده و بنیانگذار MarieTV است. او از طریق وبلاگ ، نمایش تلویزیونی و امپراتوری دیجیتال خود به امید کمک به آنها در رسیدن به رویاهای خود ، ماهانه به میلیونها نفر می رسد.

وبلاگ ماری برای آزادکاران ، کارآفرینان و سازندگان به طور یکسان مفید است. اگر به دنبال شفافیت در مورد نحوه نزدیک شدن به ایجاد یک تجارت آزاد (یا هر کسب و کار خلاقانه) هستید ، وبلاگ ماری مکان خوبی برای شروع است.

 وبلاگ مستقل خود را از brendan dunn

Double Your Freelancing یک وبلاگ و انجمن برای آزادکاران است که توسط Brennan Dunn ایجاد شده است. از طریق دوره ها و مقالات بسیار تحقیق شده ، برنان و تیم Double Freelancing توصیه های شما را به اشتراک می گذارند که به شما کمک می کند درآمد خود را به عنوان یک فریلنسر دو برابر یا حتی سه برابر کنید.

در بخش موضوعات می توانید دسته بندی هایی از این بخش را بیابید. مقالات و راهنماهای عمیق در مورد برخی از چالش برانگیزترین بخش های یک کار آزاد فروش. مواردی مانند شروع کار ، برندسازی و موقعیت یابی ، پیشنهادات و قیمت گذاری ، مدیریت پروژه و موارد دیگر.

 کارهایی که برای وبلاگ استخدام انجام شده است

ساخته شده است برای مشاوره حقوقی و مذاکره در مورد مترجمان آزاد ، Work Made for Hire منبع نهایی است. این وب سایت توسط کیتی لین ، وکیل ، نویسنده و خود اعلام شده nerd آغاز شد. کیتی درمورد برخی از مباحث پیچیده تر مربوط به فریلنسرینگ مشاوره های تخصصی را به اشتراک می گذارد.

درباره حق چاپ ، مذاکره ، قراردادها ، سیاست ها و سایر جنبه های حقوقی یک تجارت خلاق یا آزاد بدانید.

تشکر ویژه از Toa Heftiba برای عکس جلد پس زمینه.

منابع اضافی برای مترجمان

ما مقاله ها ، راهنمایی ها و راهنمایی های بیشتری را برای آزادکاران و کارآفرینان خلاق در وبلاگ FilterGrade به اشتراک می گذاریم.


99u ، ادوبی ، مارک تجاری ، برند داخلی ، تجارت ، مشتری ، محتوا ، مخالف ، پیمانکار ، استعداد خلاق ، خدمه ، کارآفرین ، fizzle ، آزاد ، آزاد ، آزاد ، تمام وقت ، gig Economy ، استخدام ، مشاغل ، سرب ، ماری Forleo ، marietv ، بازاریابی ، بازار ، میلو ، نیمه وقت ، پائول جارویس ، solopreneur ، اتحادیه ، پخش ناخواسته ، کار