دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

10 مورد از بهترین کارها از مشاغل خانگی برای سال 2020

در طول یک دهه گذشته ، فرصت هایی برای کارهای غیر سنتی و آزاد کردن امور افزایش یافته است. چند دلیل برای رشد کار از راه دور وجود دارد. اقتصاد اشتراکی یا گیگ رونق گرفته است و تقریباً به هر کسی که امکان استفاده از رایانه (یا بعضی اوقات فقط تلفن های هوشمند) را دارد ، از هر جایی امکان کار دارد. . مخابرات از دیرباز گزینه ای برای صنایع خاص بوده است. فروش ، کار میدانی و حسابداری خود را به کار از راه دور وام می دهد و فرد می تواند در این مناطق در خارج از دفتر مؤثر باشد.

[Subscribe Now]  Rethink: یک خبرنامه انتخاب شده برای آماده سازی برای بازگشت به کار. work این مشاغل سنتی ارتباط از راه دور بسیار زیاد است. با استفاده از برنامه های پیشرفته کنفرانس ویدئویی پیشرفته ، سخت افزار ویدیویی و سایر ابزارها بهبود یافته است. با سیستم عامل های اداری مبتنی بر ابر ، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) ، پروتکل Voice over Internet (VoIP) ، مراکز تماس مجازی و سایر فناوری ها ، محل کار مدرن دوباره احیا شده است.

در اینجا برخی از کارهای برتر در خانه آمده است.

1. برنامه نویسی و توسعه برنامه نویسی

کار نرم افزار از مشاغل خانگی

یکی از کارهایی که به تعامل چهره به چهره کمی نیاز دارد ، برنامه نویسی است ، زیرا بخش اعظم کار شامل کارهای انفرادی است. با این حال ، اکثر برنامه نویسان و توسعه دهندگان بخشی از یک تیم پروژه هستند و همکاری و امکان کنفرانس ویدئویی با همکاران ضروری است. توسعه دهندگان از راه دور از ابزارهایی مانند Slack ، Trello و سایر برنامه های همکاری و مدیریت پروژه استفاده می کنند.

2. فناوری اطلاعات

کار فناوری اطلاعات از مشاغل خانگی

به همین ترتیب ، مشاغل فناوری اطلاعات در یک موقعیت از راه دور رشد می کنند. کارفرمایان و مشتریان به دنبال متخصص در شبکه های عیب یابی ، ارائه امنیت و سایر خدمات هستند که همه این موارد به طور موثری از خانه انجام می شود. موقعیت های از راه دور فناوری اطلاعات می توانند به طور ایمن از طریق شبکه های خصوصی مجازی (VPN) متصل شوند و تقریباً هر کار را انجام دهند.

3. پرستاری و بهداشت

کار از مشاغل پرستاری در منزل

با پیشرفت در پزشکی و تغییر در نحوه انجام مراقبت های بهداشتی ، بیماران بیشتری می توانند از مراجعه به پرستاران مراقبت های لازم را در خانه انجام دهند. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پرستاران از راه حل های دفتر مجازی ، مانند ادغام تلفن همراه با سیستم های تلفن ، که کارمندان از راه دور را به کارفرمای خود متصل می کند ، بهره می برند.

برنامه نویسی پزشکی نیز یک کار از راه دور محبوب در مراقبت های بهداشتی است. دسترسی از راه دور به ایمیل ، پیام های اداری و سایر برنامه های ارتباطی یکپارچه به نگه داشتن یک پرستار از راه دور در بیمارستان یا مطب پزشک کمک می کند.

4. Freelance Work

کار آزاد از مشاغل خانگی

به دلیل گسترش سکوهای کاری مشترک دوستانه از راه دور ، شغل های بی شماری امروزه توسط آزادکاران انجام می شود. علاوه بر برنامه نویسی و برنامه نویسی ، فرصت های بسیاری برای نویسندگان ، ویراستاران ویدیو ، تولیدکنندگان وب ، توسعه دهندگان وب ، مدرسین ، بازاریاب ها ، دستیاران مجازی و سایر متخصصان ماهر وجود دارد که بدون نیاز به ترک خانه و کافی شاپ های مورد علاقه خود درآمد کسب کنند.

کار مستقل همچنین می تواند شامل کارهای غیر فنی باشد ، مانند پیاده روی سگ ، نشستن در خانه و عکس گرفتن از عروسی و رویدادها. این که آیا کار آزاد شما را به لپ تاپ متمایل می کند یا شما را با یک بسته سگ در پارک بیرون می کند ، به مدیریت شما نیاز دارید تا بتوانید حجم کار خود را مدیریت کنید و حماسه ها را به یک حرفه تبدیل کنید.

5. حسابداری و حسابداری

کار از مشاغل حسابداری در منزل

یکی دیگر از مشاغل دوستانه از راه دور ، خواه یک کار آزاد و یا تمام وقت از راه دور اشتغال ، با شماره ها سروکار دارد. مشاغل از مدتها قبل به جای اینکه هزینه یک حسابدار تمام وقت یا کنترل کننده را به عهده بگیرند ، به خدمات حسابداری و حسابداری رسیده اند.

خرده فروشی و رستوران ها می توانند داده های نقطه فروش (POS) را به راحتی با پرونده ای صادر کنند که با حسابداری سازگار شود. و از راه دور نرم افزار صورتحساب.

6. فروش

کار از مشاغل فروش در منزل

فروش برای کسانی که از کار کردن در خارج از دفتر لذت می برند زمینه ای است که دارای افتخار است. رزمندگان جاده با بازدید از مشتری ها و چشم اندازها ، مایلند با ایجاد دفاتر دور افتاده در هتل ها و پایگاه خانه خود راحت شوند. در حالی که بسیاری از راه حلهای محبوب CRM مبتنی بر رایانه ابری هستند و نیاز به ورود به خانه را از بین می برند ، تیم های فروش هنوز می توانند از ابزارهای کنفرانس ویدیویی استفاده کنند.

با خدماتی مانند GoToMeeting ، Cisco WebEx ، زوم ، اسکایپ برای تجارت و. بسیاری دیگر ، جلسات فروش نه تنها می توانند با شرکت کنندگان در سراسر جهان پراکنده شوند ، بلکه کارکنان فروش نیز می توانند از راه دور به طور موثرتر به مشتریان بالقوه ارائه دهند.

دوربین های کنفرانس ویدیویی هوشمند ، مانند نشست Owl ، به ایجاد کمک می کنند. حضور طبیعی جلسات. با داشتن دوربین 360 درجه و صدا با کیفیت بالا ، یک دوربین فیلمبرداری هوشمند می تواند جلسات مجازی را زنده کند ، باعث افزایش کارایی و موفقیت بخش فروش می شود.

 بیشتر بدانید →

7. نوشتن و ویرایش

کار از مشاغل نویسندگی در منزل

مهارت های نوشتاری و ویرایش خود را با کار کردن با انتشارات ، شرکت ها و کارآفرینان مختلف برای کار خود قرار دهید. شما می توانید از هر جایی کار کنید و کپی رایتور یا ویرایشگر باشید. شما روی نسخه های وب سایت ، پست های وبلاگ ، کتابهای الکترونیکی ، پیشنهادات محتوا و موارد دیگر کار خواهید کرد.

8. ترجمه و تفسیر

کار از مشاغل ترجمه در منزل

اگر به چند زبان مسلط هستید ، کار ترجمه را در نظر بگیرید. شرکت ها مترجمان را برای ترجمه اسناد و ایجاد زیرنویس برای فیلم ها استخدام می کنند. در بعضی موارد ، مترجمان حتی ممکن است از مهارت های ترجمه خود برای تفسیر بصورت تلفنی و از طریق کنفرانس ویدیویی استفاده کنند.

9. مشاوره

کار از مشاغل خانگی مشاوره

آیا صنعت ، موضوع یا کارکرد تجاری خاصی وجود دارد که تجربه زیادی در آن دارید؟ مشاوره می تواند مناسب کسانی باشد که می خواهند از راه دور کار کنند. شما با مشاغل و کارآفرینان کار خواهید کرد و در زمینه تخصص خاص خود به آنها کمک خواهید کرد. مشاغل مشاوره رایج شامل قانون ، منابع انسانی ، IT ، مالی ، رسانه های اجتماعی و مشاوره بازاریابی است.

10. طراحی گرافیک

کار از مشاغل طراحی گرافیکی در خانه

شرکت ها همیشه به دنبال استخدام طراحان گرافیک هستند ، چه به عنوان کارگران آزاد و چه کارگر تمام وقت از راه دور. این که آیا شما در حال طراحی گرافیک وب سایت ، بروشورهای آنلاین ، تبلیغات ، یا بسته بندی محصولات هستید ، کارهایی در هر کجای کار طراحی گرافیک برای شما وجود دارد.

چگونه می توان یک کار را از مشاغل خانگی پیدا کرد

هنگامی که شما آماده برای شروع کار خود هستید جستجوی شغل ، چند مکان برای جستجو وجود دارد. می توانید با جستجوی Google ، LinkedIn و Twitter شروع کنید تا ببینید آیا پست های کاری از راه دور وجود دارد یا خیر. عباراتی مانند "کار از هر مشاغل" ، "مشاغل از راه دور" و "مشاغل مستقل از موقعیت مکانی" را جستجو کنید و نتایج مربوط به مشاغلی را که به نظر مناسب می رسد اسکن کنید.

Work From Sites Home Jobs

موارد زیر را بررسی کنید. تابلوهای شغلی برای یک لیست جامع از مشاغل خانگی ، ارتباط از راه دور ، کار آزاد و کار از راه دور که می توانید از هر کجا انجام دهید. ] با ابزار مناسب ، تقریباً هر شغلی می تواند به طور مؤثر و کارآمد از خانه یا هر جای خارج از مطب انجام شود. بهترین شرکت های از راه دور را برای کار در آینده بررسی کنید.

 ثبت نام در Rethink ، یک خبرنامه موقت برای تهیه