دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

1 از 3 کارمند معتقدند شرکت آنها در پاسخ به کروناویروس (COVID-19) آماده کار از خانه نیستند [New Report]

وضعیت فعلی آب و هوا و نگرانی های اطراف Coronavirus (COVID-19) فشارهای بزرگی را بر کارفرمایان وارد می کند تا بهترین موارد ممکن را در نظر بگیرند. به معنای سالم نگه داشتن کارمندان و جامعه خود است.

بسیاری از شرکت ها به دنبال راه حل از گزینه های خانه به عنوان راه حل هستند و راهنمایی و ابزاری برای پشتیبانی از آن ارائه می دهند. با توجه به این موضوع ، تیم Owl Labs می خواستند عناصری را که بیشترین تأثیر را در آمادگی کار از خانه دارند ، درک کنند.

گزارش یافته ها: کار از خانه در پاسخ به Coronavirus

این هفته ما یک مطالعه انجام دادیم. بررسی 2239 کارمند تمام وقت در ایالات متحده برای درک اینکه شرکت ها آماده در شرایطی هستند که همه کارمندان ملزم به کار از خانه هستند. این چیزی است که ما آموخته ایم.

1. آیا شرکت ها برای کارمندان خود آماده کار هستند که از خانه کار کنند؟

مطالعه ما نشان داد که 66٪ از مردم فکر می کنند شرکتشان تا حدودی بسیار آماده است ، اما باقیمانده 34٪ از پاسخ دهندگان فکر می کردند شرکت هایشان نیستند.

ما برای درک اینکه چه عناصر در حس آمادگی سازمان کمک کرده اند ، حفر کردیم. موضوع مهم این بود که اگر رهبران سازمانی مسئولیت برقراری ارتباط و کار واضح را از راهنمایی منزل بر عهده بگیرند ، کارکنان بسیار بیشتر از دیگران برای قضاوت بهتر از سلامتی خود و همکاران خود استفاده می کردند و همچنین حس آمادگی بهتری را احساس می کردند. به طور کلی.

2. ارسال ارتباطات گسترده ای درباره شرکت درباره COVID-19

در میان گروه پاسخ دهندگان که احساس آمادگی کامل برای فعالیت کامل "از خانه" می کنند ، 75٪ پیام در سراسر شرکت درباره Coronavirus (COVID-19) دریافت کرده بودند. در واقع ، پاسخ دهندگان اگر دریافت پیام گسترده ای از شرکت داشتند ، 3 برابر بیشتر از دیگران احساس می کردند.

با این حال ، بین شرکت هایی که اقدام به اقدام به پیام رسانی می کردند و کسانی که نبودند ، شکاف وجود داشت. شرکتی با 50+ کارمند 2 برابر احتمال دارد که یک پیام رسمی در مورد Coronavirus (COVID-19) برای کارمندان بفرستد تا شرکت هایی با 50 یا کمتر.

 آیا شرکت شما پیام رسمی ای در مورد Coronavirus برای کارمندان صادر کرده است (COVID -19)

3. اجرای یک کار از پروتکل منزل

کار در مورد سیاست ها و پروتکل های خانه راهنمایی روشنی در مورد اینکه یک کارمند باید از خانه کار کند ، ابزارهایی که یک کارمند ممکن است به آن نیاز داشته باشد ، و ویژگی هایی که کارمندان احساس می کنند آماده است ، نشان می دهد.

مطالعه ما نشان داد که تنها 23٪ از پاسخ دهندگان در شركت هایی كار كرده اند كه یك كار از خانه تهیه كرده بودند تا در تهیه Coronavirus (COVID-19) كار كنند. این ممکن است فرصتی قابل توجه برای کارفرمایان در آمادگی خود را نشان دهد.

برای مثال ، اگر یک پروتکل رسمی کار از خانه وجود داشته باشد ، یک پاسخ دهنده بیش از 2 برابر احتمالاً احساس آمادگی می کند و تقریباً 3.5 بود. اگر شرکتشان پروتکل Work From Home را منتشر کند ، احتمالاً X از خانه کار می کند. این می تواند نشان دهد که راهنمایی های شفاف در سطح شرکت ممکن است برای کمک به کارکنان در انتخاب صحیح برای خود و خانواده هایشان ضروری باشد.

 آیا شرکت شما آیا کار از پروتکل خانگی

را اجرا کرده است – مشابه یافته های ما در مورد شرکت- پیام های گسترده ، هرچه این سازمان بزرگتر باشد ، احتمال اجرای پروتکل کار از خانه احتمال بیشتری وجود دارد. به عنوان مثال ، شرکتهایی که 1،001 تا 5000 کارمند دارند بیش از 2 برابر بیشتر از شرکتهایی که 51-200 کارمند دارند ، دارای یک کار از خانه هستند.

با این وجود ، اگرچه یک شرکت ممکن است یک پیام گسترده ای از شرکت را در اطراف Coronavirus ارسال کند (COVID- 19) ممکن است پروتکل "کار از خانه" پیاده سازی نشده باشد. از کسانی که پیام گسترده ای به کارمندان ارسال کرده اند ، تنها 31٪ پروتکل کار از خانه را تنظیم کرده اند.

4. کار از راه دور در طولانی مدت

فرضیه وجود دارد که آیا افزایش کار از راه دور در واکنش به نگرانی های بهداشتی فعلی می تواند در طولانی مدت تأثیر بر فرکانس کار از خانه داشته باشد. اطلاعات ما نشان داد كه كساني كه در حال حاضر از خانه مشغول به كار هستند ، 31٪ از مردم گفتند كه Coronavirus (COVID-19) محرك شروع كار اجازه راه دور در شركت آنها است.

 خوشحال هستيد كه از خانه كار مي كنيد؟

همچنین می خواهیم بدانیم که آیا مردم از این تغییر آمادگی و خوشحال هستند. مطالعه ما نشان داد كه 52٪ از پاسخ دهندگان كه از راه دور كار می كنند دارای یك دفتر كار یا محل كار در خانه هستند و از كسانی كه از خانه كار می كنند ، 80٪ از انجام این كار خوشحال هستند.

ما یک لیست چک برای کمک به سازمان ها ایجاد کردیم. برای شرایطی آماده شوید که نیاز فوری کارکنان از راه دور وجود داشته باشد. ما همچنین پیوندهایی به منابع کار از راه دور را برای کمک به کارمندان و تیمهایشان انتقال موفقیت آمیز به کار در منزل را درج کرده ایم.

برای بارگیری در لیست چک ، روی تصویر زیر کلیک کنید:

 چك ليست آمادگي در منزل

فهرست آمار و روش شناسي پيمايش

روش تحقيق

 • 1239 پاسخ دهندگان
 • : 10-12 مارس ، 2020
 • جمعیت شناسی: ایالات متحده ، شاغل تمام وقت ، 25 تا 64 ساله

آیا شرکت ها برای همه کارمندان آماده کار هستند تا از خانه کار کنند؟

 • 34٪ از پاسخ دهندگان فکر نمی کنند شركت در صورتي كه همه كارمندان ملزم به كار از خانه شوند ، آماده شده اند.
 • 66٪ از پاسخ دهندگان تصور مي كنند كه شركت آنها تا حدودي يا بسيار آماده است در صورتيكه همه كارمندان ملزم به كار از خانه شوند.

Company-Wide Communication درباره COVID-19

 • از كساني كه احساس آمادگي بسياري دارند ، 75 درصد دريافت مي كنند یک پیام گسترده در مورد شرکت Coronavirus (COVID-19) ارسال کرد.
 • در صورت دریافت پیام گسترده ای در مورد Coronavirus (COVID-19) پاسخ دهندگان 3 برابر بیشتر احساس می کردند که آماده باشند.
 • شرکتی با 50+ کارمند. احتمالاً 2 برابر احتمالاً پیام رسمی در مورد Coronavirus (COVID-19) برای کارمندان نسبت به شرکتهایی که 50 یا کمتر دارند صادر می کند.

اجرای کار از پروتکل منزل

 • فقط 23٪ از پاسخ دهندگان گفتند که شرکت آنها کار را اجرا کرده است. پروتکل خانگی در تهیه Coronavirus (COVID-19).
 • پاسخ دهندگان بیش از 2 برابر احتمالاً در صورت داشتن کار از خانه از پروتکل نسبت به اگر نداشتند ، بسیار آماده می شوند.
 • شخصی تقریباً 3.5 برابر بود. اگر شرکتشان پروتکل Work from Home را منتشر کند ، از منزل کار می کنیم.
 • هرچه این سازمان بزرگتر باشد ، احتمال دارد که یک پروتکل Work From Home را اجرا کند. 2 برابر بیشتر احتمال دارد که یک Work From Home Protoco داشته باشد [از19659029] از کسانی که پیام شرکتی را برای کارمندان ارسال کرده اند ، تنها 31٪ پروتکل کار از خانه را ایجاد کرده اند.

کار از راه دور در بلند مدت

 • 31٪ از مردم گفتند كه Coronavirus (COVID-19) محرك شروع كار از راه دور در شركت خود است.
 • 52٪ از پاسخ دهندگان كه از راه دور كار مي كنند ، دفتر مشخصي دارند يا براي كار از آنها تشكيل شده اند.
 • از كسانی كه از خانه كار می كنند ، 80٪ از انجام این كار خوشحال هستند.

 فراخوان جدید به عمل "align =" وسط