دسته‌ها
دانلود آموزش کسب درآمد میلیونی از اینترنت

گله از راه دور آزمایشگاه Owl کارهای مورد علاقه خود را از نکات تولیدی در خانه به اشتراک می گذارد

در آزمایشگاه های Owl ، ما غذای سگ خود را می خوریم ، اما همانطور که ترجیح می دهیم آن را بگوییم ، شامپاین خود را می نوشیم. ما می دانیم شرکت هایی که تیم توزیع کرده اند و امکان کار از راه دور را نیز می دهند ، بازی طولانی را انجام می دهند و "جایی" را به دست می گیرند که آینده کار در آن سرپرستی کند. اما در مواقعی مانند این ، کار از راه دور نباید کار خوبی باشد ، این کار درستی است.

ما استعداد داخلی خودمان را در آزمایشگاه های Owl ، ابداع OwlFlock ، بر اساس راهنمایی ها و توصیه های اصلی خود مطرح کردیم. وقتی WFH یا چیزی که دوست داریم WFA بگوییم. (کار از هرجایی).

در اینجا نکات و ترفندهای مورد علاقه تیم آزمایشگاه Owl Labs برای ماندن متمرکز و کارآمد هنگام کار از خانه آمده است.

 با عضویت در وبلاگ ما ، به هزاران کارگر از راه دور بپیوندید →

چگونه می توانید در هنگام کار از خانه متمرکز شوید و تولیدی باشید.

من درب دفتر خود را می بندم (خوشبختانه که می دانم) ، موسیقی را بر روی هدفون خود منفجر می کنم / تمام روز آنها را می پوشم ، و در هر زمان یک دستگاه اسپرسو در 20 فوت من دارم.

2. درمقابل شهودی ، با داشتن ساعات کاری بسیار سخت و مدیریت هشدارها به صورت پرخاشگر ، مولد می مانم. تلفن من می رود حدود 9:00 PM تا 8:00 به وقت محلی مزاحم نیست. من می دانم که تا زمانی که همه کارها انجام شود کار خود را ادامه خواهم داد و طولانی مدت آن کمتر از بهینه است.

3. من همچنین فهمیدم که قرار گرفتن در قاب درست ذهن مفید است – به همین دلیل است که من وقتی می خواهم در مطب باشم ، پیراهن های پایین را می پوشم.

4. آرایش کردن باعث می شود احساس انسانی بیشتری پیدا کنم و مثل اینکه آماده کار هستم.

5. زمان استراحت برای ناهار ایجاد کنید ، از سگ برای پیاده روی استفاده کنید ، جایی که در واقع می توانید برای لحظه ای خاموش شوید و شارژ مجدد آن را

6. ساعت کاری انعطاف پذیر برای من واقعاً مهم است و به من کمک می کند تا بهترین عملکرد را داشته باشم. روز کاری من بعضی اوقات کمی بعد (11-2) شروع می شود و بعداً کنار می روم. بعد از ظهر احساس می کنم بیشتر تولیدم.

7. من یک فضای کاری مولد را ایجاد می کنم که می خواهم وارد آن شوم. مانیتورهای دوتایی گسترده برای تسهیل جریان کار.

8. Spotify و Americanos.

9. اعلان های فعال را در Slack خاموش کنید. من پیغام ها را بارها بررسی می کنم ، اما معمولاً وقتی استراحت دارم.

10. این فرصتی گمشده است که ما جغد نشست دوستانه خودمان را نشناسیم! این جلسات را پربارتر می کند ، و ما نیز باید نظرات و ایده های خود را به محصول ارائه دهیم.

به دنبال اطلاعات بیشتری هستید؟ همه چیز مورد نیاز خود را در مورد کار از خانه بدانید و این نکات را برای انگیزه خود در هنگام کار از خانه بدانید. فراخوانی جدید برای اقدام ” align=”middle”/>