دسته‌ها
دانلود آموزش کسب درآمد میلیونی از اینترنت

کانالهای برتر ASMR YouTube در اینترنت

فیلم های ASMR طوفان را به اینترنت می گیرند. بنا به دلایلی یا دلیل دیگر ، مردم فقط عاشق تماشای و گوش دادن به صداهای آرامش بخش ، دیوانه و احیا کننده هستند که از این فیلم ها بیرون می آیند. حتی شگفت انگیزتر ، برخی از سازندگان این کانال ها به خودی خود به تأثیرگذار تبدیل شده اند و در این فرآیند پول جدی می گیرند!

با توجه به همه این توجهات در ASMR ، ما فکر کردیم که یک منبع عالی برای لیست برخی از این موارد خواهد بود. محبوب ترین کانال های امروز YouTube – دقیقاً همان چیزی است که در بخش تفصیل و فهرست زیر مشاهده می کنید.

لیست بهترین کانال های ویدیویی YouTube ASMR در اینترنت امروز

فیلم های ASMR در YouTube محبوبیت زیادی در حال افزایش است با سرعت فوق العاده. در همین زمان ، نام ها ، چهره ها و صداهایی با هر یک از آنها نیز مرتبط است.

در زیر لیستی از چندین کانال برتر YouTube ASMR را مشاهده می کنید که می توانید شروع به کار و مشاهده کنید. برخی از این ستاره های YouTube همچنین دنباله های زیادی در رسانه های اجتماعی نیز دارند. حتی جالب تر ، آنهایی هستند که وبلاگ دارند و برای سایت های خود محتوای اصلی و نوشتاری و اصلی ایجاد می کنند.

اگر ASMR چیزی است که شما از آن لذت می برید ، همراه با ایده شروع به ایجاد یک وبلاگ از خود ، حتما سریع از طریق سایت ما بخوانید. " نحوه ایجاد یک وبلاگ ASMR " در پایین لیست.

SAS-ASMR

SAS-ASMR از محبوب ترین ASMRtist در جامعه ، متعلق به Sas است. او به خاطر نمایش های "mukbang" خود مشهور است ، جایی که مردم ، از جمله دوستان و خانواده ، مقادیر زیادی از غذا را تحمل می کنند.

محبوب ترین فیلم وی دارای 42 میلیون بازدید است. در این ویدئو او بیش از 12 دقیقه در حال خوردن لانه زنبوری چسبنده نشان داده شده است. کانال YouTube Sas دارای بیش از 8.4 میلیون مشترک با نمای کلی از بیش از 1.9 میلیارد نفر است.

ASMR Darling

Darling کانال ASMR خود را راه اندازی کرد. در سال 2014. وی به دلیل نجوا گوش و گوش خود ، جایی که در ASMR مربوط به خواب که از طریق صداهای مختلف مانند زمزمه ، ضربه زدن ، مسواک زدن و خراشیدن به دست می آید ، محبوب است. هدف او این است که احساس شگفت انگیز سوزناک را به شما کمک کند تا بتوانید بخوابید یا به شما در آرامش کمک کند.

در کانال YouTube ، می فهمید که سایر محرک های ASMR وی عبارتند از: تأییدها ، تعارفات ، نقش بازی ، بازی مو ، مسواک زدن ، توجه شخصی ، بستن ، کلمات ، لمس کردن چهره ، لمس کردن دوربین و مسواک زدن میکروفون این کانال بیش از 2.4 میلیون دنبال کننده دارد که بیش از 500 میلیون بازدید در آن وجود دارد.

Gibi ASMR

صاحب کانال یوتیوب ، جیبی ، تماشای فیلم های ASMR را از آنجا که فهمید برخی صداها و حرکات باعث می شود او احساس سعادت کند آرام او تماشا كرد كه اجتماع ASMR در حالي كه شگفت آور است در حال رشد است و تصميم گرفت كه بخشي از آن باشد.

در کانال او ، فیلم های جیبی را مشاهده خواهید کرد که از نقش آراسته گرفته تا آرایش گرفته تا بازی های تجسمی گرفته تا شخصیت های اصلی. او شور و اشتیاق شدیدی به كیف بازی دارد ، چیزی كه در خلق شخصیت هایی كه در فیلم های نقش آفرینی خود از آنها استفاده می كند منعكس می شود. این کانال بیش از 2.4 میلیون مشترک و بیش از 264 میلیون بازدید دارد.

ASMR PPOMO

PPOMO با ارسال محتوای بازی ها در کانال YouTube خود شروع به کار کرد. در حال حاضر ، او فقط فیلم های ASMR را منتشر می کند. PPOMO یک ASMRtist کره ای است که در تلاش برای القاء آن چهل وینکک مهم ، تکنیک های آرامش بخش را تمرین می کند.

محبوب ترین ویدیو PPOMO انواع مختلفی از ماساژ پوست سر و تکنیک های مسواک زدن با استفاده از دست ، برس و شامپو را نشان می دهد. کانال وی بیش از 2 میلیون مشترک و بیش از 494 میلیون بازدید دارد.

نجیب زاده ASMR

یک تمرین کننده روسی ، ماریا ویکتوریا ، صاحب این کانال YouTube است. او به دلیل فیلم های کمک به خواب مشهور شد که همیشه خوب. او همچنین نقش های مختلفی را در فیلم های خود تحریک می کند ، از ماساژ دادن تا کتابدار.

از طریق فیلم های ASMR ، او در فیلم های خود احساس آرامش می کند تا احساس آرامش بهزیستی را به وجود آورد. تماشای فیلم های او باعث می شود احساس آرامش و عاری از استرس داشته باشید. این کانال بیش از 1.8 میلیون مشترک دارد و بیش از 714 میلیون بازدید دارد.

WhispersRed ASMR

صاحب وولگ ، اما اسمیت ، در لنکستر ، انگلیس متولد شد و به لندن منتقل شد. در سن 18 سالگی او در حال حاضر با همسر ، دو فرزند ، دو سگ و سه گربه زندگی می کند. او یک سازنده محتوای ASMR است و فیلم هایش را در باغ ریخته شده ضد صدا فیلم می کند.

بینندگان او توصیف می کنند که تماشای فیلم های ASMR او به صراحت به آنها در غلبه بر بی خوابی ، اضطراب ، PTSD و زمان افسردگی کمک کرده است.

فیلم های او همچنین برای آرامش عمومی ، کنترل درد ، مراقبه تمرکز در هنگام زایمان ، وسیله ای برای سریع خوابیدن و صداهای پس زمینه در طول شب مفید است. این کانال بیش از 860 هزار مشترک دارد ، با بیش از 248 میلیون بازدید.

DennisASMR

DennisASMR برای کمک به شما در به دست آوردن خواب مورد نظر شماست! او علاقه مند به ایجاد ASMR است و شما از مطالب وی لذت خواهید برد.

دنیس همچنین با دوست پسر حداقل نیم میلیون مشترک در YouTube بازی می کند. او هنگامی که بیمار هستید ، در روز ولنتاین هدایا و سوپ به شما هدیه می دهد. اگر شما به این نوع کارها متوسل شوید ، شما را سیر می کند.

از همه مهم تر ، او می خواهد به شما کمک کند خواب خوبی داشته باشید. او به جای شمارش گوسفند یا محدود کردن زمان صفحه نمایش قبل از خواب ، شما را برای شب صحبت می کند و شما را به دام می اندازد. کانال وی بیش از 722 هزار مشترک دارد ، با بیش از 92 میلیون بازدید.

ASMRrequests

Ally Maque کانال خود را در ماه مه 2012 راه اندازی کرد و اولین ویدیو با عنوان "زمان داستان شخصی – چگونه من ASMR را توسعه دادم" در ماه نوامبر بعد از آن سال منتشر کرد. پیش از این ، او یک حامی بزرگ جامعه ASMR بود.

شما از اولین فیلم او خواهید آموخت که او با ASMR متولد نشده است ، اما بعدا در زندگی در مورد این اطلاعات آموخته و توانایی تجربه آن را با گذشت زمان پرورش داده است. او از اینکه جامعه ASMR را پیدا کرده ، بسیار خوشحال است و می خواهد با ایجاد فیلم های شگفت انگیز بر اساس درخواست شما ، پس انداز کند. این کانال بیش از 505 هزار مشترک و بیش از 132 میلیون بازدید کلی دارد.

ASMR Glow

Sharon یک هنرمند آرایش و vlogger است که کانال ASMR Glow خود را اداره می کند. او با آموزش های خود با الهام از افراد مشهور مانند سلنا گومز و دمی لواتو در بین طرفداران شناخته شده است. وی کانال یوتیوب خود را در ژوئن 2012 ایجاد کرد ، که در حال حاضر بیش از 1 میلیون مشترک دارد.

او همیشه می خواهد بهترین فیلم ها را برای شما به ارمغان بیاورد زیرا او یک کمال گرا بزرگ است و برای ایجاد یک ویدیو ، همه چیز لازم است. ایده آل می تواند از وسایلی که برای فیلمبرداری استفاده می کند ، مواد مورد نیاز برای شنیدن صدا ، لوازم جانبی ساده ، لباس و چیزهای کوچکی را که خریداری می کند ، برای خوشحال کردن مشترکان خود در تمام مدت استفاده کند. این کانال نمایش کلی بیش از 233 میلیون نفر دارد.

ASMRSurge

Vlogger از سال 2012 ویدئوهای آرامش بخش را در YouTube ایجاد کرده است. از رضایت ، به ویژه هنگامی که او می داند که شخص دیگری از طریق کامنت هایی که می اندازد از این فیلم ها لذت می برد. او از تهیه این فیلم ها لذت می برد و همیشه از انجام این کار لذت می برد ، به خصوص هنگامی که از تهیه پیش بینی ها استفاده می شود.

در فیلم های خود تاکید زیادی روی کیفیت صدا می کند. جدا از دوربین و سایر لوازم جانبی ویدیویی ، اکثر تجهیزات او برای سرمایه گذاری در ضبط ، پردازش و به طور کلی بهبود صدای فیلم های من است.

از این رو ، شما فقط فیلم های آرامش بخش دریافت نمی کنید ، بلکه فیلم های آرامش بخش "باکیفیت" نیز هستید. همچنین می توانید از طریق درخواست فیلم های شخصی ASMR را دریافت کنید. این کانال بیش از 755 مشترک و بیش از 161 میلیون بازدید کلی دارد.

Tingting ASMR

ستاره YouTube ، Tingting ، به دلیل کانال ASMR Tingting مشهور است. او در آنجا برای فیلم های آرامش بخش ASMR محبوبیت زیادی کسب کرده است. او فیلم هایی را ایجاد می کند تا به شما در آرامش ، سوزن زدن و خوابیدن کمک کند. استرس زیادی در این دنیا وجود دارد ، و او امیدوار است که بتواند به شما در کاهش بخشی از این کمک کند.

وی کانال یوتیوب خود را در آوریل 2017 آغاز کرد. یکی از محبوب ترین فیلم های YouTube ، "[ASMR] خوشنویسی چینی ها و صداهای قلم مو ، "بیش از 300،000 بازدید از خود به ارمغان آورده است. امروز ، وی بیش از 1.1 میلیون مشترک و بیش از 232 میلیون بازدید دارد.

ASMR Jojo's

صاحب Vlog ، Jonah یک خالق محتوای ASMR در یوتیوب است که آرامش و سوزش آن است. منظور از ویدئوهای ایجاد شده برای کمک به میلیونها مشترک وی در سریع تر خوابیدن است.

وی کانال خود را در ژانویه سال 2015 راه اندازی کرد اما اولین ویدیو را تا روز کریسمس 2016 بارگذاری نکرد. بهترین فیلم ASMR Ever | حلقه های فوری! "

تمرکز و دید این کانال این است که تمام آنچه را که او نتوانسته خود را در سالهایی که بیشتر برای خوابیدن خود به خود اختصاص داده است ، به شما بدهد. این کانال دارای بیش از 1 میلیون مشترک با نمای کلی بیش از 240 میلیون نفر است.

WhisperAudios ASMR

صاحب Vlog ، Charlette یک "ASMRtist" از WhisperAudios ASMR است ، یک کانال YouTube اختصاص داده شده به ایجاد فیلم برای بازآفرینی tinglyM ، معروف به عنوان در حالی که همچنین سعی در آرامش شما دارد.

ASMR در زندگی خود به شارلت بسیار کمک کرده است ، و او می داند که این نقش اساسی در زندگی شما نیز دارد. او عاشق ساختن محتوای ASMR است و بهترین نکته در مورد این است که او به شما کمک می کند.

از آنجا که او مبارزه را می شناسد و احساس درد ، از دست دادن ، استرس ، اضطراب را می داند ، بنابراین می خواهد به شما کمک کند ، همانطور که بسیاری از ASMRtist های بزرگ دیگر به او کمک کرده اند. کانال YouTube بیش از 127 هزار مشترک و بیش از 21 میلیون بازدید دارد.

Ally ASMR

به طور هم زمان از ایجاد فیلم های ASMR در YouTube لذت می برد (اگر با ASMR ناآشنا باشید ، او پیوندهایی را در پایین صفحه YouTube خود فراهم کرده است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر روی آنها کلیک کنید).

او کانال خود را در طول سال هایی که از سال 2012 آغاز کرده بود ، ساخته است ، و او هرگز چنین خوشبختی عمیقی یا تحقق خلاق را نشناخته است – با دیدن نظرات و عشقی که از طرفداران و مشترکانش می گیرد.

وی فیلم های ASMR خود را دوست دارد تا عملکردی بیش از سرکوبگرها داشته باشد ، و به همین دلیل ، وی از یافتن راه هایی برای ایجاد فیلم هایی که نه تنها بینندگان من را آرام می کنند بلکه به اطلاع رسانی ، درگیر کردن و سرگرمی می پردازند ، لذت می برد. آنها این کانال بیش از 137 هزار مشترک و بیش از 13 میلیون بازدید کلی دارد.

Pandora ASMR

مالک Vlog ، Heather ، فیلم های ASMR را برای استراحت و خواب ایجاد می کند. او تقریباً دو سال است که محتوا خلق می کند و هر دقیقه آن را دوست داشته است. آزادی خلاقانه کل این ژانر او را به همراه جامعه حیرت انگیز طرفدار و استقبال کننده خود درگیر کرد.

هدر فیلم های ASMR را در سال 2013 کشف کرد و لحظه ای تحقق پیدا کرد زیرا سرانجام برای احساساتی که داشت نامی پیدا کرد. در کل زندگیش تجربه کرده او برای ایجاد فیلم های خود الهام گرفته شد.

در ابتدا ، او نسبت به ارسال ویدئویی که بسیار عمومی بود ، احتیاط کرد ، اما سرانجام ، با حمایت بی پایان هزاران انسان زیبا ، من اعتماد به نفس خود را به اندازه کافی ایجاد کردم تا فیلم ها را بطور مداوم تهیه کنم. اکنون ، این کانال بیش از 37 هزار مشترک و تقریباً 6 میلیون بازدید کلی دارد.

Caroline ASMR

مالک Vlog ، کارولین ، ASMRtist است که فیلم های آرامش بخشی را برای مطالعه تولید می کند

او انواع مختلفی از مجموعه های صوتی بدون گفتگو ، ضربه زدن ، خراشیدن ، تایپ کردن ، فیلم های میکروفن کرکی ، توجه شخصی و غیره را بارگذاری می کند. برای کمک به شما در استرس ، خواب و مطالعه.

اگر تنش دارید ، عذاب بی خوابی ، بیش از حد بر چیزی متمرکز شده اید – پس شما به زمان صحیح رسیده اید ، و – در جای مناسب. این کانال بیش از 584 هزار مشترک و بیش از 110 میلیون بازدید کلی دارد

Tingles Cosmic ASMR

Kayla Suzette هنرمند ASMR در پشت کانال YouTube Tingles Cosmic است که آرامش و سوزش آن را دارد فیلم های ایجاد کننده احساس بیش از 266 هزار مشترک برای او به دست آورده اند.

او این امید را برای خوشحال کردن شما ایجاد کرده است! ASMR راهی زیبا برای ارتباط افراد است. این دروازه ای برای یک جامعه آرام تر و دوست داشتنی در این سیاره بزرگ بزرگ کره زمین است. از زمان شروع کار وی ، این فیلم ها را بسیار سرگرم کرده است. فیلم های وی نمای کلی از بیش از 61 میلیون نفر دارند.

IndigoStars ASMR

صاحب Vlog ، Indigo ، طیف گسترده ای از فیلم های آرامش بخش و سرگرم کننده را ایجاد می کند. با این حال ، تمرکز اصلی فیلم های ASMR است که به منظور القای زوزه ها انجام می شود. او به همراه شریک خلاق من کاس ونسن ، لورهای غنی با داستان ها و شخصیت ها ساخته است ، که می توانید با تماشای فیلم ها یا خواندن مطالب در وبلاگ من لذت ببرید.

بیشتر شخصیت های او خون آشام هستند ، اما او همچنین دارای یک دسته از موجودات خیالی و یک دختر ارواح زیبا است. علاوه بر این ، در کانال YouTube وی ، پخشهای جریانی ، جعبه بوکس ، داستان پردازی / خواندن و گیم پلی بازی را پیدا خواهید کرد. این کانال بیش از 53 هزار مشترک و بیش از 18 میلیون بازدید دارد.

CalmingEscape ASMR

کاسی یا همانطور که اکثر مردم او را در یوتیوب CalmingEscape می شناسند. هدف کلی کانال وی کمک به مردم در آرامش است. از استرس ، اضطراب ، بی خوابی ، افسردگی و غیره آرام بگیرید و از روز اول ، هدف وی کمک به دیگران در این مشکلات بود و کمک به آنها دوباره احساس خارق العاده کرد.

او این کار را از طرق مختلف در کانال خود انجام می دهد. از نمایشنامه های نقش آفرینی که به شما کمک می کند احساس آرامش کنید ، یک شخصیت با الهام از فیلم های ASMR برای اضافه کردن یک عنصر سرگرمی به آرامش شما و همچنین فیلم ها ، صداها ، زمزمه ها ، پیاده روی های طبیعت و مراقبه های هدایت شده کمک می کند. این کانال بیش از 51 هزار مشترک و بیش از 14 میلیون بازدید کلی دارد.

PuddingWhispers

جاستین یوتیوب است که به کانال PuddingWhispers معروف است. او به دلیل فیلمهای آرامش بخش ASMR محبوبیت گسترده ای در آنجا کسب کرده است. وی کانال یوتیوب خود را از 28 اوت 2011 آغاز کرد.

از آن زمان ، او تاکنون بیش از 109 هزار مشترک را گردآوری کرده است. یکی از محبوب ترین فیلم های او در آنجا ، "ASMR Scrap Ear to Ear Head ، Massage پوست سر / دستکش شماره 2" ، بیش از 700،000 بازدید بدست آورده است. هدف او این است که به شما نوعی سوزن سکوت که باعث آرامش در خواب و شارژ مجدد شما می شود ، بدهد. این کانال دارای بیش از 18 میلیون بازدید است.

چگونه می توان با وبلاگ ASRM خود شروع کرد

اکنون که فرصتی برای مشاهده لیست بهترین فیلم های ASMR و کانال های YouTube داشته اید ، زمان آن رسیده است که فکر کنید. وبلاگ خود را شروع کنید. این که آیا شما یک سازنده ویدیو هستید یا به سادگی به دنبال تهیه بهترین فیلم های ASRM در آنجا هستید ، می توان همه آن را به راحتی با نام دامنه و نصب سریع وردپرس انجام داد. مهمتر از همه ، هیچ مهارت فنی یا طراحی لازم نیست.

برای شروع ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که نام دامنه را انتخاب کنید و در مورد برنامه میزبانی مقرون به صرفه و مطمئن تصمیم بگیرید. برای این کار ، ما Bluehost را به شدت توصیه می کنیم. ما با آنها رابطه بسیار خوبی داریم ، بنابراین آنها به خوانندگان ما پیشنهاد می کنند 60٪ تخفیف در میزبانی و دامنه رایگان را با برنامه میزبانی خود ارائه دهید.

برای ثبت نام فقط روی تصویر زیر کلیک کنید. از امروز وبلاگ خود را بسازید!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیم بلاگ و روند تولید محتوا ، حتماً به آموزش صفحه اصلی ما به آدرس blogging.org مراجعه کنید.

صبر کنید! این مطالب مرتبط را فراموش نکنید:

<! –

->