دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

چیزی که آزادکاران باید درباره coronavirus بدانند

با ده ها هزار پرونده در بیش از 100 کشور جهان و رفت و آمد مکرر فیس بوک سریعتر از سرعت نور ، به نظر می رسد شیوع کرونավիր ویروس تنها چیزی است که مردم در حال حاضر در مورد آن صحبت می کنند.

اما منظور از آن چیست کار شما به عنوان یک فریلنسر؟

اگر شما از خانه کار می کنید ، توصیه به تمرین "فاصله اجتماعی" احتمالاً فقط مثل همیشه به نظر می رسد تجارت. شما ممکن است قبلاً بیشتر جلسات مشتری خود را بطور مجازی انجام داده و از طریق ابزارهایی مانند Slack و Google Docs همکاری کنید. اکنون همه افراد دیگر فقط شما را جلب می کنند.

در حال حاضر ، بزرگترین تهدید اقتصادی برای کسانی است که در رویدادها ، مسافرت ها و صنایع مهمان نوازی ، جایی که اجتماعات بزرگ مردم یک امر عادی است ، است. از آنجا که هماهنگ کننده رویدادها برای رعایت توصیه های مقامات بهداشتی (و محدود کردن PR منفی که می تواند در مواردی از سنبله حاصل شود) کار می کنند ، همایش های بزرگ هر روز لغو یا به تعویق می افتند – با درآمد گمشده قبلاً بیش از یک میلیارد دلار اعلام شده است. تاکنون ، South by Southwest ، Google I / O و کنگره جهانی موبایل حذف شده اند ، در حالی که کنفرانس توسعه دهندگان بازی 30 هزار نفری شرکت کننده به طور نامحدود به تعویق می افتند.

در این مرحله هنوز هیچ توضیحی وجود ندارد كه این شیوع چه مدت طول بكشد ، بنابراین اگر شما در چند ماه آینده رویدادی در تقویم داشته باشید ، مطمئناً فرض می شود كه این اتفاق نیفتد یا خواهد بود. در عوض ، واقعاً اتفاق می افتد.

به همین دلیل ، مشاغل متخصص در زمینه فناوری جلسات مجازی در حال جستجوی رونق اساسی هستند. اگر شما یک مشاور فناوری هستید ، اکنون زمان شروع شبکه سازی (البته آنلاین (آنلاین) و است تا به مشتریان بالقوه اطلاع دهید که می توانید به آنها کمک کنید تا آنها را به انتقال به جلسات مجازی یکپارچه تبدیل کند.

در اینجا مواردی هستند که همه آزادکاران می توانند در این مدت ایمن و پایدار بمانند:

سهام بگیرید

علاوه بر مواردی مانند کاغذ توالت و غلات صبحانه ، درمورد کارهایی که برای انجام کار خود لازم دارید فکر کنید. لوازم حمل و نقل؟ کاغذ چاپگر؟ هرچه هست ، سعی کنید حداقل یک دو هفته تأمین کنید.

در امان باشید

اگر کار گاو یا کار مشترکی در فضای اداری دارید ، این عادت دستبند را لگد بزنید (یک موج ساده را امتحان کنید یا در عوض آرنج را لمس کنید) و از تماس با چهره خود در حین بیرون آمدن عموم خودداری کنید. و به یاد داشته باشید ، اگر اصلاً بیمار هستید ، خطر نکنید و به هر حال بیرون بروید. در خانه بمانید و دیگران را در امان نگه دارید.

فضای خود را ارتقا دهید

آیا قصد افزایش خدمات اینترنت خود را داشتید؟ یک مانیتور بزرگتر برای میز خود دریافت می کنید؟ اگر بودجه شما می تواند از عهده آن برآید ، اکنون زمان مناسبی برای راحت تر کردن خانه خود است. شما می توانید برای آینده ای قابل پیش بینی زمان بیشتری را در اینجا بگذرانید.

ادامه تحصیل

اگر شغل شما تحت تأثیر قرار گرفته است ، از خرابی برای استفاده در یک پروژه بزرگ که نتوانسته اید استفاده کنید. زمان لازم را پیدا کنید – خواه تسلط بر سئو یا یادگیری گره زدن. لازم نیست که به طور حرفه ای تولید شود (اگرچه ما همیشه احترام می گذاریم!) ، تا زمانی که برای شما رضایت بخش باشد و مغز شما را درگیر نگه دارد. و چه کسی می داند؟ شما ممکن است در حالی که در آن هستید ، یک جریان کاملاً جدید درآمد پیدا کنید!

ما می خواهیم بدانیم: چگونه این بحران بهداشت عمومی بر کار شما تأثیر دارد؟ لطفا یک بررسی کوتاه از اینجا پر کنید.