دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

چگونه می توان سریعاً یک سیاست کار از راه دور ایجاد کرد [Free Templates]

بسیاری از کارفرمایان مزایای استفاده کارمندان از منزل را می توانند درک کنند. در برخی موارد ، شغل شما ممکن است نیاز به اجرای یک سیاست کار از راه دور به سرعت و به طور مؤثر داشته باشد. در حالی که مزایای کار از راه دور به طور فزاینده ای آشکار می شود ، بسیاری از کارفرمایان هنوز آماده پشتیبانی از سیاست های کاری انعطاف پذیر نیستند.

 با عضویت در وبلاگ ما ، هزاران کارگر از راه دور بپیوندید. →

یک سیاست کار از راه دور برای سازمان هایی که دارای کارمندان از راه دور و به ویژه برای کسانی که تازه کار خود را از راه دور آغاز می کنند. ایجاد یک سیاست روشن به کارمندان از راه دور کمک می کند تا فارغ از هر شرایطی ، از هر مکانی بتوانند کار کنند.

در اینجا اولین گام هایی است که می توان برای پرسیدن سوالاتی برای ایجاد یک سیاست کار از راه دور برای کار شما استفاده کرد. [19659007] سیاست سیاست کار از راه دور

سیاست کار از راه دور آنچه را که انتظار می رود هنگام کار از راه دور باشد ، بیان می کند. این باید به جزئیات در مورد همه جنبه های کار از راه دور پرداخت. این شامل انتظارات از ساعت کار ، حقوق قانونی و الزامات امنیت سایبر است. اگرچه این ممکن است چالش برانگیز به نظر برسد ، اما با راهنمای صحیح ، اینگونه نخواهد بود! الگوی سیاست کار از راه دور ما زنگ زحمت شروع سیاست شما را از ابتدا برطرف می کند.

 الگوی سیاست کار از راه دور از آزمایشگاه های جغد با استفاده از یک سیاست کار از راه دور ، در هنگام کار از راه دور ، هرگونه سردرگمی را به پایان می رسانید. وقتی این سیاست روشن است ، کارکنان می دانند چه موقع باید به دیگران پاسخ دهند و چگونه می توانند داده ها را ایمن نگه دارند. آنها همچنین از حقوق قانونی خود هنگام کار از راه دور مطلع خواهند شد. این می تواند گیج کننده باشد وقتی که کارکنان ساعت کار و مکان های سنتی ندارند.

نحوه ایجاد یک سیاست کار از راه دور

1. تعیین کنید که چگونه کارمندان از راه دور کار می کنند.

در حالی که کارمندان در بسیاری از نقش ها می توانند به طور موثر در خارج از مطبوعات کار کنند ، همه نقش ها برای یک محیط کار از راه دور مناسب نیستند. سیاست و فرایندهای شما باید اطمینان حاصل کند که همه بدون توجه به نقششان ، می توانند در صورت لزوم از خانه کار کنند. به عنوان مثال ، نقش منابع انسانی که مصاحبه ها و جلسات آموزشی را با یکدیگر هماهنگ می کنند ، ممکن است به عنوان یک نویسنده مقاله در یک سیاست کار از راه دور یکپارچه نباشند. سیاست کار از راه دور باید دستورالعملهای لازم برای انجام مصاحبه و جلسات آموزشی را از راه دور به آنها بخشد.

سیاست شما کلیه ابزارها و راهکارهای لازم را برای همه کارمندان برای کارآمد تولید خارج از دفتر بیان می کند. سؤالاتی که باید هنگام ساختن این خط مشی در نظر گرفته شود عبارتند از:

 • آیا ماهیت یک نقش خاص مانع از موفقیت در هنگام انجام از راه دور می شود؟
 • اعضای تیم برای کارآمد چه کارها ، منابع و استراتژی هایی را لازم دارند؟
 • چه ملاحظاتی لازم است؟ در هنگام مشخص شدن چه کسی یک کارمند از راه دور را مدیریت می کند؟ آیا آن شخص به آموزش و منابع اضافی نیاز دارد؟
 • چگونه کار از راه دور می تواند بر فرهنگ و همکاری تیم های شما تأثیر بگذارد؟
 • آیا کار از راه دور می تواند مالیات یا مزایای شرکت یا کارمندان در ایالت ها یا کشور های مختلف را تحت تأثیر قرار دهد؟

سؤالات صحیح را انجام داده و پاسخ را با تیمهای منابع انسانی ، حقوقی و دارایی خود قبل از اجرای سیاستهای کار در خانه (WFH) برای اطمینان از انتقال صحیح مشخص کنید.

2. ابزار مناسبی را برای کار موفق و ایمن فراهم کنید.

هنگام کار به دور از دفتر ، کارکنان شما به ابزارهای مناسب برای کار ایمن و کارآمد نیاز دارند. برای بسیاری از کارمندان ، لپ تاپ و اتصال Wi-Fi ممکن است کافی نباشد. کارمندان از راه دور به فناوری نیاز دارند که باعث می شود احساس کنند که مشارکت دارند و بخشی از تیم هستند ، نه فقط یک نتیجه. حتماً سؤالاتی را مطرح می کنید مانند:

 • چگونه کارمندان از راه دور با بقیه تیم ارتباط برقرار می کنند؟
 • آیا آنها را با نرم افزار و سخت افزار ویدئو کنفرانس تنظیم می کنید تا آنها بتوانند در جلسات و طوفان های مغزی شرکت کنند؟
 • آیا جلسات و ابزارهای ملاقات وجود دارد که باعث می شود کارمندان از راه دور به وضوح دیده و شنیده شوند؟
 • آیا کارمندان شما برای حفظ فضای کاری مؤثر خانه ، مانند مانیتور دوم یا چاپگر ، به فن آوری یا تجهیزات جداگانه احتیاج دارند؟
 • آیا پیشنهادی ارائه می دهید یا بازپرداخت برای اینکه کارمندان بتوانند تجهیزات لازم را برای دفاتر خانه خود خریداری کنند؟

علاوه بر این ، نگرانی های مربوط به امنیت سایبری باید مورد توجه واقع شود. کارگران از راه دور ممکن است برای کار با پرونده های مهم شرکت یا داده های مشتری خصوصی به یک VPN یا شکل دیگری از امنیت نیاز داشته باشند. و در حالی که برخی از کارمندان ممکن است بتوانند با استفاده از شبکه های عمومی Wi-Fi کار کنند ، برخی دیگر ممکن است برای اطمینان از حفظ حریم شخصی داده ها در خانه یا در یک فضای همکاری امن تر بمانند.

همچنین به سیاست ها و ابزارهایی نیاز خواهید داشت. برای همکاری و ارتباط تیمی از راه دور. از ابزارهای اضافی مانند گفتگوی زنده ، ضبط همزمان صفحه نمایش ، کنفرانس ویدئویی زنده و موارد دیگر برای اطمینان از این که فناوری در راه یک کار کاری مؤثر و معنی دار قرار نگیرد استفاده کنید. به عنوان مثال ، Slack و Google Hangouts می توانند به عنوان یک کولر آبی مجازی عمل کنند ، جایی که کارکنان می توانند در مورد وضعیت یک پروژه بلکه در مورد بازی of Thrones بحث کنند ، GIF های گربه را به اشتراک بگذارند و به موسیقی مورد علاقه خود پیوند دهند.

3. قوانین کار روشنی را در مورد کار از خانه تعیین کنید.

وقتی شما به صورت حضوری با اعضای تیم ملاقات نمی کنید ، ایجاد فرایندهای همکاری و ارتباط مهم است. در نظر بگیرید انواع ابزارهای ارتباطی در موقعیت هایی مانند:

 • مدیر 1: 1s
 • جلسات همه کاره تیم
 • جلسات شروع کار مشتری
 • بررسی عملکرد
 • فعالیتهای یادگیری و توسعه کارمندان

آنچه را که انتظار می رود وقتی کارمندان از راه دور کار می کنند ارتباط برقرار کرده و مستند سازید. اگرچه بیشتر کارمندان گزارش می دهند که از راه دور کار بیشتری دارند ، اما حواس پرتی ها در خارج از دفتر بسیار زیاد است. خط مشی هایی را در مورد زمان انتظار می رود كه كارمندان بصورت آنلاین در دسترس باشند یا اگر آنها می توانند با برنامه ای منعطف كه در زندگی شخصی آنها ساخته شده است كار كنند – برای مثال ، برای قرار ملاقات یا زایمان پزشك خود پذیرایی كنید.

4. برای همکاری و معاشرت برنامه ریزی کنید.

اطمینان حاصل کنید که خط مشی شما دستورالعمل هایی را برای ایجاد وقت در اختیار شما قرار داده است تا تیم ها در خارج از کشور برای گفتگوهای بداهه و تیم سازی باشند. مهم نیست که چه فناوری هایی را در اختیار دارید ، انسان در پی برقراری ارتباط چهره به چهره است. در خط مشی خود ، هر ماه ، ربع یا هر سال که می توانید تمام اعضای تیم را برای ایجاد طوفان مغزی ، برنامه ریزی و تفریح ​​جمع کنید ، وقت خود را ایجاد کنید.

شما می توانید جلسات مجازی مجازی را برای پروژه ها ، ساعات اداری یا راه اندازی کنید. تماس ویدیویی برای مکالمات مرتبط با کار. همه این فعالیت ها باعث می شود تیم شما حتی با وجود اینکه در مکانهای مختلف پخش می شود ، به هم نزدیک شود. این فعالیت های تیم سازی را برای الهام بخشیدن بیشتر بررسی کنید.

5. حقوق قانونی کارگران دورافتاده را به وضوح مشخص کنید.

کارگران از راه دور حق دارند همان حمایت های قانونی را که کارمندان داخلی انجام می دهند داشته باشند. با این حال ، کار از راه دور می تواند برخی از چالش های اضافی را که باید برای اطمینان از اینکه شرکت شما از نظر قانونی مطابقت دارد ، حل کند ، ایجاد کند.

یک فرایند تنظیم کنید تا ساعت ها را برای کارگران از راه دور ساعتی گزارش کنید. اگر بیش از 40 ساعت کار کنند ، احتمالاً واجد شرایط اضافه کاری هستند. برای جلوگیری از هزینه های اضافه کاری ، زمان هایی را انتخاب کنید که کارمندان باید و نباید کار کنند. با رهنمودهای واضح ، آنها قادر نخواهند بود خارج از این ساعات کار کنند مگر اینکه مجری مدیرشان داشته باشند. این امر باعث می شود كه كاركنان غیرمترقبه كه بیش از زمان كار به طور تصادفی كار می كنند ، دوری كنند.

این مهم است كه از كاركنان دور افتاده پشتیبانی كنید ، درست همانطور كه ​​شما برای كارمندان در محل كار می كنید. این بدان معناست که در مورد آموزش ، مزایا و تبلیغاتی که در دسترس آنهاست ، به طور واضح بحث کنید. اگر شما به کارمندان دور دست همان سطح کارمندان کمکی را ارائه ندهید ، می تواند منجر به تبعیض یا نقض محل کار مرتبط با معلولیت شود.

6. در مورد جبران خسارت و مزایایی که کارمندان دریافت می کنند صحبت کنید. برخی از شرکت ها برای تجهیزات مورد نیاز برای کار از جمله مانیتور رایانه یا تجهیزات میز ، مبلغی را تعیین می کنند. برخی دیگر مبلغی را برای استفاده كارمندان در هزینه های مربوط به دفتر از قبیل برق استفاده می كنند.

قبل از تصمیم گیری در مورد مزایا ، تیم های خود را رأی دهید تا بدانید چه چیزی برای آنها مهم است. این اطلاعات می تواند به کارکنان کمک کند تا تصمیم بگیرند که آیا ترجیح می دهند از خانه یا دفتر کار کنند. همه کارنامه ها و مزایا را درج کنید تا کارمندان بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

چگونه می توانم موفقیت یک سیاست کار از راه دور را اندازه گیری کنم؟

یک سیاست فقط به اندازه نتایج حاصل از آن ، به خصوص وقتی که تغییر ایجاد می کند اندازه گیری می شود. از کار در محل کار گرفته تا کار از راه دور. بر خلاف یک دفتر کار سنتی ، دشوار است بدانید که افراد هنگام کار از راه دور روی چه افرادی کار می کنند. یک سیاست خوب به آنچه مدیران از کارکنان خود انتظار دارند و چگونگی موفقیت آنها را اندازه گیری می کند ، متمرکز خواهد شد.

هر نقشی متفاوت است ، بنابراین اقدامات موفقیت برای هر تیم متفاوت است. پشتیبانی مشتری به جای تعدادی از ساعاتی که گزارش کار داده اند ، تعداد تماس گیرندهانی که به آنها کمک می شود را ارزیابی می کند. برخی از معیارهای نتایج گرا شامل تعداد پروژه های انجام شده در یک هفته یا تعداد ساعات کار هستند.

اینها با استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه مانند Asana یا Trello قابل پیگیری هستند. با این حال ، این معیارها را به تنهایی در نظر نگیرید. ما دریافتیم که کارگران از راه دور بیش از 40 ساعت 43٪ بیشتر از کارگران محل کار دارند. فقط به دلیل اینکه ساعات بیشتری کار می کنند لزوماً به معنای به حداکثر رساندن بهره وری آنها در این مدت نیست. متریک را که بیشتر برای کار یا تیم شما مفید است پیدا کنید تا اولویت ها مشخص باشد.

روش دیگر برای سنجش موفقیت خط مشی شما کمتر در مورد اعداد و بیشتر در مورد افراد است. مردمی از راه دور می توانند در حین کار از بین بروند ، بنابراین دید اولویت است. این کار را با برنامه ریزی چک های منظم برای کارمندان حل کنید تا در مورد کار خود در یک تنظیم یک به یک بحث کنند.

مهم نیست از چه روشی استفاده می کنید ، مهلت ها و اهداف مشخصی را برای کارمندان تعیین کنید. ارتباطات پاک شانس مهلت های مهلت یا کارهایی را که به طور هم زمان مناسب نیستند کاهش می دهد. به طور مرتب کار خود را برای کیفیت آنالیز کنید. اگر همه چیز در حال لغزش است ، این ممکن است نشانه ضعف در سیاست کار از راه دور شما باشد.

کار از راه دور جنبه ای سودمند از محل کار قرن بیست و یکم است. فعال کردن کار از راه دور ، به کارمندان خود نشان می دهد که شما در مورد تعادل زندگی کار و زندگی خود اهمیت می دهید و به آنها اعتماد دارید که آنچه را برای بهره‌وری خود دارند ، انجام دهند. با ایجاد یک سیاست روشن در مورد کار از راه دور ، شما هم از کارمندان و هم در کسب و کار خود پاداش می گیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لیست ما از آمار کار از راه دور را در ادامه بخوانید. فراموش نکنید که کار را از راه دور ، برنامه انعطاف پذیر و کار از الگوهای سیاست خانه برای بارگیری سیاست کار از راه دور خود بارگیری کنید.

 فراخوان جدید به عمل