دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

چگونه بلاگ گلف را راه اندازی کنیم حتی اگر قبلاً هرگز سایت ایجاد نکرده اید

گلف یکی از ورزش های دوست داشتنی در جهان امروز است. نه تنها می تواند یک راه جالب و آرامش بخش برای گذراندن روز با دوستان و خانواده در بیرون از خانه باشد ، بلکه می تواند یک راه عالی برای تبدیل اشتیاق شما به یک تجارت جانبی یا یک سرگرمی سرگرم کننده نیز به صورت آنلاین باشد.

ما فقط می خواهیم یک وبلاگ را در مورد مفهوم گلف شروع کنیم!

خبر خوب این است که اگر در گلف عالی هستید اما از مفهوم استفاده از اینترنت ، برنامه نویسی یا طراحی وب وحشتناک هستید – خبر خوب! هیچ یک از این موارد مورد نیاز نیست.

با هزاران وبلاگ محبوب گلف که در حال حاضر بصورت آنلاین هستند ، ممکن است به فکر شروع یکی از موارد مورد نظر خود باشید. به این ترتیب می توانید پیشرفت خود را ثبت کنید ، نظر خود راجع به آنچه در دنیای گلف اتفاق می افتد داشته باشید ، یا حتی مارک ورزشی یا تجارت خود را که قبلاً در آن فعالیت دارید ترویج کنید.

مهم نیست که چرا می خواهید یک وبلاگ را راه اندازی کنید ، ما کمک خواهد کرد که شما به آنجا بروید در این مقاله شما را با روند ساده ای برای شروع کار با وبلاگ گلف خود دنبال می کنیم.

آنچه برای شروع وبلاگ گلف خود نیاز دارید

مانند همه چیز در Blogging.org ، ما شما را در طی مراحل ساده راه اندازی وب سایت یا وبلاگ پیاده می کنیم ، ضمن اینکه ابزارها و منابع لازم را در هر مرحله از فرآیند فراهم می کند.

برای این کار تا حد امکان ساده است. ، در اینجا یک فرآیند سه مرحله ای ساده برای فعال کردن وبلاگ خود آورده شده است.

  1. یک نام دامنه عالی برای وبلاگ خود بنویسید
  2. میزبانی وب خود را تنظیم کنید و با وردپرس آشنا شوید.
  3. وارد سیستم مدیریت محتوا وردپرس خود شوید و شروع کنید. ایجاد سایت شما

به نظر می رسد دیوانه کننده است ، اما زندگی با یک سایت شخصی خود بسیار ساده است. اگر می خواهید اطلاعات دقیق تری داشته باشید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که اینجا کلیک کنید و مراحل کامل را به صورت مرحله به مرحله دنبال کنید. حتی اگر این اولین بار است که باید در کمتر از 15 دقیقه بتوانید با سایت خود به زندگی بپردازید.

با این حال ، این فقط یک فرآیند سه مرحله ای بسیار ساده برای گرفتن نام دامنه ، هاستینگ و سایت وردپرس شما بود. بالا و در حال اجرا برای اینکه جلوه ای عالی پیدا کرده و از بین جمعیت متمایز شود ، می خواهید بر روی ایجاد محتوای اصلی و شخصی سازی ظاهر و احساس سایت خود تمرکز کنید.

برای کمک به این فرایند ، توصیه می کنیم از برخی از گلف های مورد علاقه خود بازدید کنید.

نمونه ای از یک وبلاگ عالی گلف و عناصر بسیاری از این موارد

با هزاران وبلاگ گلف که به صورت آنلاین وجود دارند ، مهم است که زمانی را در روند تحقیق بگذرانید و ببینید چه زمان ممکن است به استفاده از WordPress و ایجاد یک طراحی و محتوای منحصر به فرد برای سایت شما می آید.

برای این فرآیند ، ما به عنوان نمونه به وبلاگ GolfAvenue می رویم.

اگر یک لحظه بازدید کنید. سایت ، متوجه خواهید شد که آنها به کلیه نکات کلیدی که یک وبلاگ موفق ایجاد می کنند ، برخورد کرده اند ، که عبارتند از: [

  • فهرست آسان و هدایت بالای فهرست
  • هدر جذاب و تصویر نمایه در بالای صفحه
  • Mobile سایت پاسخگو با آسان v iewing در دستگاه های کوچکتر
  • پست های وبلاگ در مورد تجهیزات ، نکات و اخبار مربوط به گلف
  • اطلاعات تماس و پیوندها به فروشگاه اینترنتی آنها
  • پیش نمایش ها و ریز عکسها از فعالیت های اجتماعی اخیر

وقتی راه خود را از طریق سایت انجام می دهید ، شما توجه خواهد کرد که این یک طراحی تمیز است و همچنین بسیاری از ویژگی ها ، اخبار و نکاتی را که مخاطبان علاقه مند به آن هستند ، برجسته می کند.

یکی دیگر از مناطق عالی سایت آنها ، جایی است که باشگاه های گلف مختلف مورد استفاده را برجسته و معرفی می کند. با توجه به اینکه گلف بازان همیشه از مجموعه های مختلف باشگاه ، لوازم و توپ استفاده می کنند ، این همیشه مورد توجه کاربران برای بازدید سایت قرار می گیرد.

اگر می خواهید وبلاگ خود را با واقعاً پیشرفته و کامل تجارت الکترونیکی با یک فروشگاه آنلاین و گزینه های خرید / فروش محصولات ، افزونه های وردپرس زیادی نیز برای آن وجود دارد. این کار به تدریج مستلزم کمی زمان خواهد بود ، بنابراین توصیه می کنیم ابتدا با یک وبلاگ زندگی کنید و محتوای اصلی را ایجاد کنید که مخاطبان شما به آن بیابند.

از دیدگاه گلف ، وبلاگ Golf Golf یک نمونه کامل از هر دو جالب است. وبلاگ برای خواندن بازیکنان ، و همچنین سایتی که پیدا کردن و خرید محصولات نیز برای کاربران آسان باشد.

نحوه شروع با وبلاگ گلف شخصی خود

اکنون که می خواستید به سرعت بخوانید از طریق راهنمای راه اندازی وبلاگ گلف ما ، وقت آن رسیده است که با یکی از خود اقدام به عمل کرده و شروع به کار کنید.

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که به یک نام عالی برای دامنه سایت خود فکر کنید. از آنجایی که همه نامهای عمومی قبلاً گرفته شده است ، باید منحصر به فرد و خلاق باشد. پس از نام بردن ، زمان آن فرا رسیده است که برای برنامه میزبانی وب خود عضو شوید. این مکان در سایت شما ذخیره می شود ، جایی که شما به داشبورد وردپرس خود دسترسی پیدا خواهید کرد و چگونه سایر افراد به سایت شما از سراسر جهان دسترسی پیدا می کنند.

در طی این فرآیند ، شما می توانید یک برنامه میزبانی مقرون به صرفه و مطمئن انتخاب کنید. برای این کار ، ما Bluehost را به شدت توصیه می کنیم. ما با آنها رابطه بسیار خوبی داریم ، بنابراین آنها به خوانندگان ما پیشنهاد می کنند 60٪ تخفیف در میزبانی و دامنه رایگان با برنامه میزبانی خود داشته باشند.

برای ثبت نام فقط روی تصویر زیر کلیک کنید. از امروز وبلاگ خود را بسازید!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیم بلاگ و روند تولید محتوا ، حتماً به آموزش صفحه اصلی ما به آدرس blogging.org مراجعه کنید.

صبر کنید! این مطالب مرتبط را فراموش نکنید:

<! –

->