دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

چه زمانی باید از 9 به 5 و تمام وقت خود را ترک کنید

برای هر کسی که تصمیم خود را برای تصمیم گیری درمورد آزاد بودن وقت تمام تلاش می کند ، تمام آنچه می توانم بگویم این است که من هم آنجا بوده ام.

در طول کل زندگی ام ، من هرگز نتوانسته ام یک کار ثابت را حفظ کنم. یک بار در دوران دبیرستان ، خواهر بزرگترم برای اینکه بتوانم در محلی برگر کینگ محلی که در آن جنجال می زد شغل خود را پیدا کردم ، گردنش را بیرون آورد. در روز اول ، من در حین رانندگی قرار گرفتم و از اواسط کار خودداری کردم ، در حالی که مدیر به من آموخت که چگونه کار رابط — داستان واقعی!

کنید. -به-5 سبک زندگی (یا هر کار ساختاری برای آن موضوع) هرگز برای من کار نکرده است. با این حال ، آزاد سازی ثبات و فرصت بیشتری را از آنچه که می توانستم تصور کنم به من داده است.

اگر خود را در همان قایق با من پیدا کنید ، در اینجا آمده است که باید 9 و 5 را به طور تمام وقت آزاد کنید:

Freelancing در حال حاضر یک طرفه است [19659006] اکنون ، اصلی ترین مزیت برای شغل تمام وقت شما این است که سازگار باشد ، اما با آزاد کردن هزینه ، ثبات فقط پس از یک جریان ثابت از روابط منجر و مشتری ایجاد می شود.

این بدان معناست که شما نمی توانید فقط کار ترکیه ای خود را ترک کنید و انتظار دارید که طلای آزاد را مورد اعتصاب قرار دهید. . بنابراین ، پاسخ به شکستن 9 تا 5 شما این است که از قبل آزادانه به عنوان یک فشار سریع استفاده کنید.

ممکن است شما یک هفته مقاله ای برای روزنامه محلی خود بنویسید؟ شما یک یا دو مشتری در FIverr دارید که به اندازه کافی برای تأمین هزینه خدمات هزینه می کنند؟ به هر صورت ممکن است ، قبل از قطع امنیت اطاقک خود باید نگاهی اجمالی به موفقیت داشته باشید.

توصیه من؟ اگر به اندازه کافی سرمایه گذاری را شروع نکرده اید تا بتوانید پول بیشتری خرج کنید ، هر روز چند ساعت به این امکان اختصاص دهید. یک حساب کاربری در Fiverr ایجاد کنید ، با سایر فریلنسرها شبکه ببندید ، این ذهنیت را داشته باشید که سرگرمی خود را به یک جریان واقعی درآمد تبدیل کنید. سپس پس از آن که فرصت طعم و مزه خود را پیدا کردید ، تمهیدات لازم را برای پرورش آنها شروع می کنید.

Time تبدیل به یک عامل می شود

برای پرورش اهداف آزاد خود ، زمان به ناچار عاملی می شود.

و منظورم این نیست که دیر بمانم تا وقت بیشتری را برای قرار دادن همه چیز در آنجا بگذرانم ، بلکه برعکس کردن چیزها برای به حداکثر رساندن مدت زمان حضور در محل است.

به عنوان مثال ، وقتی تازه شروع به كسب موفقیت کمی از نوشتن آزاد كردم ، من به صورت پاره وقت مشغول ساختن دلی با 12 دلار در ساعت بودم. من در هفته 4 شیفت در 5 ساعت شیفت کار کردم. در یک روز خوب (با برخی از نکات استخر) ، من 70 دلار تغییر می دهم. اما با توجه به مالیات های پرداخت شده در هر روز ، من خوشبختانه هر دو هفته بیش از 400 دلار می گیرم.

اما با آزاد کردن هزینه ، من حدود 400 دلار در ماه از سه مشتری معمولی می گرفتم. فوراً ، این جایی است که من با یک نگاه متفاوت به زمان نگاه کردم. به خودم گفتم ، "اگر فقط می توانم هر ماه بر دو یا سه مشتری بیشتر تمرکز کنم ، می توانم همین مقدار پول را بدست آورم و در خانه بمانم."

این یک فکر ساده است ، اما این احساس بیشتری نسبت به بازگرداندن تراشه های سیب زمینی و قهوه در حال اجرا دارد.

در زندگی شما ، شما را به چالش می کشم که همان تجارت را در نظر بگیرید. اگر چند راه ثابت دارید ، چه چیزی مانع از افزایش بیشتر شما می شود؟ اگر شغل تمام وقت شما (یا پاره وقت) فقط پرداخت متوسطی را به همراه دارد ، چرا با چیزی که اساساً بی حد و حصر است مقابله نکنید؟

ترس بزرگترین مانع است که شما را در موفقیت در هر کاری که می خواهید دنبال کنید ، باز می دارد ، اما وقتی کار به نفع خود داشته باشید ، زوزه کشیدن درک و برطرف کردن آن بسیار ساده تر است.

شما از شغل فعلی خود متنفر هستید

بنابراین با یک فشار در مکان و زمان کم کردن علاقه خود ، آخرین علامت شما برای ترک 9 تا 5 این است که شما از آنچه متنفر هستید متنفر هستید. در حال انجام

به من اعتماد کن ، من قبلاً بارها در آنجا بوده ام. روز اول ، شما می توانید فضای کاری خود را پیدا کنید ، با افراد جدید آشنا شوید ، از برخی میان وعده های رایگان و قهوه لذت ببرید ، اما ناگهان حجاب از بین می رود. یک روز هیجان انگیز به یک روز ناگوار تبدیل می شود – هرچه را درک می کنید و می فهمید بیشتر از چیزهایی که در واقع به آنها اهمیت می دهید بیشتر صرف نوشتن در مورد برندینگ و بازاریابی می کنید.

برای بعضی از افراد ، آنها کاملاً کار خود را دوست دارند ، و این اشکالی ندارد! عالی برای آنها! اما برای من (و احتمالاً شما از زمان خواندن این مطلب) ، اینگونه نبوده است. به محض دیدن یک همکار در حال رفتن به مطب با همان لیوان قهوه مسخره و سگ با عجله به من برای معالجه (که من شخص زیادی از سگ ها نیستم) می روم برای تپه ها.

در پایان ، همه ما دلایلی داریم که از یک کار خاص متنفر هستیم ، و متأسفانه باید در بعضی شرایط آن را کنار بگذاریم. اگرچه ، اکنون به شما می گویم که دنبال کردن چیزی که دوست دارید کاملاً ممکن است. اگر کسی مثل من (که هر کار 9 تا 5 که من تا به حال ترک کرده ام) می تواند موفقیت مالی آزاد پیدا کند ، شما هم می توانید! تعداد مشتریان خود ، Fiverr بهترین مکان برای برخورد با زمین در حال اجرا است.

من به اندازه کافی خوش شانس بوده ام که با استفاده از این بستر نه تنها برای نوشتن آزاد ، بلکه برای کسب درآمد در انجام انواع کارهایی که از آنها علاقه مند هستم ، موفقیت کسب کردم. شما می توانید کارهای طراحی گرافیکی را ارائه دهید ، به افراد در استراتژی های رسانه های اجتماعی خود کمک کنید ، فیلم ها و پادکست ها را ویرایش کنید. در اینجا هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید کارهای ثابت برای خودتان انجام دهید. از همه بهتر ، شما می توانید در هر ساعتی که می خواهید ، آن را طبق شرایط خودتان انجام دهید.

البته ، آزاد سازی مالی می تواند یک چالش باشد ، اما اگر خود را متعهد شوید و از پیش روبرو شوید ، موفقیت را زودتر از آنچه فکر می کنید تأمین خواهید کرد.