دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

چرا باید یک فناوری پیشرفته را انتخاب کنید

این که آیا شما فقط به عنوان یک فناوری کار می کنید یا در فناوری اطلاعات تجربه می کنید ، احتمالاً درباره تخصص نیز شگفت زده شده اید. صحبت های زیادی در مورد تک شاخ های فن آوری وجود دارد – افرادی که می توانند به عنوان طراح و توسعه دهنده فعالیت کنند – اما آیا این بهترین مسیر برای طی شدن است یا باید فقط روی یک منطقه تمرکز کنید؟

در حالی که هر مسیر شغلی دارای امتیازات و منهای خود است ، در این مقاله به 3 دلیل مهم فوکوس روشن می توانید کلید موفقیت شما باشد. شما همچنین می توانید به 3 زمینه جالب در فن آوری نگاهی بیندازید که ممکن است دقیقاً طاقچه ای باشد که به دنبال آن هستید!

3 دلیل اینکه چرا باید یک فناوری طاقچه را انتخاب کنید

1. یادگیری و زندگی خود را ساده کنید

به ویژه هنگامی که شما ابتدا در زمینه فناوری شروع می کنید اما همچنان که همچنان به صورت حرفه ای در حال پیشرفت هستید ، تعداد چیزهایی که می آموزید می تواند بسیار زیاد احساس شود. زبانها ، فن آوری ها و تکنیک های جدید هر سال ، اگر نه هر هفته ، ظاهر می شوند و ماندن در صدر آنها به سادگی غیرممکن است.

اما ، هنگامی که یک رشته متمایز را انتخاب می کنید ، به طرز باورنکردنی چیزی را که از شما خواسته می شود کاهش می دهید. این نه تنها باعث می شود برنامه شما قابل کنترل تر باشد بلکه استرس شما را نیز کاهش می دهد و یادگیری شما را سرعت می بخشد.

2. ایستادگی کنید از استراحت

با انتخاب قسمت خاصی از دنیای فناوری برای کار ، خود را از توده ها جدا کنید. بنابراین ، به جای اینکه در جستجوی شغل خود با هر توسعه دهنده یا طراح (یا هر دو!) رقابت کنید ، در گروهی معدود منتخب هستید که مهارت ها و خدمات یکسانی را ارائه می دهند ، بنابراین شانس شما برای انتخاب سرگرمی است.

به عنوان یک متخصص IT متمرکز ، به راحتی با تخصص و نیازهای شرکت ها و مشتریان آن منطقه به راحتی آشنا خواهید شد. سپس می توانید به راحتی مدارک و تجربه های بی نظیر خود را در رزومه کاری و نمونه کارها خود برجسته کنید. و هر کارفرمای یا مشتری بالقوه فوراً می داند که شما برای موقعیت یا پروژه خاص آنها حق دارید. گیگ فرود آمد. چا چینگ!

3. Savor Your Passion

دلیل مورد علاقه شخصی من برای چسبیدن به تخصص خاصی لذت بردن است. وقتی کار به دست می آید ، ما تمایل داریم که دستاوردها و درآمد را در درجه اول قرار دهیم ، اما از آنجا که شما بیشتر زندگی خود را در کار خود می گذرانید ، آیا ارزش این کار را ندارید که در واقع دوست دارید؟ (به عنوان کسی که تنها با دنبال کردن اشتیاق دوران کودکی خود به فناوری بعد از تلاش در دو حرفه دیگر ، شادی شغلی واقعی را پیدا کرد ، می گویم "هک ، بله!")

با پایین رفتن از مسیری که بیشترین توجه را به خود جلب کرده اید ، می توانید واقعاً از کار خود لذت ببرید ، که من قول می دهم به نظر می رسد بسیار کمتر مانند کار خوب باشد. و به لطف موقعیت باورنکردنی موقعیت های موجود در فن آوری و سطح بالای حقوق و دستمزد در صنعت ، می توانید به این آرزوی خود نیز دست یابید که سرانجام بخاطر داشتن یک زمان خوب ، درآمد خوبی دریافت کنید.

3 طاقچه های فنی را انتخاب کنید. 19659004] 1. توسعه جلویی با JavaScript و Advanced CSS

توسعه دهندگان جلویی معماران واقعی اینترنت هستند. با استفاده از HTML ، CSS و JavaScript (از جمله کتابخانه هایی مانند React) آنها وب سایت های تعاملی را که می خواهید به آنها اعتماد کنید ، هر روز ایجاد و نگهداری می کنند. و با استفاده از مهارت های پیشرفته مانند CSS
Grid Layout ، Flexbox و Bootstrap ، توسعه دهندگان این سایت ها را پاسخگو ، تعاملی ، مدرن و سرگرم کننده می کنند!

آیا می خواهید با ما در Skillcrush یاد بگیرید؟ دوره جلوی توسعه ما + JavaScript React را ببینید و به زودی چشم خود را برای کلاس پیشرفته CSS نگه دارید!

2. زبان برنامه نویسی پایتون

توسعه دهندگان Python برنامه های وب و تجسم داده ها را با استفاده از زبان برنامه نویسی مبتدی مبتدی اما بسیار قدرتمند Python ایجاد می کنند و برای انجام آن حقوق های بالایی دریافت می کنند! توسعه دهندگان Python به ویژه در علوم داده ، محاسبات علمی ، یادگیری ماشین ، صنعت مالی و در بسیاری از مبتدی ها تقاضای زیادی دارند. قطعاً زمینه ای که ارزش آن را دارد که نگاهی بیندازیم!

آیا می خواهید با ما در Skillcrush یاد بگیرید؟ دوره Python ما را برای برنامه های وب و داده ها جستجو کنید.

3. تجربه کاربری (UX)

طراحان تجربه کاربری (با نام مستعار UX) افرادی هستند که مطمئن می شوند از وقت آنلاین خود لذت ببرید. آنها وب سایت ها و برنامه ها را تحقیق ، بهبود و آزمایش می کنند تا تجربه کاربری شما به بهترین شکل ممکن باشد. اگر می فهمید که چه چیزی مردم را تیک می زند و چگونه آنها را خوشحال می کند ، این زمینه فناوری پیشرفته برای شماست!

آیا می خواهید با ما در Skillcrush یاد بگیرید؟ دوره طراحی تجربه کاربری (UX) ما را بررسی کنید.