دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

چرا باید به اتحادیه فریلنسرها بپیوندید

حتی اگر شما از خانه کار می کنید یا وقت خود را در پشت یک کافی شاپ جدا می کنید ، هنوز می توانید راه هایی برای ارتباط با سایر آزادکاران و ایجاد جامعه پیدا کنید.

Fiverr مطمئناً منابعی را در اختیار شما قرار می دهد ، مانند انجمن و وبلاگ ما ، پشتیبانی و همکار را ارائه می دهد ، اما وقتی نوبت به ارشاد و خدمات در سطح شهر خاص شما ، مالیات ها ، بیمه درمانی و حتی بازنشستگی می رسد ، اتحادیه کارگران آزاد. یک کار ستاره ای انجام می دهد

به همین دلیل است که باید بپیوندید:

عضویت در اتحادیه مترجمان رایگان است

برخلاف برخی از سیستم عامل های شبکه آزاد که ممکن است هزینه پیوستن به آن را داشته باشند ، اتحادیه کارگران آزاد کاملاً رایگان است.

کافیست اینجا کلیک کنید تا به خودتان بپیوندید و ببینید چه فرصت هایی را می توانید کشف کنید.

به عنوان مثال ، عضویت رایگان شما شامل شماره شناسه شخصی شما با اتحادیه ، کارت عضوی است که می توانید چاپ کنید ، و همچنین بسیاری از موارد روشهای عالی برای تعامل با سایر آزادکاران. در حقیقت ، تخمین زده می شود که بیش از 56.7 میلیون آمریکایی در سال گذشته به طور آزاد کار کنند ، این بدان معناست که یک جامعه عظیم در آنجا وجود دارد که بتوانید بخشی از آن باشید!

رویدادهای SPARK خود را در سراسر کشور

بررسی کنید و برای حرفه خودم ، فهمیدم که وقت زیادی را در خانه می گذرانم و در زندگی واقعی زمان کافی را برای برقراری ارتباط با مردم ندارم.

هنگامی که من عضو اتحادیه کارگران آزاد شدم ، شروع به بررسی رویدادهای SPARK آنها در لس آنجلس کردم و به سرعت دوستان و ارتباطهای ارزشمندی برقرار کردم.

اساساً ، رویدادهای SPARK "ملاقات اعضای ماهانه ای است که مترجمان برای گرد هم آوردن ، یادگیری چیزها و ایجاد یک جامعه محلی فوق العاده" جمع می شوند.

هر ماه ، موضوع یا موضوع ملاقات نیز تغییر می کند! بنابراین برای ماه فوریه ، تمرکز ملاقات یک "کارگاه مالیاتی آزاد" است که همه فریلنسرها باید بدانند!

بعلاوه ، نکته جالب این است که این رویداد خاص برگزار می شود. مکانهای مختلف در سراسر کشور این بدان معناست که فریلنسرها در آتلانتا ، بروکلین ، شیکاگو ، هیوستون ، لس آنجلس ، نشویل ، پیتسبورگ ، پورتلند ، سیاتل و هزاران شهر دیگر می توانند در یک مکان مشخص گرد هم آمده و چیزهای جدیدی یاد بگیرند.

به گفته مت نلسون ، مشاور بازاریابی و رهبر SPARK از مدیسون ، وی آی وی ، هیجان زده است که او "در نهایت دوستان کار دارد!"

"حتی اگر شما یک فریلنسر پاره وقت یا فقط با بررسی گزینه های شما ، این مکان برای پیدا کردن افراد خود است. "

یک برنامه بیمه پیدا کنید که قابل دسترسی باشد

اکنون ، چیزهای دیگری برای لذت بردن در مورد اتحادیه کارگران آزاد وجود دارد ، مانند استفاده از تخفیف های اعضا و یادگیری از وبلاگ آنها. با این حال ، یکی از مهمترین و صرفه جویی در زندگی که در مورد آنها تعهد آنها در کمک به شما برای یافتن یک مکان بیمه مناسب است.

تابستان گذشته ، هنگام سوار دوچرخه در محله خودم به کامیون برخورد کردم. شب با خیال راحت از یک تقاطع عبور کردم و چشم بسته شدم. من 30 متری در جاده پرواز کردم و بدنم را به خرد کردم. ناگفته نماند ، لوایح پزشکی که پس از آن ماهها به طول انجامید تا بتوانند پرداخت کنند. گفته می شود ، اگر من در مورد برنامه های بیمه درمانی فریلنسر می دانستم و سازمانی داشتم که برای ثبت نام از من حمایت می کردم ، می توانستم از زمانی که فاجعه ای را گرفتم ، بهتر آماده می شدم.

اتحادیه کارگران آزاد با هزاران ارائه دهنده مهم بیمه همکاری می کنند که همه چیز را از پوشش اولیه سلامت تا دید و بیمه عمر کوتاه مدت پوشش می دهند. نه این که من می گویم این امر برای من بسیار خوب خواهد بود که بیمه عمر داشته باشم ، اما شما رانش من را گرفتید!

به هر حال ، موفقیت در زندگی همه چیز در حال آماده سازی است و اتحادیه مترجمان هر روش ممکن برای انجام این کار را به شما می دهد.

بهترین فریلنسرها کسانی هستند که درگیر آن می شوند!

این که آیا با مشتریان و همسالان جدید در Fiverr ارتباط برقرار می شود یا به اتحادیه مترجمان برای ساختن اجتماع شما می پیوندد ، بهترین مترجمان آزاد شرکت می کنند.

مطمئنا ، شما وقتی در خانه ای در یک دفتر تاریک نشسته اید ، درآمد کسب می کنید ، اما برای ساختن چیزهای با ارزش ، به افراد واقعی و روابط واقعی نیاز دارید. بیرون بروید و آنها را با منابعی که می توانید اعتماد کنید پرورش دهید!