دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

پنج شغل برتر از راه دور با درآمد بالا

این مقاله با اجازه شریک زندگی ما Trupo تکثیر می شود.

می توانید در مورد مزایا و مضرات فن آوری مدت طولانی استدلال کنید ، اما یک واقعیت صادق است: وقتی عاقلانه استفاده شود ، مردم انعطاف پذیر تر می شوند ، کارآمد و خوشحال به همین ترتیب ، اگر رویای شما این است که زودتر از آفتاب از رختخواب متوقف شوید ، با عجله به دفتر در سراسر شهر یا هدر رفتن ساعت در ترافیک ، کار از راه دور می تواند قدم بعدی برای شما باشد.

اگر شما مطمئن نیستید که کدام شغل برای شما بهتر خواهد بود ، موارد زیر حرفه ای برتر ، تقاضا و راحت برای کارگران دور دست تمام وقت و مترجمان آزاد است. مهمتر از همه ، هر کس می تواند مهارت های لازم را برای هر یک بیاموزد. بنابراین بازار می خواهد این متخصصان را ببیند که حتی بدون داشتن تجربه جامد (تا زمانی که دانش کافی داشته باشید) می توانید شغلی را بدست آورید. در اینجا پنج مورد برتر ذکر شده است:

1. نگارش / ویرایش / مشاغل استراتژی محتوا

موقعیت های مختلفی تحت این چتر وجود دارد ، زیرا همه آنها حول متن و محتوا می چرخند.

Copywriter

اگر ارتباط کتبی نقطه قوت شماست ، به دنیای نسخه های نویسندگی خوش آمدید. این یک تخصص بسیار مورد پسند است ، زیرا ارتباط آنلاین بین برند و مصرف کنندگان یکی از پیوندهای اساسی در یک استراتژی بازاریابی است. به هر حال ، اگر شما دانش پایه ای در مورد روانشناسی بازاریابی و فروش داشته باشید ، به علاوه توانایی نوشتن واضح و زیبا ، این بهترین کاری است که دنیای کار از راه دور می تواند به شما پیشنهاد دهد.

مدیر محتوا

اغلب اوقات ، شرکت ها به دنبال یک نویسنده نویسنده و مدیر محتوا در یک نفر هستید ، بنابراین اگر می خواهید به عنوان نویسنده نسخه برداری شروع کنید ، مدیر محتوا می تواند دومین قدم در پیشرفت شغلی باشد. به طور معمول ، وظایف این متخصص شامل مشارکت در تدوین استراتژی محتوا ، نظارت بر سایر نویسندگان نسخه برداری ، انتشار پست ها و مقالات و تعامل با بخش بازاریابی است. این اثر برای كسانی مناسب است كه نه تنها می توانند متن را ایجاد كنند بلكه وظایف را نیز از راه دور مدیریت می كنند.

مترجم

اگر حداقل یک زبان خارجی را علاوه بر زبان مادری خود می شناسید ، می توانید خود را به عنوان مترجم حتی توسعه دهید. بدون آموزش تخصصی. اکنون نیاز به محتوای چند زبانه زیاد است. بسیاری از مشاغل وارد حوزه بین المللی می شوند و نیاز به بومی سازی و ترجمه مطالب در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی خود دارند. توسعه دهندگان ده ها برنامه عالی برای مترجمان ایجاد می کنند ، از جمله لغت نامه ها ، نکات ، الگوریتم های ترجمه ماشین هوشمند (که نتیجه آن البته باید توسط یک انسان بررسی شود) و بسیاری از کارکردهای دیگر. و قیمت کار با کیفیت بسیار مناسب و معقول است.

ویرایشگر

اگر بلافاصله می بینید که چگونه می توانید متن را بهبود ببخشید ، یک چشم توجه داشته باشید ، یا فقط دوست دارید خطاها را برطرف کنید ، این یک گزینه عالی برای شما است. یک ویراستار همیشه در مقایسه با سایر حرفه های این گروه خیلی تفاوت ایجاد نمی کند ، اما این آرام ترین کار است و عملاً تعامل با افراد را از بین می برد. این یک گزینه برنده برای افراد درونگرا است.

2. Web / UI Designer

طراحی ، مانند متن ، همچنین بخشی از پیام بازاریابی است. طراحی UI با هدف ایجاد راحت ترین رابط کاربری از نظر اجرای فنی ، روندها ، درک و روانشناسی انجام شده است. به علاوه ، شرکتها دائماً برای تبلیغات و مطالب مصور ، الگوهای سفارشی و تصاویر برای پست های وبلاگ و شبکه های اجتماعی نیاز دارند. اگر بتوانید با استفاده از فن آوری های مدرن و گرافیکی ایجاد کنید ، تقریباً همیشه کار پیدا خواهید کرد.

تعداد زیادی از شرکت ها شبکه های اجتماعی را ابزار اصلی خود برای تبلیغات ، استخدام ، جذب مخاطبان جدید می دانند ، و برقراری ارتباط با مشتریان عادی وظیفه یک مدیر بازاریابی رسانه های اجتماعی ایجاد پروفایل در شبکه های اجتماعی ، ایجاد محتوا ، سازماندهی رویدادهای تبلیغاتی در چارچوب یک رسانه اجتماعی خاص و تجزیه و تحلیل نتایج است. اگر دوست دارید مانند زمان خود را در توییتر بگذرانید ، سعی کنید راهی پیدا کنید تا این کار را به یک حرفه پایدار برای خود تبدیل کنید.

4. Scientist

این شاید بالاترین شغل در این لیست باشد که تعجب آور نیست ، با توجه به اینکه استراتژی های تجاری مدرن مبتنی بر مقادیر زیادی از داده ها درباره ما است. یک دانشمند داده یک حرفه ای است که در لبه بین یک متخصص فنی و یک تحلیلگر کار می کند. بنابراین ، اگر شما حداقل دانش فنی حداقل به همراه برخی مهارت های تحلیلی قوی داشته باشید ، این حرفه مناسب شماست. و بسیاری از شرکتهای فناوری اطلاعات به صورت دور دست به دنبال این متخصصان هستند زیرا هیچ دلیلی برای افزایش تورم کارمندان نمی بینند.

5 Mobile / App / Blockchain / Web Developer

بازار هنوز به برنامه نویسان نیاز دارد که بتوانند با فناوری های مختلف کار کنند ، و کار از راه دور یک روش متداول در این زمینه است. اما بهترین خبر این است که حتی اگر شما یک آموزش فنی بالاتر ندارید ، دلیلی برای کنار گذاشتن شغل به عنوان یک توسعه دهنده وجود ندارد. می توانید تمام دانش مورد نیاز خود را بصورت آنلاین ، چه به صورت پرداخت و چه به صورت رایگان دریافت کنید. با این حال ، رقابت در این زمینه نیز زیاد است تقاضای عظیم برای متخصصان این طاقچه را بسیار پویا می کند.

– Donald Fomby

Donald Donald حرفه ای با بیش از پنج سال سابقه نوشتن دونالد وبلاگ BestWritersOnline را اجرا می کند و به توانایی غیرعادی در توضیح پیچیده ترین موضوع به زبان ساده افتخار می کند.