دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

پشتیبانی از SMBs و Freelancers در طول پخش COVID-19

بدترین چیز در مورد COVID-19 (با نام مستعار Coronavirus) عدم قطعیت موجود در آن است. واقعاً چقدر خطرناک است؟ آیا تابستان دوام خواهد داشت؟ آیا به زودی واکسن ایجاد می شود؟

از آنجا که کروناویروس همچنان در سراسر جهان گسترش می یابد ، دولت ها ، مشاغل و افراد در تلاشند تا آنچه را که برای آنها معنی دارد ، چگونه از خود محافظت کنند و چگونه می توانند کمک کنند ، تهیه کنند.

از جهات مختلف ، Fiverr تجسم کار از راه دور است. در اوقات عادی ، جامعه ما از تعامل برخوردار است و به آنها اجازه می دهد تا در زمان و مکان خود آزادی داشته باشند ، اما در این مواقع نامشخص ، محیطی ایمن تر برای کار فراهم می کند.

کاملاً آشکار می شود که مشاغل در سرتاسر جهان. به احتمال زیاد تحت تأثیر تغییرات اعمال شده به دلیل ویروس قرار می گیرند. به افراد بیشتری آموزش داده می شود که وقت کمتری را در اماکن عمومی و وقت بیشتر در خانه بگذرانند. علیرغم عدم اطمینان و محدودیت در حرکت ، زندگی و کار باید و باید ادامه داشته باشد ، به ویژه جامعه Fiverr به تغییر سریع با قابلیت تنظیم عادت کرده است. و در حالی که پیش بینی طولانی مدت اثر ویروس دشوار است ، در کوتاه مدت ، مشاغل مجبورند در مورد انتقال اکثر فعالیت های خود به صورت آنلاین فکر کنند.

ما در حال فكر كردن به روش هايي هستيم كه بتوانيم به جامعه خود در مشاغل كوچك و متوسط ​​(SMB) كمك كنيم تا در اين محيط جديد مديريت كنند و تصميم گرفتيم در اين مواقع نامعلوم يك وب سايت جديد براي كمك به SMB ها بسازيم. می توانید وب سایت جدید را در www.SMBhelp.com پیدا کنید. این راهنمایی ، راهنمایی و ابزار برای کسانی که سؤال در مورد چگونگی قرار دادن بیشتر مشاغل خود به صورت آنلاین دارند ، ارائه می دهد. آنچه در حال حاضر می توانید در وب سایت جدید بیابید وجود دارد: اطلاعات کلی در مورد تأثیر ویروس بر مشاغل؛ نکات کلی در مورد چگونگی تجارت آنلاین و اگر در حال حاضر آنلاین هستید – چگونگی ارتقاء آن؛ پیوندهایی به محصولات و ابزارهایی که در حال حاضر به عنوان معاملات ویژه به SMB ها ارائه می شود در حال حاضر توسط شرکت هایی در سراسر جهان. دوره های رایگان که Fiverr به شما اهدا می کند ، می خواهیم و علاوه بر این ، ما می خواهیم تیم پشتیبانی 24/7 مشتری خدمات را برای پاسخ به سوالات و نگرانی های شما در مورد شغل خود ارائه دهیم. ما تمام تلاش خود را برای کمک به هر راهی که می توانیم انجام دهیم. ما در این کنار هم هستیم و همکاری مشترک همه ما را قوی تر می کند.

میلیون ها نفر در سراسر جهان خود را در یک واقعیت جدید تجاری پیدا می کنند ، در خانه های خود به صورت قرنطینه شده اند و یا با محدودیت های عمده سفر ، امیدواریم با ارائه این منابع برای به صورت رایگان ، این افراد فرصت بیشتری را برای افراد بیشتری ایجاد می کنند ، تجارت خود را از طریق اینترنت انجام دهند ، مهارت های جدیدی را یاد بگیرند و یا شغلی را که از روی آن روییده اند ، شروع کنند. لطفاً آنها را با استفاده از هشتگ #SMBhelp برای ما ارسال کنید و یا در رسانه های اجتماعی برای آنها ارسال کنید. ] Micha Kaufman

بنیانگذار و مدیر عامل ، Fiverr