دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

همه چیز شما باید در مورد کار از خانه بدانید

با توجه به تمرکز جهانی به سمت بهداشت عمومی ، شرکت ها در مورد بهترین روش اقدام برای ایمن نگه داشتن کارکنان خود عمیقاً فکر می کنند. برای بسیاری از سازمانها ، کار از راه دور ممکن است ناشناخته یا یک عمل نادر در یک سازمان باشد ، بنابراین کارمندان و مدیران در فکر چگونگی تهیه هستند.

بیایید آنچه را که از خانه کار می کنید ، تفاوت بین کار از راه دور و کار از خانه ، و ابزارهایی که ممکن است مفید باشد را بررسی خواهیم کرد تا بتوانید بهترین مسیر عمل را برای تیم خود تصمیم بگیرید.

 با عضویت در وبلاگ ما ، هزاران کارگر از راه دور بپیوندید →

"کار از خانه" چیست؟

کار کردن از خانه می تواند به معنی تعدادی از موارد باشد. بعضی از کارمندان در شرکتهایی که انعطاف پذیری از راه دور دارند یا به کارمندان اجازه می دهند حداقل در برخی از مواقع کار کنند ، نقش تمام وقت دارند.

برخی دیگر برای شرکتهایی که در یک شهر یا منطقه دیگر از اصلی شرکت (یا هر کار دیگری) کار می کنند ، کار می کنند. ) دفتر و کارمندان از راه دور در نظر گرفته می شوند. سرانجام ، برخی از افراد فریلنسر هستند که تمام وقت در خانه یا محل های همکاری مشترک کار می کنند.

اصطلاح "کار از خانه" همیشه به معنای خانه فرد نیست. غالباً این اصطلاح مترادف با کار کردن از کافی شاپ ، یک فضای مشترک ، روی نیمکت ، هواپیما یا هر مکان دیگری است که در آن دفتر نیست.

بنابراین ، تفاوت کار با خانه و راه دور چیست. کار؟

کار از خانه در مقابل کار از راه دور

وقتی افراد از اصطلاح "کار از خانه" استفاده می کنند ، این به طور معمول به معنای این است که آنها گزینه ای برای رفتن به یک دفتر دارند اما تصمیم می گیرند از خانه خود ، به دور از دفتر کار کنند. برای یک روز معین یا چند روز.

کار از راه دور زمانی است که یک کارمند امکان ورود به دفتر را ندارد ، بنابراین آنها هر روز از خانه (یا کافی شاپ یا فضای همکاری در منطقه خود) کار می کنند.

 • کار از خانه : انتخاب شغل در خانه ضمن داشتن گزینه کار در یک دفتر.
 • کار از راه دور : کار از راه دور 100٪ از زمان با بازدیدهای گاه به گاه (یا وجود ندارد) در دفتر

کار از راه دور یا کار کردن از خانه نیاز به یک تنظیم ذهنی از یک فضای زندگی و آرامش بخش دارد. g "در کار" شما باید در ساعات کاری حضور داشته باشید و به کار متصل شوید و در زمان شخصی قطع شوید. با وجود بسیاری از کارهای آنلاین و ارتباطات اداری امروز از طریق سیستم عامل هایی مانند Zoom ، Google ، Dropbox ، Slack ، HubSpot و موارد دیگر ، می توانید وارد سیستم شوید ، درگیر شوید و با تیم یا مشتری خود ارتباط برقرار کنید ، سپس کار را خاموش و جدا کنید و

کار از راه دور نیاز به انگیزه و انضباط دارد. به عنوان مثال ، کارگران از راه دور از داشتن یک برنامه کاری روزانه ، لباس پوشیدن مانند لباس در دفتر و مدیریت تجهیزات کار خود بهره مند می شوند. هنگامی که آنها به ابزارهای کنفرانس ویدیویی با کیفیت عالی دسترسی دارند ، کارمندان از راه دور قادر به استفاده از صدای خود در جلسات تیم می باشند.

اگر بخواهید کار خود را از راه دور بیشتر انجام دهید ، نظم ، سازمان ، برنامه ریزی و برنامه ریزی روزانه کار شما عادی خواهد شد. تمام وقت. برای بسیاری از افراد ، کار از راه دور محیطی را فراهم می کند که دریابند که می توانند به بهترین شکل ممکن تمرکز داشته باشند و مثمر ثمر باشند ، در حالی که دیگران ممکن است در یک دفتر که دارای تحریک ، معاشرت و سایر مزایا باشد رشد کند. کارفرمایان مزایای کار از راه دور را نیز مشاهده کرده اند – و مواردی که اجازه کار از راه دور را می دهند 25٪ کمتر از کارمندان نسبت به شرکتهایی که اجازه کار از راه دور را ندارند ، تجربه می کنند.

مزایا و معایب کار از خانه

مزایای کار از خانه

 • برنامه انعطاف پذیر
 • مراقبت از کودک
 • مراقبت از حیوانات خانگی
 • کمتر حواس پرتی
 • بدون رفت و آمد
 • صرفه جویی در هزینه
 • کمتر استرس زا / تحریک اضطراب

معایب کار از خانه

 • ] تنهایی / جامعه پذیری کمتر
 • منابع کمتری (تجهیزات ، سالن بدنسازی ، فناوری ، فناوری اطلاعات)
 • حواس پرتی بیشتر
 • جدایی بیشتر کار و زندگی به چالش کشیدن
 • ذهنیت "همیشه روی"

محبوبیت کار از راه دور به سرعت در حال رشد است. 56٪ از شرکت های جهانی اجازه کار از راه دور را می دهند.

آیا به دنبال راهی برای کار از خانه هستید؟ اگر شرکت شما دارای انعطاف پذیری از راه دور است یا به شما امکان می دهد از خانه کار کنید ، سعی کنید از آن یک بار در هفته استفاده کنید. تغییر سرعت می تواند روشی تازه کننده برای تولید و آرامش در فضای شخصی شما باشد.

ابزارهایی که شما باید از خانه کار کنید

برای کارگران از راه دور ، دسترسی به برخی از محصولات و نرم افزارها می تواند کارایی و کارآمد را خراب کند. شما می توانید باشید برای حداقل کار ، کار کردن از خانه به طور معمول به رایانه ، WiFi ، تلفن و دوربین وب احتیاج دارد (بیشتر لپ تاپ ها شامل آنها هستند.) برای کسانی که گهگاه از خانه کار می کنند ، یک تنظیم سبک وزن ممکن است تمام نیاز شما باشد ، در حالی که تمام وقت

کار از ابزارهای خانگی

نرم افزار کارگران از راه دور

 • Beacons Eero برای کشش وای فای به تمام قسمت های فضای کاری شما
 • میز ایستاده ، رومیزی ، ارگونومی صندلی
 • هدفون لغو نویز
 • Toggl ، برنامه ردیابی زمان
 • قهوه ساز / منطقه میان وعده
 • تایمر برای زمان های تولید شده و برنامه های معافی
 • تقویم عمومی با ذکر ساعات کار
 • VPN / cloud-based دسترسی به پرونده
 • نرم افزار دسک تاپ از راه دور مانند LogMeIn

چه در تیم هیبریدی باشید و چه یک فری لنسر فردی هستید ، به سرعت خواهید آموخت که کار در خانه می تواند راهی عالی برای تولید ، تمرکز و استفاده از فناوری باشد. به نفع شما!

در اینجا مواردی وجود دارد ما از راهنمایی های منزل برای کارآمد ماندن و بهترین کارگر از راه دور می توانید کار کنید.

نکات کار در خانه

1. یک برنامه روزانه تنظیم کنید و تقویم Google خود را برای تیم خود به روز نگه دارید.

یکی از مهمترین مزایای کار در خانه ، توانایی انجام کارهای پروژه شما در زمان خود و با سرعت خود است. اما اکنون ، با هرکسی که به سیستم عامل هایی مانند Slack و Zoom وصل شده است ، می توانید یک برنامه کاری منظم را حفظ کنید ، جلسات جلسات تیم را پشت سر بگذارید ، و هنوز هم به دلیل شماره یک دلیل کارمندان جهانی که از راه دور کار می کنند – بهره‌وری و تمرکز را در زمان جای دهید. 19659002] بخش مهمی از بودن در یک تیم ترکیبی ، برنامه ریزی وقت شما و تمرکز روی تقویم شما است. هنگامی که برنامه خود را اجرا می کنید ، بهتر است در یک روز کاری معین به بلوک های زمانی موجود برای شما نگاه کنید. از بعضی از این بلوک های زمانی استفاده کنید تا کار تمرکز عمیق خود را انجام دهید (به عنوان مثال ، برنامه نویسی ، نوشتن ، تهیه خلاصه های مشتری) و سایر بلوک های زمانی برای ایمیل های مشتری ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر.

بودن در محل کار به معنای حضور کامل و در ساعت های موجود ، مهلت پروژه خود را متمرکز کرده اید و اجازه نمی دهید حواس پرتی روز کار شما را ناراحت کند.

2. لباس بپوشید.

یکی از مهمترین عوامل مؤثر بودن در کار در راه دور ، اهمیت درمان کار شما از تجربه خانه تقریباً به عنوان یک روز عادی در مطب است. این به معنای پوشیدن لباس های معمولی روز کاری و آماده بودن برای کار در وقت معین است.

بعضی از افراد ممکن است هر روز صبح قبل از شروع کار در خانه ، دوش بگیرند. برای دیگران ، این ممکن است به این اندازه مهم نباشد. اما بسیاری از کارشناسان کار در خانه پیشنهاد می کنند که از روز خانه لباس بپوشید ، هوشیار شوید و به موقع کار خود را ثبت کنید. کلیشه قدیمی که از رختخواب بیرون می رود و در صندلی میز در PJ های شما قطعاً می تواند اتفاق بیفتد ، اما برای کسانی که کاملاً از راه دور کار می کنند ، یک برنامه منظم روزانه می تواند به افزایش بهره وری کمک کند.

همه چیز در مورد تجدید روزانه است. درمان کار از خانه به عنوان یک روز کار معمولی ، شما را هر روز از نظر ریتمیکی آماده کار می کند. و به شما کمک می کند تا شما را در یک روال کاری مداوم حفظ کنید. این برای کارکنان در خانه از اهمیت برخوردار است.

3. یک فضای کاری اختصاصی و بدون حواس پرت داشته باشید.

بخش عمده ای از کار از راه دور امروزی شامل استفاده از رایانه رومیزی یا لپ تاپ ، همراه با ابزارهای ارتباطی ، امکان کنفرانس های ویدئویی و موارد دیگر (بیشتر در مورد آن در زیر) می باشد. و اگر می خواهید یک سر روشن در مورد کار خود داشته باشید ، فضای ایده آل برای خانه شما یک منطقه اختصاصی برای کار شما است.

این منطقه می تواند یک گوشه جانبی در آپارتمان شما یا یک اتاق جداگانه در خانه شما باشد. این تمایز را ایجاد کنید که این یک فضای کاری باشد و محدودیت ها و مرزهای آن را تعیین کنید. این امر می تواند به ویژه در صورت داشتن فرزند خردسال یا هم اتاقی در خانه از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد.

آنها باید بدانند که شما در فضای کار هستید و برای فعالیت هایی که در آنجا انجام می دهید به اوقات بی سر و صدا نیاز دارید. در کنار داشتن فضای اختصاصی برای کار از راه دور ، حتماً محل کار را تمیز نگه دارید. یک منطقه کاری تمیز و بهینه شده به پاکسازی فضا و ذهن شما کمک می کند تا بتوانید روی وظایف مورد نظر تمرکز کنید.

4. از بهترین فن آوری های تصویری بصری برای تقویت جلسات و بهبود مشارکت خود استفاده کنید.

استفاده از بهترین فن آوری صوتی و تصویری باعث می شود ارتباطات برای کارگران از راه دور حتی ساده تر شود و برای موفقیت به عنوان یک آزادکار یا کارگر از راه دور برای موفقیت بسیار مهم است. داشتن بینایی و ارتباط صوتی با تیم ، مدیر یا مشتری شما برای موفقیت در خانه در کار شما ضروری است و شرکت کنندگان را درگیر در جلسه می کند.

برای کار با موفقیت در خانه ، شما می خواهید بهترین برنامه های کنفرانس ویدیویی در نوک انگشتان تحقیقات نشان می دهد که کنفرانس های ویدئویی 30٪ بهتر از ارتباطات با تنظیمات صوتی است. جلسه Owl یک دوربین کنفرانس ویدئویی 360 درجه هوشمند است که کارمندان از راه دور را قادر می سازد بخشی از گفتگو باشند.

 بیشتر بیاموزید → "align =" middle

کارمندان از راه دور می توانند عکس فوری از کل تیم دریافت کنند تا علاقه و مشارکت گروه را مشخص کنند. کارمندانی که از راه دور کار می کنند می توانند جلسات Owl را با Slack ، Google Suite ، زوم و سایر ابزارهای ارتباطی ترکیب کنند تا اطمینان حاصل کنند که آنها کمتر از هم تیمی های داخل دفتر درگیر نیستند.

وقتی تصمیم می گیرید که شیرجه بزنید یا نه. و اگر مشغول کار در خانه هستید ، یا اگر فقط کاری که همه هزاره در محل کار با کار از راه دور ایجاد کرده اند کنجکاو بوده اید ، توجه داشته باشید که 82٪ از کارمندان از راه دور احساس می کنند سطح استرس کمتری دارند ، و کار کردن از خانه به این معنی است که می توانید با خود کار کنید. حیوان خانگی اوه ، همچنین برای محیط زیست خوب است.

فکر می کنید امروز از خانه کار کنید؟ دریابید که آیا باید با این نمودار فشرده مفید باشد.

 New call-to-action "align =" middle [19659071] (عملکرد (d ، s ، id) {
  var js، fjs = d.getElementsByTagName (s) [0]؛
  اگر (d.getElementById (شناسه)) بازگشت؛
  js = d.createElement (s)؛ js.id = شناسه؛
  js.src = "http://connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1&status=0"؛
  fjs.parentNode.insert قبل از (js، fj)؛
} (سند ، "اسکریپت" ، "facebook-jssdk") ؛ </script></pre>
<p><a href=