دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

همه چیز شما باید در مورد استفاده از زوم بدانید

نرم افزار کنفرانس ویدئویی سنگ بنای هر تیم موفق و تولیدی است. ابزارهای کنفرانس ویدئویی ، مانند زوم ، به افراد امکان می دهد وقتی ملاقات حضوری امکان پذیر نیست ، به طور مؤثر "چهره به چهره" دیدار و همکاری کنند. این امر باعث می شود که از راه دور انسان بسیار ساده تر ملاقات کند ، که این امر به منظور کمک به کاربران در ایجاد احساس ارتباط و ارتباط با آنها ضروری است.

امسال تعداد کاربران زوم به سرعت درگیر نگرانی های مربوط به coronavirus COVID-19 شده است. تخمین زده می شود که این شرکت تاکنون در سال 2020 2.22 میلیون کاربر فعال ماهانه اضافه کرده است ، در حالی که در کل سال 2019 1.99 میلیون کاربر را به آن افزوده است.

در این پست وبلاگ ، ما به جزئیات زوم و هر آنچه شما نیاز دارید شیرجه می زنیم. درباره اشتراك ، شروع كار و نكات مثبت براي به دست آوردن حداكثر تجربه زوم خود بدانيد.

 با عضویت در وبلاگ ما ، هزاران کارگر از راه دور بپیوندید → زوم چیست؟

بزرگنمایی مبتنی بر ابر است. سکوی کنفرانس ویدیویی که می تواند برای جلسات کنفرانس ویدئویی ، کنفرانس صوتی ، وبینارها ، ضبط جلسات و گفتگوی زنده استفاده شود. طبق تحقیقات ما ، Zoom محبوبترین راه حل کنفرانس ویدئویی برای شرکتهایی است که دارای 500 کارمند یا کمتر هستند و دومین راه حل محبوب برای شرکتهایی که بیش از 500 کارمند دارند ، پس از اسکایپ برای تجارت. با توجه به تشکیل پرونده S-1 Zoom در اوایل سال 2019 ، بیش از نیمی از Fortune 500 شرکت از زوم استفاده می کنند ، و این در سال 2018 به طور متوسط ​​بیش از 70 NPS درآمد.

رایج ترین موارد استفاده از بزرگنمایی در یک محل کار معمولی: جلسات زوم و اتاق های بزرگنمایی.

جلسه بزرگنمایی

جلسه بزرگنمایی چیست؟ جلسات زوم پایه و اساس زوم است و این اصطلاح به جلسات کنفرانس ویدئویی با استفاده از این بستر اطلاق می شود که به شرکت کنندگان در جلسات از راه دور و در هم قرار می دهد تا از اصطکاک بی ارتباط باشند. از آنجا که برای شرکت در جلسات بزرگنمایی نیازی به داشتن یک حساب بزرگنمایی ندارید ، حتی می توانید با نامزدها از راه دور مصاحبه کنید و یا با نامزدها از راه دور مصاحبه کنید. و شرکت کنندگان می توانند بصورت حضوری از طریق وب کم یا دوربین کنفرانس ویدیویی یا از طریق تلفن به جلسه بپیوندند. به عنوان مثال ، در اینجا عکسی از تیم من در یک جلسه زوم است. همه ما از راه دور در جلسه شرکت می کردیم ، اما گاهی اوقات ، از طریق اتاق کنفرانس شرکت ما در جلسه شرکت می کنیم ، که ما را به اتاق های زوم می رساند.

 نمونه نشست زوم

Zoom Room

یک اتاق بزرگنمایی مجموعه سخت افزار فیزیکی است که به شرکت ها اجازه می دهد جلسات زوم را از اتاق کنفرانس خود راه اندازی کنند. اتاق های زوم یک سیستم سخت افزاری ویدئویی کنفرانس ویدئویی تعریف شده از طریق نرم افزار برای یک اتاق کنفرانس است که به کاربران امکان می دهد جلسات زوم را با فشار یک دکمه برنامه ریزی ، راه اندازی و اجرای آنها انجام دهید. اتاق های بزرگنمایی به اشتراک اضافی در بالای یک اشتراک زوم نیاز دارند و یک راه حل ایده آل برای شرکتهای بزرگتر است که بسیاری از کارمندان دارای جلسات زوم به طور منظم هستند.

برای راه‌اندازی یک اتاق بزرگنمایی ، شما نیاز دارید:

  • رایانه همگام سازی و اجرای جلسات بزرگنمایی
  • رایانه لوحی برای شرکت کنندگان برای راه اندازی جلسات بزرگنمایی
  • یک میکروفون ، دوربین و بلندگو
  • 1 یا 2 مانیتور HDTV برای نمایش شرکت کنندگان در جلسه از راه دور و نمایش صفحه یا اشتراک گذاری ارائه
  • HDMI کابل برای به اشتراک گذاشتن صفحه های رایانه ای روی صفحه نمایش تلویزیون ، و یک کابل اینترنتی برای اتصال سیم شما به سختی

اکنون که فهمیدیم زوم چیست و اصطلاحات اصلی استفاده از آن است ، بیایید مراحل را برای راه اندازی زوم انجام دهیم.

نحوه شروع کار با استفاده از زوم

1. برنامه صحیحی را برای تیم خود انتخاب کنید.

بزرگنمایی چهار رده بندی قیمت گذاری مشخص برای اشتراک مشاغل شما ارائه می دهد (شامل اشتراک اتاق زوم).

1. بزرگنمایی بزرگنمایی: اگر شما زوم را امتحان می کنید ، بهترین گزینه است یا اگر به صورت انفرادی کار می کنید یا فقط با یک یا دو نفر دیگر در همان مکان مشابه شما قرار دارد و نتیجه برنامه ریزی و هماهنگی را انجام می دهید. با نسخه رایگان Zoom ، کاربران می توانند تعداد نامحدود جلساتی را برگزار کنند ، اما جلسات گروهی با چند شرکت کننده در طول 40 دقیقه بسته می شوند و جلسات ضبط نمی شود.

2. بزرگنمایی نرم افزار: اگر با یک تیم کوچک و حداقل یک عضو از راه دور تمام وقت یا پاره وقت کار می کنید زوم کنید ، بنابراین می توانید به طور مؤثر همکاری کنید ، مهم نیست که در آن جلسه میزبان باشید. Zoom Pro هزینه 14.99 دلار در ماه / میزبان جلسه است ، و این لایه به میزبان می دهد تا شناسه جلسات شخصی را برای تکرار جلسات زوم ایجاد کنند ، امکان ضبط جلسات در ابر یا دستگاه های کاربران را فراهم می کند ، و مدت زمان جلسه گروه ها در 24 ساعت است.

3. تجارت بزرگنمایی: کسب و کار بزرگنمایی مناسب ترین مشاغل کوچک و متوسط ​​است که چندین تیم مرتباً جلسات بزرگنمایی را برنامه ریزی می کنند. این لایه هزینه 19/19 دلار در ماه / میزبان جلسات را دارد ، و ویژگی های جالبی را برای مشاغل ارائه می دهد تا جلسات Zoom خود را با URL های Vanity و مارک شرکت ، پشتیبانی مشتری اختصاصی و نسخه های جلسات Zoom ضبط شده در ابر ثبت کنند.

4 . بزرگنمایی سازمانی: برای مشاغل با 1000 کارمند یا بیشتر ، این ردیف از بزرگنمایی فضای ذخیره سازی نامحدود ابر را برای ضبط ، مدیر موفقیت آمیز موفقیت مشتری و تخفیف در وب و اتاق های زوم ارائه می دهد. هزینه این مرحله از بزرگنمائی 19/19 دلار در ماه / میزبان جلسه است.

علاوه بر این ، اگر می خواهید اتاق های زوم را تنظیم کنید ، می توانید برای یک آزمایش 30 روزه رایگان ثبت نام کنید ، پس از آن اتاق های زوم به 49 دلار / ماه / اتاق دیگر نیاز دارند. اشتراک و وبینارهای ویدیویی با استفاده از زوم 40 دلار در ماه / میزبان هزینه دارند.

2. زوم را بارگیری کنید.

پس از انتخاب برنامه بزرگنمایی که می خواهید شروع به استفاده از آن کنید ، می توانید ثبت نام کنید و بزرگنمایی را روی رایانه خود بارگیری کنید تا شروع به استفاده از آن کنید. کاربران می توانند در صورت ثبت نام در یک حساب کاربری رایگان ، یا با استفاده از ایمیل شغلی خود ثبت نام کنند ، یا اگر سرپرست سیستم شما در یک حساب کاربری Pro ، Business یا Enterprise ثبت نام کرده است ، از شما دعوت می شود که برای بزرگنمایی به عنوان یکی ثبت نام کنید. میزبان شرکت شما.

اگر شما یک اتاق بزرگنمایی را تنظیم می کنید ، باید "اتاق های بزرگنمایی اتاق کنفرانس" را نیز در رایانه داخل اتاق و "کنترل زوم اتاق" برای رایانه لوحی در جلسه بارگیری کنید. اتاق.

3. بزرگنمایی را با تقویم خود همگام سازی کنید.

در مرحله بعد ، می خواهید بزرگنمایی را در تقویم خود همگام سازی کنید ، بنابراین می توانید جلسات بزرگنمایی را که در تقویم شما ظاهر می شود ، برنامه ریزی کنید ، یا به این ترتیب می توانید به راحتی یک لینک بزرگنمایی را به رویدادهای تقویم خود اضافه کنید. شرکت کنندگان می توانند بپیوندند. برای انجام این کار ، هنگامی که به بزرگنمایی وارد شدید ، به "تنظیمات" ، "جلسات" ، سپس "تقویم های همگام شده" بروید. سپس روی "جلسات همگام سازی بزرگنمایی از تقویم ها" ضربه بزنید و به انتخاب تقویم هایی که می خواهید همگام سازی خود را با بزرگنمایی کنید ، ضربه بزنید. با انجام این کار ، می توانید تقویم ها را با هر دو جهت با زوم همگام سازی کنید ، بنابراین مشتری تقویم شما گزینه ای برای اضافه کردن پیوند زوم ارائه می دهد ، و تقویم شما جلسات زوم را که برنامه خود را در برنامه زوم برنامه ریزی کرده اید نشان می دهد.

اگر مشاغل شما اتاق های زوم را تنظیم کرد ، می توانید آن اتاق ها را در تقویم مشترک شرکت خود همگام سازی کنید تا کارمندان بتوانند هنگام مراجعه به کتاب ، اتاق های جلسات را در دسترس قرار دهند. اتاق های بزرگنمایی همچنین می تواند برای نمایش جلسات آینده تنظیم شود تا کارمندان از زمان نیاز به شروع به بسته بندی یا اینکه چه زمانی می توانند در یک نشست خاموش بنشینند ، آگاهی داشته باشند.

منبع: زوم

4. یک جلسه را با استفاده از زوم برنامه ریزی کنید.

اکنون برای شروع کار با بزرگنمایی تنظیم شده اید. می توانید با استفاده از مشتری تقویم خود جلسه‌ای را تنظیم کنید (همانطور که در بالا توضیح داده شد و نشان داده شده است) ، یا می توانید یک جلسه را از طریق برنامه بزرگنمایی برنامه ریزی کنید. برای انجام این کار ، می توانید جلسه جدید را در لحظه با کلیک کردن روی "جلسه جدید" یا کلیک روی "جلسه برنامه" برای رزرو یک جلسه بزرگنمایی برای آینده شروع کنید:

سپس می توانید جزئیات جلسه خود را ویرایش کنید – به عنوان مثال ، می توانید یک جلسه تکرار شونده برنامه ریزی کنید ، یک گذرواژه جلسه تنظیم کنید و کدام تقویم را که می خواهید همگام سازی کنید انتخاب کنید.

پس از حضور در یک جلسه بزرگنمایی ، می توانید از ویژگی هایی مانند روشن و خاموش کردن تنظیمات فیلم و میکروفون خود استفاده کنید. ، دعوت از دیگر شرکت کنندگان در جلسه ، گپ زدن با دیگر شرکت کنندگان در جلسه ، ضبط جلسه و به اشتراک گذاری صفحه نمایش.

اکنون که اصول اولیه زوم را می فهمید ، برای به دست آوردن بهترین تجربه ممکن از این نکات حرفه ای استفاده کنید.

5 نکته برای استفاده از زوم

1. تنظیمات برگزیده خود را سفارشی کنید.

در برنامه بزرگنمایی ، می توانید تنظیمات برگزیده خود را تنظیم کنید که در هر جلسه زوم که در آن شرکت می کنید اعمال شود.

برخی از موارد برگزیده من تنظیمات برگزیده ویدیوی من را تنظیم می کنند: برای افزودن فیلتر به وب کم خود ، "ظاهر من را لمس کنید" را علامت بزنید ، بنابراین لازم نیست قبل از ورود به جلسه بزرگنمایی از خانه (یا دوش بگیرید) آرایش کنید. داوری نکنید) و گزینه "خاموش کردن ویدیوی من هنگام پیوستن به جلسه" را بررسی کنید تا اگر در یک جلسه همه کاره حضور دارید ، صورت شما ناخواسته در صفحه نمایشگر بزرگ ظاهر نشود (این متأسفانه برای من اتفاق افتاده است ).

2. جلسات مهم زوم را ضبط کنید.

اگر شما یک جلسه بزرگنمایی را شامل می شوید که شامل چندین عضو تیم متقابل عملکردی است ، یا در حال راه اندازی یک پروژه بلند مدت هستید ، یا حتی اگر یکی یا دو عضو تیم شما خارج باشند. از دفتر ، این کار خوبی است که آن جلسات را برای مراجعه بعدی ثبت کنید. می توانید جلسات مربوط به دستگاه خود یا cloud Zoom را برای بررسی بعدی ضبط کنید تا مطمئن شوید همه در همان صفحه هستند.

3. همگام سازی بزرگنمایی با Slack.

اگر تیم شما از Slack برای برقراری ارتباط در زمان واقعی استفاده می کند ، سرپرست سیستم شما می تواند Zoom و Slack را برای کنفرانس آسان ویدیو در پرواز ادغام کند. اگر شما یا یکی از اعضای تیم از راه دور کار می کنید و سعی دارید یک مفهوم پیچیده را از طریق متن بحث کنید ، ممکن است این یک چالش باشد. به جای اینکه از طریق تقویم خود اقدام به رزرو یک نشست زوم کنید ، می توانید "/ بزرگنمایی" را در Slack تایپ کنید ، و پیوند ملاقات مستقیماً در مکالمه Slack برای شما و هم تیمی شما ظاهر می شود.

4. وقتی در حال صحبت کردن نیستید ، خود را بی صدا کنید.

این یک قاعده اصلی قوانین و مقررات کنفرانس ویدیویی است ، اما مهم نیست که از چه نرم افزاری استفاده کنید ، تکرار شود. وقتی که در حال صحبت کردن نیستید ، صدای خود را بی صدا کنید تا حواس پرتی صدای پس زمینه را کاهش دهید. در تنظیمات برگزیده خود ، می توانید هنگام پیوستن به جلسه ، خود را تنظیم کنید تا به طور خودکار خاموش شوند. هنگامی که شما می خواهید خود را بی صدا کنید ، می توانید با فشار دادن و نگه داشتن کلید فضا در صورت نیاز به یک لحظه کوتاه ، خود را صرفه جویی کنید.

5. زوم با دوربین ویدئویی کنفرانس صحیح.

زوم احتمالاً چنین گزینه نرم افزاری کنفرانس ویدیویی مشهور است زیرا استفاده از آن بسیار آسان است: پس از راه اندازی ، فقط به چند کلیک برای شروع صحبت با همکاران خود نیاز دارید. برای به دست آوردن یک تجربه عالی برای شرکت کنندگان در جلسه زوم همسایه و از راه دور ، یک دوربین کنفرانس ویدیویی را برای اتاق زوم خود انتخاب کنید که اطمینان حاصل کند که حضار جلسه در نظر گرفته می شوند و بخشی از مکالمه را تشکیل می دهند. راهنمای مقایسه کنفرانس ویدیویی ما می تواند به شما کمک کند تشخیص دهید که دوربین ممکن است بهترین گزینه برای تیم شما باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، در مورد چگونگی از بین بردن صدا مداوم در تماس ویدیویی بعدی خود بخوانید.  فراخوان جدید برای اقدام