دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

نحوه ایجاد یک محیط یادگیری مشارکتی آنلاین

همکاری در کلاس درس به دانش آموزان این امکان را می دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و به آنها این امکان را می دهد که با همکلاسی ها یا مربیان خود یاد بگیرند ، چشم اندازهای دیگر را یاد بگیرند ، و با هم حل کنند. در کلاس ، دانش آموزان می توانند به سادگی با همکلاسی های خود به صورت حضوری ملاقات کنند ، اما با یادگیری آنلاین یا یادگیری از راه دور ، معلمان و دانش آموزان برای همکاری واقعی نیاز به منابع اضافی دارند.

با نگرانی های فزاینده در مورد coronavirus COVID-19 ، مدارس و دانشگاه ها در حال چرخش هستند. به آموزش آنلاین. با داشتن ابزار و فناوری برای پشتیبانی از یادگیری آنلاین ، می توانید با گذر از یادگیری در کلاس به سمت آموزش آنلاین ، فشار معلمان و دانش آموزان را کاهش دهید.

 با عضویت در وبلاگ ما ، به هزاران کارگر از راه دور بپیوندید. یادگیری آنلاین چیست؟ </h2>
<p> یادگیری آنلاین ، همچنین به عنوان یادگیری الکترونیکی شناخته می شود ، وقتی کلاس ها از طریق اینترنت انجام می شوند. هنگامی که دانش آموزان و معلمان از مکان های مختلف در یک کلاس آنلاین شرکت می کنند ، این نوع یادگیری آنلاین را آموزش از راه دور می نامند. در صورت نیاز به منابع یادگیری آنلاین اضافی ، کنسرسیوم یادگیری آنلاین نکات و ابزارهای مفیدی را برای شروع کار با یادگیری آنلاین ارائه می دهد. </p>
<p> رمز موفقیت در هر برنامه یادگیری آنلاین برقراری ارتباط مکرر با دانشجویان و تعیین انتظارات واضح است. در اینجا چند سؤال وجود دارد که باید هنگام شروع کلاس خود برای حرکت آنلاین ، به آنها پاسخ دهید: </p>
<p></p>
<ul>
<li> ابزار اصلی ارتباطی که با کلاس خود استفاده می کنید چیست؟ </li>
<li> چه زمانی کلاس های هماهنگ از طریق کنفرانس ویدیویی برگزار می شوند؟ [19659008] چگونه ضبط های سخنرانی و مطالب یادگیری تکمیلی به دانشجویان توزیع می شود؟ </li>
<li> دانشجویان چگونه تکالیف خود را ارائه می دهند؟ </li>
<li> چگونه تکالیف ، امتحانات و مشارکت در کلاس مجازی ارزیابی می شود؟ </li>
<li> آیا دروس و منابع در دسترس هستند؟ چند دستگاه برای دانش آموزانی که ممکن است در خانه لپ تاپ یا کامپیوتر نداشته باشند؟ </li>
</ul>
<p> با پاسخ دادن به این سؤالات ، می توانید برنامه ای را برای نحوه انجام کلاس مجازی خود ایجاد کنید. در زیر برخی از ابزارهایی که می توانید برای ساختن یک محیط یادگیری آنلاین مشترک استفاده کنید. </p>
<p></p>
<div class=

ابزارها و فناوریهای آنلاین یادگیری

  1. کنفرانس ویدیویی
  2. ابزارهای ضبط و ایجاد ویدیو دروس
  3. سیستم مدیریت یادگیری (LMS)
  4. ابر نرم افزار (برای توزیع ضبط های درسی و سخنرانی
  5. نرم افزار امتحان و ارزیابی
  6. بستر برنامه ریزی
  7. منابع کتابخانه

1. کنفرانس ویدیویی

نرم افزار کنفرانس ویدئویی اصلی برای یادگیری همزمان از راه دور امکان پذیر است. بدون آن برنامه های آنلاین به برنامه های خود گام محدود و بدون تعامل فرد با مربی محدود می شوند. ابزار رایگان کنفرانس ویدئویی شامل بزرگنمایی ، Google Hangouts و Skype است. بسیاری از خدمات کنفرانس ویدیویی به شما امکان می دهند جلسه خود را ضبط کنید تا بتوانید ضبط درس را به دانشجویان توزیع کنید.

2. ابزارهای ضبط و ایجاد فیلم

اصطلاح "کلاس درس" برای توصیف یک یادگیری استفاده می شود محیطی ایجاد شود که معلمان محتوای آموزشی خود را تولید کنند. انواع ابزارهای ایجاد ویدیو و نرم افزار ضبط صفحه وجود دارد که به آنها امکان می دهد درسهایی را ایجاد کنند که دانش آموزان بتوانند از آن به طور مرتب یاد بگیرند.

3. یادگیری سیستم مدیریت (LMS)

از یک سیستم مدیریت یادگیری (LMS) مانند بوم ، تخته سیاه یا Google Classroom استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان به راحتی می توانند به کلیه مواد کلاس در یک مکان دسترسی پیدا کنند. بسیاری از سیستم های مدیریت یادگیری اغلب دارای ویژگی های متقابل مانند تابلوهای پیام و ساعات اداری مجازی برای کمک به دانش آموزان و معلمان در یادگیری و ارتباط موثر هستند. اطمینان حاصل کنید که دانش آموزان اعلان های خود را روشن کرده اند تا بدانند چه موقع به روزرسانی یا محتوای جدید ارسال شده است.

4. Cloud-Storage Tools

علاوه بر یک سیستم مدیریت یادگیری ، به احتمال زیاد شما می خواهید یک درایو مشترک که در آن می توانید به مواد آنلاین در کلاس دسترسی داشته باشید. ابزارهایی مانند Google Drive و Dropbox به شما امکان ذخیره و به اشتراک گذاری فایل ها را می دهند و دانش آموزان می توانند منابع را مستقیماً در دستگاه های خود بارگیری کنند.

5. نرم افزار امتحان و ارزیابی

اگر شما دانش آموزان را امتحان می کنید تا دانش خود را در مورد موضوع خاص بررسی کنند یا یک امتحان میان ترم یا نهایی را توزیع کنند ، برای ارزیابی دانش آموزان به یک نرم افزار امتحان نیاز دارید. بسیاری از این ابزارها شامل ویژگی های داخلی درجه بندی هستند ، بنابراین می توانید ارزیابی کنید که دانش آموزان چگونه مواد را درک کرده اند.

6. ابزارهای برنامه ریزی

دانش آموزان دقیقاً مانند دانشجویان سنتی به معلمان و مشاوران خود نیاز دارند. روی یک بستر برنامه ریزی سرمایه گذاری کنید تا دانشجویان بتوانند با توجه به در دسترس بودنشان ، وقت خود را با اساتید و کارمندان برنامه ریزی کنند. به عنوان مثال ، تقویم گوگل ویژگی های خاصی را برای معلمان ارائه می دهد که در آن می توانند یک تقویم در کلاس ایجاد کنند تا شکافهای قرار ملاقات را برای ساعات اداری مجازی ایجاد کنند یا برای به اشتراک گذاشتن موعد مقرر و یادآوری های کار در کلاس. منابع کتابخانه

بسیاری از کتابخانه های دانشگاه منابع آنلاین ارائه می دهند تا دانشجویان بتوانند مطالب را مطالعه و از طریق لپ تاپ ، تبلت و تلفن های هوشمند خود مطالعه و تحقیق کنند. اطمینان حاصل کنید که دانش آموزان خود را با کارت کتابخانه در کتابخانه های محلی تنظیم کرده اند تا بتوانند به کتاب ها و منابع آنلاین نیز دسترسی پیدا کنند. سایر پایگاه های داده آنلاین رایگان و کتابخانه های دیجیتال را فراموش نکنید.

با برقراری ارتباط انتظارات و استفاده از این ابزارها و منابع ، کلاس خود را بهم متصل می کنید و یک محیط یادگیری آنلاین مشترک ایجاد می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، آنچه را که باید درباره فناوری آموزش و یادگیری از راه دور بدانید بخوانید.

 فراخوان جدید عمل