دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

شیوع Coronavirus شرکت های بیشتری را مجبور می کند تا درخواست های کار از راه دور را تأیید کنند

با توجه به تلاش مقامات بهداشت در سراسر جهان برای مهار شیوع تاج ویروس ، بسیاری از صاحبان شرکت تصمیم به پیاده سازی رژیم های کار داوطلبانه از خانه ، فوراً قابل اجرا دارند. به عنوان "بزرگترین آزمایش کار از راه دور" توسط Fortune ، برای همه اهداف و هدف ، هدف این است که خطر ابتلا به عفونت در بین کارمندان را کاهش داده و در عین حال ، از استمرار تجارت اطمینان حاصل کنید.

غول های فنی مانند گوگل و توییتر در حال حاضر به خط افتاده است – دفتر مرکزی دوبلین گوگل در حال حاضر مشغول کار با خدمه اسکلت است ، پس از آنکه شرکت ها به همه 8،000 کارمند دستور داده اند که از خانه کار کنند ، و همچنین اجتناب از Grand Canal Dock را انجام دهند.

توییتر یک اقدام متقابل مشابه را در روز سه شنبه انجام داده است ، تشویق بیشتر کارکنان جهانی خود برای انجام کارهای دور از خانه. افزایش قابل توجهی در سؤالات جستجوی آنلاین برای ارسال مشاغل مشاهده شده است که تأیید کار از راه دور ، به ویژه در هنگ کنگ و سنگاپور است.

اگرچه میلیون ها شهروند چینی به دلیل شیوع این بیماری در خانه های خود محدود شده اند ، رئیس جمهور شی جینپینگ ادامه می دهد. برای تحت فشار قرار دادن شركتها برای از سرگیری كار در تلاش برای بی ثبات كردن اقتصاد رو به كاهش چین.

در ضمن ، كارمندان كه از كارشان در خانه سرخ می شوند ، چندین توصیه در رابطه با برنامه ، حضور در جلسات آنلاین و چگونگی كار ارائه كردند. از راه دور به منابع شرکت دسترسی پیدا کنید.

Heimdal on Security همچنین به ابتکار جهانی پیشگیری از عروق کرونر پیوسته است. و چون هرچه بیشتر شرکت ها رژیم کار از راه دور را برای مدت شیوع آن تأیید کرده اند ، نیاز به ایجاد یک محیط کار از راه دور ایمن امری ضروری است.

از آنجا که کارمندان شما به احتمال زیاد از وسایل خانه شخصی خود استفاده می کنند (BYODs) برای دستیابی به منابع حساس شرکت ، باید اقدامات لازم برای جلوگیری از بروز حوادث سایبری مانند مصالحه داده یا نشت انجام شود.

همان اقدامات متقابل باید اعمال شود حتی اگر کارمندان تصمیم بگیرند از راه دور در دستگاه های صادر شده از شرکت کار کنند ، زیرا به منابع دسترسی پیدا می کنند. از شبکه های بالقوه به خطر بیافتد.

در زیر لیستی از توصیه های عملی وجود دارد که به شما در دستیابی به انعطاف پذیری امنیت سایبری در هنگام "خرابکاری" ناشی از تاج ویروس کمک می کند.

برخی از شماره هایی که باید از آنها آگاه باشید …


95٪ … از SMBs به احتمال زیاد اجازه می دهد گزینه های کار از خانه به دلیل شیوع تاج ویروس.

90٪… کارشناسان امنیت سایبری با توجه به اینكه كارگران از راه دور تهدیدی برای امنیت سایبری شركت محسوب می شوند.

81٪ … از CIO های مصاحبه شده گفت كه شركتها حوادث نا ایمنی مربوط به Wi-Fi را ثبت كرده اند (مطابق گزارش iPass '2018 Mobile Security Report

40٪ … افزایش سهام Zoom (ارائه دهنده نرم افزار ویدئو کنفرانس) از ابتدای فوریه.

30٪… شرکت ها

3٪… نیروی کار ایالات متحده از خانه کار می کند (حدود 3.9 میلیون نفر).

10 … انواع بدافزارهای مربوط به تاج از زمان WHO اعلام شیوع ووهان شناسایی شده اند.


مشاوره در مورد امنیت کار و ادامه کار در زمینه راه دور

ما در هاییمدال ایمنی اعتقاد داریم که پایه و اساس هرگونه سیاست خانه از راه دور و سالم و سالم باید بر روی سه ستون اصلی قرار داشته باشد: وصله پایدار برنامه ، تعریف مجدد از حقوق ادمین و پیشگیری از تهدید و تسکین یکپارچه. در مرحله بعد ، در اینجا لیستی از توصیه‌های عملی که شرکت شما باید در نظر بگیرد اگر قصد دارید به کارمندان خود اجازه دهید از خانه کار کنند ، استفاده می کند.

برنامه ریزی اولیه تأثیر بر بهره وری را کاهش می دهد

برای جلوگیری از هرگونه سکسکه در بهره وری ، کارمند باید از این کار جلوگیری کند. ایستگاه کاری خود را آماده کنید. این مسائل و چالش های مختلفی را شامل می شود: آیا کارمند مجاز است ایستگاه های کاری را از خارج خارج کند؟ اگر اینطور نیست ، آیا این شرکت قادر به ارائه راه حل های تلفن همراه (یعنی لپ تاپ ها ، تبلت ها ، اماکن کاری مجازی) است؟ به عنوان مثال ، اگر شرکت نتواند ایستگاه های کاری موبایل ارائه دهد ، کارمند باید به نرم افزار امن رمز عبور ، فضاهای کاری تحت میزبانی ابر و البته نسخه های پشتیبان متعلق به شرکت دسترسی داشته باشد.

فراتر از این ، به عنوان کارفرما ، شما باید اشاره کنید که هیچ تمایزی بین ساعات کار اداری و کار از راه دور وجود ندارد. دلیل اینکه من این را مورد توجه شما قرار دادم این است که بیشتر کارمندان WFH (کار از خانه) را به عنوان نوعی تعطیلات می بینند – فرصتی برای دوری از مدیران مزاحم و دیدن کارهای دیگری که انجام آن غیرممکن خواهد بود. من به این موضوع اعتراض نمی کنم ، زیرا هدف این مقاله نیست.

تنظیم سیاست های امنیتی WFH برای جلوگیری از تنگناهای مربوط به تهدید سایبری

القاء کار طولانی مدت از قانون منزل ، شما را ملزم می کند که اقدامات دیگری را انجام دهید. اقدامات برای محافظت از دارایی های شرکت شما. با توجه به فضای کاری واقعی ، باید در نظر داشته باشید که ممکن است کارمند شما از مکانی غیر از خانه خود انتخاب کند. این امر به تنهایی می تواند خطر نقض اطلاعات را افزایش دهد ، زیرا ممکن است کارمند ارتباط خود را از شبکه وای فای عمومی و از این رو ، نا امن انتخاب کند.

علیرغم اینکه قادر نیستید کارمندان خود را از یک مکان خاص کار کنند. در حقیقت ، به جای تکیه بر فایروال شرکت AMC ( Advanced Management and Control ) برای فیلتر کردن ترافیک و اصلاح مداوم در قوانین راهنمایی و رانندگی ورودی و خروجی ، خطرات مرتبط با آن را کاهش دهید. و استثنائات با دست.

فیلتر DNS ، آخرین فن آوری کاهش سایبری ، به تدریج در حال تبدیل شدن به یک استاندارد صنعتی است – ترافیک در سطح زیرساخت ها مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد ، تمام اتصالات مخرب قبل از مسدود شدن هکر فرصتی برای بارگیری و اجرای مخرب دارند. اسکریپت در قسمت انتهایی هدفمند.

راه حل برای شرکتهایی که سیاست های BYOD و WFH را تأیید می کنند ، خطاب است. صرف نظر از موقعیت جغرافیایی ، اتصال به شبکه و وسیله ای که برای بازیابی دارایی های شرکت مورد استفاده قرار می گیرد ، فیلتر DNS پیرامونی پاسخ de facto برای اطمینان از حفاظت از داده های حساس شما است.

یکی دیگر از چالش های کاری از راه دور ، به خصوص در طولانی مدت. با این وجود ، مطمئن شوید که تمام برنامه های متصل به بانکهای اطلاعاتی شرکت شما به روز هستند یا جدیدترین اصلاحات وصله ها را دریافت کرده اند. نباید فراموش کرد که عمل پچ کردن تا 80٪ نقص های مربوط به نرم افزار را که در غیر این صورت می تواند توسط بازیگران مخرب مورد سوء استفاده قرار بگیرد ، بسته می کند.

راه حلی مانند Heimdal ™ Security Thor Foresight تصدی تصدی می تواند بیشترین گرما را از بین ببرد. sysadmins شما مسئول آزمایش و استفاده از تکه ها ، به روزرسانی ها و اصلاحات در نقاط انتهایی فردی است.

ماژول تابش X-Ploit تابش می تواند تمام برنامه ها و نرم افزارهای موجود در دستگاه شما را به روز کند. لیست برنامه های پشتیبانی شده به طور مداوم به روز می شود. این بدان معنی است که کارمند برای درخواست یک برنامه حیاتی یا بروزرسانی سیستم نیازی به کار ندارد.

X-Ploit دارای برنامه ها و درایورهای از پیش تعریف شده و همه منظوره است ، اما سیستم عامل شما می تواند بسته های شخصی سفارشی را ایجاد کند و بارگیری کند. آنها را در ماژول مدیریت بی نهایت Heimdal (در صورت تقاضا در دسترس) برای استقرار و نصب فوری. با چنین راه حلی ، می توانید به انعطاف پذیری واقعی سایبر دست یابید ، و فراتر از رویکردهای نرم افزاری وصله گیری و استقرار نرم افزار باشید.

DNS محیطی بازگشتی و وصله خودکار ، کل نگهداری نرم افزار را ساده تر می کند و ضمن حذف هرگونه سکسکه ای که به طور بالقوه مانع از کارکنان می شود ، استفاده می شود.

 آرم رسمی Heimdal

آنتی ویروس دیگر به اندازه کافی نیست تا سیستم های سازمان را ایمن نگه دارد.

Thor Foresight Enterprise

سپر پیشرو ژنرال بعدی ما است که تهدیدات ناشناخته را متوقف می کند
قبل از رسیدن به سیستم شما.
            

 • یادگیری ماشینی اسکن شده برای همه ترافیک آنلاین دریافتی ؛
 • نقض داده ها را متوقف می کند قبل از اطلاعات حساس می تواند در معرض نمایش در خارج باشد ؛
 • تکه های خودکار برای نرم افزار و برنامه های شما بدون هیچ گونه وقفه ای ؛
 • محافظت در برابر نشت داده ها ، APT ، باج افزار و سوءاستفاده ها ؛

این ما را به سومین و آخرین توصیه امنیتی می رساند: مدیریت از راه دور درخواست های مربوط به حقوق سرپرست. اگر کارمندان شما در حین کار در خانه به استفاده از ماشینهای کار خود ادامه می دهند ، برای رسیدگی به حقوق کاربر و درخواستهای بعدی ، باید یک راه حل طیف کامل اعمال کنید. چرا صاحبان شرکت باید برای مدیریت صحیح تر مدیریت حقوق ادمین تحت فشار قرار گیرند ، این مقاله توسط میریام در مورد عدم تشدید امتیاز تحت پوشش قرار گرفت.

یک راه حل یک مرحله ای همه موانع را در طول راه برطرف می کند (یعنی کارکنانی که به مدیر IT پاسخ می دهند و می خواهند حقوق اضافی را درخواست کنند) قطعه جدیدی از نرم افزار را نصب کنید یا یک مورد موجود را بروزرسانی کنید ، به این واقعیت نیز نمی گویم که کاهش دادن حقوق همه (جدا از موارد سیستم عامل) البته یکی از کارآمدترین روش مبارزه با تهدیدات خودی است.

، یک راه حل کامل مدیریت حق مدیریت سرپرست مانند Heimdal ™ Security Thor AdminPrivilege ™ می تواند با تشدید خودکار حقوق کاربر ، از انتشار عفونت در کل شبکه جلوگیری کند. این کار به صورت خودکار ، پس از تشخیص تهدید انجام می شود.

نکات مختلف کار از راه دور (کارفرمایان و کارمندان)

حتی می توانید اقدامات بیشتری برای اطمینان از تداوم کار خود در حین شیوع کوروی ویروس انجام دهید.

a) هیچ ریز مدیریتی .

اگرچه وسوسه انگیز است ، اما نباید با یک کارمند که از خانه کار می کند متفاوت با یک دفتر 9to5er باشد. به من اجازه دهید این را تکرار کنم: فقط به این دلیل که کسی در دفتر کار نیست ، این به معنای این نیست که (او) کم می کند. روال WFH می تواند به اندازه همتایان داخلی خود کارآمد باشد. شاید تعجب کنید که متوجه شده اید که برخی از کارمندان هنگام کار در یک محیط آشنا و راحت از زمان بیرون آمدن در دفتر بهتر به نظر می رسند.

b) ابزارهای مناسب برای نگه داشتن زبانه ها روی کارمندان پیدا کنید.

ما در اینجا به طور مطلق سر و کار نداریم: ریزگردها بد است ، اما فقدان آن نیز وجود دارد. به عنوان یک کارفرما ، شما باید روشهایی پیدا کنید که هر از گاهی کارمندان خود را چک کنید بدون اینکه مزاحم شوید یا به یک کارگر سخت تبدیل شوید. این شامل تهیه یک ایستگاه کاری پرتابل قابل حمل ، تنظیم برنامه های CRM یا مدیریت پروژه ، اشتراک فایل و ابزار انتقال و از همه مهمتر دسترسی به فضاهای جلسات آنلاین (بزرگنمایی ، پیوستن به برنامه. Google ، Google Hangouts و غیره) می باشد. [19659002] c) مرزها را تعیین کنید .

اگر این اولین بار است که از خانه کار می کنید ، ممکن است کمی عجیب باشد – برای بیشتر ، پایان یک روز کاری به معنای بلند شدن از روی میز ، ترک است. ساختمان ، رفت و آمد ، چیدن برخی از مواد غذایی و چمن خانه. تصور کنید که بیدار شوید و نیازی به انجام همه آن کارها نیست. واكنش طبيعي آن خواهد بود كه در ساعاتي ديگر تكان بخورد واقعیت جالب تر این واقعیت است که ما بدون آگاهی از انجام این کار ، این کار را انجام می دهیم.

به همین دلیل مهم است که مرزها را تعیین کنید: کار را در ساعت معمولی خود شروع کنید ، تقریباً در همان ساعتی که در محل کار انجام می دهید ، ناهار را بگیرید. وقتی وقت آن رسیده است لپ تاپ یا دستگاه خود را کنار بگذارید. فراموش نکنید که در پاسخ به ایمیل ها ، جستجوی مدیر خود ، و به روزرسانی های وضعیت در صورت درخواست خود را فراموش نکنید.

قبل از اینکه بروید … [

در اینجا در امنیت Heimdal، ، ما متعهد هستیم که از زیرساخت سایبرنتیک شما محافظت کنیم. اما نمی توان طرف انسان چیزها را فراموش کرد. بنابراین ، قبل از خاتمه این مقاله ، می خواهم مجدداً توصیه های WHO راجع به شیوع کروناویروس تکرار کنم.

 • از تماس نزدیک با افرادی که مریض هستند (یا مشکوک هستند) خودداری کنید.
 • از تماس با دهان ، بینی و چشم خودداری کنید. [19659064] اگر بیمار هستید برای جلوگیری از شیوع ویروس در خانه بمانید.
 • دستان خود را به طور مرتب با آب و صابون فراوان بشویید.
 • اشیاء خانگی را که مرتباً لمس شده اید تمیز و ضد عفونی کنید.
 • بینی و دهان خود را بپوشانید. وقتی سرفه می کنید یا عطسه می کنید. اگر از بافت استفاده می کنید ، آن را در سطل زباله رها کنید.
 • اگر با یک یا چند مورد از علائم زیر عمل کردید به اورژانس بروید: تب ، سرفه ، تنگی نفس.
 • اگر شما به تازگی از خارج برگشته اید.

بسته بندی

مقیاس این پروژه کار از خانه چیزی است که تخیل را فروتن می کند. حتی اگر تحلیلگران اجتماعی در مورد تعداد زیادی کار از راه دور مشاجره کنند ، اما شیوع کروناویروس بدون شک روند کار را تسریع کرده است. آیا شرکت شما برای نمایشگاه WFH Great Exodus آماده است؟