دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

زنان در محل کار: یک فروشگاه سرپرستی با حضور زنان با استعداد در Fiverr

در Fiverr ، ما امروز و هر روز از آزادکاران زن ، کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک تجلیل و پشتیبانی می کنیم. برای کمک به کانون توجه و شناخت دستاوردهای جامعه که بستر ما را تشکیل می دهد ، ما در حال راه اندازی فروشگاهی جدید برای ماه تاریخ زنان و روز جهانی زن هستیم که برخی از استعدادهای برتر زن Fiverr را برجسته می کند. فروشگاه جدید ما دارای بیش از 100 زن است که در زمینه هایی مانند طراحی وب و توسعه ، فیلم ، طراحی گرافیک و موارد دیگر در Fiverr خدمات ارائه می دهند.

متأسفانه ، پرداخت حقوق و عدالت و تبعیض چیزی است که زنان به طور روزمره به نبرد خود ادامه می دهند. با این حال ، واقعیتی وجود دارد که باید احساس خوش بینی کند – فروشندگان در سکوها و بازارها بر اساس تجربه ، سبد خرید ، بررسی ها و کیفیت کارشان ارزیابی می شوند ، بنابراین شانس تمایز بر اساس جنسیت بسیار کمتر است. برای این منظور ، ما اطلاعات مربوط به شکاف جنسیتی مربوط به پلتفرم را بر اساس نمونه ای از داده ها منتشر کردیم ، نشان می دهد که زنان روی سکوی ما از راه های بیشتری از درآمد یک مردان درآمدزایی می کنند. آمارهای خاص شامل موارد زیر است:

  • در سطح جهانی ، زنان بیش از مردان در Fiverr تولید می کنند. متوسط ​​درآمد زنان 19٪ بیشتر از درآمد متوسط ​​برای مردان است. آنها همچنین تقریباً 3٪ بیشتر از مردان در هر پروژه درآمد دارند.
  • فریلنسرهای زن نیز بیش از مردان کار می کنند ، و این منجر به این درآمد بیشتر می شود. در دسامبر سال 2019 ، آنها از 5 درصد پروژه بیشتر از مشتریان از آقایان سود بردند. و در ژوئن همان سال ، آنها 10٪ پروژه بیشتر از مشتریان از مشتریان دریافت کردند.
  • و پولی که در ماه می گیرند فقط بالا می رود. از ژانویه 2019 تا دسامبر 2019 ، درآمد آنها در هر ماه 18٪ افزایش یافته است.

فروشگاه جدید ما را اینجا ببینید و برای مطالب ، داستان ها و اخبار بیشتر درباره زنان با استعداد ما در تمام ماه با ما در ارتباط باشید.

 ابی فورمن

ابی فورمن مدیر ارشد روابط عمومی در Fiverr نظارت بر ایالات متحده و ارتباطات بین المللی برای شرکت است. او بر روی فشار دادن محصولات ، ابتکار عمل و سیاست هایی که به رشد جای پای FiveRR و جامعه جهانی کمک می کند ، تمرکز دارد.