دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

تبدیل یک رویای کودکی به یک حرفه شغلی موفقیت آمیز از طریق صداگذاری [Interview]

Caroline alias carolinetcole on Fiverr

روزی فرا می رسد که هر هنرمند خود را در یک مسیر شغلی پیدا می کند که منجر به پایداری نشود.

اگر می خواهید برای چک کردن یا پرتاب ساعتهای بی پایان در یک کار با سقف شیشه ای ، اقدام به پرداخت چک کنید ، باید طرز فکر خود را تغییر داده و احساسات خود را در هر کجا که ممکن است رهبری کنید ، دنبال کنید تا به سمت حرفه ای مورد نظر خود بروید. کارولین کول ، آزاده برتر جامعه Fiverr ، رویکردی پیدا کرد که به او اجازه می داد تا در حالی که ساختن آینده ای را در پیش می گیرد ، رویاهایش را دنبال کند.

ما با کارولین نشستیم تا در مورد اهداف خلاقانه او و اینکه چگونه پنجر موفقیت او را به دست آورده است ، بیشتر بدانیم – آن را بررسی کنید!

قبل از هر چیز ، از اینکه دانش و تجربه خود را به جامعه Fiverr آورده اید متشکرم. برای کسانی که شما را نمی شناسند ، می توانید یک پیش زمینه اندکی در مورد این موضوع ارائه دهید که چرا و چگونه جهش را به صورت آزاد انجام داده اید؟

سلام بر همه! کاملا. اسم من کارولین کول است و من یک داستان نویس هستم. من بطور حرفه ای به عنوان صداپیشگی بر روی هنرمند ، کپی نویس ، مربی و مربی یوگا کار می کنم. من حدوداً پنج سال قبل از خارج از فضای تئاتر و آموزش ، جهشی را به سمت آزاد سازی درآوردم ، اگرچه هنوز هم گاهی با دانشجویان کار می کنم زیرا آموزش هنر یک اشتیاق بزرگ من است. من برای مدرک دانشگاهی لیسانس تئاتر و ادبیات انگلیسی در کالج هنرهای لیبرال هستم و مشغول به کار بودم تا بتوانم شغلی را که هنوز احساس خلاقیت داشت و نمیفروشد برای یک شغل شرکتی به دست آورد ، با هم جمع کنم. در حالی که من جلسات را ملاقات می کردم (به سختی) من قطعاً احساس نمی کردم که چیزی پایدار می سازم تا اینکه خودم را بیشتر از یک هنرمند آزاد به عنوان یک صاحب مشاغل مشاهده کنم.

به عنوان یک فریلنسر ، انجام حرفه ای ترین حرفه ای ضروری است. چه نکات و پیشنهادی برای آزادکارهای جدید دارید؟

کاملاً – یک راه کار خوب برای پیاده شدن به عنوان یک کارآفرین خلاق بین ارزش گذاری کمک های هنری خود و خدمت به مشتری وجود دارد. شما همیشه باید همیشه حرفه ای باشید (در طول 24 ساعت به پیام ها پاسخ دهید ، انتظارات واضح را در پیش بگیرید ، بهترین کار خود را در هر زمان و غیره انجام دهید) و در عین حال به اندازه کافی اعتماد به نفس داشته باشید تا خود را عادلانه قیمت کنید و خود را خلاق بدانید. با مشتری شریک شوید. شما برای آنها کار نمی کنید ، با آنها کار می کنید. من فکر می کنم این تمایز در ذهنیت بسیار مهم است.

چالش برانگیزترین بخش به عنوان یک فریلنسر ، مثبت نگه داشتن در هنگام فراز و نشیب های عادی است که ممکن است شخص تجربه کند. تجربه شما در رابطه با چیست و چه چیزی را پیشنهاد می کنید که به بهترین وجه با این نوع شرایط کنار بیاید؟

فراز و نشیب ها قطعاً بخشی از حیرت است. راهی که شخصاً از طریق آن کار می کنم این است که خودم را نسبت به آنچه که من آن را "افزودنی هنری" می نامم ، تلقی می کنم. من دوست دارم چندین توپ در هوا داشته باشم که همه در یک لحظه دست و پنجه نرم می کنم ، بنابراین اگر اوضاع برای چند هفته در بخش صدای صدا کند شود ، من از آن به عنوان فرصتی برای استراحت صدای خود استفاده می کنم و ساعت های اضافی را روی آن کار می کنم پروژه نوشتن مقاله برای مشتری. یا شاید من از خرابی برای پاشیدن وب سایت ، ایمیل های خودکار ، یا قراردادها و الگوهای دیگر استفاده کنم. من برای پیاده روی می روم و برای رسانه های اجتماعی عکس می گیرم ، خودم را در تاریخ یک هنرمند خواهم گرفت تا الگوی گلدوزی جدید را بخرم ، یا عطر و طعم مورد علاقه من ماکارون (این کارامل شور است) و یک عطر اسطوخودوس را دوست دارم. من معتقدم زندگی و کار کردن به عنوان یک هنرمند حرفه ای یک نعمت بزرگ است و این که خرابی بخشی از حیله و تزویر است ، این بخشی از هدیه است. شما چگونگی رسیدگی به آن را انتخاب کرده اید: یا در مورد خرابی و نگرانی از اینکه هیچ وقت مشتری دیگری دریافت نخواهید کرد (نگران باشید) یا از آن به نفع تجارت و هنر خود استفاده کنید (بله).

امروز شما یک بازیگر صداپیشه موفق و نویسنده نسخه برداری در Fiverr هستید. چگونه صدای خود را بر مهارت بازیگر تبدیل کرده اید به یک ماشین فروش آنلاین؟ کدام تله های پنهان را باید قبل از شروع صدا در طول حرفه بازیگری از آنها آگاه کرد؟

گرفتن صدای من باعث شد که من به موضوع رویای کودکی مبنی بر اینکه شخصیت کارتونی باشد ، می کشیدم. من همیشه عاشق انجام صداهای احمقانه بوده ام (شخصیت های سرگرم کننده زیادی را روی صحنه بازی کرده ام و تئاتر زیادی را آموخته ام!) و این مهارت را داشتم که در آنجا حرفه ای وجود داشته باشد که بتوانم این کار را بیشتر از پیش انجام دهم و در واقع دستمزد بگیرم. بنابراین من با یک جستجوی ساده در اینترنت شروع کردم تا کلاس محلی پیدا کنم که بتوانم اطلاعات بیشتری کسب کنم. خوشبختانه ، از آنجا که در دالاس هستم ، توانستم کلاس پیدا کنم که برخی از اصول اولیه بازیگری صوتی را به من ارائه دهد ، اما صادقانه بگویم که باید خودم چیزهای زیادی بیاموزم. بعلاوه طبقاتی که من در آن سرمایه گذاری کردم ، یک سرمایه گذاری عظیم بود. تقریبا 800 دلار! من در آن زمان یک "شغل روزانه" با دستمزد و شریک زندگی با شغل خوب داشتم تا بتوانیم آن سرمایه گذاری را با هم انجام دهیم ، اما می دانم سفر من به بازیگری صوتی غیرقابل توصیف است. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که من دوره های خود را در کارولین کول استوری ایجاد کردم تا این نوع فعالیت پرش به شغلی مقرون به صرفه و در دسترس مخاطبان گسترده تری قرار گیرد. از من خواسته می شود كه قهوه را انتخاب كنم تا بتوانم ذهنم را در تمام مدت زندگی خودم بنا كنم و متوجه شدم كه بسیاری از افراد نیاز به مسیری روشن برای حرفه ای خلاقانه ، سرگرم كننده و پرسود دارند.

همانطور که برای نوشتن کپی ، آن را به طور طبیعی به عنوان ترکیبی از چندین مهارت بوجود آمد. من همیشه یک نویسنده آکادمیک قوی بوده ام (اگرچه نوشتن مقاله نوشتن متن کاملاً متفاوت است ، بنابراین مجبور شدم در اینجا چند نکته را بیاموزم!) و به مهارت نوشتن خود احساس اعتماد به نفس کردم ، بعلاوه من در گذشته به تدریس زبان انگلیسی در خارج از کشور به عنوان زبان دوم آموزش می دادم بنابراین یک شرکت محکم دارم. در هنگام ایجاد پست های وبلاگ / کپی آگهی / خبرنامه به زبان انگلیسی ، آنچه را برای غیر انگلیسی زبان دشوار است درک کنید. وقتی صدای مشتری زیادی را شروع کردم به مشتریانی که نیاز به ویرایش اضافی داشتند یا به نوشتن پروژه هایشان کمک می کردند ، فهمیدم که این نیاز و به طور طبیعی برای خدمت به آن مخاطبان گسترش یافته است. اکنون من در هر دو زمینه تقریباً به همان اندازه کار می کنم.

بسیاری از کارآفرینان خلاق در بیان ایده های خود به روشنی از طریق وب سایت ، پست های وبلاگ ، خبرنامه ها و آنچه شما دارند مشکل دارند ، بنابراین این یک خوشحالی واقعی بوده است که نه تنها با کمک به بخش نوشتن ، به زنده ماندن دیدگاه خود کمک کنیم. همچنین به دیگران آموزش دهید که چگونه این کار را از طریق دوره های من انجام دهند.

بزرگترین مهارت برای تیز کردن (علاوه بر مهارت واقعی صدای شما یا مهارت نوشتن) ارتباط با مشتری است. واضح بودن کارهایی که می توانید انجام دهید یا نمی توانید جلوی آن را بگیرید ، چک کردن جدول زمانی و اسکریپت های دوبار بررسی قبل از زمان ، چیزی است که شما را به جای بررسی های متوسط ​​، باعث تکرار مشتری ها می کند. که ، در مورد Fiverr ، به ویژه مهم است. اما برقراری ارتباط خوب چیزی بیش از کار کردن و ترسیم حقوق و دستمزد نیست ، این به معنای پیشروی انسانیت ما در این عصر جدید تجارت است.

وقتی می توانم با هر کسی در سراسر جهان در عرض چند ثانیه مکالمه کنم ، می توان به راحتی فراموش کرد که آنها به همان اندازه من انسان هستند. آنها آویز ، ناسازگاری ، شاید یک مانع زبان دارند و یک رئیس که در این مهلت تنفس خود را گردن می کشد. ماندن مودبانه ، مهربان و مهربان در تمام ارتباطات مشتری در مناطق زمانی و موانع زبانی یکی دیگر از کارهایی است که باید هنگام کار از طریق Fiverr یا هر پلتفرم مستقل مبتنی بر اینترنت انجام دهید.

تمایز محصول یک عنصر بسیار مهم برای جذاب تر کردن خدمات شما و کمک به افزایش درآمد است. چگونه خود را از رقبای خود متمایز می کنید؟ ارزش افزوده شما چه چیزی باعث منحصر به فرد بودن خدمات شما می شود؟

بودن یک فروشگاه متوقف برای صداگذاری از طریق بازیگری و نوشتن کپی ، کمی از ویژگی های منحصر به فرد است و قطعاً وقتی می توانم هم برای آنها انجام دهم ، مشتری را آسانتر می کند. . من با سابقه ای به عنوان بازیگر ، مربی و نمایش نامه نویس ، من در موقعیتی منحصر به فرد قرار می گیرم که نه تنها به گفتن داستان شما از طریق کلمات نوشتاری و گفتاری کمک کنید ، بلکه دیگران را راهنمایی می کنم تا رویاهای خود را با تمام وجود دنبال کنند. این یک عمل جنجالی شگفت انگیز است که من از آن لذت می برم – مجبور می شوم زندگی خود را بنویسم و ​​داستان بگویم (که همیشه باعث می شود در مورد موضوعات جدید یاد بگیرم زیرا من برای چنین طیف گسترده ای از مشتری ها کار می کنم) PLUS قادر به پرداخت آن هستم و به دیگران کمک کنید آزادی را در آزاد کردن هم پیدا کنند. چیز دیگری که فکر می کنم مرا منحصر به فرد می کند (اگرچه تعداد کارآفرینی خلاق در حال افزایش است که با من موافقت می کنند) این است که من هیچ کس دیگری را به عنوان رقابت نمی بینم. من قاطعانه معتقدم که در آنجا کار کافی وجود دارد تا همه ما بتوانیم به طور هم زمان این زندگی ها را پرورش دهیم و بسازیم. فراوانی مهم است – جایی برای همه ما وجود دارد.

بگذارید درباره بهره وری صحبت کنیم. استراتژی شما برای به حداکثر رساندن بهره وری بدون به خطر انداختن کیفیت چیست؟

I HIRE HELP! من نمی توانم این تجارت را به تنهایی اداره کنم و فکر می کنم همراهی افراد برای کمک به شما (در ازای دستمزد عادلانه) بخشی از خوشحالی داشتن یک شغل است. به همان اندازه که من عاشق دریافت کار به عنوان کارآفرین خلاق هستم ، از پرداخت حقوق دیگران به من برای کار با من و اداره شغلی که نه فقط از من بلکه سایر هنرمندان نیز پشتیبانی می کند لذت می برم. من به طور مرتب با یک دستیار عالی کار می کنم که به اجرای رسانه های اجتماعی من و پاسخ دادن به سوالات و همچنین یک ویرایشگر صوتی عالی کمک می کند که اطمینان حاصل کند که کتاب صوتی من و روایت های طولانی تر با کیفیت و شگفت انگیز است. من همچنین یک دوست دارم که یک فیلم نامه نگار است که من هر زمان که پروژه های اضافی داشته باشم را وارد می کنم و سعی می کنم سایر دوستانم را در هر زمان و هر جا ممکن استخدام کنم. که مرا به یکی دیگر از موضوعات مورد علاقه من – جامعه – می رساند. من بدون جامعه هنری شگفت انگیزی که در دالاس دارم اینجا نمی توانم این کار را انجام دهم. هر کجا که هستید ، هر کاری که می کنید – تعدادی انسان جذاب را در اطراف خود بدست آورید تا به شما کمک کنند تا در مواقعی که سخت می شوند ، به شما کمک کنند.

نتیجه گیری

حتی به عنوان یک فریلنسر ، می توانید خود را با جامعه ای از خلاقان با استعداد در Fiverr محاصره کنید.

همانطور که کول توضیح داد ، کار کافی وجود دارد تا همه بتوانند زندگی مورد نظر خود را همزمان و در همان زمان رشد کنند. با Fiverr ، شما یک احساس خلاقیت و کارآفرینی به دست می آورید که به جای ایجاد اختلال در اهداف خود ، با اهداف خود همسو می شوید. لازم به ذکر نیست ، شما یک شبکه جهانی مشتری برای همکاری با سایر هنرمندان دارید تا به موفقیت شما کمک کنند.

رهبری کول را دنبال کنید و کار دیگری را که می خواهید بسازید ، شروع به کار کنید.