دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

بگذارید این ابزارهای فناوری بازاریابی شما را برای شما انجام دهند

از آنجا که صنعت آزادسازی همچنان به رشد و شکوفایی خود می پردازد ، باید راهی پیدا کنید تا از جمعیت بایستید تا مشتری های بالقوه شما را متوجه کنند و شما را استخدام کنند.

بازاریابی آزاد خود را تبلیغ کنید. کسب و کار روشی مؤثر برای تحقق این امر است ، زیرا این فرصت را به شما می دهد تا مهارت های خود را نشان داده و نشان دهید که متخصص در طاقچه خود هستید.

برای مثال ، ساختن وب سایت خود از ابتدا ، نشانگر تخصص توسعه وب شما است. [19659002] اگر نویسنده مستقل باشید ، ارسال پست های مهمان در سایت های با قدرت زیاد ، با شرکت هایی که به دنبال یک نویسنده نسخه برداری معتبر هستند ، صحبت خواهد کرد.

سپس ، شما می توانید به فکر ریختن یک شبکه گسترده تر باشید.

اگر تنها باشید با ارتقاء خدمات خود در سیستم عامل های آزاد ، موفقیت و رشد خود را محدود می کنید. با بازاریابی خدمات خود در خارج از این وب سایت ها ، خود را در اختیار مشتریان بالقوه بیشتری قرار می دهید که از کانالهای دیگر برای یافتن مترجمان استفاده می کنند.

مدیریت زمان برای اکثر آزادکاران چالشی است.

ملاقات با مهلت های مشتری ، انجام کارها ، گذراندن وقت با خانواده و خوابیدن ، به نظر می رسد زمان کافی برای بازاریابی مشاغل آزاد شما باقی نمانده است.

به همین دلیل شما نیاز به ایجاد یک پشته فناوری بازاریابی دارید.

یک پشته بازاریابی گروهی از برنامه ها و ابزارهایی است که می توانید برای انجام انواع کارها از آنها استفاده کنید تا بتوانید همزمان با کار بر روی پروژه های خود مشتری های بالقوه را جذب کنید. اینها 10 ابزار اصلی فن آوری بازاریابی اساسی است که تجارت شما برای رونق گرفتن نیاز دارد:

1. وب سایت

یک وب سایت برای هر آزادکار مهم است . این اطلاعات را به مشتریان بالقوه شما در مورد خدمات ، نرخ ها ، شرایط پرداخت و حتی نمونه کارهای قبلی خود می دهد.

یک اشتباه شایع که مترجمان هنگام ایجاد یک وب سایت ایجاد می کنند ، استفاده از یک سرویس میزبانی رایگان است.

جدا از اینکه به دنبال آماتور باشید. ، اینها فقط تعداد محدودی از ویژگیها را دارند. حتی فضای ذخیره سازی شما نیز حداقل است.

بدتر ، این ارائه دهندگان هاستینگ می توانند وب سایت شما را تعطیل کنند در صورتی که فکر می کنند شما شرایط و ضوابط آنها را نقض کرده اید.

سرمایه گذاری در یک سرویس میزبانی وب با هزینه مقرون به صرفه به شما امکان می دهد تا حرفه ای به نظر بیاورید.

همچنین می توانید نام دامنه خود را انتخاب کنید تا بتوانید اطمینان داشته باشید که مشتریان بالقوه شما به راحتی می توانند آن را به یاد بیاورند.

2. زمانبندی جلسات

برنامه ریزی جلسات مشتری خسته کننده و وقت گیر است.

یک برنامه زمان بندی جلسات به شما امکان می دهد تا به راحتی جلسات خود را با مشتریهای بالقوه رزرو کنید بدون اینکه به خطر بیفتد با خانواده خود . شما می توانید آن را به وب سایت و حساب های رسانه های اجتماعی خود اضافه کنید ، یا از طریق لینک مستقیم به مشتری های خود از طریق ایمیل ارسال کنید.

اکنون ، مشتریان شما می توانند بر اساس در دسترس بودن و در اختیار شما ، بدون همه عقب و جلو ، جلساتی را با شما برنامه ریزی کنند. .

3. مدیریت پروژه

برنامه های مدیریت پروژه به شما کمک می کنند تا پروژه های خود را برنامه ریزی ، مدیریت و پیگیری کنید تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که تمام مهلت های خود را رعایت می کنید .

وقتی نوبت به بازاریابی مشاغل آزاد شما می رسد ، ابزار مانند Asana و Trello می توانند به شما کمک کنند پیگیری کنید که کدام یک از مشتریان برای پیگیری و چه اسنادی را می خواهید برای بستن قرارداد بفرستید.

این برنامه ها با بیشتر ابزارهای دیگری که از آنها استفاده می کنید یکپارچه می شوند. کار خود را ، و پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید برای شما آسان می کند.

4. ارتباطات

ارتباط مداوم از هر زمان دیگری بسیار مهم است.

افزودن یک برنامه ارتباطات قابل اعتماد به پشته فناوری بازاریابی ، این اطمینان را به شما می دهد که می توانید به راحتی توسط مشتریان بالقوه خود برسید ، حتی اگر در همان قسمت زندگی نکنید. جهان .

5. نوشتن محتوا

انتشار پست های وبلاگ به شما کمک می کند تا به عنوان یک متخصص در طاقچه خود ایجاد کنید. همچنین این امر به تولید سرب برای مشاغل آزاد شما کمک می کند.

برخی از ابزارهای تولید محتوا که در پشته فنی بازاریابی شما درج می شوند عبارتند از:

Research تحقیقات کلمات کلیدی

● تولید ایده های موضوعی

● سرمقاله تحلیلگر

of اثبات و ویرایش

6. طراحی گرافیک

تصاویر به عنوان برترین نوع محتوا مورد استفاده در بازاریابی قرار می گیرند. آنها همچنین به راحتی توسط مشتریان بالقوه شما به یاد می آورند.

اما همه فریلنسرها نمی توانند به تنهایی گرافیک جذاب خود را ایجاد کنند.

برنامه های طراحی گرافیک این امکان را برای شما فراهم می کند که ایجاد تصاویر بصری با کیفیت که می توانید در پست های وبلاگ خود استفاده کنید یا در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

7. بازاریابی پست الکترونیکی

بازاریابی ایمیل ممکن است به اندازه سایر استراتژی های بازاریابی چشمک زن نباشد ، اما هنوز هم موثرترین راه برای دستیابی به مشتریان بالقوه است – به ویژه اگر شرکت هایی را هدف قرار دهید.

برای این کار ، شما به یک نیاز دارید. ارائه دهنده بازاریابی ایمیل. در اینجاست که می توانید توالی های مختلف ایمیل را مانند ارسال پیگیری به مشتریان احتمالی خود بر اساس مناطق زمانی خود ، خودکار کنید. به این ترتیب ، شما می توانید اطمینان حاصل کنید که نامه الکترونیکی شما در صندوق ورودی آنها وارد نمی شود.

.

شما حتی می توانید براساس خدماتی که از آنها خواسته اید ، مشتری خود را تقسیم کنید ، بنابراین می توانید مطمئن شوید که همیشه پیشنهاد صحیح را ارسال کنید.

ابزارهای اتوماسیون رسانه های اجتماعی مانند بافر و Hootsuite به شما امکان می دهند تا پست ها را از طریق حساب های رسانه های اجتماعی خود در یک بستر تنظیم کنید. شما می توانید به سرعت مکالمه ای را آغاز کنید بدون اینکه وسوسه شوید برای بررسی اخبار مربوط به اخبار خود و پریشانی گرفتن.

9. Cloud Storage

همانطور که از این نام پیداست ، سرویس های ذخیره سازی ابری مانند Google Drive ، Dropbox و OneDrive به شما امکان می دهند تا تمام پرونده های ضروری خود را "در ابر" ذخیره کنید. آنها نه تنها به شما دسترسی سریع به پرونده های مورد نیاز را می دهند ، بلکه همچنین به اشتراک گذاری پرونده هایی مانند برآوردها و قراردادها با مشتریهای بالقوه برای شما آسان تر می کنند.

10. Analytics

با تمام تلاشی که برای بازاریابی در تجارت آزاد انجام داده اید ، می خواهید مطمئن شوید که چیزی از آن خارج شده اید.

ابزارهای آنالیز به شما نشان می دهند که تلاشهای بازاریابی شما چقدر خوب انجام می شود. . آنها همچنین نشان می دهند که صفحات وب و کانال های مناسب مشتریان را به وب سایت شما وارد می کنند ، بنابراین شما می دانید که در کجا باید تمرکز کنید و کدامیک از آنها را خلاص کنید.

ابزارهای به اشتراک گذاشته شده در این پست وبلاگ فقط موارد ضروری هستند. هنگامی که این موارد را تنظیم کردید ، همیشه می توانید تعداد بیشتری به پشته خود اضافه کنید تا مشتریان بیشتری سریعتر شوند.