دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

(به روز) شیوع Coronavirus شرکت های بیشتری را مجبور می کند تا درخواست های کار از راه دور را تأیید کنند

بروزرسانی شده ( 12.03.2020)

شیوع كروناویروس نسبتاً منفجر شده است و این امر را مجبور كرده است كه سازمان بهداشت جهانی را برای به روزرسانی وضعیت موجود به "همه گیر". براساس آخرین اطلاعات ، بیش از 120،000 مورد COVID-19 تأیید شده است که آمار تلفات در 4638 نفر افزایش یافته است که 6٪ از این موارد را تشکیل می دهد. نرخ ریکاوری به طور پیوسته در 94٪ است – بیش از 60،000 مورد تخلیه و بازیابی.

در ضمن ، حتی بیشتر شرکت ها در حال اجرای قانون کار از راه دور هستند ، در تلاش برای مهار آلودگی – مایکروسافت و گوگل به تازگی به کار پیوستند. ابتکار عمل در منزل ، با توصیه به کارکنان مستقر در سیاتل و واشنگتن خود مبنی بر تمیز کردن دفاتر تا زمانی که آلودگی آلوده نشود و یا ریشه کن شود.

بزرگترین و دقیق ترین آزمایش "کار از خانه" ممکن است دستورالعمل فاجعه باشد ، همانطور که اشاره شده توسط تحلیلگران اقتصاد جهانی. در یک مطالعه ارزیابی کار از راه دور که در سال 2018 منتشر شد ، دفتر آمار کار آمریكا فاش كرد كه میلیون ها نفر از كارمندان آمریكایی نمی توانند از خانه كار كنند ، ماهیت شغلی خود را بدهند. [نهتنهابهالقاءناامیدی،بلکهمیتواندمنجربهذوبشدنزیرساختهایفناوریاطلاعاتشود،کهدربسیاریمواردبرایتأمینچنینکارهاییطراحینشدهاند

از آنجا که کار "خروج" از راه دور جمعی آغاز شده است ، ارائه دهندگان خدمات اینترنت دارند. ترافیک فعالیت غیر منتظره ای با تجربه بالا ، که انتظار می رود از آنجا که اتصال و بهره برداری از منابع خارج از شبکه انتظار می رود تنگناهای اضافی ایجاد کند.

به پیش بینی آنچه می تواند آغاز پایان برای اتصال باشد ، ISP ها ضد اقدامات متقابل تنگناها: شبکه گسترده + تنظیم مجدد نرم افزار برای مقابله با "سیل داده" ، گسترش رسانه انتقال (علاوه بر این آنتن های Wi-Fi و / یا تعویض مسیرهای پیوند فیبر) و به روزرسانی تجهیزات مسیریابی موجود (سوئیچ ها ، توپی ها ، روترها ، آداپتورها و غیره).

طبق مشاهدات قبلی من ، این خود انزوائی ناشی از کورو ویروس مطمئناً یک منطقه امنیتی خاکستری به اصطلاح امنیت سایبری ایجاد خواهد کرد و از این طریق می توان کل شبکه امنیتی یک شرکت را نادیده گرفت.

از آنجا که کارکنان برای دسترسی به منابع شرکت به مسیریابی موجود ، ISP و مسیریابی متکی هستند. ابزارها ، انواع دیگر منابع میزبانی شده در فضای ابری سازمان و / یا راه حل ذخیره سازی داخل خانه) ، این اتصال ممکن است ناامن باشد یا شانس بیشتری برای رهگیری توسط یک بازیگر مخرب داشته باشد. یک توضیح قابل قبول ممکن است این باشد که اگر نقطه انتهایی مورد نظر در محدوده شبکه شرکت کار نکند ، قدرت رمزگذاری در مرحله خود فرو می رود.

برای کاهش این موارد ، sysadmins باید بیشتر روی وصله از راه دور تمرکز کند. به جای اینکه راه هایی برای ایجاد محیط های ایمن و مبتنی بر VM ، در حین کار از مشاجره در منزل ارائه شود.

وصله گیری مداوم ، خودکار اطمینان از سوء استفاده های شما در برابر بدافزارهای صفر ، محافظت از دارایی های حساس شرکت شماست ، در حالی که کاهش بار کار مدیران سیستم شما. این واقعیت را فراموش نکنید که حداکثر 80 درصد از سوراخ های امنیتی می تواند با وصله مکرر بسته شود.

جنبه وصله گیر دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد: قرار گرفتن در معرض coronavirus. اگر شرکت شما هنوز رویکرد "چکمه های روی زمین" را برای استفاده از patch استفاده می کند (برای استفاده از جدیدترین لکه ها یا به روزرسانی های امنیتی باید sysadmins با دستگاه تماس برقرار کنید) ، این بدان معنی است که افراد بیشتری را در معرض آلودگی قرار می دهید. [19659003] علاوه بر این ، این همان چیزی است که شما می توانید راه حل امنیت سایبری همیشه سبز بدانید که به شما کمک می کند تاب آوری واقعی را در یک تهدیدهای همیشه در حال تحول (و تغییر) تحقق بخشید.

یکی دیگر از جنبه های امنیت سایبری که باید با آن مقابله کنید ، روشی است که سرورهای شرکت شما به کار می رود. اطلاعات از آنجا كه همه ی درخواست ها توسط یك رسیور خارجی برطرف می شوند ، نیاز به فیلتر DNS حتی سریعتر می شود. راه حل های مدرن و شکار در معرض تهدید ، تأکید بیشتری بر "گشت زنی" در کل زیرساخت ها دارد ، نه اینکه از شبکه های شخصی استفاده کنید.

هیمدال هر دو جنبه را می توان حل کرد. Thor Foresight Enterprise Security ، کاملی کامل برای [هرگونه راه حل شکار تهدید.]

از آنجا که ذکر چیزی در مورد شبکه "پلیس" ، من معتقدم که صحبت کردن در مورد حقوق فقط عادلانه است. شرکت Thor Foresight دو جنبه مهم را مورد بررسی قرار می دهد: اتصالات مخرب و آسیب پذیری های مربوط به نرم افزار / سیستم عامل. Heimdal AdminPrivilege Security حلقه را با اجازه دادن sysadmins خود به از راه دور تشدید یا از بین می برد حق کاربر

قابل قبول است. یا از یک داشبورد یکپارچه که می تواند از هر Windows یا دستگاه سازگار با Mac مشاوره شود ، رد شود. وصله خودکار ، فیلتر DNS ، و مدیریت از راه دور حقوق کاربر – این سه ستون است که می تواند تمام کار شما را از درخواست خانه در هنگام شیوع کروناویروس بجا آورد.

در راستای همگام سازی با تمام غول های فنی که در حال ارائه کمک های WFH به همه شرکت ها هستند ، هایددال امنیت اکنون یک آزمایش 3 ماهه طولانی را برای هر دو شرکت پیش بینی پیش بینی و Thor AdminPrivilege ارائه می دهد. اکنون برای دریافت مجوز مجوز در تماس باشید.

این مقاله در حال انجام است. ما در صورت دسترسی به آنها اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهیم.

پیش از این در مورد شیوع coronavirus و اجرای سیاست WFH …

در حالی که مقامات بهداشت در سراسر جهان برای مهار شیوع بیماری کورو ویروس تلاش می کنند ، صاحبان بسیاری از شرکت ها تصمیم به اجرای رژیم های داوطلبانه کار از خانه ، فوراً موثر دارند. به عنوان "بزرگترین آزمایش کار از راه دور" توسط Fortune ، برای همه اهداف و هدف ، هدف این است که خطر ابتلا به عفونت در بین کارمندان را کاهش داده و در عین حال ، از استمرار تجارت اطمینان حاصل کنید.

غول های فنی مانند گوگل و توییتر اکنون خط مقدم افتاده است – دفتر مرکزی دوبلین گوگل در حال حاضر مشغول کار با خدمه اسکلت است ، پس از آنکه شرکت ها به همه 8000 کارمند دستور داده اند که از خانه کار کنند ، و همچنین اجتناب از Grand Canal Dock را انجام دهند.

توییتر یک اقدام متقابل مشابه را انجام داده است ، تشویق بیشتر کارکنان جهانی خود برای انجام کارهای دور از خانه. افزایش قابل توجهی در پرس و جوهای جستجوی آنلاین برای ارسال مشاغل مشاهده شده است که تایید کار از راه دور ، به ویژه در هنگ کنگ و سنگاپور است.

اگرچه میلیون ها شهروند چینی به دلیل شیوع این بیماری در خانه های خود محدود شده اند ، رئیس جمهور شی جینپینگ ادامه می دهد. برای تحت فشار قرار دادن شركتها برای از سرگیری كار در تلاش برای بی ثبات كردن اقتصاد رو به كاهش چین.

در ضمن ، كاركنان كه برای كار از خانه خود روشن می شوند ، چندین توصیه در رابطه با برنامه ، حضور در جلسات آنلاین و چگونگی كار ارائه شده است. از راه دور به منابع شرکت دسترسی پیدا کنید.

Heimdal cor Security همچنین به ابتکار جهانی پیشگیری از عروق کرونا پیوست. و چون هرچه بیشتر شرکت ها رژیم کار از راه دور را برای مدت شیوع آن تأیید کرده اند ، نیاز به ایجاد یک محیط کار از راه دور ایمن امری ضروری است.

از آنجا که کارمندان شما به احتمال زیاد از وسایل خانه شخصی خود استفاده می کنند (BYODs) به منظور دستیابی به منابع حساس شرکت ، باید اقدامات لازم برای جلوگیری از بروز حوادث سایبری مانند مصالحه داده یا نشت انجام شود.

همان اقدامات متقابل باید اعمال شود حتی اگر کارمندان تصمیم بگیرند از راه دور روی دستگاههای صادر شده از شرکت کار کنند ، زیرا به منابع دسترسی پیدا می کنند. از شبکه های بالقوه به خطر بیافتد.

در زیر لیستی از مشاوره های کاربردی وجود دارد که به شما در دستیابی به انعطاف پذیری امنیت سایبری در هنگام "خرابکاری" ناشی از تاج ویروس کمک می کند.

برخی از شماره هایی که باید از آنها آگاه باشید …


95٪ … از SMBs به احتمال زیاد اجازه می دهد گزینه های کار از خانه به دلیل شیوع coronavirus.

90٪… کارشناسان امنیت سایبری با توجه به اینكه كارگران از راه دور تهدیدی برای امنیت سایبری شركت محسوب می شوند.

81٪ … CIO های مصاحبه شده گفتند كه شركتها حوادث نا امن Wi-Fi را ثبت كرده اند (مطابق گزارش iPass '2018 Mobile Security Report

40٪ … از ابتدای فوریه افزایش سهام Zoom (ارائه دهنده نرم افزار ویدئو کنفرانس) را افزایش داد.

30٪… شرکت ها در سراسر جهان آماده پذیرش درخواست های کار برای خانه هستند.

3٪ … نیروی کار ایالات متحده از خانه کار می کند (حدود 3.9 میلیون نفر). [19659022] 10 … انواع نرم افزارهای مخرب مربوط به تاج از زمان WHO اعلام شیوع ووهان شناسایی شده است.


مشاوره در مورد امنیت از راه دور و مشاوره در مورد پیوستگی شغلی

ما در Heimdal ™ امنیت معتقدیم که پایه و اساس هرگونه سیاست خانه از راه دور و سالم و سالم باید بر روی سه ستون اصلی قرار داشته باشد: وصله پایدار برنامه ، تعریف مجدد از حقوق ادمین و پیشگیری از تهدید و تسکین یکپارچه. در مرحله بعد ، در اینجا لیستی از توصیه‌های عملی که شرکت شما باید در نظر بگیرد اگر قصد دارید به کارمندان خود اجازه دهید از خانه کار کنند ، استفاده می کند.

برنامه ریزی اولیه تأثیر بر بهره وری را کاهش می دهد

برای جلوگیری از هرگونه سکسکه در بهره وری ، کارمند باید ایستگاه کاری خود را آماده کنید. این مسائل و چالش های مختلفی را شامل می شود: آیا کارمند مجاز است ایستگاه های کاری را از خارج خارج کند؟ اگر اینطور نیست ، آیا این شرکت قادر به ارائه راه حل های تلفن همراه (یعنی لپ تاپ ها ، تبلت ها ، اماکن کاری مجازی) است؟

کارمند نیز باید "تشویق" شود تا در جهت تسهیل انتقال گام بردارد. به عنوان مثال ، اگر شرکت نتواند ایستگاه های کاری موبایل را فراهم کند ، کارمند باید به نرم افزار امن رمز عبور ، فضای کاری تحت میزبانی ابر و البته نسخه های پشتیبان متعلق به شرکت دسترسی داشته باشد.

فراتر از این ، به عنوان کارفرما ، شما باید اشاره کنید که هیچ تمایزی بین ساعات کار اداری و کار از راه دور وجود ندارد. دلیل اینکه من این را مورد توجه شما قرار دادم این است که بیشتر کارمندان WFH (کار از خانه) را به عنوان نوعی تعطیلات می بینند – فرصتی برای دوری از مدیران مزاحم و دیدن کارهای دیگری که انجام آن غیرممکن خواهد بود. من به این موضوع اعتراض نمی کنم ، زیرا هدف این مقاله نیست.

تنظیم سیاست های امنیتی WFH برای جلوگیری از تنگناهای مربوط به تهدید سایبری

القاء کار طولانی مدت از قانون منزل ، شما را ملزم می کند که اقدامات دیگری را انجام دهید. اقدامات برای محافظت از دارایی های شرکت شما. با توجه به فضای کاری واقعی ، باید در نظر داشته باشید که ممکن است کارمند شما از مکانی غیر از خانه خود انتخاب کند. این امر به تنهایی می تواند خطر نقض اطلاعات را افزایش دهد ، زیرا ممکن است کارمند ارتباط خود را از شبکه وای فای عمومی و از این رو ، نا امن انتخاب کند.

علی رغم اینکه قادر به سفارش کارمندان خود نیستید که از یک مکان خاص کار کنند ، می توانید در حقیقت ، به جای تکیه بر دیوار آتش شرکت AMC ( Advanced Management and Control ) برای فیلتر کردن ترافیک و اصلاح مداوم در قوانین راهنمایی و رانندگی ورودی و خروجی ، خطرات مرتبط با آن را کاهش دهید. و استثنائات با دست.

فیلتر DNS ، آخرین فن آوری کاهش سایبری ، به تدریج در حال تبدیل شدن به یک استاندارد صنعتی است – ترافیک در سطح زیرساخت ها مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد ، تمام اتصالات مخرب قبل از هکر مسدود می شوند تا هکر شانس بارگیری و اجرای مخرب را داشته باشد. اسکریپت در قسمت انتهایی هدفمند.

راه حل برای شرکتهایی که سیاست های BYOD و WFH را تأیید می کنند ، خطاب است. صرف نظر از موقعیت جغرافیایی ، اتصال به شبکه و وسیله ای که برای بازیابی دارایی های شرکت استفاده می شود ، فیلتر DNS پیرامونی پاسخ de facto برای اطمینان از حفاظت از داده های حساس شما است.

یکی دیگر از چالش های کاری از راه دور ، به خصوص در طولانی مدت. با این وجود ، مطمئن شوید که تمام برنامه های متصل به بانکهای اطلاعاتی شرکت شما به روز هستند یا جدیدترین اصلاحات وصله ها را دریافت کرده اند. نباید فراموش کرد که عمل پچ کردن تا 80٪ نقص های مربوط به نرم افزار را که در غیر این صورت می تواند توسط بازیگران مخرب مورد سوء استفاده قرار بگیرد ، بسته می کند.

راه حلی مانند Heimdal ™ Security's Thor Foresight Enterprise قادر است بیشتر گرما را از بین ببرد. sysadmins شما مسئول آزمایش و استفاده از تکه ها ، به روزرسانی ها و اصلاحات بر روی نقاط انتهایی فردی است.

ماژول تابش X-Ploit Resortsence می تواند تمام برنامه ها و نرم افزارهای موجود در دستگاه شما را به روز کند. لیست برنامه های پشتیبانی شده به طور مداوم به روز می شود. این بدان معنی است که کارمند برای درخواست برنامه مهم یا بروزرسانی سیستم نیازی به ورود ندارد.

X-Ploit دارای برنامه ها و درایورهای از پیش تعریف شده و همه منظوره است ، اما سیستم عامل شما می تواند بسته های سفارشی .msi را ایجاد و بارگذاری کند. آنها را در ماژول مدیریت بی نهایت Heimdal (در صورت تقاضا در دسترس) برای استقرار و نصب فوری. با چنین راه حلی ، می توانید به انعطاف پذیری واقعی سایبر دست یابید ، و فراتر از رویکردهای نرم افزاری وصله گیری و استقرار نرم افزار باشید.

DNS پیرامونی و پچ خودکار ، کلیه نگهداری نرم افزار را ساده تر می کند و ضمن حذف هرگونه سکسکه ای که به طور بالقوه مانع از کارکنان می شود ، استفاده می شود.

 آرم رسمی Heimdal

آنتی ویروس دیگر به اندازه کافی نیست تا سیستم های سازمان را ایمن نگه دارد.

Thor Foresight Enterprise

محافظ پیشرو ژنرال بعدی ما است که تهدیدات ناشناخته را متوقف می کند
قبل از رسیدن به سیستم شما.
            

 • یادگیری ماشینی از کلیه ترافیک های آنلاین دریافت شده اسکن می کند ؛
 • نقض داده ها را متوقف می کند قبل از آنکه اطلاعات حساس را در معرض نمایش خارجی قرار دهید ؛
 • تکه های خودکار برای نرم افزار و برنامه های شما بدون هیچ گونه وقفه ای ؛
 • ، APT ، باج افزار و سوءاستفاده ها ؛

این ما را به سومین و آخرین توصیه امنیتی می رساند: مدیریت از راه دور درخواست های مربوط به حقوق سرپرست. اگر کارمندان شما در حین کار در خانه به استفاده از ماشینهای کار خود ادامه می دهند ، برای رسیدگی به حقوق کاربر و درخواستهای بعدی ، باید یک راه حل طیف کامل اعمال کنید. چرا صاحبان شرکت باید برای مدیریت صحیح تر مدیریت حقوق ادمین تحت فشار قرار بگیرند ، این مقاله توسط میریام در مورد افزایش هزینه های گزافی پوشانده شده است.

یک راه حل یک مرحله ای هرگونه موانع را در طول راه برطرف می کند (یعنی کارکنانی که از مدیر IT درخواست می کنند حقوق بیشتری را درخواست کنند) یک نرم افزار جدید را نصب کنید یا یک مورد موجود را بروزرسانی کنید ، به این واقعیت نیز نمی گویم که کاهش دادن حقوق همه (جدا از موارد سیستم عامل) البته یکی از کارآمدترین روش مبارزه با تهدیدات خودی است.

، یک راه حل کامل مدیریت حق مدیریت سرپرست مانند Heimdal ™ Security Thor AdminPrivilege ™ می تواند با تشدید خودکار حقوق کاربر ، از انتشار عفونت در کل شبکه جلوگیری کند. این کار به صورت خودکار ، پس از شناسایی تهدید انجام می شود.

نکات مختلف کار از راه دور (کارفرمایان و کارمندان)

حتی می توانید اقدامات بیشتری را برای اطمینان از تداوم کار خود در حین شیوع کوروی ویروس انجام دهید.

a) بدون ریز مدیریت .

اگرچه این وسوسه انگیز است ، اما نباید با یک کارمند که از خانه کار می کند متفاوت با یک دفتر 9to5er باشد. به من اجازه دهید این را تکرار کنم: فقط به این دلیل که کسی در دفتر کار نیست ، این به معنای این نیست که (او) کم می کند. روال WFH می تواند به اندازه همتایان داخلی خود کارآمد باشد. شاید تعجب کنید که متوجه شده اید که برخی از کارمندان هنگام کار در یک محیط آشنا و راحت از زمان بیرون آمدن در دفتر بهتر عمل کرده اند.

b) ابزارهای مناسب برای نگه داشتن زبانه ها روی کارمندان پیدا کنید

ما در اینجا به طور مطلق سر و کار نداریم: ریزگردها بد است ، اما فقدان آن نیز وجود دارد. به عنوان یک کارفرما ، شما باید روشهایی پیدا کنید که هر از گاهی کارمندان خود را چک کنید بدون اینکه مزاحم شوید یا به یک کارگر سخت تبدیل شوید. این شامل تهیه یک ایستگاه کاری پرتابل قابل حمل ، تنظیم برنامه های CRM یا مدیریت پروژه ، اشتراک فایل و ابزار انتقال و از همه مهمتر دسترسی به فضاهای جلسات آنلاین (بزرگنمایی ، پیوستن به برنامه. Google ، Google Hangouts و غیره) می باشد. [19659022] c) مرزها را تعیین کنید .

اگر این اولین بار است که از خانه کار می کنید ، ممکن است کمی عجیب باشد – برای بیشتر ، پایان یک روز کاری به معنای بلند شدن از روی میز ، ترک است. ساختمان ، رفت و آمد ، چیدن برخی از مواد غذایی و چمن خانه. تصور کنید که بیدار شوید و نیازی به انجام همه آن کارها نیست. واكنش طبيعي آن خواهد بود كه در ساعات بيشتري از بين برود. واقعیت جالب تر این واقعیت است که ما بدون آگاهی از انجام این کار ، این کار را انجام می دهیم.

به همین دلیل تعیین حاشیه ها مهم است: کار را در ساعت معمولی خود شروع کنید ، تقریباً در همان ساعتی که در محل کار انجام می دهید ، ناهار را بگیرید. وقتی وقت آن رسیده است لپ تاپ یا دستگاه خود را کنار بگذارید. فراموش نکنید که در پاسخ به ایمیل ، جستجوی مدیر خود ، و در صورت درخواست به روزرسانی های وضعیت را فراموش نکنید.

قبل از اینکه بروید … [

در اینجا در Heimdal ™ Security ، ما متعهد هستیم که از زیرساخت سایبرنتیک شما محافظت کنیم. اما نمی توان طرف انسان چیزها را فراموش کرد. بنابراین ، قبل از پایان این مقاله ، می خواهم دوباره توصیه های WHO راجع به شیوع کرونا ویروس را تکرار کنم.

 • از تماس نزدیک با افرادی که مریض هستند (یا مشکوک هستند) جلوگیری کنید.
 • از تماس با دهان ، بینی و چشم خودداری کنید. [19659084] اگر بیمار هستید برای جلوگیری از شیوع ویروس در خانه بمانید.
 • دستان خود را به طور مرتب با آب و صابون فراوان بشویید.
 • اشیاء خانگی را که به دفعات لمس می شود تمیز و ضد عفونی کنید.
 • بینی و دهان خود را بپوشانید. وقتی سرفه می کنید یا عطسه می کنید. اگر از بافت استفاده می کنید ، آن را در سطل زباله رها کنید.
 • اگر با یک یا چند مورد از علائم زیر عمل کردید به اورژانس بروید: تب ، سرفه ، تنگی نفس.
 • اگر شما به تازگی از خارج برگشته اید.

این مقاله ادامه دارد. ما در صورت دسترسی به آنها اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهیم.