دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

به دنبال یک متخصص اندرویدی | اندروید | توسعه برنامه موبایل | جاوا | XML

ما به دنبال یک توسعه دهنده هستیم تا یک برنامه دستور العمل را که داریم اصلاح یا به روز کنیم. این برنامه از تبلیغات فیس بوک استفاده می کند و آنها را با استفاده از نسخه های SDK قدیمی تر به برنامه ها متوقف می کند ، بنابراین ما باید به Audience Network SDK نسخه 5.4 یا جدیدتر ارتقاء دهیم.

اکنون این برنامه از نسخه 4. + و تغییرات SDK جدید استفاده می کند. سرب انجام خطاهای جاوا. قالبهای تبلیغاتی استفاده شده بنر ، بینابینی و بومی است.

ما آن را برای چند روز در اپ استور تست می کنیم تا مطمئن شویم که در حالت تولید خطایی وجود ندارد.

ما به طور مداوم برنامه های خود را به روز می کنیم و رفع می کنیم. ایده هایی برای برنامه های جدید ما خوشحال می شویم که همکاری طولانی مدت با شما برقرار کنیم.

مهارت ها: Android ، توسعه برنامه های تلفن همراه ، جاوا ، XML
                                

اطلاعات بیشتر ببینید:
                                                                                    به دنبال یک متخصص Quickbooks ، به دنبال یک متخصص nagios ، به دنبال یک متخصص جستجوگر جستجوگر ، به دنبال متخصص phpld ، به دنبال متخصص جوملا ، به دنبال یک متخصص تجارت در تجارت تجارت ، به دنبال یک متخصص روحیه سازی ، به دنبال یک متخصص وردپرس ، به دنبال یک متخصص وردپرس ، به دنبال یک متخصص vbulletin ، به دنبال تجدید نظر در متخصص ، به دنبال یک متخصص بلوتوث ، به دنبال یک متخصص حجم سنجی ، به دنبال تجربه کارشناسی ارشد حسابداری کانادا ، کتاب های مجرب و سریع ، به دنبال داشتن متخصص PHP ، به نظر برنامه نویسان اندرویدی ، به دنبال یک متخصص sql ، به دنبال یک متخصص فتوشاپ ، به دنبال متخصص فتوشاپ ، اندروید اتوماتیک ارسال ایمیل جاوا تلفن همراه ، به دنبال اندرویدی مبتنی بر متخصص


(
                0 بررسی
            
            )
        
جمهوری دموکراتیک خلق لائوس
        


شناسه پروژه: # 24510003