دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

برنامه های برتر Shopify برای کارآیی در کسب و کار شما – برنامه ها

عادی جدید بیشتر شما را بر آن داشته است تا مارک خود را آنلاین بگیرید. اما راه اندازی فروشگاه آنلاین جایی نیست که کار شما تمام شود. موارد دیگری نیز وجود دارد که همراه آنها مانند راه اندازی شرکای تدارکات و حمل و نقل ، برقراری ارتباط فعالانه با مشتریان ، مدیریت فاکتورها و موارد دیگر است.

دیر یا زود (امیدوارم زودتر) ، در آخر به دنبال راه حل های ساده پلاگین و بازی برای سهولت کار خواهید بود. با هزاران برنامه در فروشگاه App Shopify ، در مورد گسترش عملکرد فروشگاه آنلاین خود ، گزینه های زیادی دارید.

بنابراین ما فکر کردیم که در وقت شما صرفه جویی می کنیم ، بهتر است برخی از بهترین برنامه های Shopify را برای همه خدمات ضروری که برای راه اندازی یک فروشگاه موفق نیاز دارید ، برجسته کنید.

بهترین برنامه های Shopify برای مراقبت از همه موارد ضروری فروشگاه شما

1. فاکتور GST هند

اگر فروشنده ثبت شده GST هستید ، می دانید که ایجاد فاکتورهای صحیح با تمام اطلاعاتی که برای ثبت مالیات نیاز دارید بسیار مهم است. هنگام راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، ایجاد فاکتور فقط زمان بر نیست بلکه مستعد خطا نیز هست.

برنامه GST Invoice India به شما امکان می دهد در کمترین زمان فاکتورهای آماده GST تهیه کنید. نیازی به وارد کردن داده های سفارش خود به نرم افزار شخص ثالث نیست. برنامه با هوشمندی داده های سفارش را می گیرد و با استفاده از الگوهای آماده برای استفاده و قابل ویرایش فاکتور GST برای شما ایجاد می کند.

می توانید فاکتورهای خود را با آرم شرکت ، نام حقوقی شرکت ، امضای مجاز ، ایمیل پشتیبانی ، شماره مراقبت از مشتری و آدرس شرکت علامت گذاری کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد کدهای HSN محصول را بر اساس دسته ها و مجموعه ها اضافه کنید ، همچنین اگر طیف وسیعی از محصولات را در فروشگاه بفروشید ، درصد GST مربوط به محصول را نیز اضافه کنید.

اگر با شرکای حمل و نقل متعدد رابطه برقرار کرده اید ، می توانید تنظیمات GST را برای هزینه حمل و نقل نیز روشن کرده و درصد GST را روی آن تعریف کنید.

علاوه بر این ، می توانید فاکتورها را در سه قالب بارگیری کنید – فاکتور اصلی برای خریدار ، فاکتور تکراری برای حمل و نقل و دیگری برای تأمین کننده. همه آنها می توانند به طور خودکار از طریق ایمیل برای احزاب مربوطه ارسال شوند.

ویژگی های دیگری که این برنامه را به یکی از بهترین فاکتورها در هند تبدیل می کند عبارتند از: تأیید سفارش COD

یکی از بهترین روش های پرداخت در هند ، وجه نقد هنگام تحویل است. اما از آنجا که حالت پرداخت ، ثبت سفارش آنلاین را بسیار آسان می کند ، تعداد سفارشات تقلب در همان کالا نیز بسیار زیاد است. به همین دلیل مهم است که قبل از ارسال محصولات ، سفارش را کنترل کنید تا از عدم تحویل کالا ، خرابی در انجام ، سفارش های جعلی و کلاهبرداری و نرخ بالای RTO جلوگیری شود ، که فقط هزینه های تجارت الکترونیکی شما را جمع می کند.

برنامه تأیید سفارش COD توسط Softpulse به شما کمک می کند نسبت بازگشت محصول را از سفارشات جعلی / ساختگی کاهش دهید.

هر زمان که خریدار آنلاین سفارش COD (وجه نقد هنگام تحویل) را در فروشگاه شما قرار می دهد ، برنامه بلافاصله با شماره تلفن همراه خود با مشتری تماس می گیرد. سپس یک تلفن گویا پخش می کند که مصرف کننده برای تأیید سفارش ملزم به تعامل با آن است. اگر مصرف کننده تماس را دریافت نکرد یا آن را رد کرد ، برنامه تأیید سفارش را "در انتظار" مشخص می کند ، به شما امکان می دهد در همان مورد اقدام دستی کنید.

در اینجا یک نگاه اجمالی به نحوه کار برنامه مشاهده می کنید:

 top shopify تأیید سفارش برنامه

3. تشخیص سفارش تقلب

بیشتر فروشگاه های آنلاین به دلیل پرداخت نقدی در سفارشات تحویل ، با نرخ RTO (بازگشت به مبدا) بالا روبرو هستند و هزاران دلار هزینه برای آنها در فرآیندهای تجارت الکترونیکی دارد. برای مقابله با این مشکل ، باید راه حل تشخیص سفارش تقلب را از همان ابتدا پیاده سازی کنید.

Thirdwatch برنامه ای مجهز به هوش مصنوعی است که فروشگاه های آنلاین را قادر می سازد با موفقیت سفارشات بیشتری را تحویل دهند و با ضبط 200+ پارامتر تلفات ناشی از RTO را کاهش دهند. این آدرس های ناقص را شناسایی می کند ، با مشتریان شما صحبت می کند و به شما کمک می کند قبل از ارسال سفارش آدرس را به روز کنید. با لغو به موقع سفارش ، می توانید در هزینه های حمل و نقل و حمل و نقل همراه با هزینه های موجودی مسدود شده صرفه جویی کنید.

این یکی از بهترین برنامه های Shopify است که با ویژگی های قدرتمند به موارد ضروری شما اضافه می شود:

 • سفارشات دارای پرچم قرمز را به همراه دلایل خطر با جزئیات مرور کنید
 • تأیید و رد سفارشات بر اساس بازبینی
 • قوانین بیشتری به پرچم گذاری تقلب یا سفارشات جعلی اضافه کنید
 • اطلاعاتی در مورد الگوهای حمل و نقل ، الگوهای تقلب ، الگوهای RTO و موارد دیگر دریافت کنید
 • قبل از حمل و نقل از طریق WhatsApp / SMS خودکار تأیید سفارش دریافت کنید

 برنامه های خرید برتر شناسایی تقلب سومین ساعت

4 مدیریت سفارش و موجودی کالا برای فروش چند کاناله

آیا در آمازون ، Flipkart ، eBay و کانال های دیگر نیز فروش می کنید؟ آیا اغلب با مشکلات مدیریت موجودی و سفارش روبرو هستید؟ زمان ادغام و همگام سازی تمام داده های سفارش خود در یک داشبورد برای مشاهده جامع موجودی و وضعیت تحقق شماست.

با شروع فروش در فروشگاه Shopify ، مدیریت بهتر سفارشات و موجودی کالا بسیار حیاتی می شود. اگر نمی خواهید کالایی که به وضوح در بین مصرف کنندگان محبوب است ، هزاران فروش را به یک رقیب خود از دست بدهید ، از قبل برنامه مدیریت موجودی و سفارش را برای خود تهیه کنید. به خصوص اگر از سیستم عامل های دیگری نیز برای فروش استفاده می کنید!

Unicommerce یک برنامه مدیریت سفارش و موجودی است که این کار را برای شما آسان تر می کند. این برنامه با 40+ بازار جهانی ، 30+ ارائه دهنده تدارکات جهانی ، 10+ ERP جهانی و سیستم POS ادغام می شود و تمام اطلاعات سفارشات و موجودی شما را در کنار داشبورد واحد در کنار تجزیه و تحلیل دقیق و گزارش های P&L قرار می دهد.

برخی دیگر از ویژگی های قدرتمند این برنامه عبارتند از:

 • سفارش چند کانال و مدیریت موجودی
 • مدیریت پرداخت و بازده در بازار
 • انبار و تحقق پیشرفته B2B و B2C
 • راه حل قوی و آنلاین آفلاین [19659016] Drop حمل و نقل و مدیریت فروشنده

 unicommercce top shopify apps

5. برنامه جمع کننده حمل و نقل / توصیه پیک

اگر در چندین کانال فروش فروش می کنید ، بدیهی است که برای انجام کارآمد سفارش ، با همان تعداد شریک پیک شریک شوید. اما پیگیری کلیه سفارش های ثبت شده در فروشگاه Shopify شما ، اختصاص آنها به شریک مناسب بر اساس قابلیت سرویس دهی ، می تواند طاقت فرسا باشد زیرا فرآیندها و پارامترهای داده زیادی در تصمیم گیری دخیل هستند.

برنامه هایی مانند Shiprocket و Shyplite با 17+ شریک پیک در هند با داده های کامل در مورد کارایی آنها کار می کنند ، 26000+ کد پین را با پول تحویل و تسهیلات پیش پرداخت پوشش می دهند. این برنامه در ادامه با نرخ تحویل با شرکای پیک مذاکره می کند تا کمترین نرخ حمل و نقل را پرداخت کنید و برای رشد تجارت آنلاین خود بیشتر پس انداز کنید.

این برنامه علاوه بر ساده سازی حمل و نقل برای شما ، ردیابی از انتها به انتها را نیز ارائه می دهد. اعلان های پیامکی و ایمیل خودکار به خریداران را با وضعیت محموله خود امکان پذیر می کند.

از دیگر ویژگی های قدرتمند این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد: پوشش بیمه ای برای محموله ها

 • موتور توصیه نامه پیک
 • پردازش سفارش بازگشت آسان تر
 • برچسب های خودکار و تولید مانیفست
 • 6. اطلاعیه های رهگیری و حمل و نقل سفارشات

  خریداران آنلاین به محض سفارش در فروشگاه شما ، مضطرب می شوند. درست از نقطه تأیید سفارش ، آنها می خواهند از وضعیت سفارشات خود مطلع شوند و به دنبال ردیابی آسان هستند. بیشتر اوقات فروشگاه ها یک شماره باربر مشترک دارند که مشتری برای ردیابی سفارشات باید از آن در یک سایت شخص ثالث استفاده کند ، اما این می تواند بسیار طاقت فرسا باشد.

  Shipway شما را قادر می سازد تا صفحه پیگیری سفارش مارک را با همان ظاهر و احساس و همچنین زبان فروشگاه خود در سایت خود تنظیم کنید. با این کار مشتریان می توانند در هر زمان مشخص برای پیگیری سفارشات خود برگردند. همچنین به شما امکان می دهد اطلاعیه های وضعیت سفارش خودکار را به مشتریان ارسال کنید ، در این صورت سeriesالات مشتری کاهش یافته و تجربه کلی کاربر بهبود می یابد.

  برخی از ویژگی های اصلی Shipway عبارتند از:

  • وضعیت سفارش / اعلان های حمل و نقل از طریق پیام کوتاه و ایمیل
  • URL های ردیابی سفارش و سفارش سفارش
  • لینک پیگیری اختصاصی برای هر محموله
  • اندازه گیری رضایت مشتری با استفاده از امتیاز خالص پروموتر
  • پیگیری شماره قبض راه هوایی از چندین شریک پیک در یک مکان
  • پیگیری وضعیت حمل و نقل کامل
  • جزئیات وضعیت سفارش در زمان واقعی
  • تغییر وضعیت همگام سازی خودکار
  • بازخورد مشتری درباره سفارش های تحویل داده شده [19659018] صفحه ردیابی مارک دار ” style=”float: none;” data-src=”http://cdn.shopify.com/s/files/1/0210/2968/3222/files/branded_tracking_page_1024x1024.png?format=jpg&quality=90&v=1599477761″ class=”lazyload”/>

   6. WhatsApp Chat

   با بیش از 300 میلیون کاربر فعال ، WhatsApp به راحتی یکی از رایج ترین سیستم عامل های ارتباطی در هند است. شخصی باشد یا حرفه ای. به همین دلیل باعث می شود یک کانال عالی بتواند برای تبلیغ محصولات یا یادآوری چرخ دستی های رها شده به مشتریان شما دسترسی پیدا کند.

   SuperLemon یکی دیگر از بهترین برنامه های Shopify ما است که خدمات سریع و آسان مشتری را از طریق دکمه WhatsApp Chat در فروشگاه شما ارائه می دهد. همچنین این امکان را برای خریداران فراهم می کند تا خریدهای خود را با دوستان خود در واتس اپ به راحتی در میان بگذارند و میزان مراجعه و فروش شما را افزایش دهند. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد بازاریابی خودکار ، بازیابی سبد خرید ، تأیید سفارش ، ارسال سفارش و توالی های دیگر را برای اشتیاق مشتریان تنظیم کنید.

   برخی از ویژگی های قدرتمند برنامه شامل:

   • الگوهای پیام خودکار WhatsApp
   • پیام دستی WhatsApp برای تبلیغات فصلی
   • پشتیبانی از چندین شماره WhatsApp
   • دکمه چت قابل تنظیم CTA
   • 50+ چت ممتاز و دکمه های اشتراک گذاری

    top shopify apps whatsapp marketing

   7. ایمیل مارکتینگ

   ایمیل ها در کنار WhatsApp ، بارها و بارها اثبات شده اند که کانال های موثری برای ارتباط با مشتریان شما هستند. در مقاطع زمانی مختلف ، باید ایمیل های تبلیغاتی یا تغییرات خط مشی را برای مشتریان خود ارسال کنید. بنابراین آیا به صورت دستی برای آنها ایمیل ارسال می کنید؟ شماره

   با Shopify Email ، می توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید و روابط پایدار برقرار کنید. می توانید ایمیل های مارک دار را مستقیماً از مدیر فروشگاه خود برای مشترکان خود بفرستید و دردسر نصب برنامه دیگری را در فروشگاه خود برطرف کنید.

   مواردی که همراه با ایمیل Shopify برای سهولت بازاریابی از طریق ایمیل برای فروشگاه شما ارائه می شود:

   • ارسال مستقیم ایمیل از داشبورد مدیریت فروشگاه خود
   • قالب های آماده بازاریابی از طریق ایمیل
   • به طور خودکار آرم ، تصاویر محصول ، توضیحات خود را بکشید ، قیمت ها و URL ها از فروشگاه
   • ایمیل های قابل تنظیم (متن ، دکمه ها ، تصاویر و موارد دیگر)
   • لیست های مشتری را وارد و تقسیم کنید
   • نتایج را دنبال کنید از جمله نرخ باز و کلیک ، محصولات اضافه شده به سبد خرید و خرید [19659066] 8. هشدارهای پیامکی

    متن با استفاده از یک هزاره معمولی که بیش از 5 ساعت در روز از تلفن های هوشمند آنها استفاده می کند و 98٪ نرخ باز برای پیامک دارد ، کانالی است که برای بازاریابی فروشگاه خود نباید از آن چشم پوشی کنید. با استفاده از بازاریابی پیامکی ، می توانید با مشترکان و مشتریان خود حتی در صورت آنلاین نبودن ارتباط برقرار کنید ، علاقه آنها را مجدداً جلب کرده و آنها را برای خرید بازگردانید.

    هشدارهای پیامکی هند یکی دیگر از بهترین های ماست برنامه هایی را که امکان ارسال سریع و به موقع اعلان های پیامکی را برای شما فراهم می کند ، خریداری کنید. این موارد شامل اطلاعات مهم سفارش ، جزئیات پرداخت یا حتی پیام های تبلیغاتی درباره تخفیف ها و معاملات مداوم شما هستند.

    در اینجا برخی از ویژگی های برنامه وجود دارد که استفاده از آن را آسان می کند:

    • الگوهای پیام آماده
    • پیام کوتاه تبلیغاتی
    • برنامه ریزی کمپین پیامکی
    • پشتیبانی از DND
    • گزارش مبارزات پیامکی

     top shopify apps sms marketing

    9. صفحه حساب مشتری

    در زمان هایی که رقابت در حال افزایش است ، مهم است که تا آنجا که ممکن است داده های مربوط به مشتریان خود را بگیرید. همچنین مهم است که با وجود معاملات دیگری که به آنها پیشنهاد می شود ، از این داده ها برای ترغیب خریداران به خرید و خرید از فروشگاه خود استفاده کنید.

    Flits یکی از بهترین برنامه های Shopify در هنگام ایجاد است بستری که به شما کمک می کند اطلاعات بیشتری در مورد مشتریان خود کسب کنید. با ایجاد امکان ایجاد صفحات حساب مشتری با مارک ، این برنامه همه داده های خریدار را در یک مکان خلاصه می کند – نمایه (تاریخ تولد ، جنسیت ، شماره تماس) ، سابقه سفارش ، محصولات اخیراً مشاهده شده و آدرس تحویل. همچنین به شما امکان می دهد یک برگه اضافی در صفحه حساب مشتری اضافه کنید تا خریداران به راحتی اطلاعاتی مانند حمل و نقل ، بازپرداخت ، بازپرداخت ، مبادله و موارد دیگر را مشاهده کنند.

    برخی از ویژگی های قدرتمند این برنامه شامل موارد زیر است: پشتیبانی از زبان

   • طرح بندی صفحه حساب سفارشی (پرداخت شده)

    برنامه های shopify برتر صفحه حساب حساب مشتری

   10. مبدل ارز

   اگر فروشگاه Shopify شما به بازار جهانی دسترسی پیدا می کند ، مهم است که یک تجربه محلی بیشتر به خریداران خود ارائه دهید. بیشتر اوقات خریداران آنلاین خرید را رها می کنند فقط به این دلیل که بیش از حد برای انجام تبدیل ارز خسته شده اند. آنها به سختی می توانند با نرخ های فعلی حساب کنند و اغلب به استفاده از موتور جستجو متوسل می شوند.

   با برنامه هایی مانند تبدیل ارز دو برابر ، می توانید قیمت محصولات را براساس ارز در محل به طور خودکار نمایش دهید آنها از آنجا به سایت شما دسترسی پیدا کرده اند. همچنین می توانید یک کشویی را در فروشگاه Shopify خود فعال کنید تا به بازدید کننده اجازه دهید ارز مورد نظر خود را برای مشاهده قیمت گذاری انتخاب کند.

    برنامه های برتر shopify مبدل ارز

   راه اندازی فروشگاه در Shopify آسان است.

   اما ما فکر می کنیم اجرای آن نیز آسان باشد!

   این برنامه های Shopify مطمئناً کارهای روزمره دفتر کار را برای شما آسان تر می کنند. اما در عین حال ، آنها به شما کمک می کنند تا عملیات تجارت الکترونیکی خود را برای بهینه سازی هزینه ها بهبود ببخشید و همچنین تجربه بهتری در سایت را به خریداران خود ارائه دهید.

   به دنبال راه حل دیگری هستید که نتوانید برنامه ای را برای آن در اینجا ببینید؟ برای توصیه با ما تماس بگیرید!