دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

ایده هایی برای تجارت شخصی شما

چیزهای کمی مهمتر از صاحبان حیوانات اهلی نسبت به دسته های کوچک شادی خنده دارشان وجود دارد.

در حالی که تجارت حیوان خانگی ممکن است در معرض همان سرخوردگی و گردش غیرقابل پیش بینی از هر صنعت باشد ، یقین وجود دارد که می توانید به آن اعتماد کنید: مردم هرگز جلوی خراب کردن حیوانات خانگی خود را نمی گیرد

اگر اشتیاق به حیوانات خانگی دارید ، آن نوع فرصت را سخت نمی توان از دست داد ، اما ایجاد یک تجارت از ابتدا بیش از یک فرصت است. اگر هم اکنون سؤالی را در مورد فروش و از کجا یافتن مشتری [در حال جابجایی] در اختیار دارید ، بدانید که هر صاحب مشاغل موفق دقیقاً در همان مکان آغاز شده است.

صاحبان مشاغل موفق بدون ترس نیستند ، اما آنچه آنها را از هم جدا می کند ، تمایل آنها برای مقابله با آن است. ساخت یک فروشگاه حیوانات خانگی از ابتدا آسان نیست ، اما با ابزار مناسب و درک نحوه استفاده از آنها – به احتمال زیاد بسیار ساده تر از آن است که فکر می کنید.

بیایید شروع کنیم.

ایده های تجاری در مورد حیوان خانگی: 5 محصول و خدماتی که می توانید بفروشید

مشاغل حیوانات خانگی به هر شکل ارائه می شوند. برخی از آنها خدماتی مانند پیاده روی و نظافت را ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر محصولاتی مانند کاسه و اسباب بازی های جویدنی را ارائه می دهند. برخی از فروشگاه های حیوانات اهلی ، صاحبان گربه و سگ را هدف قرار می دهند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است در حیوانات خانگی بیشتری مانند خزندگان و آراکنیدها تخصص پیدا کنند.

در تجارت حیوانات خانگی ، مهم این است که طاقچه ای پیدا کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتواند از حمایت های پایدار برخوردار باشد ، اما به اندازه کافی خاص که فرصتی برای برندسازی خود را به روشی مشخص ارائه می دهد.

با در نظر داشتن این موضوع ، بیایید برویم. ایده هایی برای محصولات و خدمات حیوان خانگی شما می توانید ارائه دهید.

1. فروش لوازم حیوان خانگی مانند کاسه ، اسباب بازی و تختخواب

 teddybob-حیوانات اهلی
حسن نیت ارائه دهنده لوازم حیوان خانگی TEDDYBOB

هر صاحب حیوان خانگی نیاز به وسایل اساسی مانند کاسه های غذایی ، اسباب بازی ها و شیرینی ها دارد. بله ، فروش اصول اولیه شما را در رقابت با فروشگاه های حیوانات اهلی big-box قرار می دهد ، اما اجازه ندهید که این فریب شما را برای از دست دادن فرصت عظیم در اینجا فراهم کند.

سرریز بازار با گزینه ها یک مزیت بزرگ برای مشاغل کوچکتر است که امیدوارند نام خود را بشناسند و برند بسازند.

فروشگاه های حیوان خانگی بزرگ تمایل دارند که پدیده ای را تحت عنوان "فلج انتخاب فلج انتخاب " ایجاد کنند ، که در آن بیش از حد گزینه ها تصمیم گیری برای خرید را برای مشتریان سخت می کند ، اغلب اوقات منجر به خرید نشده است.

یک اصول اولیه ، با مارک ساده و دقیق ، نوع دقیق مجموعه ای است که در سناریوهایی مانند این رشد می کند.

صاحبان حیوانات اهلی دوست دارند شخصیت های خود را از طریق حیوانات خانگی ابراز کنند. یک مارک یک نوع با یک پیشنهاد فروش منحصر به فرد ، میزان بیان بیشتری را نسبت به هر خرده فروش بزرگ به ارمغان می آورد ، و آن را در موقعیت بهتری قرار می دهد تا مشتریانی را ایجاد کند که در موفقیت شما سرمایه گذاری کنند.

مزایا:

چالش ها:

مثال: TEDDYBOB Pet Supplies

TEDDYBOB Pet Supplies یک خرده فروش مبتنی بر BC است که انواع کالاهای اساسی را ارائه می دهد صاحبان سگ و گربه.

در حالی که مجموعه های آنها گسترده است ، TEDDYBOB وظیفه بزرگی را برای تنگ تر کردن تمرکز مارک تجاری آنها و از بین بردن فرصت برای فلج انتخاب انجام می دهد. علیرغم فروش همه چیز از جعبه های بستر گرفته تا لنت های گرم ، مارک های براق و مدرن آنها همیشه به عنوان نیروی متحد در مجموعه خود عمل می کنند.

 تختخواب عروسکی

گذشته از نوع رنگ گاه به گاه ، لوازم روزمره TEDDYBOB تمایل به گزینه های معدودی دارد. این هوشمندانه است زیرا به این معنی است که اگر مشتریان برای اصول اولیه به سایت بیایند ، وقت خود را صرف تصمیم گیری در مورد کدام یک از بسترهای انتخابی می کنند و زمان بیشتری را برای مرور سایر موارد صرف می کنند.

2. فروش حیوانات خانگی خانگی

 سگ-درمان-نانوایی "style =" display: block؛ حاشیه سمت چپ: خودکار؛ حاشیه سمت راست: auto؛ "data-src =" http://cdn.shopify.com/s/files/1/0070/7032/files/dog-treat-bakery.jpg؟v=1582756148 "class =" lazyload "/> </p>
<p> <span style= برای افرادی که عاشق پخت و پز هستند ، ایجاد غذاها و معالجه برای حیوانات خانگی می تواند یک راه هیجان انگیز و جدید برای شما باشد تا بتوانید کاردستی خود را انجام دهید .با توجه به اینکه مخاطبان به طور فزاینده ای نسبت به سلامتی خود آگاهی پیدا می کنند ، فرصتهای بسیاری نیز وجود دارد

ممکن است تصمیم بگیرید که حیوانات را با محدودیت های غذایی خاصی به فروش برسانید ، شما می توانید از راه حل های عملکردی مانند استخوان هایی که برای مسواک زدن دندان های سگ استفاده می شود بفروشید. رفتارهای نرم ، کباب ، گوشتهای خشک و مواد کامل.

مزایا:

چالش ها:

مثال: نانوایی سگ

سگ نانوایی یک نانوایی مستقر در کالیفرنیا است که کلوچه ها ، بیسکویت ها ، غذاهای چوبی و حتی کیک های سفارشی را برای سگ ها تهیه می کند.

صاحبان حیوانات اهلی ساختن حیوانات را دوست دارند. دوستان چهار پا آنها احساس خاصي دارند ، در برخي موارد با آنها تفاوتي با فرزندان خود ندارند. اگر مردم چیزهایی مانند کیک های سفارشی و نعمت های خاص و منحصر به فرد برای بچه های خود بدست می آورند ، چرا حیوانات خانگی آنها نیستند؟

نام تجاری Dog Bakery ساده اما فوق العاده مؤثر است. می گوید "نانوایی" از بالا به پایین ، اما از نظر فنی این یک فروشگاه حیوان خانگی است. علاوه بر کیک و کلوچه ، سگ نانوایی نیز قلاده ها ، شیرها و اسباب بازی های جویدنی را می فروشد.

این یک پیچ و تاب قابل توجه است که در ذهن صاحبان حیوانات خانگی به دنبال خراب کردن پسران و دختران خوبشان است. همراه با نام آسان به یاد داشته باشید ، نام تجاری Dog Bakery برای فراموش کردن سخت می شود.

3. ارائه خدمات پیاده روی سگ و نشستن حیوان خانگی

 ltdo-screenshot

اگر فکر می کنید شغل حیوان خانگی دارید ، شانس خوبی برای حیوانات خانگی وجود دارد . اگر شما یک شخص سگ هستید ، پیاده روی سگ می تواند یک راه عالی برای دوستی با سگ های جدید ، ورزش کردن و البته پول اضافی باشد.

مشاغل مبتنی بر خدمات مانند پیاده روی سگ و نشستن حیوانات خانگی بر خدمات مشتری بزرگ رونق می یابد. تجارت مانند این بستگی به اعتماد دارد که تنها با حفظ روابط ارزشمند مشتری می توان به آن دست یافت.

مزایا:

چالش ها

مثال: بگذارید سگ بیرون بیاید

بگذارید Dog Out (LTDO) یک سرویس پیاده روی سگ مستقر در گلف ، انتاریو باشد. LTDO جلسات ملاقات و خوش آمد گویی رایگان ارائه می دهد به این معنی که به سگ شما فرصتی برای دیدار با کارمندان خود می دهد و با کودک جدید خود راحت می شوند.

 ltdo-walk

LTDO تأکید زیادی بر ایجاد روابط شخصی با مشتریان دارد. تا زمانی که سگ مشتری فرصت ملاقات با کارکنان شرکت را نداشته باشد و از نظر سازگاری ارزیابی شود ، هیچ خدمتی ارائه نمی شود.

در مورد پیاده روی سگ ها و مشاغل نشسته حیوان خانگی ، اعتماد بسیار مهم است. در حالی که آنها محصولات دیگری را ارائه می دهند ، تأکید LTDO بر سهولت سگ های جدید در خدمت نشان دهنده ارادت آنها به بهزیستی حیوانات خانگی مشتری آنها است.

4. نظافت حیوان خانگی

نظافت حیوان خانگی می تواند یک افزودنی عالی برای لیست خدماتی باشد که می توانید به صاحبان حیوانات خانگی ارائه دهید. نظافت مانند راه رفتن و نشستن ، نظافت نوعی تجارت است که باعث تقویت روابط و اعتماد مشتری می شود.

مزایا:

چالش ها:

مثال: نوزادان پارس کردن [19659018] شرکت مستقر در ونکوور که پوست نوزادان را می پوشاند a یک بوتیک ، اسپا ، کاردانه ، فروشگاه حیوانات اهلی و مرکز آموزش توله سگ است که همه در یک بخش قرار گرفته اند. خدمات ارائه شده توسط نوزادان گوسفند – تقریباً درمورد هرگونه خدمات مربوط به سگ که می توانید به آن فکر کنید ، شامل می شود و تأکید زیادی بر جنبه اجتماعی سلامت سگها می شود.

آنچه در مورد پارس کردن نوزادان منحصر به فرد است – تأکید مارک تجاری آن بر اجتماع و همراهی است. بسیاری از وب سایت های نوزادان پارس که در مورد اهمیت جامعه پذیری در سگ ها صحبت می کنند.

همراه با عکس های مشتریان فعلی آنها که با عشق به یکدیگر بازی می کنند ، تقریباً با حس FOMO (ترس از دست دادن) بازی می کند ، فقط برای سگ ها.

 جامعه پذیری نوزادان که پوست گری می شوند ،

صاحبان سگ ها بهترین چیزها را برای حیوانات خانگی خود می خواهند و از بیرون ، بیرون آوردن نوزادان ، از داغترین باشگاه جدید به نظر می رسد. همراه با طیف گسترده ای از خدمات ارائه شده ، این تأکید بر اهمیت اجتماع نوزادان پارس ، مخصوصاً برای وفاداری به برند و تشویق مشتریان تکراری مناسب است.

5. فروش پوشاک حیوانات اهلی

 papule-leash-dog-apparrel

اگر در طراحی مد دامن زده اید و در معرض چالش هستید ، پوشاک حیوان خانگی می تواند یک خیابان جدید هیجان انگیز برای کشف خلاقیت شما باشد.

اما حتی اگر اینطور نیست ، لباس برای حیوانات اهلی در طی چند سال گذشته چنان محبوبیت پیدا کرده است که بسیاری از تهیه کنندگان ، مانند آنهایی که از طریق اوبرلو یافت می شوند ، تعداد پیراهن ، لباس و لوازم جانبی ویژه ای را برای سگ و گربه تهیه می کنند.

پوشاک حیوان خانگی نیز خود را به خوبی نشان می دهد. این تعجب آور شما را از یاد نخواهد گرفت که مردم می توانند به همان اندازه خاص در مورد انتخاب های مد سگ خود باشند. با وجود بسیاری از راه های مد که هنوز هم به عنوان سگ ها مورد کاوش نیست ، فضای زیادی برای نوآوری وجود دارد.

مزایا:

چالش ها:

مثال: Maple Leash Canada [19659079] مستقر در Water Valley، Alberta apMaple Leash Canada یک شغل خانوادگی است که در کت های سگ ، مهاربندها ، یقه ها ، ژاکت ها ، چکمه ها ، حامل ها ، تختخوابها و یک نوع لباس مخصوص سگ تخصص دارد. تمام اندازه ها.

 Maple-leash-tuxedo

Maple Leash Canada در درجه اول و بیشتر از همه به عنوان یک شرکت پوشاک شناخته می شود. اگر این مدل در انتخاب فروشگاه نیست ، شخصیت روستایی آن درست در کنار شرکت های پوشاک انسانی مانند Roots و ادی Bauer قرار می گرفت.

تازگی پوشاک حیوان خانگی نمی تواند برای همیشه دوام داشته باشد ، به همین دلیل است که افرا لیش تأکید زیادی بر ایستادن به سبک می کند.

 panle-leash-sweater "data-src =" http://cdn.shopify.com/s/files/1/0070/7032/files/maple-leash-sweater.jpg؟v=1582767087 "class =" lazyload "/> </p>
<p> فروشگاه های حیوانات خانگی معمولاً ترکیبی از محصولات و خدمات را ارائه می دهند ، اما مراقب باشید که از تبدیل شدن به یک فروشگاه حیوان خانگی" jack-of-all-trades "جلوگیری کنید. مجموعه کالاهای نامناسب برندسازی آنلاین را بسیار دشوار می کند. همچنین شما را در رقابت با فروشگاه های بزرگ و حیوانات خانگی بزرگ قرار می دهد که می توانند صدها مکان را برای شما فراهم کنند.همچنین ذکر نیست راهرو غذای حیوانات اهلی در هر فروشگاه فروشی. </p>
<p> خرید یک مرحله ای برای مشتریانی که باید انتخاب کنند بسیار مناسب است. برخی از بسترهای زن سبک و جلف دقایقی در راه بازگشت به خانه از محل کار ، اما خریداران آنلاین ارزش بیشتری را نسبت به فراوانی در تخصص خود قرار می دهند. </p>
<p><meta charset=

با یک فروشگاه اینترنتی حیوان خانگی ، بازاریابی بسیار مهم است.


 squinting-dog "style = "نمایش: بلوک؛ حاشیه سمت چپ: خودکار؛ حاشیه سمت راست: خودکار؛" data-src = "http://cdn.shopify.com/s/files/1/0070/7032/files/squinting-dog.jpg؟v=1582767389" class = "lazyload" /> </center><br />
</center><figcaption> عکس توسط اسکات مرداک از Burst </figcaption></figure>
<p><a name=

نکاتی درباره یک تجارت خانگی با حیوانات خانگی

از مثالهای فوق ، می بینید که مشاغل حیوانات خانگی در ارتقاء متقابل رشد می کنند. فروش محصولات حیوان خانگی معمولاً شامل تنوع بخشیدن به خدمات شما برای افزایش تعداد منابع درآمدی و کمک به ایجاد درآمد پایدار است.

نکته اصلی این است که محصولات خود را با یک هدف واحد تجاری کنید. به عنوان مثال ، اگر شما خدمات نظافت حیوان خانگی را ارائه می دهید ، ممکن است شامپو حیوان خانگی ، یقه کک و گیره های مخصوص نظافت را نیز بفروشید.

اگر محصولات و خدمات خود را به گونه ای دسته بندی می کنید که به بهترین نحو در خدمت مشتریان شما باشد ، می توانید طول عمر را افزایش دهید. ارزش هر مشتری و ایجاد یک مدل تجاری پایدار ، حتی بدون پایگاه گسترده مشتری.

1. محلی را شروع کنید

  اگر ارائه خدمات مانند نظافت یا پیاده روی سگ که به مشتری های شخصی نیاز دارند ، این امر به ویژه مهم است. ایجاد روابط مناسب با صاحبان حیوانات خانگی برای موفقیت تجارت شما مهم است.

  با پیوستن به گروه های فیس بوک و جوامع آنلاین محلی شروع کنید. در بحث ها شرکت کنید تخصص و خدمات ارائه دهید ، اما به یاد داشته باشید برای فروش بیش از حد سخت نکنید ، به خصوص در تعامل های اولیه با مشتریان بالقوه. با کارت ویزیت و تابلوهای اجتماع نیز آن را آفلاین بگیرید.

  به یاد داشته باشید که مردم از حیوانات خانگی خود بسیار محافظت می کنند. اعتماد به خصوص در مشاغل حیوانات اهلی اهمیت دارد و مردم اگر تعامل شما را تلاشی متمایز برای ارتقاء مشاغل خود بدانند ، به شما اعتماد نخواهند کرد.

  2. به طور مداوم از رسانه های اجتماعی استفاده کنید

  اگر تا به حال مغز خود را خراب کرده اید که می توانید ایده های اینستاگرام خود را ارائه دهید ، می دانید که ارسال همزمان با حفظ سطح بالای تعامل چالش برانگیز است.

  نکته جالب در مورد مشاغل حیوانات خانگی این است که گربه ها و سگ ها منابع طبیعی سرگرمی هستند. با فرض اینکه شما یک یا دو حیوان خانگی دارید ، محتوای مناسب برای دوستداران حیوانات خانگی بسیار ساده خواهد بود.

  برای دامادها ، واکرها و حیوانات خانگی هر تعامل با مشتری چهار پا جدید می تواند به محتوا تبدیل شود. حتی هنگامی که یک سگ یا گربه درگیر می شود ، بیشترین فعالیت های روزمره نیز قابل مشاهده است.

  3. اگر با بلاگ نویسی و سئو آشنایی دارید

  اگر با بهینه سازی موتور جستجو آشنا هستید ، میزان دانش فنی شما را در نوشتن نسخه موثر SEO می دانید. به ویژه در فروشگاه های حیوانات اهلی ، می توانید یک استراتژی وبلاگ نویسی را در مورد سؤال از صاحبان حیوانات اهلی ایجاد کنید که با خدمات شما می توان به آنها پاسخ داد.

  محتوای وبلاگ رقابتی به آسانی نمی تواند به عنوان محتوای رسانه های اجتماعی ایجاد شود ، اما بالقوه برای ترافیک بزرگ ، پایدار بسیار بیشتر است. یک مقاله خوب تحقیق شده در پاسخ به سؤالی که توسط مشتریان احتمالی پرسیده شده است و تمام صندوق های موجود در فهرست چک SEO را بررسی می کند می تواند ابزاری مؤثر برای هدایت ترافیک برای ماه ها یا حتی سال ها به آینده باشد.

  اگر شما شما یک داماد حیوان خانگی هستید ، ممکن است در پاسخ به سؤالات متداول درباره بهداشت حیوان خانگی فکر کنید. اگر در حال فروش حیوانات سالم هستید ، ممکن است بتوانید به برخی سؤالات در مورد رژیمهای غذایی حیوانات پاسخ دهید.

  یک لیست بی پایان از اطلاعات شما می توانید ارائه دهید وجود دارد. و اگر شما می توانید آن را به مشتریان ارزشمند ارائه دهید ، می تواند اولین قدم در رابطه با مشتری با اعتماد به نفس طولانی مدت باشد.

  4. شرکت در رویدادهای صنعت حیوانات خانگی ، نمایش های تجاری و کنوانسیون ها

  شبکه و توسعه حرفه ای در هر صنعت مهم هستند. رویدادهای صنعت مانند کارگاه ها ، کنوانسیون ها ، نمایشگاه های تجاری و رویدادهای صنعت حیوانات اهلی می تواند برای هر کارآفرینی که به دنبال ایجاد مهارت های جدید یا ارتباط بیشتر در صنعت باشد ، فوق العاده باشد.

  هر تجارت در یک نمایشگاه تجاری ارزش دارد ، اما اگر محصولات حیوان خانگی منحصر به فرد و یا دست ساز را بفروشید ، به ویژه عالی هستند. اگر محصولاتی را می فروشید که نمی توانید به هیچ جای دیگر بدست آورید ، یک کارزار تبلیغاتی موثر می تواند به شما در برقراری روابط تجاری و محصول خود در فروشگاه ها کمک کند.

  5. روابط با ارزش مشتری را ایجاد کنید

  اعتماد هنگام خرید محصولات حیوان خانگی بسیار باورنکردنی است. مردم از حیوانات خانگی خود بسیار محافظت می کنند. برای دامادها ، واکرهای سگ و سکوی حیوانات اهلی – ایجاد یک شرکت موفق به معنای برقراری روابط خوب مشتری است.

  مشتریان وفادار خریدهای بیشتری انجام می دهند ، پول بیشتری خرج می کنند و به شکل توصیهای شفاهی به شغل شما می پردازند. شبکه ای از مشتریان محلی و قابل اعتماد ، نه تنها حمایتهای مکرر آنها را به شما ارائه می دهند بلکه به گسترش کلمه تجارت شما به سایر مشتریان بالقوه که در همان حلقه ها اداره می شوند نیز کمک می کند.

   شادی-سگ-گل

  یک تجارت خانگی را از امروز شروع کنید 🐶

  چیزی بیش از راه اندازی یک شرکت موفق در یک صنعت وجود ندارد که شما را به هیجان آورد. برای دوستداران حیوان خانگی که از مشکلات کارآفرینی گزیده شده اند ، یک تجارت نظافت یا حیوان خانگی می تواند یک کوشش شخصاً پاداش دهنده باشد و سالها درآمد شما را فراهم کند.

  از چشم انداز شروع کار خود نترسید. با استفاده از ابزارهای موجود ، ایجاد یک تجارت پایدار حیوان خانگی موفق و قابل تحقق است. تا زمانی که مردم حیوانات خانگی خود را دوست داشته باشند ، آنها از خدمات آنها برای ایمن تر و شاداب تر شدن آنها ارزش می گیرند.

  بنابراین ، انتظار شما چیست؟ امروز شروع کنید.