دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

اعترافات در مورد تغییر شغل: چگونه کلید را تغییر دادم

وقتی نوبت به تغییر مشاغل می رسد ، ممکن است شما از قبل بدانید که چه می خواهید: انعطاف پذیری بیشتر ، تحقق خلاق تر ، و دانشی که نیازی به قربانی کردن امنیت شغلی یا بازپرداخت بزرگ نیست. این دقیقاً همان احساسی است که میشل نگوین با مهارت Skillcrush هنگام ثبت نام در دوره های Skillcrush ، حرفه خود را به طور کامل متحول کرد.

او به جهش بزرگی از optometrist تا کار به عنوان طراح UX / UI برای راه اندازی رسانه های اجتماعی پایان داد. و اکنون ، او به امید الهام بخشیدن به دیگران در اعترافات تغییر شغلی خود است.

بنابراین اگر شما از این فکر کرده اید که چگونه یک تغییر شغلی ایجاد کنید ، حتماً نگاهی بیندازید!

اعتراف شماره 1: تغییر شغل می تواند به معنای پیدا کردن باشد. تحقق (بله ، واقعاً!)

میشل نوع فردی است که به پیشرفت خلاقیت می پردازد ، اما بسیاری از مشاغل که به خلاقیت وام می دهند خود را به امنیت شغلی وام نمی دهند. بعلاوه ، رفتن به یک صنعت خلاق در خانواده اش تا حدودی ناامید شده بود ، بنابراین میشل خود را به عنوان اپتومتریست کار کرد.

او می گوید ، "من همیشه خودم را از نظر قلبی خلاق می دانستم. من در واقع دوست داشتم وقتی جوان تر بودم کمیک طنز باشم ، اما واقعاً می ترسیدم از آینده ای نامعلوم. بنابراین من به مراقبت های بهداشتی رسیدم. "

پس از مدتی به عنوان اپتومتریست کار کرد ، میشل نمی تواند خود را در طولانی مدت در این نقش بماند. "ماهیت کار چیزی نبود که من آن را دوست داشته باشم ، و من وقتی به عنوان اپتومتریست کار کردم به دلیل اینکه مجبور شدم آخر هفته و تعطیلات کار کنم ، فومو جدی گرفتم."

متأسفانه این نگرانی ها بسیار متداول هستند. وی با تعجب پرسید: "آیا باید بقیه عمر خود را در شغلی که دوست ندارم بگذرانم و نتوانم وقت خود را با خانواده و دوستان بگذرانم؟" بنابراین به جای ماندن در موقعیتی که زندگی شخصی او را به سر می برد و حتی کمترین رضایت بخش نبود ، تصمیم گرفت مسیر جدید شغلی پیدا کند.

چگونه او فهمید که چگونه می تواند شغل خود را تغییر دهد؟ او برای شروع کار چه کرد؟ ابتدا باید فهمید که در کدام مسیر می خواهد مسیر جدید شغلی خود را طی کند.

اعتراف شماره 2: شغل جدید باید اعتصاب کند تعادل مناسب

میشل در سیلیکون ولی ، قلب دنیای فناوری زندگی می کند. . او می گوید: "من توسط افرادی که به خوبی حقوق می گرفتند محاصره شده ام ، اما تعادل کار و زندگی خوب داشتم … یک سال من واقعاً بدبختانه در کار خودم که در ایام تعطیل کار می کردم ، بدبخت بودم. این شلوغ ترین زمان سال است و همه از آن لذت می برند ، اما من در دفتر کار گیر کرده ام. بنابراین من به معنای واقعی کلمه مشاغل را در گوگل جستجو کردم تا ببینم چه کاری می توانم انجام دهم. "

درست است ، حرفه جدید او با کارهایی ساده در گوگل شروع شد!

" من به خلاقیت آنها در گوگل نگاه کردم ، کار خود را جستجو کردم. عناوین ، و تحقیق در مورد آنچه در دسترس است. و این زمانی است که من طراحی UX / UI را کشف کردم. ”

طراحی UX ، که مخفف طراحی تجربه کاربر است ، بر بهبود تجربه کلی کاربر از یک وب سایت یا برنامه تمرکز دارد. طراحی UI ، که مخفف طراحی رابط کاربری است ، بر بهبود رابط کاربری خاص (شما حدس زده اید!) یک وب سایت یا برنامه تمرکز دارد. بنابراین ، با هم ، UX / UI طراحی تضمین می کند که یک وب سایت برای استفاده آسان و لذت بخش است و جذاب به نظر می رسد.

طراحی UX / UI فاصله زیادی از اپتومتری دارد و همانطور که میشل می گوید ، این نقش تبدیل شد. [ترکیبکامل»برایاواست

" من UX / UI را بخاطر ترکیبی بی نظیر از کاربرد و خلاقیت ، بسیار جذاب می دانم. من وقتی در مقطع کارشناسی دانشگاه بودم ، در رشته روانشناسی موفق شدم ، و همیشه به طرز تفکر و رفتار مردم واقعاً جالب توجه پیدا می کردم و طراحی UX واقعاً همان چگونگی رفتار مردم با فناوری است. من همچنین به طور طبیعی به چیزهای تصویری خلاق توجه می کنم ، بنابراین بخش UI آن برای من نیز جالب بود. "

وقتی تصمیم می گیرد که با یک حرفه جدید به چه سمت دیگری بروید ، بعضی افراد صرفاً هستند. تمرکز خود را برای کسب بیشترین پول و یا ایجاد شغل در سریعترین زمان ممکن انجام داد. اما در پایان روز ، اگر هنوز در نقش جدید خود احساس رضایت نمی کنید ، به آتش می روید و خود را دوباره در حال تغییر مشاغل خواهید دید!

در عوض ، بر اهداف بلند مدت خود متمرکز شوید. و به دنبال نقشی بگردید که تعادل قوای رضایت شغلی ، درآمد ، انعطاف پذیری و هر آنچه را که به دنبال آن هستید ، باشد. نگوین می گوید: "بخشی از این من فقط به دنبال آن می رفتم و دوره های Skillcrush را می گرفتم تا ببینم آیا این را دوست دارم یا نه." شما به راحتی می توانید بیش از اندازه های خود را تحلیلی بدانید ، اما تا زمانی که شروع به یادگیری مهارت های لازم و انجام برخی از کارها برای خود نکنید ، هرگز نمی دانید که این نقش برای شما مناسب است.

اعتراف شماره 3: دریافت یک بنیاد قوی در مهارت های فنی آسانتر از آن است که فکر کنید

هنگامی که میشل می دانست که می خواهد به دنبال موقعیت UX / UI برود ، مجبور شد مهارت های دیجیتالی را برای گرفتن او در آنجا بدست آورد. [19659002] فناوری برای او واقعا جدید بود ، بنابراین او به بسته دوره Break Break Into Tech متوسل شد تا وسیع ترین پایه ممکن را به خودش ببخشد. او می گوید که Break Into Tech "به نظر می رسد مانند یک برنامه درسی کاملاً جامع ، ایجاد یک مهارت متنوع برای کمک به من در این زمینه است." او همچنین دوره طراحی UX ما را گذراند ، بنابراین می توانست به طور خاص روی یادگیری مهارتهای UX متمرکز شود.

در تنها 8 ماه ، او یک نمونه کار قوی را ایجاد کرده بود و آماده شروع به کار برای مشاغل جدید بود.

اعتراف شماره 4: شما قبل از اینکه فکر کنید شما آماده هستید

مرحله بعدی میشل در روند تغییر شغل در جستجوی شغل بود. با کمال تعجب ، میشل صبر نکرد تا زمانی که او دوره های خود را به طور کامل قبل از شروع درخواست خود به پایان رساند. در حقیقت ، او دوره های UX Design و Visual Design را به پایان رساند ، اما در پایان کار جدید خود را به زمین زد و بنابراین بسته کامل دوره Break Into Tech را تمام کرد! از زمان شروع دوره های Skillcrush تا زمان استخدام ، در کل ده ماه طول کشید و نمونه کارها او فقط شامل پروژه های Skillcrush بود. این همان چیزی است که وی به آن احتیاج داشت!

همانطور که میشل می گوید ، "به جای اینکه به تحصیلات شما بگردید ، فکر می کنم شرکت ها بیشتر به سبد شما اهمیت می دهند زیرا در واقع تصویری از آنچه شما می توانید برای آنها انجام دهید" است. " 19659002] هنگامی که میشل جستجوی شغل را شروع کرد ، او واقعاً امیدوار بود که یک موقعیت از راه دور را به زمین بیاندازد ، بنابراین وی عمدتاً روی تابلوهای شغلی از راه دور مانند Remotî ، JustRemote و AngelList متمرکز شد. اگرچه یافتن شغل از راه دور چالش برانگیز است ، میشل می گوید ، "فکر می کنم آنچه باعث شد که من از این امر متمایز شوم این است که من نوع جدیدی از نحوه انجام کمی از همه چیز هستم زیرا [the company I was applying to] یک شروع کار بود ، بنابراین من می دانستم من قصد داشتم کلاه های زیادی بپوشم. او همچنین اشاره می کند ، "من فکر می کنم فقط پذیرش این بود که همیشه کسی بهتر از من باشد و … روی خودم و آنچه می توانم انجام دهم متمرکز شود تا بهتر شوم."

شک شک خود 100٪ طبیعی است و به سادگی شناختن این برای آنچه هست می تواند به شما در پیشبرد حرکت کمک کند.

اعتراف شماره 5: پشیمان نیست

یک اعتراف نهایی: اکنون که میشل شغل جدید خود را دارد ، آیا پشیمان است از ایجاد تغییر؟ 19659002] او گفت: "نه ، من طراحی UX / UI را خیلی بیشتر دوست دارم." "به علاوه من باید تمام روز در اطراف سگ خود باشم."

و چه کسی نمی خواهد آن را بخواهد!؟

اگر به فکر تغییر شغل هستید و داستان میشل با شما طنین انداز شد. ، حتما بسته دوره البته Break Into Tech را که میشل در زمان گذار انجام داد ، بررسی کنید. این می تواند بلیط فنی شما نیز باشد!