دسته‌ها
شغل پردرآمد با سرمایه کم

آیا می خواهید توسعه وب را در سال 2020 یاد بگیرید؟ در اینجا آنچه شما باید بدانید وجود دارد!

اکنون که در یک دهه کاملاً جدید هستیم ، طبیعی است که تعجب کنیم که چگونه می توان در یک صنعت با سرعت در حال تغییر مانند توسعه وب به روز شد. روندها و فن آوری های جدید دائماً در حال ظهور هستند و می توانند درک کنند که از کجا باید شروع کنیم یا روی چه چیز دیگری باید تمرکز کنیم. در سال 2020. بنابراین ، شما کاملاً تازه وارد این زمینه هستید یا یک متخصص باتجربه ، این لیست از 5 مهارت برتر را برای استاد بودن یا ماندن در صدر امروز به عنوان یک توسعه دهنده وب بررسی کنید.

مهارت های TOP WEB DEVELOPMENT در سال 2020 [19659004] HTML و CSS
 • Git and GitHub
 • توسعه وب پاسخگو و CSS پیشرفته
 • JavaScript و React JS
 • برنامه نویسی
 • 1. HTML و CSS

  مهم نیست که در چه حوزه ای از فناوری جستجو می کنید ، اطمینان حاصل کنید که در HTML و CSS یک پایه محکم دارید. HTML یا HyperText Markup Language ، کدی است که به شما امکان می دهد محتوا (مانند متن ، عکس و فیلم) را در صفحه وب قرار دهید به علاوه ساختار آن (مانند عناوین ، پاراگراف ها و پاورقی ها) را در اختیار شما قرار می دهد. و CSS ، با نام مستعار شیب سبک ، کدی است که به شما امکان می دهد HTML خود را با رنگ ، قلم ، پس زمینه و موارد دیگر قالب بندی و سبک کنید.

  این مهارت های اساسی را زیر کمربند خود بدست آورید و نه تنها می توانید از قبل وب سایت های کامل را از ابتدا ایجاد کنید ، اما آنچه را که باید در مرحله بعدی برای توسعه وب گام بردارید نیز خواهید داشت.

  2. Git and GitHub

  به عنوان یک توسعه دهنده آزاد یا عضو تیم توسعه ، به روشی برای پیگیری کد خود نیاز خواهید داشت. به عبارت ساده ، این راهی برای ذخیره کار ، تغییر دسترسی و همکاری آسان با دیگران است.

  Git و GitHub محبوب ترین ابزارهای کنترل نسخه امروزه هستند ، بنابراین دانستن آنها به شما در مدیریت شخصی شما کمک می کند. پروژه ها را انجام می دهند یا به شما اجازه می دهند یکپارچه به گروهی از توسعه دهندگان بپیوندید. (واقعیت سرگرم کننده: کلاس Git و GitHub ما اینجا در Skillcrush تازه تر شد.)

  3. توسعه وب پاسخگو و پیشرفته CSS

  با مراجعه به وب سایت ها در همه چیز از صفحه های تلفن 5 اینچی گرفته تا نمایشگرهای رومیزی 32 اینچی ، سایت های امروز باید در همه دستگاه ها قابل دسترسی باشند. این بدان معناست که شما باید بدانید که چگونه با استفاده از جدیدترین استانداردها و تکنیک های صنعت ، سایت ها را در اندازه های مختلف صفحه نمایش پاسخگو باشید.

  و برای ایجاد وب سایت هایی زیبا و مدرن ، مطمئناً می خواهید همه چیز را در مورد CSS پیشرفته بیاموزید. استفاده از رویکردهایی مانند CSS Grid و Flexbox به شما امکان می دهد سایت های خود را راحت تر تنظیم کنید و توجه کلیه آن مشتریان و کارفرمایان بالقوه را برای پرداخت حرفه ای ترین دلار برای حرفه ای ترین سایت های خارج از کشور جلب کنید. (اشاره: به زودی به دنبال کلاس CSS پیشرفته در Skillcrush باشید!)

  4. جاوا اسکریپت و React JS

  هنگامی که شما می خواهید به سطح بعدی توسعه وب بروید ، جاوا اسکریپت همان جایی است که باید به آن بروید. به شما امکان می دهد سایت های خود را پویا و تعاملی کنید. بنابراین ، می توانید عناصری را در اختیار داشته باشید که کاربران می توانند با آنها درگیر شوند ، مانند منوهای پویا ، نقشه های تعاملی و فرم های پر از خودکار.

  یک کتابخانه جاوا اسکریپت (مجموعه ای از قطعات کد از پیش نوشته شده) مانند React JS اضافه کنید ، و شما ایجاد خواهید کرد. ساخت سایتها حتی سریعتر و کارآمدتر است. به علاوه ، شما به دنبال افزایش حقوق 10،000 دلاری یا بیشتر خود خواهید بود!

  5. برنامه نویسی

  برای خنثی کردن مجموعه مهارت های توسعه وب ، می توانید با برخی برنامه نویسی گامی در توسعه back-end بردارید. بنابراین ، علاوه بر اینکه می توانید بخشی از وب را که کاربران می بینید و با آنها تعامل برقرار می کنید (قسمت جلویی) ایجاد کنید ، برنامه نویسی به شما امکان می دهد تا انتهای نامرئی سایت ها ، برنامه ها و موارد دیگر را ایجاد و سازماندهی کنید.

  زبانی مانند Ruby به شما امکان ایجاد برنامه های وب مانند Twitch ، Hulu ، Kickstarter یا Groupon را می دهد. یا یادگیری برنامه نویسی در پایتون ، شما را به داغترین زمینه ها مانند داده های بزرگ ، یادگیری ماشین و امور مالی تبدیل می کند.