دسته‌ها
دانلود آموزش کسب درآمد میلیونی از اینترنت

آیا باید Bootcamp Design UX انجام دهید؟

UX (یا طراحی تجربه کاربر) امروزه یکی از داغترین مناطق فناوری است — طراح UX در بین 50 شغل برتر برای سال 2020 توسط Glassdoor رتبه 38 را کسب کرد. اگر به دنبال حرفه ای تقاضا با پتانسیل رشد فراوان هستید ، یادگیری مهارت های UX یک انتخاب خارق العاده است. اما چگونه می توانید آن مهارت ها را بدست آورید؟ آیا باید یک چکمه طراحی UX انجام دهید؟ یا می توانید از یک دوره طراحی آنلاین UX بیاموزید؟

این مقاله به شما کمک می کند تا به آن سؤالات پاسخ دهید و به شما بگویید که چگونه می توانید مهارت های UX را بیاموزید و به عنوان یک طراح کاربر تجربه شروع کنید! به علاوه ، ما تجربیات آماندا ، یک محرک مهارت Skillcrush را که خود از انتقال به عنوان یک مهندس عمران به طراح UX گذر کرده بود ، با شما به اشتراک می گذاریم.

Amanda در یافتن مسیر خود به UX در یک وبینار اخیر Skillcrush توضیح داد: " من فقط مهندس عمران شما مشاور مشاور نرم افزار شده ام که طراح UX شد. اما واقعاً من از بیزار کردن شغل خودم به گذراندن دوره هایی با مهارت Skillcrush رفتم تا بفهمم که چه کاری می خواهم شغل من باشد و آن را در طراحی UX بیابم. "

طراحی UX چیست و چرا این یک مهارت شگفت انگیز است؟

UX برای "تجربه کاربر" کوتاه است ، و زمینه ای است که شامل تحقیق در مورد کاربران محصولات دیجیتال مانند وب سایت ها و برنامه ها و بهبود تجربیات آنها با آن محصولات است (دریافت آن ، تجربه کاربر ). طراحی UX به یک منطقه بحرانی تبدیل شده است زیرا کاربران شادتر این سایت ها و برنامه ها به معنای تجارت بیشتر برای شرکت های خود هستند و ، بیشتر مشاغل به معنای فرصت های شغلی بیشتر برای افرادی مانند شما که به UX علاقه مند هستند! آیا شما در UX می شوید؟

UX یک زمینه گسترده و رو به رشد است که تعداد زیادی شغل در دسترس است – برای مثال ، در واقع بیش از 20،000 موقعیت UX باز در ایالات متحده در حال حاضر را لیست می کند. و همچنین نشان می دهد که متوسط ​​حقوق سالانه طراحان UX حدود 95000 دلار در سال است. و بسته به تجربه ، موقعیت مکانی و کارفرمای خود ، می توانید به راحتی در شش رقم UX کسب کنید. در حالی که احتمالاً UX Designer عنوانی است که بیشتر از آن شنیده اید ، همچنین می توانید انتظار داشته باشید که نقشهای تخصصی مانند UX محقق و معمار اطلاعات یا حتی طراح UI ، طراح تعامل یا طراح حرکات را ببینید. و می توانید نقش های UX را در شرکت ها اعم از استارت آپ های کوچک گرفته تا شرکت های بزرگی که در خانه یا از راه دور کار می کنند ، پیدا کنید ، یا می توانید رئیس UL خود به عنوان یک مترجم آزاد یا تمام وقت در UX باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد هر نقش و اینکه در آن می توانید لیست های شغلی UX را پیدا کنید ، مقاله ما را در مورد عناوین شغلی UX و صفحه های شغلی بررسی کنید.

چه مهارتهایی برای کار در طراحی UX نیاز دارید؟

تا علاقه خود را به طراحی UX تبدیل کنید. باید با یادگیری مهارتهای اساسی تجربه کاربر شروع به کار کنید. فرایند UX با تحقیق در مورد اینکه کاربران شما چه کسانی هستند و از محصول دیجیتالی خود چه می خواهند ، آغاز می شود. به عنوان مشاور طراحی ، سارا وول در یک وبینار Skillcrush در مورد مشاغل UX به اشتراک گذاشت: "طراحی تجربه کاربر حل مسئله خلاق است. بنابراین ، بدانید که کاربران شما چه کسانی هستند ، چه نیازهای آنها هستند و سپس کمک به ایجاد راه حل هایی که این نیازها را برطرف کند. "

بنابراین ، شما می خواهید با اطلاع از کاربران خود از طریق توسعه کاربری کاربر و نقشه سفر شروع کنید. و کار با روشهای ایده پردازی از قبیل طوفان مغزی ، داستان پردازی و نقشه برداری ذهن. سپس ، با پیشرفت مهارت های خود ، می خواهید در مورد معماری اطلاعات ، که شامل درک پیمایش وب سایت ، چیدمان سیم ، و نحوه نمونه سازی با استفاده از ابزارهایی مانند InVision و Figma است ، اطلاعات کسب کنید. و در آخر ، شما باید یاد بگیرید که چگونه راه حل های پیشنهادی خود را با کاربران واقعی زندگی آزمایش کنید ، نتایج را تجزیه و تحلیل کنید و پیشرفت مداوم در محصول انجام دهید.

و اگر تعجب دارید که نیاز به برنامه نویس دارید. به UX نگران نباشید. همانطور که سارا توضیح می دهد ، "اگر كدگذاری كنید یا به كد شدن علاقه دارید ، عالی است. و کاملاً به شما کمک می کند. اما برای انجام طراحی UX نیازی به رمزگذاری ندارید. "

برای شروع یادگیری UX نیاز دارید چه کاری را انجام دهید؟

مانند اکثر نقش های فن آوری ، شما نیازی به مدرک علوم کامپیوتر یا تجربه خاصی برای بدست آوردن ندارید. در UX شروع شد ، همانطور که مهندس عمران تبدیل شده است طراح UX داستان آماندا را اثبات می کند. در واقع ، قبل از اینکه او شروع به یادگیری UX کند ، او حتی مطمئن نبود که در چه زمینه ای می خواهد به فعالیت بپردازد: "من فقط می دانستم که می خواهم با حرفه ام کار دیگری انجام دهم. اما من نمی دانستم که آن را از کجا شروع کردم یا از کجا شروع کنم. "

تنها کاری که باید از آنجا شروع کنید این است که از یادگیری و اولین قدم ها برای رسیدن به یک حرفه جدید هیجان زده شوید. و اگر از یک صنعت کاملاً متفاوت از فناوری استفاده می کنید ، نگران نباشید background پیش زمینه شما در یک منطقه دیگر می تواند یک امتیاز عظیم باشد زیرا صفاتی مانند حل مسئله ، توجه به جزئیات ، تفکر تحلیلی و خلاقیت بیشتر از این موارد است. Stacey Baldini ، به عنوان طراح محصولات Skillcrush ، در UX مفید است ، جایی که درک و همدردی با کاربران شما بسیار مهم است.

UX. " به این خواسته واقعی خود برای کمک به مردم و بهبود روزمرگی آنها بیفزایید ، و شما عالی برای UX هستید!

آنچه در بوک های طراحی شده U-PERSON UX وجود دارد؟

بوت کابل های طراحی UX درون فرد هستند. برنامه های آموزشی که برای آموزش مهارت های فنی در یک زمان نسبتاً کوتاه طراحی شده اند. آنها آموزش چهره به چهره ، برنامه دوره ثابت و فرصتی برای یادگیری با دیگران در زندگی واقعی ارائه می دهند. همانطور که از نام آن پیداست ، یک بوت کپس به صورت حضوری به معنای شرکت در کلاس ها در یک مکان فیزیکی خاص است. بنابراین ، می توانید از مربیان بصورت حضوری یاد بگیرید ، اما باید در شهری که برنامه در آن زندگی می کند ، زندگی کنید یا از قبل زندگی کنید. اکثر دستورالعمل های مربوط به بوت تاب ها در زمان های خاصی اتفاق می افتد ، که می تواند به ایجاد ساختار بیشتر برای یادگیری شما کمک کند. برخی از بوت کپ ها برنامه های شبانه و آخر هفته را به صورت نیمه وقت ارائه می دهند ، اگرچه بسیاری از آنها به چندین هفته کلاس روز احتیاج دارند ، بنابراین ممکن است شما نتوانید یک کار تمام وقت یا سایر تعهدات را همزمان داشته باشید. شما همچنین نیاز دارید که از حدود 4،000 تا 15،000 دلار برای شهریه سرمایه گذاری کنید به علاوه هزینه های زندگی برای اکثر بوت های قابل استفاده در منزل ، اما ، آنها می توانند یک تجربه یادگیری کاملاً ساختار یافته و متمرکز را از طریق آموزش حضوری و جدی ارائه دهند. [19659018] گزینه های دیگر برای یادگیری مهارت های طراحی UX چیست؟

علاوه بر بوت کپس های درون شخصی ، سه راه اصلی دیگر برای یادگیری مهارت های UX وجود دارد. شما می توانید به خودتان آموزش دهید ، اما می توان فهمید که چه چیزی را مطالعه کنید ، منابع مناسب را انتخاب کنید و بدون پشتیبانی متخصص بیاموزید. یا در حالت افراطی دیگر ، می توانید UX را در یک دانشگاه یا یک دانشگاه تحصیل کنید ، اما این گزینه نیاز به بزرگترین سرمایه گذاری وقت و پول دارد. یا شما می توانید یک دوره آنلاین به راهنمایی مربی را انتخاب کنید ، که می تواند یک گزینه عالی به خصوص از نظر انعطاف پذیری و قیمت باشد.

تفاوت های موجود بین یک کتابچه شخصی و یک مربی آنلاین-مربی چیست؟

دوره های آنلاین بصورت آنلاین ، بر خلاف bootcamps بصورت حضوری ، آموزش مجازی ، مسیرهای یادگیری قابل تنظیم و فرصتی برای ارتباط با مربیان و فراگیران در جوامع و رویدادهای دیجیتال ارائه می دهند. در اینجا در Skillcrush ، ما به انعطاف پذیری و اثربخشی دوره های آنلاین برای یادگیری مهارت های فنی اعتقاد داریم. تمام برنامه های ما ، از جمله دوره طراحی ما ، تجربه کاربری Skillcrush ، از هر نقطه در جهان فقط با یک کامپیوتر (مک یا کامپیوتر) و اتصال به اینترنت قابل انجام است. و ، مانند بسیاری از دوره های آنلاین ، شما می توانید در هر زمان و با هر سرعتی که دوست دارید ، در Skillcrush بیاموزید ، هر آنچه در زندگی و برنامه شما متناسب باشد ، همه با هزینه ای که به طور قابل توجهی کمتر از گزینه های دیگر مانند bootcamps UX به صورت حضوری است. [19659022] چگونه می توانید تصمیم بگیرید که محیط زیست برای شما مناسب است؟

با توجه به تفاوت های بین برنامه های حضوری و آنلاین ، شما باید در مورد چند عامل اصلی فکر کنید تا انتخاب کنید چه چیزی برای شما مناسب است.

اول ، مکان. اگر قرار گرفتن در مکانی که معلمان شما یک امر ضروری است ، اگر دوست دارید در فضای شخصی خود با مربیان و همکلاسی های خود که تقریباً هر زمان که به کمک یا پشتیبانی نیاز دارید می آموزید ، می توانید به صورت حضوری از آن استفاده کنید.

دوم ، انعطاف پذیری. اگر بصورت تمام وقت در دسترس باشید ، بوت کپس ها می توانند گزینه ای باشند ، اما دوره های آنلاین به شما امکان می دهند میزان یادگیری را که انجام می دهید انتخاب کنید تا نیازی به تغییر اساسی در زندگی خود نداشته باشید.

سوم ، امور مالی. اگر قادر به جابجایی و کنار گذاشتن شغل فعلی خود باشید ، بوت های شخصی بصورت حضوری می تواند گزینه ای باشد ، اما یک دوره آنلاین به شما امکان می دهد در خانه خود و در محل کار خود اقامت داشته باشید و شهریه بسیار مقرون به صرفه تری داشته باشید.

برای آماندا ، انعطاف پذیری دوره های آنلاین Skillcrush مهم بود: "من شغل تمام وقت داشتم و دوشنبه – پنجشنبه بیشتر هفته ها سفر کردم. باید بتوانم از هرجایی و با سرعت خودم یاد بگیرم. نیازی به افزودن مهلت های بیشتر به صفحه خود ندارم – من به فرصت لازم برای کشف و یادگیری مهارت های جدیدی که از آن لذت بردم نیاز داشتم. مهارت مهارت برای من فراهم کرده است. "

چه چیزی با SkILLCRUSH دوست دارد؟

علاوه بر انعطاف پذیری و مقرون به صرفه بودن ، دوره های ما در اینجا در Skillcrush به گونه ای سرگرم کننده و آسان در برنامه شما قرار می گیرند. آنها از همه چیز ساخته شده اند از درس های ویدیویی به اندازه نیش و چالش های یادگیری تعاملی گرفته تا ورق های تقلب قابل بارگیری و نمونه های طراحی. باز کردن رایانه من و ورود به درسها هیچ وقت کاری نبود. هر درس بر پایه قبلی ساخته شده است و هرگز به یکباره اطلاعات زیادی نداشته اید. من هرگز حوصله نداشتم حتی اگر تجربه فنی داشتم که وارد آن شوم.

و شما تنها نمی خواهید یاد بگیرید. دوره های مهارت مهارت شامل پشتیبانی تیم ما از مربیان خبره از طریق ایمیل ، جلسات پرسش و پاسخ گروه زنده ، بازخورد در درس ، و انجمن دانشجویی منحصر به فرد Skillcrush است که در آنجا می توانید برای یادگیری ، اشتراک گذاری ، شبکه ، با دانشجویان دیگری از سراسر جهان نیز ملاقات کنید. و حتی فقط سرگرم کننده با هم! همانطور که آماندا می گوید: "من هیچ وقت احساس نمی کردم که" مدت زیادی گیر کرده باشم ". راه هایی برای دسترسی به گروه آنلاین ، مربی ، یا دیدن پاسخ ها و یادگیری از آن طریق وجود دارد. "

با Skillcrush ، شما همچنین مهارت های یادگیری در دوره خود را به دست می آورید و از آنها برای ساختن دنیای واقعی استفاده می کنید. پروژه هایی برای پر کردن نمونه کارها دیجیتال شما. در دوره طراحی تجربه کاربری ما ، شما پروژه های کاربری را در زمینه تحقیقات UX ، معماری اطلاعات و نمونه سازی اولیه انجام می دهید ، و آزمایش کاربر و تکرار آن به علاوه می آموزید که چگونه مهارت های خود را به کارفرمایان بالقوه و مشتریان آزاد در نمونه کارها و رزومه خود نشان دهید. و در پایان دوره ، شما یک مجوز شخصی UX از Skillcrush دریافت می کنید تا تأیید کنید که برنامه را کامل کرده اید.

نمونه نامه فریم ورک

دانش آموزان که مهارت های کامل دارند بعد از تکمیل دوره های طراحی شده آنها UX انجام شده است؟ به نقشهایی که قبلاً داشتند ، نیاز دارند و عاشق آن هستند یا از آنچه یاد می گیرند ، برای انجام مرحله بعدی در سفر یادگیری خود استفاده می کنند. بعضی اوقات شما دقیقاً می دانید که از ابتدا به دنبال چه چیزی هستید و در مواردی دیگر سفر به شما نشان می دهد.

آماندا نمونه ای فوق العاده از این است. او اکنون یک محقق تمام وقت UX است که به تیم های طراحی و محصولات کمک می کند تا همدلی بیشتری را برای کاربران ایجاد کنند. او همچنین یک طراح آزاد UX و وب است و در انجمن Atlanta UX فعال است ، از جمله میزبانی اجلاس UX Hustle ، کنفرانس شغلی UX ، در سال 2020.

"هدف اصلی من در استفاده از Skillcrush مشخص کردن حرکت بعدی من در حرفه بود. . اما Skillcrush چشمانم را به عنوان گزینه دیگری برای آزاد کردن و کار کردن برای خودم باز کرد – جهانی که من چیز زیادی از آن را نمی دانستم.

اکنون ، من نه تنها یک طراح و محقق تمام وقت UX هستم ، بلکه من همچنین طراحی و ساخت می کنم وب سایت های سفارشی برای مشاغل متعلق به زنان ، کنفرانس شغلی UX را برگزار می کنم ، و در طول سال به رویدادهای کارآفرینی می روند.

Skillcrush اولین و اساسی ترین گام در سفر به طراحی UX من بود. در آن زمان ، من فقط می دانستم که می خواهم کار دیگری با حرفه خود انجام دهم. اما من نمی دانستم که از کجا شروع شد یا از کجا شروع کرد. Skillcrush به من کمک کرد تا از یک دوره یاد بگیرم و کاوش کنم و سپس براساس علایقم "ماجراجویی خودم را انتخاب کنم" از آنجا. و اکنون می دانم که این بخش بزرگی از تفکر طراحی است – همه چیز را امتحان کنید! "

اگر از انجام اولین قدم های حرفه ای جدید خود لذت می برید و به دنبال تمام مزایای یادگیری آنلاین هستید ، در طراحی تجربه کاربری Skillcrush شرکت کنید. دوره را شروع کنید و ماجراجویی خود را در UX شروع کنید.